Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 250 Mct Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Özlediniz demi beni?

bakıyorumda herkes kendi aleminde. ee ? Ne zaman buluşuyoruz?

ben zinciri değiştirdikten sonra gaza yüklendiğimde bir çırpma sesi galiyor ama motorun içinden sanki. bu sesi bulmakla uğraşmaktayım. bir de debriyajımla ilgili sorun olduğu kanaatindeyim.
    Metin beni arıyomuşsun ben burdayım. Erman madem gebzeye geçtin arasana be baba beni? görüşelim. zaten Barış öldü moralsizim morale ihtiyacım var.
    sağlıcakla.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    poseidon23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VESPA 250 İE

....

H.B. WHİTECROW ben modifiye yapmak istiyorum mesela ön tarafı kaldırmak istiyorum.Ben bursa iznikte yamaha sevisliği yapıyorum ama satış kısmındayım sadece.Bana modifiye konusunda yardımcı olursan sevinirim senin yardımcı olabiceğini sölediler.Eğer msn verirsen daha rahat iletişime geçebiliriz.
    İ.OLCAR..........................

kozmiktohum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ESKİDEN-250MCT
    Alıntı WhiteCrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar fikrinizi alayım dedim motora sanal bi modifiye yaptım egzost ları bu şekilde yapıp depoya ve ön çamurluga bu şekilde derinligi olan sticker yaptırmak istiyorum ne dersiniz

bence güzel bi görüntü olur motor zaten güzel ne yapsan yakışır abi buna
    büyük okyonuslarda küçük balık olacağına küçük göllerde büyük balık ol

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    hg poseidon o sanal modifiyedeki modifiye sadece depo ve camurluktaki sticker yapıştırmaydı digerleri motorun modifiyeli hali o şekilde.
    şabanım şabanım,
    ön çamurluk güzel durmuş ama egzozların şimdiki hali çok daha iyi bence
    GKN MOTORS

Motosikleti
    Bobber VT600
    vay gökanım hoşgeldin sende gözüme garip görünmeye başladı biliyorsun beni takaınca takıyorum

Alıntı poseidon23 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    H.B. WHİTECROW ben modifiye yapmak istiyorum mesela ön tarafı kaldırmak istiyorum.Ben bursa iznikte yamaha sevisliği yapıyorum ama satış kısmındayım sadece.Bana modifiye konusunda yardımcı olursan sevinirim senin yardımcı olabiceğini sölediler.Eğer msn verirsen daha rahat iletişime geçebiliriz.
    tamam ekledim seni poseidon bende bu modifyeyi servis ustama yaptırdım oda kırmadı ugraştı fikir olarak yardımcı olabilirim sana ancak. görüşürüz

metemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİ 250 MCT
    hobaraaaaaa

barışım ne balatası debriyajmı

ben yeni değiştirdim

ama bendede bi sıkıntı var sanki
    ...tın tın giderim abi....

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    vay gökanım hoşgeldin sende gözüme garip görünmeye başladı biliyorsun beni takaınca takıyorum

tamam ekledim seni poseidon bende bu modifyeyi servis ustama yaptırdım oda kırmadı ugraştı fikir olarak yardımcı olabilirim sana ancak. görüşürüz
    hee
    unutmuştum son halini
    yukarı bakık yapmuştın tmm
    o benim pek hoşuma gitmedi söliim yani garip durdu nedense
    GKN MOTORS

ozan_bursa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    merhaba arkadaşlar,

aramızda Bursa dan kimse var mı, galiba iznikten bir arkadaşımız var

motor almak için ehliyetimi bekliyorum
    kask, mont, eldiven ve dizlik araştırmam devam ediyor
    ilk mesajı yazdığımda ilk 10 sayfayı okumuştum
    şimdi 40. sayfadayım, umarım geçen seneki problemler hala devam etmiyordur

motoru alır almaz ilk iş olarak sisy bar yükselteceğim, sonra da aynayı değiştirip sis far ekleteceğim
    onun ahricinde yapmam gereken bir şey var mıdır
    şimdiden teşekkürler,
    görüşmek üzere

turunculu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ön cam taktırdım acayip rahatsız etti sonra gittim söktürdüm camdan seken rüzgar yüzüme geliyodu kasksız kullanamadım kaskı takıncada tam cama denk geliyo cok ses yapıyodu cam taktıran arkadaşlar memnunmu acaba yoksa benim taktığım camdamı ayarsızlık vardı anlamadım

Motosikleti
    VESPA 250 İE
    Günaudın arkadaşlar Evet iznikten bi arkadaş var :D benim :D.Dün whiyecrow'la baya bi sohbet ettik.1 Hafta içinde Motorun Ön tarafını kaldıracam biter bitmezde resimlerini atarım fikirlerinizide alırım :D.Dün biraz yoğundum şu yamaha kanpanya yaptığı için berbat motor satıypruz pc başına oturamıyorum ya:D.Hepiniz mutlu kalın :D

Motosikleti
    Alıntı turunculu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ön cam taktırdım acayip rahatsız etti sonra gittim söktürdüm camdan seken rüzgar yüzüme geliyodu kasksız kullanamadım kaskı takıncada tam cama denk geliyo cok ses yapıyodu cam taktıran arkadaşlar memnunmu acaba yoksa benim taktığım camdamı ayarsızlık vardı anlamadım
    ben taktım çok memnunum seninkinin tipi nasıldı?

metin sanırım debriyaj balatasını taktıktan sonra teli ayarlamamışız bayağı bir böyle gittim kaçırmaya başladı götürdüm ustaya baktı ayarladı bir müddet iyiydi ama sanırım elime vericek şanzımanı. Bu aralar moralsizim motoru yıkayasım bile gelmiyor. bu hafta sonuda beylikdüzü bekoda olucam boynu bükük kalıcak macitin ama iş hayat zor işte.
    sağlıcakla.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

exile - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    e barışçıgım yapma böyle salma kendini, haftasonu motorla beklioruz seni.. hem buluşalım diyodun.. atla motora gel.. metemen abiyide ayarlarız
    şu mct leri yanyana getirelim artıkın yaw.. tabi diğer arkadaşlarda gelebilir tanışma kaynaşma olur..

Motosikleti
    VESPA 250 İE
    Ahhh Şöle Yeni resimler atsalarda biraz fikir edinsek macitimin modifiyesi için :D:D

Motosikleti
    Alıntı exile adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    e barışçıgım yapma böyle salma kendini, haftasonu motorla beklioruz seni.. hem buluşalım diyodun.. atla motora gel.. metemen abiyide ayarlarız
    şu mct leri yanyana getirelim artıkın yaw.. tabi diğer arkadaşlarda gelebilir tanışma kaynaşma olur..
    kanka gelmek sorun diilde o yorgunlukla pazar gecesi nasıl dönecem? Bir de hangi aralıkta çıkıp dolaşacaz Cumartesi sabah giricem Bekoya pazar gecesi falan çıkıcam.
    yaa yaaa
    sağlıcakla.

metemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİ 250 MCT
    barış bekoya gelince ara oğlum

hemen arkasında oturuyorum bren

çişim geldi de bi çık yüzünü görelim bari
    hobaraaaaa
    ...tın tın giderim abi....

Motosikleti
    tamam ararım yaklaştığımda ararım hatta süslenesin diye vakit tanıyalım sana bide tc deki banner ne alemde?
    sağlıcakla.

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    önemli değil kardeşim,

mademki arkadaşlarımız MCT250 kullanıcılarını bir çatı altında toplayarak BİLGİ ALIŞVERİŞİ VE TECRÜBELERİN dilegetirldiği bir topic açmışlar, bende senin yazına istinaden, elimden geldiğince tecrübelerimden sözetmek istedim.

MCT nin lastikleri malesef şamriyelli (içlastik) yani, patladımı yama yapacaksın
    2mt halat derken, halat kilitden sözettim

daha fazla bilgiye ihtiyacın olacak olursa, yaz yeter.....

ben mutlaka yanıt veririm.

Alıntı ozan_bursa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim Özer,

çok faydakı bilgiler verdin
    2 m halat olayını hiç düşünmediydim
    yedek lastik olayını ise hiç ama hiç düşünmedimmm
    bu arada lastikler tubless mi iç lastikli mi
    iç lastikli isee bi de lastik değiştirmeyi yama yapmayı öğrencez desene

Motosikleti
    2006 Siyah Ford Focus TDCİ(175hp)
    mrb arkadaşlar ben mct 250 almak istiorum ama kararsızım bir seçenek daha var oda kanuni tiger sizce hangisini almalıyım mct250 mi yoksa tiger mı yardımcı olursanız çok sevinicem
    Ken wa kyouki. Kenjutsu wa satsujin-jutsu. Donna kireigotoya odaimoku wo kuchi ni shite mo, sore ga shinjitu...

ozan_bursa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı Özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    önemli değil kardeşim,

mademki arkadaşlarımız MCT250 kullanıcılarını bir çatı altında toplayarak BİLGİ ALIŞVERİŞİ VE TECRÜBELERİN dilegetirldiği bir topic açmışlar, bende senin yazına istinaden, elimden geldiğince tecrübelerimden sözetmek istedim.

MCT nin lastikleri malesef şamriyelli (içlastik) yani, patladımı yama yapacaksın
    2mt halat derken, halat kilitden sözettim

daha fazla bilgiye ihtiyacın olacak olursa, yaz yeter.....

ben mutlaka yanıt veririm.
    sağol Özer
    ben de halat kilit anladıydım zaten
    benim apalı garaj imkanım yok
    kışın arkadaki otopark gibi yere ağaç altına bırakmayı düşünüyorum
    bunun için o halat kilit çokk işe yarayacak gibi
    yazın da tam evin karşısındaki elektrik direğine bağlarım artıkk

bugün iş çıkışı bayiye gittim (yine)
    yeni kişilerle tanıştım
    sağolsun herkes yardımcı oluyor
    şimdi gelelim yapacaklarıma
    hemen bir koruma demiri taktıracağım
    sis far takacağım, bayi ilk başta masraf yapma, farları güçlendir yeter dedi
    kornayı değiştireceğim
    debriyaj teli değiştirmeme gerek var mı bilmiyorum ama yedekleyeceğim
    bir de bulabilirsem reflektörlü bant ile motorun arkasına birkaç yapıştırma yapacağım, belki kötü görünecek ama geçende az kalsın bir motorcu eziyordumm :(

86.sayfadayım
    oku oku bitiremedimm

bursaya gelirseniz beklerim arkadaşlar
    burada cumalıkızığa kahvaltıya falan geliyorlar motorcular
    daha bir sürü yere gidiyorlar
    şöyle bi tecrübe edimmm kocael istanbul balıkesir ayvalık gezicem kısmetsee

enson askerde şafak saydıydım yavv

Motosikleti
    Alıntı Miyamoto Musashi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mrb arkadaşlar ben mct 250 almak istiorum ama kararsızım bir seçenek daha var oda kanuni tiger sizce hangisini almalıyım mct250 mi yoksa tiger mı yardımcı olursanız çok sevinicem
    dostum aramıza hoşgeldin fiyatlar ortada kanuninin fiyatını bilmiyorum ama ikinci eli bile 3000 3500 civarında ve tek silindirli bir makine bizim mct ise hem çift silindir hemde sıfır kmsi 3250 ytl forumda her iki başlığa da bak ama burda tiger sayfası pek aktif değil sanırım. gerisi sana kalmış.
    sağlıcakla.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler