Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 250 Mct Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    mct 250 kullanıcıları pek uğramıyor buraya heralde...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    KAYA018 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 125 MH DRİFT BEYAZ ANKA KUŞU
    EVET DANER BEN VARIM
    MCT 1,8 KG YAG ALIR
    BEN KENDIM BUGUN DEGISTIRDIM BUJILERIDE DEGISTIRDIM NGK TAKTIM
    DEBRIYAJ TELI KOPANLARADA JAVA 350 DEBRIYAJ TELI UCUNADA BIR VIDALI DELIKLI BIR SOMUN VAR ONDAN ONERIRIM GAYET UZUN GIDIYOR YOLDA KPTUGUNDA SIZ KENDINIZ BILE DEGISTIREBILIRSINIZ

DANGER DIYECEKTIM AFEDERSIN

arkadaşlar 2 model arasında takılıp kaldım ikisinin de fiyatları aynı. biri bu mct 250 biri de yamaha cygnus rs 125cc scooter. hız merakım pek yok 125 cc de yeter bana ama chopper lara ilgim var mct nin + ları - lerini yazabilirmisiniz çok fazla arıza yapıyormu gibi şeyler. şimdiden tşk ederim. bakınız beğendiğim scooter in resmi

mct nin + ları - lerini yazabilirmisiniz çok fazla arıza yapıyormu gibi şeyler. şimdiden tşk ederim

Motosikleti
    Bobber VT600
    Alıntı aırlangdon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar bi sorum olucak ilgilenirseniz sevinirim 250 lik dragstar sahibiyim sissy bar yaptırabileceğim bi yer bilen varmı acaba aranızda istanbul da olsun semt önemli değil yardımlarınız için şimdiden teşekkürler saygılar...
    ben şahsen yapılacak yeri bilmiyorum ama yapırmakta biraz tuzlu gelebilir bu siteye bakmadıysan bi bak istersen belki cazip gelir http://www.motorturkmarket.com/

Motosikleti
    250 mct
    Alıntı Only4Friends adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar 2 model arasında takılıp kaldım ikisinin de fiyatları aynı. biri bu mct 250 biri de yamaha cygnus rs 125cc scooter. hız merakım pek yok 125 cc de yeter bana ama chopper lara ilgim var mct nin + ları - lerini yazabilirmisiniz çok fazla arıza yapıyormu gibi şeyler. şimdiden tşk ederim. bakınız beğendiğim scooter in resmi

mct nin + ları - lerini yazabilirmisiniz çok fazla arıza yapıyormu gibi şeyler. şimdiden tşk ederim
    arkadaşım yamaha elbette daha kaliteli ama sence o motorda biraz olsun tip var mı?ben mct yi alalı 20 gün oldu şu an 700 km deyim.motoru aldım ilk gün ile bugün arasında çok fark var mükemmele doğru gidiyorum.tabi gözüm gibi bakıyorum motoruma...herşeyden önce motorda karizma var millet dönüp bakıyo demiyorum dikkat et!bakan dönüp bir daha bakıyorum yani kafasını çevirip bakmayan yok bu motoraben ölümüne mct derim sakın ha scooter falan alayım deme iki gün sonra canın sıkılır binmek istemezsin.geçen debriyaj telim koptu ne kadar yağlasanda teli hava çok kuru normal bence hem yanında yedeğin olsun takması çok kolay 3 dakkanı almaz ben ayvalıklıyım ve genel olarak motorumla gideceğim yerler 1000 km bakımından sonrası çanakkale veya izmir tarafları...sorun yaşamazsın bu mesafelerde bak buda resim sen ver kararını ama kararın mct olsun pişman olmazsın

Motosikleti
    Bobber VT600
    motorun egzost larını degiştirdik arkadaşlar rolentide ses cok güzel de giderken fazla bagırıyordu bugün bir şekilde susturucu yaptık şimdi ses daha iyi

@umut35 öncelikle beni aydınlattığın için çok tşk ler kararım mct den yana olacak birde servis sıkıntısı pek yaşayacakmıyım bilmiyorum ama neyse bakalım Allah büyüktür. @WhiteCrow o ne yaw o mct mi maşaallahı var

Motosikleti
    Bobber VT600
    Only4Friends mct ve scooter bana göre cok ayrı uclarda şahsen ben scooter hiç mi hiç sevmiyorum pekte kullanamma zaten kendi sevdigin tarza göre düşünmelisin sonra pişman olma hayırlı olasun şimdide ve tşk evet mct di bir zamanlar

kaça mal oldu onu o hale getirmek american chopper lara dönmüş mübarek

Memleket Çorum, ikametgah; Gediz /Kütahya
    Motosikleti
    YAMAHA SUPER TENERE
    geçen sayfada yağ ile ilgili bir problemim vardı yardım eden olmayınca ben de şuna karar kıldım: alt taapyı açacam, boşalan yağı ölçecem ve aynı miktarda CASTROL GO koyacam. artık eksildiyse kadere 45, arıza falan piyasaya çıkmaz inşallah.

kozmiktohum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ESKİDEN-250MCT
    whiteCrow motor mükemmel gözüküyor egzost işini nerde yaptırdın bilgi verirsen seviniriz.
    büyük okyonuslarda küçük balık olacağına küçük göllerde büyük balık ol

arkadaşlar jikle nerededir resmini çekebilirmisiniz ben anlamıyorum da bu işlerden birde motoru çalıştırırıken (soğuk havalarda çalışmazsa) jikleyi çekip bırakıp da mı çalıştıracağız yoksa jikleyi çekili tutup da mı çalıştıracağız ? şimdiden tşk ler

Motosikleti
    Bobber VT600
    Alıntı kozmiktohum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    whiteCrow motor mükemmel gözüküyor egzost işini nerde yaptırdın bilgi verirsen seviniriz.
    kozmik kadıköy hasanpaşada yeni adliyenin C adliyesi karşısında bi hastane var adı aklıma gelmiyor şimdi hastanenin hemen altında nasıl istersen öle yaptırtabilirsin

arkadaşlar jikle nerededir resmini çekebilirmisiniz ben anlamıyorum da bu işlerden birde motoru çalıştırırıken (soğuk havalarda çalışmazsa) jikleyi çekip bırakıp da mı çalıştıracağız yoksa jikleyi çekili tutup da mı çalıştıracağız ? şimdiden tşk ler
    only sol elcigin orda jikle ayna saplamasının hemen altındadır kendine dogru cekince acılır jikle sabah çalıştırıken 5 dk acık bırak ısındıkatan sonra tekrar ileri itersin tamamdır ama gaz verme rolantide çalışsın acıkken

ok tşk ederim birde bi sorum daha olacak ben motoru aldığım zaman bir istanbul - antalya gezisi planlıyorum. uzun yol anlayacağın bu motorun giderken o sıcaklıklara dayanabilecekmi bilmiyorum malum fan soğutmalı. ve de uzun yol için bu motoru önerirmisin ? istanbuldan antalyaya sürekli sahil yollarından gitmeyi planlıyorum ne dersiniz ? birde bu motorun menzili hakkında bilgi verebilirmisiniz ? full depoyla 400km yaparmı ? ve de bildiğiniz iyi bir servis varmı avcılara yakın ? işini tam yapan ?

KAYA018 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 125 MH DRİFT BEYAZ ANKA KUŞU
    tabıkıııııııı 250 mct o ne scooter adı ustunde dıgerı chooper kesınlıkle tavsıye olunur mondıal mct 250

Mehabalar, motorumun üst egzosunda, motoru aldığım arkadaşın ayakkabısının tabanı var , bunu krom kısma zarar vermeden nasıl çıkarabilirim sizce?
    Pürmüz ile ısıtıp, kazımam tavsiye edildi fakat tamamen çıkaracağından şüpheliyim.

ok tşk ederim birde bi sorum daha olacak ben motoru aldığım zaman bir istanbul - antalya gezisi planlıyorum. uzun yol anlayacağın bu motorun giderken o sıcaklıklara dayanabilecekmi bilmiyorum malum fan soğutmalı. ve de uzun yol için bu motoru önerirmisin ? istanbuldan antalyaya sürekli sahil yollarından gitmeyi planlıyorum ne dersiniz ? birde bu motorun menzili hakkında bilgi verebilirmisiniz ? full depoyla 400km yaparmı ? ve de bildiğiniz iyi bir servis varmı avcılara yakın ? işini tam yapan ?
    cevap yokmu yaw .

Memleket Çorum, ikametgah; Gediz /Kütahya
    Motosikleti
    YAMAHA SUPER TENERE
    mct'ci dostlarım ne kadar yardım etmeselerde yağı değiştir(t)dim. usta catsrol 20-50 kullandı, yaz sıcağında 15-40 çok ince gelir sudan farklı olmaz dedi. ben de tabi eyvallah demek zorunda kaldım, yeteri teknik bilgiye sahip olmadığımızdan. motordan çıkan yağ zift kadar siyah ve sudan daha akışkan idi. tapayı açmasıyla, kaba boşalması bir oldu, yani sızsın gibi bir bekleme derdimiz olmadı. yapılan işlem karşısında 30 ytl bayıldım. merak ettiğim bir konu daha varki 3000 km de bir değiştirilmesi gereken yağ neden henüz 1200 km de bu hale geldi.

cevap alabilirsem çok minnettar kalacağım

exile - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    dostum gider, ama dikkatli kullanmalısın.. sahil kenarından gidicem diyosan 80-100 km de bir mola ver..
    ortalama 80-90 la git..
    ortalama 1 depoyla 350 km civarı gitmesi lazım..

sen istanbulun ne tarafındasın?

Alıntı bestamik19 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mct'ci dostlarım ne kadar yardım etmeselerde yağı değiştir(t)dim. usta catsrol 20-50 kullandı, yaz sıcağında 15-40 çok ince gelir sudan farklı olmaz dedi. ben de tabi eyvallah demek zorunda kaldım, yeteri teknik bilgiye sahip olmadığımızdan. motordan çıkan yağ zift kadar siyah ve sudan daha akışkan idi. tapayı açmasıyla, kaba boşalması bir oldu, yani sızsın gibi bir bekleme derdimiz olmadı. yapılan işlem karşısında 30 ytl bayıldım. merak ettiğim bir konu daha varki 3000 km de bir değiştirilmesi gereken yağ neden henüz 1200 km de bu hale geldi.
    motoru sıfır aldıysan içindeki yag çok kötü bir yag.. belki ondandır..
    ayrıca adam senden az bile almış 1lt yag normalde 15 20 ytl bunlara 1,8 koyuyorlar.. yani 20+20 40 ytl .. 5 lirada işçilik alsa 45ytl.. hadi hayırlı işler..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler