Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 250 Mct Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    GÖKTAX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 MCT
    Hayırlı olsun. ALLAH (cc) kaza bela vermesin.

Önceki sayfalara hızlıca bir göz atarsan iyi olur. Aradığın herşeyi bulacağından eminim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    exile - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Alıntı ARBETUS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alpi çok sıkarsan bu kez kopartırsın amortisör için esneme payı bırakmak lazım 2 cm kadar
    işte barışçığım o 2cm payı 34 dişlide bıraktıgın zaman şıngırdama oluyor 32 de sorun yok.

sen dişli değiştircektin değiştinmi?

Motosikleti
    Mondial 250 MCT
    Cok saogolasın goktax..
    Ama inan 2 gundur bunları okuorum ama kafam cok karıstı
    onun için burdaki tecrubeli arkadaslar yardımcı olurlarsa tecrubelerinden bizde faydalanırız..
    Tecrubeli aarkadaşların karşılaştıgı sorunlarla karşılaşmamak için ne yapmam gerekir
    bir de ah keşke motoru aldıımda şunuda yaptırsaydım veya yapsaydım dediği olmadımı hiç kimsenin??? cvp cvp cvp tesekkursss

tekno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mct 250 Kurtuldum, Cfb 150,Nc 700x
    Alıntı exile adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işte barışçığım o 2cm payı 34 dişlide bıraktıgın zaman şıngırdama oluyor 32 de sorun yok.

sen dişli değiştircektin değiştinmi?
    Değerli arkadaşlar

Ne yaparsanız yapın o zincir gevşemeye devam edecektir.O motor sisteminden kaynaklanan vibrasyon sorunu olduğu müddetçe kronik hastalık olarak kalacaktır.

Saygılar

Motosikleti
    Bobber VT600
    Arkadaşlar merhaba motor üstündeki degişiklikler uzun zaman sonra bitti sayılır. ufak tefek ayrıntılar kaldı onlarda olacak inş.. degişiklikler arka camurluk kesildi lastikler genişletildi gidon ve dişli daha önce degiştirilmişti catalda 20 cm lik uzama yapıldı üşenmesemde bide boyatsam tam süper olacak ve cok memnunum gedizlerden ismail ustaya burdan tekrar tşkler tüm emek ona ait bakalım begenecekmisiz son halini Saygılar

mondial 250 mct

Motosikleti
    Mondial 250 MCT
    Aga cok i olmuşş...
    Allah kazasız belasız binmek nasip etsin...

KAYA018 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 125 MH DRİFT BEYAZ ANKA KUŞU
    VAY VAY BU NE YA ALLAH KAZA BELA VERMESIN GULE GULE KULLAN BU BENIM MCT SADE HOS KIBAR
    http://img459.imageshack.us/img459/9555/s5000044kj1.th.jpg[/IMG][/URL]

YAAAA BU RESIM YUKLEME ISINI BIRI BANA OGRETSIN BI TURLU YUKLEYEMIYORUM YARDIM EDIN ARKADASLAR SUNA BI EL ATALIM
    http://img459.imageshack.us/my.php?i...5000044kj1.jpg

BUDA ARKA TARAF
    http://img64.imageshack.us/my.php?image=s5000045jn9.jpg

Motosikleti
    Mondial 250 MCT
    YA soyle sorayım belki cvp alırım
    1)zincir ses yapıorsa deiştirmelimiim veya 32 ye indirmelimiim?
    2)hangi yag hangi benzini kullanmnalıım?
    3)teller hiç kopmamış buna ragmen deiştirmeme gerek varmı yoksa ole binsemde olurmu?
    4)vites gostergesi varmı( aldık ama ben daha motorumu gormedeim malesef)
    5)WHİTECROW arka lastik fiyatını ogrenebilirmiim??

cok saolasınız simdiden, i muhabbetler..

Memleket Çorum, ikametgah; Gediz /Kütahya
    Motosikleti
    YAMAHA SUPER TENERE
    whitecrow ön çatalın 20 cm lik uzaması büyük bir tehlike işareti değil midir acaba? okuyunca şaşırdım . anlamadığım için bi sorayım dedim.

KAYA018 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 125 MH DRİFT BEYAZ ANKA KUŞU
    YA soyle sorayım belki cvp alırım
    1)zincir ses yapıorsa deiştirmelimiim veya 32 ye indirmelimiim?
    2)hangi yag hangi benzini kullanmnalıım?
    3)teller hiç kopmamış buna ragmen deiştirmeme gerek varmı yoksa ole binsemde olurmu?
    4)vites gostergesi varmı( aldık ama ben daha motorumu gormedeim malesef)
    5)WHİTECROW arka lastik fiyatını ogrenebilirmiim??

DOSTUM ZINCIR DEGISTIRMENE GEREK YOK AYAR ISTIYOR DURUP DURUKEN MASRAF ACARSIN ARTI ZINCIR SONUCTA BENCE 32 TAKSANDA ILERDE AYNISINI YAPAR
    YAZIN 20-50W KISIN 10-40W BU ORANLAR VITES GECISLERININ KOLAY OLMASINA YARDIMCI OLUR YAG OLARAK MARKA TAVSIYE ETMIYORUM CUNKI GENELDE YAGLAR AYNI SADECE ADLARI BIRAZ DEGISIK BEN CASTROL KULLANIYORUM BUNDAN MEMNUNNUM BENZIN OLARAK MOTORUN NORAM SARTLARDA 91 OKTAN VE UZERI ZATEN PIASADA SU ANDA EN DUSUK OKTAN 95 KURSUNSUZ KULLANACAKSIN OPET TAVSIYE EDERIM

SU AN MOTORUN KAC KM DE BUNU BELIRTMEMISSIN KONTROL ET CATLAK GERGIN KABLO KOPMAYA MEYILLI YER VARMI ELDEN GECIR EGER GEREKIRSE DEGISTIR
    DEBRIYAJ TELI GENELDE KOPAR BEN ONA JAVA 350 TELI TAKIYORUM BAGLANTI YERINEDE VIDALI KUCUK SOMUNLARDAN GECIRIYORUM BOLECE DAHA UZUN KULLANIYORUM

MCT DE VITES GOSTERGESI MAALESEF YOK DEVIR YAKITTA YOK YAKITA BIR ISIK VAR BENZIN AZALINCA O ISIK YANIYOR YEDEK DEPO OLAYI VAR ZATEN 3 LT BITSE BILE YEDEGE GECIP EN YAKIN BENZINLIGE KADAR SENI RAHAT GOTURUR

BELIRTTIGIN MARKA LASTIGIN FIYATINI BILMIYORUM AMA MOTORTURK ADRESINDEN BI BAKABILIRSIN

Motosikleti
    Mondial 250 MCT
    Cok saolasın kaya

motor 1400 de

motoru aldırttık ama ben sehirdısında olduum için daha gorme fırsatım olmadı

tel derken eksik yazmısım

jant tellri demek istemiştim???

onlaın degismeye ihtiyacı varmı sence??cunki herkes genelde sikayetci koptuundan, surus esnasında koparsa tehlike olustururmu???

bide vites gostergesi devir saati taktırmak mumkunmu ??

cok yordum seni kusura bakmsa

JAKOBEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gt250 COMET
    Dostum hayırlı olsun ve aramıza hoşgeldin...
    Ben de ekibin yenilerinden biriyim..
    250 MCTmi Mayısın başında almama rağmen trafiğe daha dün çıktım sayılır (yeni ehliyetimi trafikten perşembe günü aldım da)
    Umarım ehliyetin vardır, eğer yoksa bence motoru güzelleştirmeden önce ehliyetini al..
    Bir de hangi şehirdesin? Ankaralı dostları bir şekilde biraraya getirmeye çalıştığımdan merak ettim ondan soruyorum...
    İkinci el ve 1400kmde bir motor aldığın için şanslısın bence çünkü rodajı tamamlanmış bir motorun var ve onu istediğin gibi kullanma şansına sahipsin...
    Motoruna gereken şeyleri onunla biraz zaman geçirince kendin farkedeceksin zaten, bir de bildiğim kadarıyla jant teli kırma işini 2005 modeller yapıyor genellikle, söylediklerine göre onların jant telleri 2006lara oranla daha inceymiş herhalde ondan yapıyormuş..
    Neyse sana kolay gelsin, Ankarada isen görüşelim bi ara...

Ankaralı dostlar uyanalım artık ve bi yerlerde bişeyler içip biraz laflayalım, ne dersiniz?

Motosikleti
    Bobber VT600
    Alıntı bestamik19 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    whitecrow ön çatalın 20 cm lik uzaması büyük bir tehlike işareti değil midir acaba? okuyunca şaşırdım . anlamadığım için bi sorayım dedim.

Ben bir problem yaşamıyorum bestamik 15 yapmıştık degiştirdim 20 yaptım motorun yüksekligi artıyor biraz oda görüntüdeki gibi işte

nadir durodan 60 ytl 150 / 90 /15 lik lastik deriler güzel yakışmış lalah kazasız belasız kullanmak nasip etsin ( herkeze )

Motosikleti
    Mondial 250 MCT
    Eywallah JAKOBEN...
    Ben mugladaım kardesim ankarada olsak emin ol gorusurduk...
    İşte benim alette 2005 ondan biras tereddut ettimm.
    ama heralde herkeste de olmuyomuss bakalım gorucez artık..
    bende ehliyeti aldım ama emniyette yatıo( para yok alamadık daha )

exile - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    arkadaşlar sinyalleri bunun gibi nasıl yaparız?

yada nasıl durur bizim macit abilerde?

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    selam mileet nabersiniz? alpi ben de ön sinyalleri öyle düşünmüştüm ama uygulaması uğraştıracaktı bunun yerine daha küçük sinyelleri rüzgar camının demirine taktım daha güzel oldu. bu arada kışın arazi olan tüm macitciler gelmiş hoş gelmiş sefa gelmiş. iki gündür takmış olduğum yolcu Cc barı ile dolaşmaktayım ufak tefek kusurları var ama çok rahat ettiriyor insanı metin efendinin derileri elime geçtiğinde komple tekrardan döşicem foto moto beklemeyin koymicam ilk buluşmada bakarsınız artık ha birde üzücü bir haber vereyim macitimi eve sokarkene kapıya ufak tamasta bulundum ve camımı hafiften kırdım ondan canım sıkkın bu arada dişli değiştirmedim.
    sağlıcakla.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Motosikleti
    Mondial 250 MCT
    ya onceden de sordumda cvp alamadım bilen varmı

vites gostergesi,yakıt gostergesi devir saati taktırabilirmiiss?????

WHİTECROW bişey daha sorıım ya

bu kalın lastik surus esnasında avantajlımı yoksa gosteriş mi on planda??

Motosikleti
    Bobber VT600
    ben görüntüye daha cok önem veriyorum nadir ama bu yaptıgım degişşiklikler motorda benim için eksi bir durum degil pek bişi farketmiyor yani daha kalın daha iyi tutuş mu demek bu motorlarda bişi farkedeceginide pek sanmam

Motosikleti
    Mondial 250 MCT
    saolaınn ama bende lastik işine girijemm
    valla super olmuş yaa
    Allah kazasız belasız surmek nasip etsin(herkeseee)

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Alıntı nadir60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya onceden de sordumda cvp alamadım bilen varmı

vites gostergesi,yakıt gostergesi devir saati taktırabilirmiiss?????

WHİTECROW bişey daha sorıım ya

bu kalın lastik surus esnasında avantajlımı yoksa gosteriş mi on planda??
    vites göstergesi zor iş hatta olamayabilir de. devir saati şarz göstergesi takılıyor. benzin göstergesi için biraz kafa patlatmak gerekiyor aslında gerek de yok zamanla o ışıkla yolculuk etmeye alışıyorsun nerde bitecek nerede benzin alman gerektiğini iyi biliyorsun. vakti zamanında motti60 dostumuz göstergeli bir depo taktırmıştı ama göstergenin hep full de takılı kaldığını söyledi bir de bunu düşün gösterge tam çalışacak mı?

sağlıcakla.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)

Bu Konudaki Etiketler