Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 250 Mct Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Alıntı KAYA018 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    afıyet olsun dostlarım umarım yıne yersınız gezersınız ya hayat ne guzel degılmı
    sağol dostum teşekkür ederim.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Mondial 250mct Ses Sistemi...

Herkese selam,
    Mondial 250mct almıştım geçen hafta, dedim ki kendi kendime müzik nasıl dinliycez...

[IMG]C:\Documents and Settings\SELCUK\Desktop\motor mondial\IMG_0235.JPG[/IMG]
    [IMG]C:\Documents and Settings\SELCUK\Desktop\motor mondial\IMG_0236.JPG[/IMG]
    [IMG]C:\Documents and Settings\SELCUK\Desktop\motor mondial\IMG_0237.JPG[/IMG]
    [IMG]C:\Documents and Settings\SELCUK\Desktop\motor mondial\IMG_0238.JPG[/IMG]
    [IMG]C:\Documents and Settings\SELCUK\Desktop\motor mondial\IMG_0239.JPG[/IMG]
    [IMG]C:\Documents and Settings\SELCUK\Desktop\motor mondial\IMG_0240.JPG[/IMG]
    [IMG]C:\Documents and Settings\SELCUK\Desktop\motor mondial\IMG_0241.JPG[/IMG]
    [IMG]C:\Documents and Settings\SELCUK\Desktop\motor mondial\IMG_0242.JPG[/IMG]
    [IMG]C:\Documents and Settings\SELCUK\Desktop\motor mondial\IMG_0243.JPG[/IMG]
    [IMG]C:\Documents and Settings\SELCUK\Desktop\motor mondial\IMG_0244.JPG[/IMG]
    [IMG]C:\Documents and Settings\SELCUK\Desktop\motor mondial\IMG_0245.JPG[/IMG]
    [IMG]C:\Documents and Settings\SELCUK\Desktop\motor mondial\IMG_0246.JPG[/IMG]
    [IMG]C:\Documents and Settings\SELCUK\Desktop\motor mondial\IMG_0247.JPG[/IMG]
    [IMG]C:\Documents and Settings\SELCUK\Desktop\motor mondial\IMG_0248.JPG[/IMG]
    [IMG]C:\Documents and Settings\SELCUK\Desktop\motor mondial\IMG_0260.JPG[/IMG]
    [IMG]C:\Documents and Settings\SELCUK\Desktop\motor mondial\IMG_0261.JPG[/IMG]
    [IMG]C:\Documents and Settings\SELCUK\Desktop\motor mondial\IMG_0262.JPG[/IMG]
    [IMG]C:\Documents and Settings\SELCUK\Desktop\motor mondial\IMG_0263.JPG[/IMG]
    [IMG]C:\Documents and Settings\SELCUK\Desktop\motor mondial\IMG_01.JPG[/IMG]

Motosikleti
    Alıntı life76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selam,
    Mondial 250mct almıştım geçen hafta, dedim ki kendi kendime müzik nasıl dinliycez...
    dostum böyle koyarsan göremeyiz imageshack.us üzerinden link koyda görelim. yalnız benim şahsi fikrim mctnin egzost sesi motorun üstündeyken en kral müzik parçasından bile daha güzel.
    bu arada size yeni haberlerim var; bizim macitlere de devir göstergesi takılabiliyor. normalde ihtiyacım yok ama nasıl çalıştığını merak ettiğim için ben dedevir ve şarz göstergesi takıcam. Al işte bir masraf daha çıktı
    sağlıcakla.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

exile - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Alıntı ARBETUS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizim macitlere de devir göstergesi takılabiliyor. normalde ihtiyacım yok ama nasıl çalıştığını merak ettiğim için ben dedevir ve şarz göstergesi takıcam. Al işte bir masraf daha çıktı
    sağlıcakla.

benmi çeldim aklını yoksam?

Motosikleti
    Alıntı exile adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benmi çeldim aklını yoksam?
    yok kanka ya aslında uğraşmayacaktım ama küçük küçük göstergeler tam da km saatinin yanına yakışaack cinsten. bir de bağlantısı çok basit geldi o yüzden heyecanlandım. eğer saat pahalı birşey değilse alıp takıcam ( 10 liradan fazla vermem ) bizim macitlere extradan takılabilenler; çelik jant yağ radyatörü devir göstergesi ve akü göstergesi. bi de benzin göstergesi takılabilse daha ne isteyebiliriz ki macitten.

bu da en son takmış olduğum depo üstü çanta.

geçen hafta gittiğim piknikte almıştım deri çantalarım ağzına kadar malzeme ve kıyafet doluydu bunu aldım şimdi çok rahatım. herşey elimin altında. tavsiye ederim 75 ytl ye aldım.
    pikniğin videosunu birazdan eklicem
    sağlıcakla

exile - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    valla Arbetus usta hepsi bi başkada.. ben kafayı hararet göstergesine taktım.. genellikle istanbul edirne gittiğim için motor sogumuşmu sogumamışmı? mola vermelimiyim vermemelimiyim derken benim eski kanuni 125c nin motor boyası soyuldu bundada ondan korktugum için çok sık mola veriyorum..

Motosikleti
    Alıntı exile adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla Arbetus usta hepsi bi başkada.. ben kafayı hararet göstergesine taktım.. genellikle istanbul edirne gittiğim için motor sogumuşmu sogumamışmı? mola vermelimiyim vermemelimiyim derken benim eski kanuni 125c nin motor boyası soyuldu bundada ondan korktugum için çok sık mola veriyorum..
    ona da çözüm var bee faydalı bilgilerde yağ hararet göstergesi takılımı ile ilgili başlık var. benim düşüncem motti60 gibi yağ tadyatörü takmak. ama şimdilik yapılacak en basit yöndetm hararet göstergesi takmak.

sağlıcakla.

moto_yunus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ER-6N
    slm beyler bu forum iyice coşmuş süper ya...ben motoru 2005 haziranda almıştım...2, yılını dolduracak az kaldı...motorumdan çok mennunum hız gayet tatmin edici bir süpap ayarı yaptırdım düz yolda 140 hafif yokuş aşşağı 145-148 gördüm....orjinal çantaları aldıktan 3-4 ay sonra söktüm fazla ses çıkartıyordu....deri çanta yaptırdım...ayrıca eksozların uçlarını yatay olarak kestim...sesi gerçekten süper...ayrıca gidonu söküp yerine ybr gidonu taktım...koruma demirimi çamurluğumu kırdığı için çıkarttım bana 32 ytl ye patladı...motor gayet güzel yaklaşık 2 yıldır biniyorum sıkılmaya başladım artık ..yaz sonuna doğru İnş değiştirebilirim..zaten bu benim tipim değil...alacak arkadaşlar hiç düşünmeden alsınlar ben aldığımda fiyat 3,290 dı şimdi 3,800 olmuş....
    YUNUS EMRE KARAN
    www.facebook.com/yunusemrekaran
    https://www.youtube.com/channel/UCPdXVxbgO4Pwi0IZqVxcUDw

yağ sorunu

s.a
    Arkadaşlar benim motorun yağı kendiliginden artıyor...
    Motor sürekli buji yağlıyor ve kurum bağlıyor çalıştırmakta güçlük çekiyorum..

Motorun yağı neden artar.. Arzası nedir ne yapmalıyım...

Tşkler

Arkadaşlar kusura bakmayın. fotoları gönderemedim. tazeliyorum şimdi....

Herkese kolay gelsin,,,,

metemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİ 250 MCT
    hade be şaka gibiiiilginç bir fikir
    emeklerin ve bizimle paylaştığın için sağol varol kardeş
    ...tın tın giderim abi....

Motosikleti
    250 mct
    arkadaşlar motoru aldım sonunda tabi işin aslı şu!babacığım sağolsuna aldımotor evde yatıyo... şu an balıkesir örende ikamet ediyoruz.ankaradan alsaydım mct ile 600 km yol gidemezdim heralde doğrumu düşünüyorum bence doğruyom ama inşallah yanılıyorumdur çünkü o kadar uzun yola gelmez diye tahmin ediyorum...

JAKOBEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gt250 COMET
    Selamlar dostlar!
    Bikaç aydır forumda olmama rağmen bugün itibariyle ben de tam anlamıyla aranıza katılmış oldum.
    Benim MCT 2006 Model ve Gri renkte..
    Bi arkadaşımdan 530km de ikinci el olarak aldım (tabiri caizse kız gibi motor..)
    Bu sabah getirip apartmanın garajına koydum ve artık tamamen benim oldu.
    Alım satım ve ruhsat işlerini hafta içi halletmiştik, bu arada merak eden arkadaşlar için söylemekte fayda var 2006 modelin noterdeki alım satımı 156,06YTL tutuyor, ruhsat işlemlerini de kendiniz yaparsanız 54,4 YTL (22,4 ytl trafik sigortası, 26 ytl ruhsat sayfası, 1 ytl iki adet form, 5 ytl ruhsat sayfasının ve formların daktiloda yazım parası olmak üzere) tutuyor yani 2006 model ikinci el bir MCT toplam 210,46 YTL masrafla sizin olabiliyor.(Kendi bedeli hariç )
    İşin tek kötü yanı ehliyeti çıkarana kadar MCT'min garajda yatacak olması
    Neyse artık ben de buradayım ve gerek fikirlerimle gerekse de sorularımla aranızdayım..
    Hepiniz sağlıcakla kalın!!!

KAYA018 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 125 MH DRİFT BEYAZ ANKA KUŞU
    Life 76 Dostum Sen Ne Yaptin Yavvv Super Gorunuyor Ne Kadara Mal Oldu Dostum Bu Proje Merak Ettim Simdi Peki Bu Projede Sunta Kullanip Tasinabilir Haporlor Sistemi Ve Mp 3 Calar Kullansaydik Olmazmiydi Yanimizada 12 Adet Sarj Edilebilir Pil Veya Motor Elektirigine Adaptor Yardimiyla Baglasaydik ? Ama Yinede Cok Guzel Olmus Merakla Fiyat Kaca Mal Oldu Birde Hoparlorler Su Geciriyormu Onu Merak Ettim
    Dostum Mct 250 Ile Gonul Rahatligiyla Yol Yapabilirsin Tabi Normal Kullanma Sartlari Altinda 600 Km Yol Gider Bu Hic Durmayacaksin Anlamina Gelmez Arada Bir Durup Hem Kendine Hemde Motora Soluk Aldirman Gerekir

Life Teyp Nerde Birde Onun Goruntulerini Koyarsan Cok Iyi Olacak Sagol Dostum

Motosikleti
    Alıntı umut35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar motoru aldım sonunda tabi işin aslı şu!babacığım sağolsuna aldımotor evde yatıyo... şu an balıkesir örende ikamet ediyoruz.ankaradan alsaydım mct ile 600 km yol gidemezdim heralde doğrumu düşünüyorum bence doğruyom ama inşallah yanılıyorumdur çünkü o kadar uzun yola gelmez diye tahmin ediyorum...
    ne alaka dostum yol yapamayacaksak neden aldık ki bu motorları. bence gider ben eminim. gerekli kontrolleri yaptıysan yolda da sıkıştırmazsan motoru dibi görücem diye, gider de gelir de. ben bizzat yarısını yaptım o yolun sorun yoktu. bu yaz sinop'a gidicem motorla inş. bir aksilik olmazsa işte o zaman görücez ak mct kara mct'yi

Alıntı moto_yunus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm beyler bu forum iyice coşmuş süper ya...ben motoru 2005 haziranda almıştım...2, yılını dolduracak az kaldı...motorumdan çok mennunum hız gayet tatmin edici bir süpap ayarı yaptırdım düz yolda 140 hafif yokuş aşşağı 145-148 gördüm....orjinal çantaları aldıktan 3-4 ay sonra söktüm fazla ses çıkartıyordu....deri çanta yaptırdım...ayrıca eksozların uçlarını yatay olarak kestim...sesi gerçekten süper...ayrıca gidonu söküp yerine ybr gidonu taktım...koruma demirimi çamurluğumu kırdığı için çıkarttım bana 32 ytl ye patladı...motor gayet güzel yaklaşık 2 yıldır biniyorum sıkılmaya başladım artık ..yaz sonuna doğru İnş değiştirebilirim..zaten bu benim tipim değil...alacak arkadaşlar hiç düşünmeden alsınlar ben aldığımda fiyat 3,290 dı şimdi 3,800 olmuş....
    dostum foto isterük

Alıntı sairr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s.a
    Arkadaşlar benim motorun yağı kendiliginden artıyor...
    Motor sürekli buji yağlıyor ve kurum bağlıyor çalıştırmakta güçlük çekiyorum..

Motorun yağı neden artar.. Arzası nedir ne yapmalıyım...

Tşkler

motora ne kadar yağ koyuyorsun? servis bu konuda ne diyor?

sağlıcakla.

kozmiktohum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ESKİDEN-250MCT
    life79 tek kelimeyle harika olmuş süper bir çalışma teybi nereye bağladın daha foto isteriz
    büyük okyonuslarda küçük balık olacağına küçük göllerde büyük balık ol

Motosikleti
    bak hala teyıbın resımlerı yok bak kızıyorum dostum yanınlada bızımde meragımız gıtsın yahu

kozmiktohum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ESKİDEN-250MCT
    arkadaşlar size bir m mondialin kendi sitesinde yedek parçaların tek tek fiyat listesi var bilen arkadaşlar vardır bilmeyenler için yazıyorum servise gidip kazıklanmayın bütün parçaların fiyatlarını koymışlar damlar helal olsun ne diyeyim.

http://www.mondialmotor.com.tr/ana.p...&yedekkatid=46
    büyük okyonuslarda küçük balık olacağına küçük göllerde büyük balık ol

Motosikleti
    ya arkadaslar dun seytan motorumu sattırıyordu az kalsın ben ankarada oturuyorum araba pazarına gıttık araba goturduk ben motorla gıttım motorların durdugu yer var neyse gezdık tozduk ben eve gıdıyorum dedım bızım akrabaya saat 12,00 felan motorun yanına gıttım derken benımkınden gordum ne ıstıyorsunuz dedım 3,500 kac model dedım 2006 vaybe dedım bır adam ve kadın hayranlıkla ıncelıyorlardı ya dedım cok ıstıyor benımde var dedım senınkı nerde dedıler su tarafta derken ben gıttım bır baktım arkamdan gelmısler kadın benım motora bayıldı ılla ne olur bana sat ben satmıyorum bınıyorum dedım yok kadın ısrar edıyormu edıyor ılla sat lutfen sat derken motorun ustune oturmak ıstedı onada ızın verdım sonra kadının ıcı gıttı bende 3000 ıstedım kadın tamam dedı ordan bırı kardes ne kadar ıstıyorsun dedı 3000 dedım son ne olur tıko alacam demezmı kadın hemen araya atladı ben alacam once ben varım dıye hopbala neyse numaramı aldı felan derken ben eve gectım yanı az kalsın kara sahımden olacaktım

sahınımden olacaktı ozur dılerım arkadaslar

dostum dogru soyluyorsun servıse gıdıyorsun 15 lıralık parcayı sana 20 lıraya vermeye calısıyorlar olmaz bole ayıp ya

Herkese selam arkadaşlar,

Bu ses sistemini mp3 playera bağlıyorum. Anfi çantada bulunuyor. Zaten küçücük bir anfisi var. Kolonlar su geçirmeyen cinsten. İçi palstik ve yanlarında lastik bant geçmişler. Arabaya adam akıllı sistem takıp nasıl gümbür gümbür ses çıkıyorsa, aynısı bu ssistemden çıkıyor. Arabadakiler ara sıra kıl oluyor bana, sesi biraz açınca. ama olsun ben memnunum. Bu ses sistemi bana 550ytl e maloldu. Yaptırmak isteyen olursa haberleşelim. Yeri Suadiye/İstanbulda.

Herkese kazasız belasız sürüşler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler