Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 250 Mct Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cbr_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 700 S Honda CBR 250R Honda Beat 2004
    ya beyler ben honda cıyım nedense ben hondaya bayılıyom ama ducatide güzel ama şimdi fiyatlarda bir artış var ÖTV varda ondan neden bu kadar ÖTV biniyo ben anlamdım gitti

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    @darkgt metemene yanaş sen bak beni dinle.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

S.o.s

arkadaşlar uzun zamandır yazmıorum bnim bi sorum olacak haziranda 750 shadow almak istiorum ikinci el ama ikinci el motora kredi wermiomuş bankalar senetle alabileceğim bi yer war mı bildiğiniz olmazsa mct alacağız galiba napalım

Motosikleti
    shadow u senetle satacaklarını pek sanmıyorum ben ihtiyaç kredisi çekip almıştım sen de onu dene istersen en azından motorunun ruhsatında haciz damgası olmuyor. ilk motorunsa bence shadowla başlama derim ben. ben de kawasaki en500 alabilecekken mct ile başladım deneyim kazanmak lazım öncelikle.
    sağlıcakla.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

kozmiktohum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ESKİDEN-250MCT

BUDA BENİM MACİT NASIL ARKADAŞLAR

büyük okyonuslarda küçük balık olacağına küçük göllerde büyük balık ol

Motosikleti
    e fena değilmiş kazasız belasız kullan kardeşim. bu arada dün jameika_34 nickli arkadaştan parlatıcı koruyucu ilaç aldım. dayanamayıp dün gece denedim meğer motorumda eksik olan buymuş sokak lambasının ışığında bile parlıyor motor artık cumartesiyi iple çekiyorum bir güzel yıkayıp cilalicam.

sağlıcakla.

KAYA018 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 125 MH DRİFT BEYAZ ANKA KUŞU
    VALLA BENIMKI KAPLAMALI BIR PARLATIYORUM MOTOR YENI GIBI OLUYOR HEMEN ILGI CEKIYOR BIRAZ HARCAYINCA MOTORUN USTUNE YOK BU MACIT COK GUZEL BIR MAKINA YAAAA

metemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİ 250 MCT
    Alıntı DYAVOL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet gördüğüm kadarıyla genel bir sorunmuş boşa atma olayı ya dediğiniz gibi tamam sürekli ihtiyaç duyulan bişe değil ama mesela durup arka çantadan bişe almam gerekiyo yada bi tel görüşmesi bunun gibi kısa süreli gereksinimlerde ihtiyac duyuyordum ve sadece benmi yaşıyorum diye merak etmiştim herkese teşekkürler artık bi şekilde idare edicezz dediğiniz gibi bi şekilde alışıp aynen devam edicezz
    senin uhdende tüm arkadaşlara vites atmaları hakkında bilgi

vitesin alışmayla yada km ile alakası yok gençler
    tek alakalı olduğu konu kullandığınız yağın kalınlığı yaneee numarası

şöyleki yazın eğer ince bir yağ koyarsanız zaten sıcak olna hava yağı iyice inceltecek ve peformansınızı etkileyecektir

kışında 20-50 gibi bir yağ koyarsanız yoğun bir yağ olduğu için vitesler zorlanacaktır

o halde kışın mutlaka ince bir yağ

yazında biraz daha kalın bir yağ koymamız gerekir

ayrıca kaliyeli yağ kullanmanızı hararetle tavsiye ederim servislerin koyduğu teneke yağları pek tercih etmeyim derim

kısaca bu budur arkadaşlar

vites yağ ile alakalıdır

Alıntı ARBETUS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    e fena değilmiş kazasız belasız kullan kardeşim. bu arada dün jameika_34 nickli arkadaştan parlatıcı koruyucu ilaç aldım. dayanamayıp dün gece denedim meğer motorumda eksik olan buymuş sokak lambasının ışığında bile parlıyor motor artık cumartesiyi iple çekiyorum bir güzel yıkayıp cilalicam.

sağlıcakla.
    neymiş o parlatıcı markası felan kanka bizede di hele

@darkgt metemene yanaş sen bak beni dinle.
    dişliler sancar motorda vardı 2 ay önce eğer orda olmassa forumda tekno abimiz var oda tedarik edebilir
    ...tın tın giderim abi....

Motosikleti
    Alıntı metemen adlı üyeden alıntı Mesajı göster

neymiş o parlatıcı markası felan kanka bizede di hele

markayı hatırlamıyom zaten keeway superlight topicindeki jameika34 nickli arkadaştan aldım sen de onunla görüş bayağı işe yarıyor ben sevdim ama bizima mahalle çok tozlu

pazar sabahı saat sabahın köründe (06:15- 06:25 arası) gabzeden çamlıcaya giderken bomboş e-5 de gaza gelip asıldım motora 120 ye yaklaştım açıkcası tırstım daha çıkabilir miydim bilemiyorum ama göstergem geçen kazanın etkisinden 80 den sonra sallanmaya başlıyor tam okuyamıyorum bir de arka amortisörlerimi ayarlatmam lazım çok zıplatıyor motor çok güven vermedi bu hızda en sağlıklısı maksimum 100 km dir benim için bu hızla kilometrelerce gidebilirm diye düşünüyorum ki zaten bunu denemiştim önceden.

metemen noldu la bizim gezi organizasyonu? bak bizim tayfa haftaya pazara piknik falan planlıyorlar düşünürsen atla gel çok sağlam adamlarla tanışmış olursun. ya da gelmek isteyen arkadaş varsa bana haber versin bilgilendireyim

sağlıcakla.

Motosikleti
    MONDİ 250 MCT
    markayı hatırlamıyom zaten keeway superlight topicindeki jameika34 nickli arkadaştan aldım sen de onunla görüş bayağı işe yarıyor ben sevdim ama bizima mahalle çok tozlu

pazar sabahı saat sabahın köründe (06:15- 06:25 arası) gabzeden çamlıcaya giderken bomboş e-5 de gaza gelip asıldım motora 120 ye yaklaştım açıkcası tırstım daha çıkabilir miydim bilemiyorum ama göstergem geçen kazanın etkisinden 80 den sonra sallanmaya başlıyor tam okuyamıyorum bir de arka amortisörlerimi ayarlatmam lazım çok zıplatıyor motor çok güven vermedi bu hızda en sağlıklısı maksimum 100 km dir benim için bu hızla kilometrelerce gidebilirm diye düşünüyorum ki zaten bunu denemiştim önceden.

metemen noldu la bizim gezi organizasyonu? bak bizim tayfa haftaya pazara piknik falan planlıyorlar düşünürsen atla gel çok sağlam adamlarla tanışmış olursun. ya da gelmek isteyen arkadaş varsa bana haber versin bilgilendireyim

sağlıcakla.

hangi pazarmış o gezi ve nerde

arka lasatiğinin havasınıu azıcık indiriver zıplama ortadan kalkar 34 vur arka lastiğe konforlu olur önede 26-28 arası iyidir
    dene ve memnun kalacaksın

Motosikleti
    Mondıal 150 Mcx
    arkadaşlar İstanbul'dan Mondıal 151 RS veya 150 HS satacak arkadaşlar korhanozcan333@hotmail.com dan bana ulaşmaları rica olunur.
    4 Teker Bedenimi 2 Teker Ruhumu Taşır...!:cat:

Motosikleti
    Alıntı metemen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hangi pazarmış o gezi ve nerde

arka lasatiğinin havasınıu azıcık indiriver zıplama ortadan kalkar 34 vur arka lastiğe konforlu olur önede 26-28 arası iyidir
    dene ve memnun kalacaksın
    Denizli köyünün barajına gidilecek bu pazar piknik yapmayı düşünüyoruz bayağı kalabalık olacaz büyük bir ihtimalle sen de atla gel hem tanışmış oluruz hem de seninde motorcu çevren genişlemiş olur.

Birde benim hoplamam lastiklerden değil amortisörlerden fazlaca yaylanıyor sanki.

sağlıcakla.

KAYA018 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 125 MH DRİFT BEYAZ ANKA KUŞU
    Kankalar Eger Motor Kaplamali Ise Sarp Vinil Deri Vs Koruyucu Ile Parlatabilirsiniz Garanti Parlatiyor Cok Etkili Kormada Sagliyor Lastiklerinizede Uygulayabilirsiniz Motor Boyasi Icinde Ben Aura Gold Kullaniyorim Bunun Yerine Carpexde Kullanabilirsiniz

Motosikleti
    MONDİ 250 MCT
    heeeeeeee

deeeee

nerden alalım

exile - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    bizim bu macit abiler mecit ablalarda devir göstergesi yok acaba redline a kaçta gidiyor kaç devir çeviriyor?
    harici bi gösterge taktıran oldumu?
    yada bu meretlerde devir kesici varmıdır?

Motosikleti
    Alıntı exile adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizim bu macit abiler mecit ablalarda devir göstergesi yok acaba redline a kaçta gidiyor kaç devir çeviriyor?
    harici bi gösterge taktıran oldumu?
    yada bu meretlerde devir kesici varmıdır?
    devir kesici koyacak kadar masraf yapmamışlardır sanmam olmayan göstergenin redline ına girse noolacak ki motor çok titremeye başlarsa ya da artçın ayaklarının aşırı titrediğini söylerse redline a girmişsindir.

sağlıcakla.

exile - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    devir kesici koyacak kadar masraf yapmamışlardır sanmam olmayan göstergenin redline ına girse noolacak ki motor çok titremeye başlarsa ya da artçın ayaklarının aşırı titrediğini söylerse redline a girmişsindir.

sağlıcakla.
    teşşekurler Arbetus

acaba kaç devir çeviriyodur?

Motosikleti

madem herkes resim koymaya başladı ahanda ben de koydum motorumu 23 Nisan çocuğu gibi süsleyim bayrağını tatkrım nasıl olmuş. Çok yakışıklı namussuz

Alıntı exile adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşşekurler Arbetus

acaba kaç devir çeviriyodur?
    sen de taktın devire kardeeeşş ben 16K çeviriyormuş gibi hayal ediyorum sen de dene

sağlıcakla.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mondi Macit
    son 4 mesaj süper olmuş, 22222222255555555

tekno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mct 250 Kurtuldum, Cfb 150,Nc 700x
    Sevgili ARBETUS

Koruma demirini nereden kaça satın aldın bilgi verirmisin?

Ayrıca arkadaşlar motorun ön lastiğini değiştirdim.7300 km de hamuru oldukça sertleşmişti ve kaymaya başlamıştı.18x90x90 ölçülerinde yine Duro marka farklı taban desenli modeli ile değiştirdim.

İnanılmaz yumuşak ve bir o kadar yol performansı.Tavsiye ederim.

Saygılar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler