Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 250 Mct Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    peki bizden başka bu güzergahı takip edecek olan olacak mı acep birde nerde buluşalım? ben bostancıdan alırsam benzini ikimizde aynı şartta gitmiş oluruz.
    ben de yedek benzin alayım. istersen sandöviç yaptırayım evdekilere köfteci aramaya gerek kalmamış olur. bende bu ay finans kısıtlı o yüzden ince hesap yapıyorum fazla mesai yapamamışım bu ay.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial 250 Mct
    ehehhe.. tamam ayarlarız bişiler.. şimdi çanakkale konusuyla bu topici yoğunlaştırmayalım ordan devam edelim baride belki bizle gelicek olan olur takılsınlar bizim peşimize
    Live To Ride, Ride To Die

Motosikleti
    Mondial MCT 250
    Alıntı ARBETUS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    walla 10 ytl harcayıp yapan duymuştum sanki. Bu arada Çanakkale ' ye hangi yoldan gidilecek? avrupa yakasına geçicekmiyiz. bana bayağı uzak orası sen hangi yoldan gitmeyi düşünüyosun. daha otel de belli diil
    kanki o kadar yol tepme yav 600 küsür km yokmu çanakkaleye arabalı vapur neyim atlayın gidin yav

Motosikleti
    Mondial 250 Mct
    Alıntı tatung adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanki o kadar yol tepme yav 600 küsür km yokmu çanakkaleye arabalı vapur neyim atlayın gidin yav
    350 km istanbul çanakkale.. fakat malesef karayolundan başka yol yok..

Motosikleti
    yuhh naaptın bee gidiş dönüş dimi bu fazla km den kaçanın benzini bitsin
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Motosikleti
    Mondial 250 Mct
    bu yolculuk ordaki gezilerimizle beraber heralde 800-850 km civarı olacaktır

Arbetus sana bi tavsiye.. bi arkadaşına olayı ballandıra ballandıra anlat.. çanakkaleye gidioz ohoo bü sürü motor müthiş olcak falan die.. istiosan sende gel atla arkama beraber gidelim de..

böylece benzinin yarısına ortak bulmuş olur we işten karlı çıkarsın :D

ben buldum bi arkadaş mesela

Motosikleti
    benim de artçım olacak büyük ihtimalle ama hala bi belirsizlik var. yaptığım kazadan dolayı uzun yola çıkmam yasak şansımı denicem ama umudum yok 18 Mart da evde motorumu silip parlatacağım kesin.

Motosikleti
    Mondial 250 Mct
    hayırlısı olsun inşallah.. Benim artçım gelmesse seni alırım... arzu edersen

Motosikleti
    @murat dostum sağol düşünmen yeter.

GechE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    McT 250 "O Bir LiGeR"
    selam epeydir bende gelmiorum,şöle bi göz attım ve ARBETUS helal olsun sana ne hala getirmişsin öle motoru vallahi imrendim,ben bu zaman kadar hep kullandım küresel ısınma sayesinde motoru kaldırma gereğim olmadı ve çok şükür şimdiye kadar beni hiç utandırmadı bu alet bide ARBETUS gibi azimli olup modifiye işlerini gerçekleştirsem neyse rast gelsin hepinize..

kozmiktohum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ESKİDEN-250MCT
    selam arkadaşlar
    işlerimin yoğunluğundan yazamıyorum
    ARBETUS senin gebzede oturduğunu biliyorum gebzeye çok sıkı gidiyorum fırsat bulup senle irtibata geçemedim benim motorda 30 dişli var isteye kullanabilir sorun olmaz ben memnunum eski dişlide 80km'den sonra titreşim başlıyodu ve rahatsı ediyordu şimdi 95 den sonra başlıyo 100km'den sonra kesiliyo sabit hızım 90km hem titreşim yok hemde ekonomik oluyor. yağmur çamur demeden kullananlardanım. motorumun karbiratör manifoltu delinmiş acayip ses yapıyo ve motoru zorluyo fırsat bulup yaptıramadım.
    çanakkaleye gelmek bende istiyorum MURATEBESEK ve ARBETUS orda kalmayı düşünüyomusunuz planınız nedir maddi manavi kendimi ayarlarsam gelmek istiyorum. görüşmek üzere.
    saygılar
    büyük okyonuslarda küçük balık olacağına küçük göllerde büyük balık ol

Motosikleti
    Alıntı kozmiktohum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar
    ARBETUS senin gebzede oturduğunu biliyorum gebzeye çok sıkı gidiyorum fırsat bulup senle irtibata geçemedim benim motorda 30 dişli var isteye kullanabilir sorun olmaz ben memnunum eski dişlide 80km'den sonra titreşim başlıyodu ve rahatsı ediyordu şimdi 95 den sonra başlıyo 100km'den sonra kesiliyo sabit hızım 90km hem titreşim yok hemde ekonomik oluyor. yağmur çamur demeden kullananlardanım. motorumun karbiratör manifoltu delinmiş acayip ses yapıyo ve motoru zorluyo fırsat bulup yaptıramadım.
    çanakkaleye gelmek bende istiyorum MURATEBESEK ve ARBETUS orda kalmayı düşünüyomusunuz planınız nedir maddi manavi kendimi ayarlarsam gelmek istiyorum. görüşmek üzere.
    saygılar
    dostum o zaman seni çanakkale topicine alalım ben geliyorum muratebesek kardeşimiz istanbul grup lideri şu an ve otel rezervasyon ile ilgili kendisinre pm atılması gerek.

bu arada msn e ekle beni gebzeye geleceğin zaman haberleşelim tanışalım artık

@GechE dostum sen hayırlısıyla başla modifiye işine sana yardımcı olmaya çalışırım.

sağlıcakla

Motosikleti
    Mondial 250 Mct
    Alıntı kozmiktohum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar
    saygılar
    Walla ben ananemde weya kuzenimde kalıcam ama İstanbul - MT weya 18 MART ÇANAKKALE GEZİSİ topiclerinin altında konuyla ilgili baya detay war. Sanırım tek gecelik konaklama 30 lira kahvaltı falanda dahil.. Otellere rezervasyon yapan bi arkadaş war çanakkaleli..Gelirsen çok güzel olur tabi..

Bide senin dişli kaça patladı bende yaptırsam artık

Şu 31'lik son dişli için şu topicde mesaj atmadığım adam kalmadı.. bi allahın kuluda yardım etmedi beh..

Motosikleti
    Alıntı muratebesek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Walla ben ananemde weya kuzenimde kalıcam ama İstanbul - MT weya 18 MART ÇANAKKALE GEZİSİ topiclerinin altında konuyla ilgili baya detay war. Sanırım tek gecelik konaklama 30 lira kahvaltı falanda dahil.. Otellere rezervasyon yapan bi arkadaş war çanakkaleli..Gelirsen çok güzel olur tabi..

Şu 31'lik son dişli için şu topicde mesaj atmadığım adam kalmadı.. bi allahın kuluda yardım etmedi beh..

cevap veriyorum 25 ytl dedi arkadaş bana msn de 5 ytl ye 4 mm sacı almış 20 ytl ye de parçayı yaptırmış.

Motosikleti
    MONDİAL 250MCT 2006
    ya ben arkadaki (zincirin bağlı olduğu) dişliyide değiştirtiyorum şimdi. bizim usta yapmış son süratta 5-10 km we ara hızlanmada etkisini görmüş şöyle bi denedim seri geldi..31 dişliden kaybettiğim gücü onla dengelemeye çalışcam. 40 kaada değiştiriyorlar. onuda yaptırcam şimdi faydasını görürsem sizede bildirecem. Faydasını görceğim kesin gerçi ama ben ne yaptırsam 2 gün sonra birisi aaa ben onu 10 liraya yaptrıdım diyip benim kafayı yememe sebep olduğu için bu sefer önceden yazıyorumki warsa bi bilen duyan ucuzunu onada bakalım

Bide ben sevpa ile çalışıyorum. Bana arka dişlinin değişiminin minimum 140 ytl ye patlıyacağını söylüyorlarki dişli dahil değil.. pahalı geldi sanki bana.. yapan tanıdığınız warmı daha uygun acaba
    ilk olarak slm aranıza yeni katıldım adim faruk 2006 hazirandan beri 250mct kullaniyorum ve benim ilk motorum.
    her seyi cok hosuma gidiyor sadece cok yakiyor (15lt ile max. 300km)ve su son zamanlarda bide 5. viteste bir ses sorunum cıktı.

dostum sevpa demissin bende motoru sevpadan aldim ama cok pişman oldum servisinden ismet usta cok iyi ama ilgilen miyolara ben yeni motorcuydum motoru aldıgımda sağ sinyal oynuyordu 2 defa bakıma girdi motorum 1 de ufak bi kazadan sag sinyal degismisti ama her severinde vidalar sikiliyor ıvır zıvır dendi ama hiç o sag sinyal degişmedi ozamanlar full depo260km yapıyodum soledim 2bin bakımında bakarız dedi ve bakmadı hatta 2bin bakımından 10gun sonra gedizlere ismail ustaya karburator için gittim baktı ve bakımda yapılması gerekenleri soledi jant larim artık cık mak uzereydi gosterdi goya 10 gun once hepsi yeni sıkılmıstı ona verdim akım yaptı bindigimde ilk kontrol ettigim sag sinyalimi ve caki gibiydi kıpırdamıyordu yani demek istedigim sadece su dikkatli olun bazi servisler hiç ilgilenmiyor ozellikle acemiyseniz :D

bu arada arkadaslar ortalama ne kadar gidiyorsunuz full depo ile

Motosikleti
    @wolff sürekli şehir içi kullanıyorsan değişebilir. dananın kuyruğu çanakkale gezisinde kopacak o zaman sana cevap verebilirim. 1 depo benzinle o yolu gideceğimi tahmin ediyorum. sağlıcakla.

Motosikleti
    Mondial 250 Mct
    Hocam ben her gün kozyatağından taksime gidip geliyorum.. hoş iş değiştirdik artık suadiyeye gidicem ama.. 30 milyonla 280 km gidiyorum.. ben fazla gazlamıyorum ama hep ekonomik kulanırım..
    Servis işine gelince ismet usta olsun ayhan abi olsun benle hep çok ilgilenirler çok yardımcı olurlar bugüne kadar hiç madur olmadım ama takdir edersinki onlarda insan. işin başında durup ne yapması gerektiği konusunda uyarmassan onlarda unutuyo çünkü her gün 50 motor gelip gidiyo..

Arbetusum iyi hoş yaptırmışda nerde yaptırmış nerde takdırmış ben bu hafta sonu xenon far taktırcam motora.. Önümü göremiyorum anasını satıyım.. en azından aydınlatması düzgün olsun.. sislerinde rölesi bozuldu onları değiştirticem..

kozmiktohum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ESKİDEN-250MCT

Merhaba
    benim dişli 4mm sacda yaptırdım sacı hurdacılardan aradım 5 ytl aldım kestirmesinede 20ytl verdim eğer yaptırmak istersen yardımcı olurum kalın sağlıcakla.
    büyük okyonuslarda küçük balık olacağına küçük göllerde büyük balık ol

Motosikleti
    kendisi çizmiş yaptırmış bi tornacıya bilmiyorum. röle işi basit al ben bile takarım suadiye' yi az çok bilirim. bulurum seni :D hatta bugün fener yolunda olucam

Motosikleti
    Mondial 250 Mct
    Walla yardımcı olursan allah razı olsun
    muratebesek@hotmail.com msn

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler