Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 250 Mct Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mct250
    yakıtın normal, modifiye yaptırmamış kişiler 120-150 arası yakıyor, yolda çok basmamak lazım, bunu motorun sesinden de anlıyor insan, ben izmir kuşadası gidiş geliş yaptım, yol dümdüz otoban, 140 yakmıştı, 90-100 arası gittim, ama arka dişliyi kesin küçülteceğim, o zaman 120'de yaksa kendini 1000 km'de amorti edecek,
    arkadaşlar yağı ne kadar zamanda bi değiştirmek lazım, bu yağa çok para gidiyor ya

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    exile - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    eğer motoru kısa süreli kullanıyorsan yani yagı çok ısıtmıyorsan 3000 gider bence ama uzun yol yapıyorsan 2000 diyor servis ama harbi çok para 2lt yag 40ytl

Motosikleti
    mct250
    gidip süper marketlerden kendim alacam yağı, litresi 10 milyon, hiç değiştirmedim ama çok da zor olmasa gerek
    ben şimdiye kadar 1000 de bir değiştirmiştim, yazık olmuş paraya ve doğaya da fazladan yanık yağ bıraktım

k@os - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 mct - Karakedi
    Alıntı teres adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gidip süper marketlerden kendim alacam yağı, litresi 10 milyon, hiç değiştirmedim ama çok da zor olmasa gerek
    ben şimdiye kadar 1000 de bir değiştirmiştim, yazık olmuş paraya ve doğaya da fazladan yanık yağ bıraktım
    dostum yağı kendin değiştirirsen (ki ben bi markette göemüştüm 1 lt castrol 4 zamanlı motor yağı 6 ytl idi) garanti iptal olabilir onu iyi araştır..

tekno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mct 250 Kurtuldum, Cfb 150,Nc 700x
    selam MCT ciler,
    bu forum ne kadar faydalı imiş, sizlerden farklı bir sorunum olmuş olsa ve yazsa idim ama şunu uyarı olarak yazabilirim arkadaşlara, bundan 3 ay kadar önce 2000 km de 2005 model yani garantisi devam eden bir motor aldım, hem de 12 taksite, ben böyle seviçten göklere uçarken tescil işlemlerinde motorun hacizli olduğunu öğrendim, yani bizim yığınlarca para verdiğimiz noter hacizli motor satışını engellemiyormuş, aslında karşı tarafta kötü niyetli değil, şimdi haczi kaldırmak için uğraşıyor ama aklınızda olsun arkadaşlar, eminim bu olayı bilmeyen kişi sayısı çoktur,
    motorumdan bahsedeyim biraz, hiç bir modifiye yaptırmadım, benzin kapağından gelen ses kendiliğinden yokoldu, bikereliğine zincir kendiliğinden bollaştı, ama o da servisin vidaları yeterince iyi sıkmamasından bence, tabi titreşim de tetiklemiş olabilir, 1000 km bindikten sonra motoru temizlerken arka jant telinden 10 tane kadarının kopuk olduğunu farkettim, geçenlerde kız arkadaşımla binerken S çizmeye başladı, anlayacağınız artık telleri yenilemeden yola çıkamıyorum, tellerin tanesine servis 3,6 ytl dedi, fakat otmmotor.com'da 2 ytl yazdığını gördüm, bu siteden hiç parça alan var mı? acaba bu yazdıkları teller kalın yani 3mm'lik teller midir? bilen biri varsa sevinirim.
    Bir de benim de sitedeki arkadaşlara bir faydam olsun istiyorum, arka dişli yaptıracam kendime, belki sisibar ve motor koruma da yaptırabilirim, bunlardan bulmak zormuş sanırım ama benim tanıdığım tornacı var ona yaptırabilirim, isteyen arkadaşlar var ise onlara da yollayabilirim böylelikle pazarlık gücümüz artar, ya da sana bunları hazır yollayabilirim diyen varsa bana söylesin,
    izmir bornova da güvenilir servis bilen varsa bana söyler mi?

arkadaşlar ben bu otmmotor.com'a acayip merak sardım, siperlikle ilgili 3 çeşit siperlik var safebet markanın, hangisi bizim motora uyar bilen var mı? ben 1 numaralı olanı beğendim ama, yardım lütfen
    Selam

Madem İzmirde yaşıyorsun Çankaya da motorcu Hayri var,arka tellerin tamamını 5-6 Ytl ye aldım ben.Belkide daha düşüktü hatırlamıyorum şimdi.

Dişli de getirtmeye başlamış duyduğum kadarı ile ama fiyatını bilmiyorum.

Ön siperlik için bilgim yok

Hoşçakal

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    @teres hayırlı olsun dostum, aramıza hoşgeldin.

koruma demirini bulmak kolay istanbul sevpa istenilen yere 75 ytl ye oriijinal koruma demiri gönderiyor.
    kazasız sürüşler.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Motosikleti
    mct250
    saol tekno, bu kadar fiyat farkı olması ilginç doğrusu,o halde hiç garanti kapsamına sokmakla uğraşmaya gerek yok,
    çankayanın neresinde Hayri usta, biraz tarif eder misin?

yamaha ybr ile takas yapabılırım

mondial 250 war bende yamahası olan bırınle takas yaparım e maılım enislt836@hotmail.com

benkaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 mct
    Alıntı ARBETUS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @teres hayırlı olsun dostum, aramıza hoşgeldin.

koruma demirini bulmak kolay istanbul sevpa istenilen yere 75 ytl ye oriijinal koruma demiri gönderiyor.
    kazasız sürüşler.
    sen taktırdınmı,mersinde ben bulamadım bi resim yollasan
    yaşamam için, motor sürmem lazım. motor sürmem içinse yaşamam!!!

Motosikleti
    ben şu an taktırmadım bu aralar yoğunum ama bayram sonrası mutlaka taktırıcam şekil konusunda bi bilgim yok ama journeyman da sevpadan almıştı diye biliyorum ben www.sevpa.net ulaşıp bilgi al istersen. resim olarak eski sayfalarda var fikir bakımından inceleyebilirsin sevpa'da da bundan vardır diye düşünüyorum.

yaw arkadaşlar ben dayanamıyorum açacam 1000 olmadan egzostu

bu arada orta sehpa araştırmasına giriyorum bilesiniz.

kazasız sürüşler..
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Motosikleti
    250 mct
    journeyman bi resmini eklesen şu koruma demirli sıpanın

Motosikleti

Motosikleti
    250 mct
    teşekkürler...
    ama anladımki özel yaptırmalıyım yoksa olmayacak...

tekno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mct 250 Kurtuldum, Cfb 150,Nc 700x
    saol tekno, bu kadar fiyat farkı olması ilginç doğrusu,o halde hiç garanti kapsamına sokmakla uğraşmaya gerek yok,
    çankayanın neresinde Hayri usta, biraz tarif eder misin?

Selam ;

Çankayada fuar basmane kapısına daha yakın bir bölgede deniz tarafında değil.Ayrıca çok eski bir firmadır, kime sorarsan yardımcı olurlar.

Hoşçakal

GÖKTAX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 MCT
    ARBETUS eline sağlık kardeş hepsini bir araya güzal toplamışsın.

Motosikleti
    Ne demek GÖKTAX Kardeş işinize yaradıysa ne mutlu bana

arkadaşlar ne yalan söyleyeyim iyi ki almışım bu motoru çok seviyorum + sıyla - siyle benim motorum.

dün akşam kız arkadaşımı hayatında ilk kez motora bindirdim ve neden bu zevki daha önce tatmadım diye hayıflandı. inmek bilmedi motordan biraz artçı pratiğinden sonra uzun yola çıkacaz.
    yaben çok mu şanslıyım ne evde herkes bu motoru çok seviyor.

red - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 250 mct (metal fırtına)
    slm arkadaslar
    bayram nedeni ile memlekete geldim ve mct'me kavustum ve ilk gün 70 km yaptım biraz abarttım mı ne

mct alıpda mutlu olan arkadasları görmek beni cok sevindiriyor...
    cogu topicte millet aldıgı motora nalet okuyor sükür bizim makinalar simdilik böyle bir sorun cıkarmadı ve bizi üzmedi ...

arkadaslar yolunuz acık olsun ...

Motosikleti
    merhabalar arkadaşlar

başta bahsettiğim gibi gibi orta sehpa için 50 ytl gibi bir fiyat aldım motohobi tarafından

aynı firma koruma demiri de yapıyorlar. fiyatı 100 lira gibi birşey istediğiniz bir tasarım varsa yaptırabiliyorsunuz standart koruma demirine 75 lira verebilen kendi tasarımına 100 lira verebilir sanırım. bazı arkadaşlar tiger ın koruma demirini istiyorlardı sanırım artık yaptırabilirler. ben de regal raptorun koruma demirini yaptımayı düşünüyorum daha heybetli ve güvnli duruyor.

orta sehpa için standart bir ürünleri yokmuş ama motoru götürdüğünüzde motorunuza uygun olanını özel olarak yapıyorlar.

biraz reklam gibi oldu ama belki işimize yara diye düşünüyorum.

link burda.

sevgiler..

levent666 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaslar herkeze selam motorumdan uzagım askerim hasretiyle yanıp tutusuyorum motorumun gun gelecek uzerine bıp gezecegim

GÖKTAX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 MCT
    Alıntı levent666 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar herkeze selam motorumdan uzagım askerim hasretiyle yanıp tutusuyorum motorumun gun gelecek uzerine bıp gezecegim
    Kardeş hayırlı teskereler. Bayramın mübarek olsun. Askerlik bu sayılı gün çabuk geçer ALLAH hayırlısıyla bitirmeyi nasip etsin.
    Ankara da bügün harika bir hava var. Keşke burda olsaydın beraber gezerdik.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 15 kullanıcı var. (0 üye ve 15 misafir)

Bu Konudaki Etiketler