Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 250 Mct Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    BİSANCI_42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK
    mct nin yağ pompasının dişlisi plastikmiş artık gerisini bilemem ama görüntü ve güç olarak harika bir motor ah şu plastikler olmasa hayatımızda bari motora takmayın şu plastikleri kardeşim motor güzel ama yağ pompasının dişlisi bile plastik olmazki

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Merhaba,

yağ pompasını hareketlendiren dişli plastik fakat öyle bildiğiniz türden plastik değil
    bu tip dişliler mutlaka Derling denen malzemdendir ve dönme yönünün dışında aksi kuvvet uygulanmadıkça kırılmaz.
    Aşınması ise, yağlı ortam olduğu için çook zor.

Merak etmeyin. Dişlim kırıldı şikayeti olmayacaktır olsa bile milyonda bir bana göre.değişimi son derece basit ve bu tarz dişliler bir çok motorda kullanılmaktadır.

Selamlar,
    Özer

Alıntı BİSANCI_42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mct nin yağ pompasının dişlisi plastikmiş artık gerisini bilemem ama görüntü ve güç olarak harika bir motor ah şu plastikler olmasa hayatımızda bari motora takmayın şu plastikleri kardeşim motor güzel ama yağ pompasının dişlisi bile plastik olmazki

onurecan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    inş bi choopper
    mondial keeway junlin ve diğer aklıma gelmeyen tüm 0-250 cc choopper tarzı motosikletlerin hangisinde devir saati var...ben almayı planlıyorumda devir saatsiz yapamam onun için sordum...

Journeyman_35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650
    Alıntı onurecan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mondial keeway junlin ve diğer aklıma gelmeyen tüm 0-250 cc choopper tarzı motosikletlerin hangisinde devir saati var...ben almayı planlıyorumda devir saatsiz yapamam onun için sordum...
    Merhaba...
    Dostum, bu tarz cruiser motorlarda devir saati olmuyor...pahalı japonlara da baksan durum aynı...

Ben bi tek Ramzey ve Pioneer larda gördüm...bi de bu marauder yazıyo kenarında Jinlun galiba , onlarda olması lazım...

Sadece merakımdan, ne yapacaksın deviri? bu motorlar zaten keyif motoru, öyle 8000-9000 fln , bi de bu sıcaklarda hava soğutmalı aletlerde akıllara ziyan olur

Selamlar, saygılar...

" Tanrım, iyi bi adam yap beni, yalancılara kandırtma, karşımdakilerin doğru anlamalarını sağla, gerçek sevenlerimi koru ve gözet; sınırlarımı koyma gücü ver sevdiğimde ve kavga ettiğimde..."

tuncayguler14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125r
    arkadaşlar 250 mct şimdi 100km de tam olarak ne kadar yakıyo rodajı bitmiş bi arkadaş bana bunu net bir şekilde söyleyebilirmi?bu ara da ne yakarsa yaksın bu güzel motoyu alacam kafaya koydum.alırsam artık bi uzun yol turu düzenleriz dimi arkadaşlar ben boludayım şu anda bu motordan bolu da bi kişide var şu anda başka yok,arkadaşlar lütfen cvp bekliyorum???net olsun ve kesin

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda

Mutlaka Al

Tuncay kardeş,

Ben 29.14.06 da Trafiğe çıkardım MCT'mi ve şu anda 3200km de.
    4000km bakımından sonra mutlaka daha az yakacaktır sözünü servis arkadaşımdan aldım.
    şu anda 4.5lt/100km de yakıyor ama bana yinede büyük keyif veren bir Motosiklet bu Çinli.

Kurallara uyarak rodaj süresini atlatır ve bu arada tüm ama tüm vidalarını sıktırırsan en doğru start olur.

Güle Güle ve kazasız belasız kullanman dileği ile

Özer

Alıntı tuncayguler14 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar 250 mct şimdi 100km de tam olarak ne kadar yakıyo rodajı bitmiş bi arkadaş bana bunu net bir şekilde söyleyebilirmi?bu ara da ne yakarsa yaksın bu güzel motoyu alacam kafaya koydum.alırsam artık bi uzun yol turu düzenleriz dimi arkadaşlar ben boludayım şu anda bu motordan bolu da bi kişide var şu anda başka yok,arkadaşlar lütfen cvp bekliyorum???net olsun ve kesin

tekno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mct 250 Kurtuldum, Cfb 150,Nc 700x
    Alıntı onurecan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Haklısın bencede mutlaka devir saati olmalı değilmi.Zaten bizim motorlar 12000 devir filan çeviriyor.Giderken bakmak istiyor insan.

Motosikleti
    cbr 125r
    özer bu baya baya çok diilmi ya bi motor için? nerdeyse 100 km 12 -13 milyona patlıyo valla beni ürküttü ama düzelir inşallah nasıl olsa alacaz kurtuluş yok eğer bi gelişme olursa beni haberdar et kardeşim.bu arada diğer arkadaşlarda yazarsa ne kadar yakıt harcadığını şimdi tam olarak, ben gibi daha yeni alacaklar için bir bilgi olur.saygılar

frontier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Journeyman_35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam, Keeway de nasıl durum ?
    Kıpraşım vardır muhtemelen....
    evet aynen öyle benim makinada anormallik var 80 - 90'dan sonra rahatsiz ediyo ama diger arkadaslarinki rahatsiz edicek seviyede degilmis

apac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 250 MCT

slm beyler

slm beyler ben şirinevlerde oturuyorum.
    benim gibi şirinevlerde oturup 250 mct kullanan varsa tanışmak isterim ama sadece tanışmak deyil tabi toplantılar ve gezilerde düzanleriz ne dersiniz.. bi düşünün..
    Mondial 250 MCT

benkaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 mct
    şu deponun anahtar deliği çok zınlıyo.çıldırtacak beni. elimle hafif dokunuyorum geçiyor ama kesin çözüm? bi arkadaş yapıştırdığını anlatmıştı. dağıtırda geri toplayamazsam diye korkuyorum!!! acaba üstten 1-2 damla japon atsam bi zarar veririmi.( deliğin yan tarafına tabii deliğe değil )
    yaşamam için, motor sürmem lazım. motor sürmem içinse yaşamam!!!

TheTURK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 250 MCT
    arkadaşlar levent666 carsamba itibariyle vatani borcunu odemeye gitmiştir. kendisine hayyırlı tezkereler dilerim. canavarı dukkana cektik 1,5 sene yatacak
    Bu motor sevdası yüzünden bigün bi ağaçla bir olacam.Ambulans tercihim YZF-R1

Motosikleti
    cbr 125r
    motorum pazartesi alıyorum arkadaşlar helalinden bi 250mct buldum sonunda.artık ben anlamam alırsam ki alacamda bi toplanıp grup halinde motor sürmenin keyfini çıkaralım 250 mct ciler.ben boludayım abant çok güzel bi yer mesela illerinizden bir 4 -5 kişilik grup oluşturabilirseniz boluda abanta veya gölcüğe gideriz çok da güzel olur ayrıca bu okumuşsunuzdur bi topic var 10 eylül abant gezisi diye o da olabilir istanbuldan gelecek arkadaşlar için böle bi etkinlik düzenliyelim isterseniz tabiii.
    herkese saygılar................

red - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 250 mct (metal fırtına)
    arkadaslar slm...

bu egzosda ki susuturucu nasıl cıkartılıyor motora zararı var mı_? egzos garanti kapsamından cıkıyor mu _? motorunsesi nasıl oluyor _? tasiye eder misiniz_?

kozmiktohum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ESKİDEN-250MCT
    Alıntı benkaan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu deponun anahtar deliği çok zınlıyo.çıldırtacak beni. elimle hafif dokunuyorum geçiyor ama kesin çözüm? bi arkadaş yapıştırdığını anlatmıştı. dağıtırda geri toplayamazsam diye korkuyorum!!! acaba üstten 1-2 damla japon atsam bi zarar veririmi.( deliğin yan tarafına tabii deliğe değil )
    JAPON FELAN SÜRME SAKIN BENDE DE AYNI SORUN VARDI SÖKTÜM ALTINA UFAK Bİ SÜNGER PARÇASI KOYDUM SORUN ÇÜZÜLDÜ ÇOK BASİT
    (SÖKECEĞİN YER ALTINDAKİ VİDALARDIR)

SAYGILAR
    büyük okyonuslarda küçük balık olacağına küçük göllerde büyük balık ol

metemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİ 250 MCT
    bu gün itibariyle motorum 11.000 kmk oldu abuk subuk bi sorunum yok şans heralde

tek sıkıntı vibrasyon onuda yakında halledeceğim bilgileri sonra veririm

ayrıca topic ten uzak kalan hakanz arkadaşımı merakn ediyorum
    ...tın tın giderim abi....

kasvet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA 535, SUZUKI GSR 600
    Slm Beyler Uzun Zamandir Yazmiyordum
    Umarim Hepİnİz Sorunsuz Ve Keyİflİ Şekİlde Motorlariniza Bİnİyosunuzdur
    Bu GÜn ArkadaŞ Motoru BaĞlatmiŞ Onu Almaya Gİttİk
    Bİze Balİyetİ 780 Ytlyİ Buldim Biktim Bu Polİslerden Adamlar Tarladan TopĞlar Gİbİ Ehlİyetsİz Topluyorla Ve Devlet Bİzİm Üzerİmİzden Kendİne Kaynak Yaratiyor Sanirim Ehlİyet Yoksa Sakİn Yakalanmayin Beyler

Bey Bu Arada Elİmde Sİyah Bİr Mct Var Fİyat 1.900 Ytl Pazarliksiz 2000 Kmde Allah Sahİbİnde BaĞiŞlasin
    Telefon 0537 320 90 24

benkaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 mct
    kozmiktohum tamam japon yok bi sökelim bakalım. inşallah toplaya bilirim.teşekkürler.
    red egsozdaki ilk susturucuları söktüm. motora bi zararı yok hatta azıcık daha seri oluyo egsozun garanti dışı kalır.ama bu güzel sese bence değer.ama unutma bence bir çok arkadaşta söküyo zaten...
    yaşamam için, motor sürmem lazım. motor sürmem içinse yaşamam!!!

red - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 250 mct (metal fırtına)
    benkaan cevabın için sagol sitedede byle bir form acılmıs oradanda okudum yazını.. iyi bir egsozcu bulup bende sesi biras actırmak istiyorum ...

yolunuz acık olsun ....

Motosikleti
    mondial 250 mct siyah
    Alıntı kasvet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm Beyler Uzun Zamandir Yazmiyordum
    Umarim Hepİnİz Sorunsuz Ve Keyİflİ Şekİlde Motorlariniza Bİnİyosunuzdur
    Bu GÜn ArkadaŞ Motoru BaĞlatmiŞ Onu Almaya Gİttİk
    Bİze Balİyetİ 780 Ytlyİ Buldim Biktim Bu Polİslerden Adamlar Tarladan TopĞlar Gİbİ Ehlİyetsİz Topluyorla Ve Devlet Bİzİm Üzerİmİzden Kendİne Kaynak Yaratiyor Sanirim Ehlİyet Yoksa Sakİn Yakalanmayin Beyler

Bey Bu Arada Elİmde Sİyah Bİr Mct Var Fİyat 1.900 Ytl Pazarliksiz 2000 Kmde Allah Sahİbİnde BaĞiŞlasin
    Telefon 0537 320 90 24
    1900 ytl ye 250 cc mondial motor satılıyosa heralde o motorun masrafları saymakla bitmez allah alanın yardımcısı olsun

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler