Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 250 Mct Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-mondial-farkli-olmak-isteyenlere-162394482/detay

pazarlıkla motoru bitirdik aranıza da yeni katıldım ilk mesajımı da atmış oluyorum 1. sayfadan itibaren macit topiclerini yaladım yuttum sayılır. Motorda yag yakma yada herhangi bir sıkıntı yok ilk aldıgımda yaptırmam gerekenler nelerdir ilk sayfalar 2006lı yıllara ait oldugu için günümüz imkan ve şartlarına göre sormak istedim tşk ederim . keyifli sürüşler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Oncelik le sa arkadaslar.ismim sinan yeni uye oldum siteye.nasipse mct 250 alicam 2500 lira bi fiyat istiyo sahibi.temiz kullanicagim bi motor istiyorum bni yolda birakmasin bende onu bakimsiz koymam yani.bu fiyat mct icin nasil sizce

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    Alıntı sinan37 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oncelik le sa arkadaslar.ismim sinan yeni uye oldum siteye.nasipse mct 250 alicam 2500 lira bi fiyat istiyo sahibi.temiz kullanicagim bi motor istiyorum bni yolda birakmasin bende onu bakimsiz koymam yani.bu fiyat mct icin nasil sizce
    ılanı varsa daha ıyı olur.

Alıntı _pLay_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ılanı varsa daha ıyı olur.
    kardesim ben verdim ilani kaldirmis arkadas nasipse bugün geliyo motor Allah utandirmasin

drsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar elimden eski motorunun mct nin kullanma kılavuzu var. Arzu edene kargo ücreti karşılığında. Gönderilir. Otelden mesaj atabilirsiniz

Alıntı drsteel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar elimden eski motorunun mct nin kullanma kılavuzu var. Arzu edene kargo ücreti karşılığında. Gönderilir. Otelden mesaj atabilirsiniz
    hocam hala elındeyse talıp olabılırım

Beycivan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 1100XX
    bu motorları alırken arkadaşlar en temizine yani benim yada forumda bazı arkadaşlar var modifiye ve özel ilaveleri olan onlar haricinde yazıyorum 2000 liradan yukarı vermemeye gayret edin ancak alınmış hiç kullanılmamış ise 2500-3000 gibi edebilir. yinede çok iyi gösterin ve kontrol ettirin.motoru aldıktan sonra pişman olacağınıza alırken 20-30 lira verin bir motorcuya alacağınız fiyatı da söyleyin ve asla "alırsan sürekli sana getiririm" gibi laflar söylemeyin kusurlarını söylemek şöyle dursun, motoru aldıktan sonra dilerse yılda 1000 para rahat koparır sizden. şu paraya alıyorum km si bu motor bu al bin bak dene eder mi etmez mi tarzında net ve kesin konuşmak lazım. ben çok uzun süredir giremiyordum arkadaşlar darılmasınlar unutmuş falan da değilim iş çocuk derken daldık gittik dünyaya. herkese selamlar...Beycivan Süzen
    StyLeOscaR bunu beğendi.

MT MESUT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BAJAJ 200NS
    merhaba arkadaşlar motor yürür halde iken debriyaja bastığımda böyle aralıklı bir ses geliyor. hani lastik biryere sürtüyor gibi ama motorun kendisinden geliyor ses sizce ne olabilir? birde motorum 8.000 km de yağ bakımı dışında başka bakım yapılması gerekirmi. hava filtresi falan gayet temiz. en çok merak ettiğim hava ayarı varmı varsa nasıl yapılıyor ?
    Yok Öyle 3 Aşağı 5 Yukarı
    1 Aşağı 2,3,4,5 Yukarı ..

arkadaşlar merhaba,
    bende yaklaşık 1,5 senelik mct kullanıcısıyım,ilk motorum,aslında memnunum.genel olarak öyle aman aman bir sıkıntım yok.forumu okurken kullanım kılavuzuna bir göz atayım dedim birde ne göreyim meğer bizim mct 5 vites miş ya gerçekten ben anlamadım nası 5 vites gösterir kılavuzda? bu motor 4 vites değilmi arkadaşlar? benim motorda mı bi sıkıntı var acaba?çünkü benim mct 4 vites
    2.sorum
    benim mct de gerçekten bi vites sorunu var şöyleki;
    1.vitesten 2 ye attığımda kendi kendine birden boşa atıyor.(her zaman olmuyor tabi)bunun kronik bir sorun olduğunu duymuştum.sorunu gidermek için sadece 2.vites dişlisi değiştirmek yetiyor mu yoksa başka neler yapılması gerekiyor?maliyeti ne olur?
    Cevap verirseniz sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

MT MESUT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BAJAJ 200NS
    Alıntı erayozdogan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba,
    bende yaklaşık 1,5 senelik mct kullanıcısıyım,ilk motorum,aslında memnunum.genel olarak öyle aman aman bir sıkıntım yok.forumu okurken kullanım kılavuzuna bir göz atayım dedim birde ne göreyim meğer bizim mct 5 vites miş ya gerçekten ben anlamadım nası 5 vites gösterir kılavuzda? bu motor 4 vites değilmi arkadaşlar? benim motorda mı bi sıkıntı var acaba?çünkü benim mct 4 vites
    2.sorum
    benim mct de gerçekten bi vites sorunu var şöyleki;
    1.vitesten 2 ye attığımda kendi kendine birden boşa atıyor.(her zaman olmuyor tabi)bunun kronik bir sorun olduğunu duymuştum.sorunu gidermek için sadece 2.vites dişlisi değiştirmek yetiyor mu yoksa başka neler yapılması gerekiyor?maliyeti ne olur?
    Cevap verirseniz sevinirim şimdiden teşekkür ederim.
    5 VİTES DOSTUM.. 1 AŞAĞIDA 2,3,4,5 YUKARIDA 1 İLE 2 ARASINDA BOŞ VİTESİ VAR
    Yok Öyle 3 Aşağı 5 Yukarı
    1 Aşağı 2,3,4,5 Yukarı ..

vw.bora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 mct
    arkadaşlar neden olmasın 5000 km veya 7000 km de benim de var 2006 model mct ilk sahibi 2009 başında almış 1000 km de sattı bana 2009 kasım ayında bende yaz aylarında sadece hafta sonları biniyorum ve sürekli kapalı garajda durmakta 4 sefer yağ ve 2 sefer buji değişimi yapıldı şu ana kadar ve km si de 5650 km de 3.000 tl verseler yinede satmam hiç hatasız ne çizik nede boya var ne de motorda bir sıkıntı var temiz olanı 3000 tl eder arkadaşım hayırlı olsun ben ankaradayım inanmayanlar mct mei görebilir tamirciler soruyor bı kadar temiz mct kaldı mı diye

umtbytmr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RAMZEY QM 250
    bekleriz arkadaşlar
    https://www.facebook.com/groups/108970105819607/

Arkadaslar merhaba bir motor gordum bulundugum semt itibarinden dolayi ve uygun oldugu icin kacirmak istemiyorum gozlerinizi yirmadan ozet gecicem hic motorum olmadi hicte anlamam ama babam sanayici boyadan anlarim birde tamirci arkadaslarim var sanayiden almak istiyorum motor biraz sorunlu ama yinede masraf cikarmasin cok. Link atsam yardimci olurmusunuz az cok belli eder
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...1596949/detay/

Öncelikle herkese selam arkadaşlar bitanede bende mct var sağlam bir bakıma soktum debraj balatası contası gevşeyen vidası vs vs her şeyini tam takır yaptım yaptırdım birde arka dişliyi 32 lik yaptım ama hava ayarı konusunda tamircilere güvenmiyorum kendim yapıcam tam sıkıp kaç tur açmam gerekiyor ? Kazasız belasız bol güneşli sürüşler

umtbytmr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RAMZEY QM 250
    arkadaşlar forum yavaşladı sanırım uğrayanlar varsa facebook ramzey qm 250 sayfamıza da bekleriz ((((linki kopyala adres çubuğuna yapıştır)))) https://www.facebook.com/groups/108970105819607/

altora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var ... Benim motorum Suzuki GN 250 Arka jantı 16 ve kenar genişliği 85 mm 36 tel ben 17 - 85 mm 36 tel yapmak istiyorum Yani bana sadece çemberi lazım göbek kısmını aktaracağım .Ustanın biri bana mondial mct 250 arka jant 18 inç dedi ama bana pek doğru gibi gelmedi sizce benim aradığım ölçü mondial de hangi modelde vardır bilen varsa yazsın valla çok sevinirim
    Saygılar

Motosikleti
    mondial mct 250 2006 mondial mc honda 125 titan
    arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım ismim ilker kocaeli körfezden daha 5280 kilometrede bir mct 250 aldım kullanırken çok keyif aldığım ve severek sürdüğüm bir motor.sahibi tır şoförüymüş ben ikinci sahibiyim sadece masraf olarak cant akort telleri ve arka firen takozları değişti.ben elimden geldiği kadar temiz kullanıyorum 100 kilometreyi geçince titreşim biraz oluyor zaten en son 130 kilomrtreyi gördüm 140 ibre var zaten ama bana bu motor yetiyor elhamdulillah ilk vitesli motorum ilerde daha iyilerine bineriz inşallah.ALLAHA emanet olun

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayırlı olsun. regal raptor jantları ile değiştirmenizi öneririm.

Motosikleti
    mondial mct 250 2006 mondial mc honda 125 titan
    arkadaşım önce motoru usta arkadaşlarına göster eğer sana motoru al derlerse al sora pişman olma bende mct 250 aldım ama temizini 3100 tl aldım ama senin durumun yoksa acele etme pişman olmanı istemem ben çok memnunum inşallah senide mutlu edecek bir motor çıkar karşına.ALLAHA emanet ol.
    solmyr bunu beğendi.

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı İlker41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım önce motoru usta arkadaşlarına göster eğer sana motoru al derlerse al sora pişman olma bende mct 250 aldım ama temizini 3100 tl aldım ama senin durumun yoksa acele etme pişman olmanı istemem ben çok memnunum inşallah senide mutlu edecek bir motor çıkar karşına.ALLAHA emanet ol.
    öneri için teşekkürler, inşallah sorun çıkmaz
    İlker41 bunu beğendi.
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler