Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 250 Mct Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    kalyoncumotor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Titan, CF NK 250
    şuanda çelik jantlarda kampanya var mct nin. Ayrıca bulamadığınız bütün mct yedek parçaları için web sitemi ziyaret edebilirsiniz. kalyoncumotor.com
    www.kalyoncumotor.com

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kaanaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Klx 250
    Siteyi inceledim hakikaten ürünlerin fiyatları çok cazip. Aksesuar olarak alınabilecek birçok ürün mevcut. Misal;

Şu an en basitinden bi elcik bile 5 10 lira, ısıtmalı elciğin 10 liraya satılması çok ilginç
    http://www.kalyoncumotor.com/motorsiklet-isitmali-elcik#.UR7K0B3jfTo

alarm kiti
    http://www.kalyoncumotor.com/motorsiklet-alarm-uzaktan-kumanda-seti-kanuni#.UR7PAB3jfTo

bu ikisi gayet makul.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    merhaba arkadaşlar önceden mct 250 motorum vardı ve 30 diş arka zincir dişlisi almıştım hiç kullanmadım, eğer isteyen olursa seve seve gönderirim tabi kargo alıcıya ait olmak şartı ile tşk ederim.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

-satılık 130-90-15 duro çıkma yeni gibi çok temiz teker( tamamen keyfe keder değiştirdim 150-90-15 bridstone aldım)

-ön çamurluk gri renk ( ben nikelaj yaptırdım, keyfe keder yani)

-satılık artçı sırt desteği( gayet temiz)

-satılık sırt desteği arkasındaki parça nikelajı 10 numara

-satılık stop lambası (hiç bir sorunu yok keyfe keder değişiyor)

-satılık orjinal plastik çantası ve nikelajlı (gayet temizdir) demiz destekleri( çantada lambalar çalışır durumda ama boya bakım ister ama pahalı değil isteyenin motoru ne renk olacağını bilmediğimden boyatmadım yoksa onuda boyatırdım)

-satılık ön sinyal lambaları gayet temizdir

- satılık orjinal elcikler( keyfe keder değiştiriyorum)

pazarlık sünnettir ve fiyatta anlaşırız. kesinlikle yalan olmadan ürünlerimi anlatım. sormak istediğiniz bişey varsa da 05362010120 nolu telefondan ulaşabilirsiniz

kalyoncumotor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Titan, CF NK 250
    Alıntı kaanaca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siteyi inceledim hakikaten ürünlerin fiyatları çok cazip. Aksesuar olarak alınabilecek birçok ürün mevcut. Misal;

Şu an en basitinden bi elcik bile 5 10 lira, ısıtmalı elciğin 10 liraya satılması çok ilginç
    http://www.kalyoncumotor.com/motorsiklet-isitmali-elcik#.UR7K0B3jfTo

alarm kiti
    http://www.kalyoncumotor.com/motorsiklet-alarm-uzaktan-kumanda-seti-kanuni#.UR7PAB3jfTo

bu ikisi gayet makul.
    Her zaman yardımcı olurum direk olarak telefonlada irtibata geçebiliriz
    www.kalyoncumotor.com

Alıntı halil2707 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    -satılık 130-90-15 duro çıkma yeni gibi çok temiz teker( tamamen keyfe keder değiştirdim 150-90-15 bridstone aldım)

-ön çamurluk gri renk ( ben nikelaj yaptırdım, keyfe keder yani)

-satılık artçı sırt desteği( gayet temiz)

-satılık sırt desteği arkasındaki parça nikelajı 10 numara

-satılık stop lambası (hiç bir sorunu yok keyfe keder değişiyor)

-satılık orjinal plastik çantası ve nikelajlı (gayet temizdir) demiz destekleri( çantada lambalar çalışır durumda ama boya bakım ister ama pahalı değil isteyenin motoru ne renk olacağını bilmediğimden boyatmadım yoksa onuda boyatırdım)

-satılık ön sinyal lambaları gayet temizdir

- satılık orjinal elcikler( keyfe keder değiştiriyorum)

pazarlık sünnettir ve fiyatta anlaşırız. kesinlikle yalan olmadan ürünlerimi anlatım. sormak istediğiniz bişey varsa da 05362010120 nolu telefondan ulaşabilirsiniz
    duro teker ve yan çanta nikelajlı destekleri satıldı arkadaşlar

Arkadaslar merhaba;malum kıs sartlarından dolayı motoru pek fazla bınemıyoruz.oncelıkler
    1) motor ilk calsıtırdıgımda belkı 1- 2 dakıka kadar cıkleyı cekmek zorunda kalıyorum yoksa motor kendıne gelemıyor.bu normal mı. ısındıgı zmanada canavar oluyor.gecenlerde yıne patırtalamaya basladı bujılerı temızledım ama bujılerımde yaglanma oluyor.
    2) Az once yold akaldım en son 10 lıralık benzın almıstım sehır ıcı yaklasık 20 km yol yapmıssım ınanamadım cok degıl mı.yıne 10 lıralık aldım bakalım bu sefer yıne kontol edecegım 20 km cok az geldı bana.
    3)benzınım bıttıgı ıcın malum benzın muslugu plastık ve kırılmıs. depoda benzın var ama yedek kısmına gecemıyorum.geercı muslugun yedektemı ana depodamı oldugunuda bılmıyorum.bunu nasıl anlayabılırım.(penseyle ugrastım bıras musluk arka tekerlek tarafına dogru donuk yanı saga dogrumudur yerı)

Motosikleti
    MCT 250
    Arkadaşlar merhaba MCT min jantlarını değiştirmek istiyorum. Özellikle ön jant çok ince ve sevimsiz gözüküyor. Eğer oluyorsa çelik jant takmak istiyorum biraz daha kalın ve tok duran. Hangi modellerin jantları uyuyor buna bununla ilgili bir öneriniz var mı.

Motosikleti
    Alıntı ragip Keskin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba MCT min jantlarını değiştirmek istiyorum. Özellikle ön jant çok ince ve sevimsiz gözüküyor. Eğer oluyorsa çelik jant takmak istiyorum biraz daha kalın ve tok duran. Hangi modellerin jantları uyuyor buna bununla ilgili bir öneriniz var mı.
    bir iki sayfa gerilerde mct çelik cantlarıyla ilgili yazı olması lazım bakarsan görebilirsin işine yaricaktır.
    http://www.kalyoncumotor.com/mondial-mct-250-yedek-parca/250-mct-on-arka-celik-jant-takimi-delta-force#.US_PzaLwmz4
    http://www.kalyoncumotor.com/mondial-mct-250-yedek-parca/mct-250-celik-on-jant-delta-force#.US_P36Lwmz4
    bunlarada bakabilirsin.
    Orkidor61

Motosikleti
    MCT 250
    kdiner teşekkür ederim bir bakayım buralara. Dişli içinde şimdiden teşekkür ederim

Arkadaşlar bende de bir mct 250 var marş sorununu çözemedim marş almıyor sigortayı patlatıyor kaç sefer yaptıysam da düzen tutmuyor bi fikri olan varmı nasıl yapa bilirim ... ?

Motosikleti
    Alıntı gnay43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bende de bir mct 250 var marş sorununu çözemedim marş almıyor sigortayı patlatıyor kaç sefer yaptıysam da düzen tutmuyor bi fikri olan varmı nasıl yapa bilirim ... ?
    bir yerinde kısa devre var sanırsam zarar vermesin diye sigortayı attırıyor. bağlantı yerlerine bakarsan kabloların sorunu giderebilirsin.
    Orkidor61

arkadaslar benzın muslugunun hangı kısmı ana depo hangı kısmı yedek bır yamdımcı olsanız benımkısının muslugu kırık.10 lıralık benzınle 30 km yapıyorum delı olacagım. acaba musluk yedektemı normaldemı bılemıyorum.ıcınde benzın var ama yolda kalıyorum musluk hangı yone bakınca yedekte oluyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:16 ----------

arkadaslar kendım soruyorum kendım cvplıyorum galıba nerede bu mct kulanıcıları... kabburatore gıden hortumu cıkarttım bos bır şişeye bozattım benzını. aynı zmanada benzın mustugunu saga sola cevırdıgımde hıcbır tepkı olmadı. yanı ne kapandı nede benzının akıs sıddetı degıstı. kanımca benzım muslugum sorunlu. acaba yakıtın cok yakması muslukla bır alakası olabılır mı? benzın karburatore devamlı cok gıttıgınden acaba ondan mı cok yakıyor?

Motosikleti
    MCT 250
    Arkadaşlar merhaba 3 hafta önce felan arka dişliyi 32 lik ile değiştirmiştim bu gün sagolsun kdiner in gönderdiği(sağolsun kargo ücretini bile kendisi karşılamış, mahcup etti beni)
    30 luk dişliyim taktım motor inanılmaz rahatlamış kesinlikle çok faydasını gördüm. Birde bu yedek benzin deposu nedir inanın bilmiyorum. 2 kez benzin bittiği için yolda kaldım malum yakıt göstergemiz yok. Yedek depo kendiliğinden kullanılmıyor mu ki ayrı bir vanası mı var.

benızn muslugunda bır kısım yedek depoya gecıs yapıyor da benmkı kırık oldugundan hangı kısım yedekte onu bılemıyorum

Motosikleti
    MCT 250
    önce benzin musluğunun yerini öğrenmem gerekecek sanırım. bi ona bakiyim ben

orhun67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MCX Roadracer
    arkadaşlar merhaba ben zonguldak dayım 2005 model Mct aldım karabükten üniversiteye iki kişi gidip geliyorumm şehir içi hafif agresif kullanımda 6.4 litre yakıt tüketiyorum . neredeyse 1.4 arabalar kadar ? bunun nedeni nedir ne yapmam gerekiyor? malum öğrenciyim ve ağır geliyor artık yakıt ücreti . birde benzin musluğum bozulmuş idi Fatih usta direk karburatöre baüladığını söyledi. sebep bundan dolayı olabilirmi? birde amortisörlerim sanırım patlak iki kişide çukura girnce çat diye ses geliyor ,nerede yaptırabilirim veya alabilirim bi yardımcı olursanız çok makbule geçer

yakıt ve benzın muslugundakı sorun bendende var

hava filtresi ve bujileri kontrol et

orhun67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MCX Roadracer
    Bujiler 1500 km önce değişti. ama hava filtresine bakmadım .

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler