Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 250 Mct Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    _pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    Alıntı 06Can06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende mamak-araplardayım.
    musaıt oldugunuz bır gun tanısmak ısterım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    06Can06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3i Evo
    Alıntı _pLay_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    musaıt oldugunuz bır gun tanısmak ısterım.
    haberleşelim
    Sonsuzluğa gideceğini sanırsın; karşına oranın köylüsü çıkar. orada yol yok der geri dönersin...

bektaş02 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial mct 250, 1995
    selam arkadaşlar nasılsınız?allah herkese kazasız, belasız motorsiklet kullanmayı nasip etsin,ben heroway cxm 250 kullanıyodum,
    sattım şimdi bende mct 250 aldım yıllardır kullanıyorum cok memnunum. yedek parca satan varsa bana bilgi verirse sevinirim herkese iyi sürüşler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:09 ----------

merhaba arkadaşlar mondial mct 250 bi sıkıntım var mct kullanan arkadaşlar yardımcı olurmu lütfen ön farım hiç aydınlatmıyor daha dogrusu gaz halatına baglamışlar farı gaz verince aydınlatıyor ginede okadar degil
    bir iki arkadaşa söyledim dediler mctlerin hepsi öyle acaba dogrumu akuden gelmesi gerek degilmi kabloların aydınlatmıyor saygılar...

Motosikleti
    Alıntı bektaş02 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar nasılsınız?allah herkese kazasız, belasız motorsiklet kullanmayı nasip etsin,ben heroway cxm 250 kullanıyodum,
    sattım şimdi bende mct 250 aldım yıllardır kullanıyorum cok memnunum. yedek parca satan varsa bana bilgi verirse sevinirim herkese iyi sürüşler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:09 ----------

merhaba arkadaşlar mondial mct 250 bi sıkıntım var mct kullanan arkadaşlar yardımcı olurmu lütfen ön farım hiç aydınlatmıyor daha dogrusu gaz halatına baglamışlar farı gaz verince aydınlatıyor ginede okadar degil
    bir iki arkadaşa söyledim dediler mctlerin hepsi öyle acaba dogrumu akuden gelmesi gerek degilmi kabloların aydınlatmıyor saygılar...
    yedek parcadan kastınız ? sıze ne lazım ne arıyorsunuz ?

Motosikleti
    HONDA 1000RR
    arkadaşlar selamlar amortisör ayarını nasıl yapıyoruz acaba komple mi çeviriyoruz bi yer gevşetmeden dün temizliğini yaptıktan sonra dikkatimi çekti ikisi farklı ve 4 yada 5 tam nerede olması gerek hangi yönde yani peglere doğrumu yoksa diğer tarafamı bilen varmı acaba bu konuyu

Motosikleti
    amortısoru nasıl dondereceksınız aletı varmı elınızde ? onun ozel bır demırı var 2 delıgın ıcıne gecıyor ve o sekılde dondererek acıp - kapatıyorsunuz.

Motosikleti
    RX3i Evo
    _pLay_06 hocam görüşelim diyecektim ama motorumla ufak bi sorun yaşadım. yine başka baharlara kaldı
    Sonsuzluğa gideceğini sanırsın; karşına oranın köylüsü çıkar. orada yol yok der geri dönersin...

Motosikleti
    _pLay_06 hocam görüşelim diyecektim ama motorumla ufak bi sorun yaşadım. yine başka baharlara kaldı
    hayırlısı hayırlısı :D:D:D hayırdır ne sorun yasadın yardımcı olabılecegım bır sey varsa yardımcı olabılırım ?

Motosikleti
    Macit 250
    Slm dostlar karbüratörün alt tarafında 2 vidayı biraz kıstım 3,5 tur olması lazımken ben 2,5 tur yaptım sıkıntı olurmu?

Motosikleti
    HONDA 1000RR
    amortısoru nasıl dondereceksınız aletı varmı elınızde ? onun ozel bır demırı var 2 delıgın ıcıne gecıyor ve o sekılde dondererek acıp - kapatıyorsunuz.

anladım bende o demirde yok nasıl yapıcağımıda bilmiyorum işte ..

Motosikleti
    bajaj pulsar 150 ns
    arkadaşlar merhaba forumu ara ara takip etmeme rağmen aranıza yeni katıldım,mondial 125 zn mi satıp 250 mct almak istiyorum,benim merak ettiğim,örneğin e-5 te falan giderken rüzgarda çok savurma olurmu ve kaliteli lastik ler taktırırsam yağmurda kayması falan nasıl olur,bilgi verirseniz sevinirim ?

ERROL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCT 250
    e5 te 100 km hızla hiçbir sıkıntı yaşamadan gidiyorum.Kamyonda geçtim mikser de solladım en ufak tedirginlik hissi yaşatmıyor dostum.Ama gidip kamyonun arkasına yanaşırsan kamyonun etrafından sıyrılan ve arka tarafında karmanç ormanç olan hava akımına girersen titretir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:30 ----------

yamur konusuna gelirsek cuma günü istanbula yağan yoğun yamurda motorsikletle tecrube yaşadım arka frenler zaten motoru durdurmak için değil yavaşlatmak içindir.Yamurda arka frenin cok çabuk kızakladığını fark ettim ön frenide narin sıkmak zorunda olduğumu düşündüm.İlk anlar biraz çabaladım birde kartalda trafik ışığı ihlal etmek zorunda kaldım durduramadığım için sonra akıllanıp uslu uslu kullandım.Yamurda çevre yolunda 70 -80 arası bir hızla gittim virajlarda 65 e felen düştüm herhangi bir tedirginlik hissetmedim tek derdım kaskın camı kötü olduğu için kapatamıyordum yamur yüzüme vururken biraz acıtıyordu

Motosikleti
    MCT 250
    yalnız yağmur deil yamur hangi kafayla yazdıysam

Motosikleti
    RX3i Evo
    hayırlısı hayırlısı :D:D:D hayırdır ne sorun yasadın yardımcı olabılecegım bır sey varsa yardımcı olabılırım ?
    parmak kadar bi teyp var benim motorda, kart okuyuculu fln. sanıyorum tesisatında bi kaçak var şase yapıyo akü boşalmış. onu söküp bi takviyeyle denicem bakalım

Motosikleti
    bajaj pulsar 150 ns
    bilgiler için çok saol dostum kafamda sadece bu sorular kalmıştı,iyi baktığım takdirde motorda bir sorun yaşamıcağmı düşünüyorum

Motosikleti
    Alıntı umutt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anladım bende o demirde yok nasıl yapıcağımıda bilmiyorum işte ..
    motosıklet tamırcılerıne gotur ayarını yapdır 5 lıra atsan yeter

parmak kadar bi teyp var benim motorda, kart okuyuculu fln. sanıyorum tesisatında bi kaçak var şase yapıyo akü boşalmış. onu söküp bi takviyeyle denicem bakalım
    o tarz teyplerı bılıyorum. eger yardım edebılcegım bır sey varsa yardımcı olabılırım dostum

Motosikleti
    MCT 250
    Alıntı walter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bilgiler için çok saol dostum kafamda sadece bu sorular kalmıştı,iyi baktığım takdirde motorda bir sorun yaşamıcağmı düşünüyorum
    sen motoru aldınmı bakıyormusun daha

Motosikleti
    RX3i Evo
    o tarz teyplerı bılıyorum. eger yardım edebılcegım bır sey varsa yardımcı olabılırım dostum
    sağolasın hocam çözerim ben (işten zaman bulursam)

Motosikleti
    sağolasın hocam çözerim ben (işten zaman bulursam)
    senın motorun ılanını gordum 2350 demıssın . ama ne yazıkkı bu meretler hıc satılmıyor benıde o sınır edıyor.

Motosikleti
    bajaj pulsar 150 ns
    Alıntı ERROL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen motoru aldınmı bakıyormusun daha
    hala bakiyorum acelem yok yakın zamanda alıcam inşallah

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler