Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 250 Mct Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Beycivan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 1100XX
    Eyvallah kardeşim.Bu foruma dört elle sarılırsak işgüzar işten anlamayan paragöz ustalardan kurtulur kendi arızalarımızı tespit edip tamir eder hale geliriz.tel.kaydettim tşk ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

herkese merhaba aranıza yeni katıldım bandırmalıyım beycivan seninle tanışmak isterim benim sorum şuilk motorumu almaya karar verdim ama hangisi olacagına karar veremiorm seçeneklerim 125 kt ve 250 mct özellikle beycivan linkteki motor hakkında bilgi verebilirmsn ?
    ilginiz için şimdiden teşekkür ederim ...
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...82332670/detay

Motosikleti
    Honda Cbr 1100XX
    kardeş bende Bandırmalıyım.nerdesiniz şu an? o motorda uzak dur son sahibi olursun. Motor Bandırmada eski garaj caminin alt sokağında yorgancının orada duruyor sicili malesef bozuk. Resimden de anlaşıldığı üzere eksozda oynamalar var dikkaatli bak göreceksin. Ayaklık plastiğine baktığında bir sağa yatma hadisesi gözüküyor.Saygılar.

Ben paşabayırdayım tanışmak isterim seninle .Bu yaşıma kadar motor sevdası yoktu ama bir arkadaşıma artçı olmamla başladı herşey önce hyosung gt250 naked heves ettim ama temizine bütçem yetmedi , bütçemin yettiğinin çıkaracagı masraf beni korkuttu vazgeçtim o sevdadan.Arkadaşımda 125 kt var 2005 model ama ne bileyim daha oturaklı bişey olsun istiyorum sen ne dersin 250 mct için ne kadar bütçe ayırmalıyım bu arada ilgin için teşekkür ederim...

Motosikleti
    Honda Cbr 1100XX
    dostum telefonu özelden bir atsana konuşalım madem.Bildiğim acil satılık mct var hemde sıfır ayarında gönende duruyor.araştırırız.bekliyorum.

şu an işteyim özelden atıyorum telefonu iş çıkışı konusuruz ilgin için saol...

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:14 ----------

ne kadar istiyor peki durumu nasıl birde bu mctler ne kadar yakıyor kusura bakma çok uzağım bu konulara acemi desek daha doğru olur ?

Motosikleti
    Honda Cbr 1100XX
    Yok estafurlah kardeşim ne demek yardımcı olursak ne mutlu bize. benim telefonum 507 349 61 93 7/24 açıktır.Ben çözüm bilgisayardayım şu an.

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Alıntı seneronline adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben paşabayırdayım tanışmak isterim seninle .Bu yaşıma kadar motor sevdası yoktu ama bir arkadaşıma artçı olmamla başladı herşey önce hyosung gt250 naked heves ettim ama temizine bütçem yetmedi , bütçemin yettiğinin çıkaracagı masraf beni korkuttu vazgeçtim o sevdadan.Arkadaşımda 125 kt var 2005 model ama ne bileyim daha oturaklı bişey olsun istiyorum sen ne dersin 250 mct için ne kadar bütçe ayırmalıyım bu arada ilgin için teşekkür ederim...
    Benim görüşüm 125 ktmi dersin yada 250 mctmi dersen kesınlıkle mct derim zaten 2 motoru kulllandıktan sonra anlarsın.mct'den sonra bir çok motor bana cılız geldi.kendı mctmi zaten kamyona benzetiyorum =) hyosung 250 gtr'a kuzenımde var daha evel hıc motor kulllanmadıysan bıraz senı zorlayabilir ama kişiden kişiye görede degişir.Ayrıca hyosung temızını bulmak biraz zordur krank kırma problemı var cogunda fakat üstüne binip kullandgındada hiç birini umursmazsın =) mcTye 2milyar bütçe ayrılabilir bence zamanında sıfırının 3.200 oldugunu düşünürsek.

yakıtı nedir mctnin acaba 100 km ne yakıyor ..?

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    yakıtı nedir mctnin acaba 100 km ne yakıyor ..?

Bunu önceki sayfalarda daha net bulabilirsin ama kendı motorumun ne kadar yaktıgını söylıyeyım kmde 15 20 kurus arası yakıyor tam hesaplayamadım izmir trafiigi yogun bu aralar dur kalk çok yapıyorum.. 1 depo benzınlede 300kmde gidiyorum sanırım bence fazla yakıyor motora nazaran .. fakat başlangıc olarak kesınlıkle tavsiye ederim parçaları ucuz düşüp kalksanda geri toparlayabilirsin. örnek bende honda cbr var ilk aldıgımda sol tarafa yatırdım ışıklarda ani ön fren yapmıştım. sol grenaj kırıldı ve sinyal. sinyal teki 60 tl sol grenaj 200tl. bu fiyatlar izmir yükseliş honda servisinden alınmadır. mctmin grenajı 22tl =) bu arada yanlış anlaşılmasın honda cıbırımı kötülemıyorum sadece yakındıgım konular var saygılar =)

beycivan noyu yollayamıorm neyse yüzyüze konusurz artık CEM ilgin için saol galiba mct 250 alıcam dün ehliyet sınavıma girdim heralde mayıs gibi ehliyetim elimde olur motorumuda aynı gün almayı planlıorm umarım alışırım yormaz beni

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    beycivan noyu yollayamıorm neyse yüzyüze konusurz artık CEM ilgin için saol galiba mct 250 alıcam dün ehliyet sınavıma girdim heralde mayıs gibi ehliyetim elimde olur motorumuda aynı gün almayı planlıorm umarım alışırım yormaz beni
    tahminim haziran gibi anca alırsın alıcagın motoru araştırmak için bence yeterli bi süre forumu baştan sona okuyarak gereken bilgileri edinebilirsin. Ben mct almadan evel elime kalem kagıt alıp 450 sayfayıda okudum gerekli notlar aldım ve motoruma uygalamaya başladım aklına takılan noktalar olursa yardımcı olmaya çalışırım şimdiden hayırlısı olsun =)

CEM sen hiç uzun yol yaptn mı mct ile benim için 200 -300 km yerlere rahat gitsem yeter o kadar uzun deil ama o yolda performansı nasıl amacım hız deil yorumlarken kriterin konfor olsun sabit hızım ne olmalı sen nasıl kullanıyorsun ..?

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    200-300km çok rahat gidersin performansı oldukca iyi özellikle ilk 3 vites zıpkın gibi fırlıyor 4-5 yetersiz bence. bunuda 32 T dişli takarak çözebilirsin en azından 4 ile 5ncı vitesin arasındaki deviri kulaklarınla işitebilirsin haricinde 4den 5e atıyorum farkeden bişi yok. konfor olarak koltuk süngerini daha yumaşak bi sünger ile degiştirebilrsin bence gayet konforlu ayaklarını yayarak gidiyorsun okudugum kadarıyla bazı arkadaşlar motorun virajlara girişini kötü bulmuş bende tam aksine direksiyonu ellemıyorum motoru yatırıyorum alışkanlık haline geldi nedense . performansı bence seni tatmin edicektir ama motoru almadan evel mutlaka ve mutlaka üstüne binip kullanmanı öneririm.ben stabil şekilde 80-90la rahat gidebiliyorum

peki güvenli son hızı nedir motoru zorlamadan bağırtmadan çıkabildiği son hız nedir ?

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    peki güvenli son hızı nedir motoru zorlamadan bağırtmadan çıkabildiği son hız nedir ?
    Bu son hız mctden mctye degişir bence rodajla ilgiside var ama şöyle diyim oturuş pozisyonu chopper tarzında oldugu için rüzgarı tam gögsüme yiyorum 120 km süratle gidersen bu seni rahatsız ediyor.ben 120ye kadar çıkabildim zorlayarak . bence güvenli hız 70 -80 diyorum arka kampana fren oldugu için pek güvenmıyorum frenlerine.. belkide ben hondadan mctye geçtigim için bana yetersiz geliyor bilemıyorum. eger hergün 200-300 km yol yapıcaksan yerinde olsam yamaha ybr alırdım ama onunda görüntüsü kötü geliyor bana zevk meselesi tabi..

yok her gün yol yapmayacağım ben motoru keyif için alıyorum alıcam boş zamanımda etrafın tadını çıkara çıkara gezicem başka amacım yok :D

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    yok her gün yol yapmayacağım ben motoru keyif için alıyorum alıcam boş zamanımda etrafın tadını çıkara çıkara gezicem başka amacım yok :D

madem keyif için alıcaksın ben öneriyorum arkadaşım memnun kalırsın umarım =)

bpk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5252510/detay/

Bu motor hakkında neler söyleyebilirsiniz arkadaşlar ?? Yorumlarınızı bekliyorum fiyatı olsun km'si olsun ..
    Mustafa Kemal ATATÜRK .

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Alıntı bpk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5252510/detay/

Bu motor hakkında neler söyleyebilirsiniz arkadaşlar ?? Yorumlarınızı bekliyorum fiyatı olsun km'si olsun ..
    Kmsi gerçek olabilir lastikler gayet yeni ben bi eksık göremedım sadece egsoz manifoltu paslı yanlış görmedıysem zincir durumuda iyi gibi gözüküyor fazla gerdirilmemiş ömrü var daha. fiyatı birazcık düşürebilirsen gayet uygun motor.Yakındanda görmek lazım tabi mutlaka almadan evel sür kontrol et ustaya götür

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler