Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 250 Mct Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Asi_78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '98 VN800 Classic
    arkadaşlar bana 30t dişli lazım elinde olan varsa 0542 475 87 17 ararsa sevinirim. teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    drsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kullanma kılavuzu olan tekrar linkini verebilir misini?

Motosikleti
    SYM GT EVO 250 İ
    Alıntı lycantrophic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim 250 mct'yi gelecek ay içinde yaklaşık 11 bin kmde satmayı planlıyorum. Varsa ilgilenen haberim olsun.
    Murat hocam Hyo mu alacaksın ?

ahmetersoz1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 KN

YENİ KATILIM VE TANIŞMA

Selamün aleyküm arkadaşlar geçen hafta sınava girdim tahminen bir ay içinde a2 ehliyetimi alacağım ilk motorum olarak mct ye karar verdim çok hoş duruyor. Size artıları eksileri diye sormıcam yeteri kadar sorulmuş ve yorumlanmış ben almaya karar verdim ve iki motor arasında kaldım tecrübelerinize güvenerek şu iki ilan arasında yarsımcı olmanızı istiyorum gerçi birinin km. si 10000 ama ve o motorun motor kısmı çok mat diğer MCT lerde hep nikelajlı neden ? yardımcı olduğunuz için şimdiden teşekkür ederim...
    HERKEZE KEYİFLİ SÜRÜŞLER...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6853266/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...3573282/detay/

Benim Önceliğim İkinci ilan

Aliçooo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gelecek
    ahmet kardeşim a.s. ikinci motor ilkine göre (görünüş olarak) daha temiz duruyor. Km eğer orjinal ise ikinci daha mantıklı geldi bana. Tabiki bilen bir ustayla git iyice bir incelesin motoru. Resimlerden yorum yapmak ancak bu kadar oluyor. Bu arada ikinci motorda motor koruma demiri yok. Gerçi çok pahalı bişey değil ama eğer onu alırsan hemen taktırmanı tavsiye ederim.

Arkadaşlar bu arada bizim motorların ön freni ABS mi?
    4 teker beden taşır, 2 teker RUH!

Motosikleti
    Mondial 150 KN

YENİ KATILIM VE TANIŞMA

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:07 ----------

[/COLOR]
    Alıntı Aliçooo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ahmet kardeşim a.s. ikinci motor ilkine göre (görünüş olarak) daha temiz duruyor. Km eğer orjinal ise ikinci daha mantıklı geldi bana. Tabiki bilen bir ustayla git iyice bir incelesin motoru. Resimlerden yorum yapmak ancak bu kadar oluyor. Bu arada ikinci motorda motor koruma demiri yok. Gerçi çok pahalı bişey değil ama eğer onu alırsan hemen taktırmanı tavsiye ederim.

Arkadaşlar bu arada bizim motorların ön freni ABS mi?
    Aliçooo kardeşim saolasın bende öle düşündüm sıfır sayılır km orjinal diyor ama bende pek anlamıyorum motordan. Koruma demirini dediğin gibi alırsam direk taktırıcam çünkü neredeyse orta okulda kiraladığım motorlardan sonra motora binmişliğim yok...
    ön fren ABS diye biliyorum çünkü baya bi yorum okudum biri tecrübe ettim ön fren ABS diye yazmış ama sadece yorumlardan okuduğum bu...

deneyin 40 -50 ile giderken ön frene asılın kitlenmezse abs vardır kitlenir kaymaya başlarsanız abs yok. kullanım kılaavuzunu sormuştum kimseden ses çıkmadı.
    arka canta alacağım. kilitli olmasını istiyorum. benim yan cantalar deri olduğu için kilitlenmiyor. kask mont koymak için hangisini önerirsiniz. koruma demirini ankarada nerde yaptırırım

Motosikleti
    HONDA CBR 250 R
    Alıntı drsteel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    deneyin 40 -50 ile giderken ön frene asılın kitlenmezse abs vardır kitlenir kaymaya başlarsanız abs yok. kullanım kılaavuzunu sormuştum kimseden ses çıkmadı.
    arka canta alacağım. kilitli olmasını istiyorum. benim yan cantalar deri olduğu için kilitlenmiyor. kask mont koymak için hangisini önerirsiniz. koruma demirini ankarada nerde yaptırırım
    Arka tarafa ben kromdan yaptırmayı düşünüyorum kilitli hadda malzemeyi bulursam kendim yapacagım acele etme ben resim koyarım kesin hoşuna gidecektir
    öle yaptırırsın.

Motosikleti
    '98 VN800 Classic
    kendinizdemisiniz arkadaşlar 3.000 liralık motorda ne abs'si ne 40-50'de giderken frene bas kayarsa düşşe ne yapcak bu adam

Motosikleti
    SYM GT EVO 250 İ
    Alıntı ahmetersoz1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ---------- Mesajlar birleştirildi - 15:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:07 ----------

[/COLOR]

Aliçooo kardeşim saolasın bende öle düşündüm sıfır sayılır km orjinal diyor ama bende pek anlamıyorum motordan. Koruma demirini dediğin gibi alırsam direk taktırıcam çünkü neredeyse orta okulda kiraladığım motorlardan sonra motora binmişliğim yok...
    ön fren ABS diye biliyorum çünkü baya bi yorum okudum biri tecrübe ettim ön fren ABS diye yazmış ama sadece yorumlardan okuduğum bu...
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...73562048/detay

bu fren testini lütfen trafiğe kapalı alanda yapınız. düşmeyiniz

Motosikleti
    Gelecek
    kardeşim bırak 40-50 yi 10 km hızla giderken yoğun trafikte ön tekeri kitlemişliğim var. Demek ki ABS yok bizim motorlarda :D Ben de asi_78 gibi 3000 tl lik motorda ABS olacağına ihtimal vermiyorum. Ayrıca drsteel kardeşim ankara da yiba çarşısına gidersen çok fazla çeşit bulabilirsin koruma demiri olarak. Fakat dikkat et dandiklerinden alma. Ustam kalitelisini takıyorum dedi. Kalite neye göre değişiyor dedim. Malzemenin ve kaynakların kalitesine göre dedi 85 tl ye aldım ben koruma demirini.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6526501/detay/

fatih383838 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hero puch :D
    Alıntı drsteel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen dediğin gibi sağ sola kaydırmadığın sürece mükemmel bişey ön firen motor da ağır oldugu için. abs beence iyi bişey degil maksat lastiği kaydırmadan yavaşlamaksa yada durmaksa marifet abs d degil elimizde olmalı.

Motosikleti
    Mondial 150 KN
    Şamil abi ilandaki motor güzel duruyor ama Safranboludayım ve benim tecrübem yok İstanbuldan buraya getirmek biraz sıkıntı olur benim için o yüzden yakın civarlara bakıyorum.

Motosikleti
    Gelecek
    Şamil abi ilandaki motor güzel duruyor ama Safranboludayım ve benim tecrübem yok İstanbuldan buraya getirmek biraz sıkıntı olur benim için o yüzden yakın civarlara bakıyorum.
    kardeşim ben de karabüklüyüm ama ankara da yaşıyorum. Sanırım şu anda 3 kişi olduk forumda karabüklü :d Benim motorumda satılık ilana bir bak. İlanda numaram mevcut. Ara görüşelim.

sdemirpau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey 125 sport geçiçi
    Alıntı lycantrophic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim 250 mct'yi gelecek ay içinde yaklaşık 11 bin kmde satmayı planlıyorum. Varsa ilgilenen haberim olsun.
    hocam bursada 31 li 26 tl ye satılıyoır

Motosikleti
    '98 VN800 Classic
    arkadaşlar 30t dişli lazım hiçmi yardımcı olabilcek birisi yok koca forumda ya :S

Motosikleti
    HONDA CBR 250 R
    Alıntı Asi_78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar 30t dişli lazım hiçmi yardımcı olabilcek birisi yok koca forumda ya :S
    33 diş aldım senin istedigin zor biraz benim buldugum yerde 33-34-36 diş vardı sadece özel imalat bunlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:33 ----------

arkadaşlar benim marş akü oldugu halde tık diyor hareket yok nedendir vurdurunca çalışıyor teşekürler

Motosikleti
    Mondial 150 KN
    Alıntı Aliçooo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim ben de karabüklüyüm ama ankara da yaşıyorum. Sanırım şu anda 3 kişi olduk forumda karabüklü :d Benim motorumda satılık ilana bir bak. İlanda numaram mevcut. Ara görüşelim.
    forumda baktım karabük sayfasına 2011 de bi kaç mesaj atılmış diğer mesaj lar daha eski tarihte karabükten pek kimse yok . senin motorda güzelde ben iki hafta önce sınava girdim ehliyeti almam daha bir ayı bulur birde şöyle bi sorun var benim motoru kartla ve taksitle almam gerekiyor. Ehliyeti aldığımda yine görüşürüz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler