Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 250 Mct Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA CBR 250 R
    aliçoo çok saol yardımın için birde bana bu jant ve yag konusunda yardım ederseniz çok sevinirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ANTHYPATHY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800 nasipse olucak...
    Arkadaşlar jant teli kırması bende de oldu arka jantta tek tel kırıldı. Ancak ayarları düzgünse pek olmuyor.
    Sigorta olayı ise şirkette nşirkete değil kişiden kişşiye daha fazla değişiyor. Ben 35 liraya sigorta yaptırdım. Bu sizin üzerinize daha önceden araç sügortası olmasına kazanız olmasına vs göre değişiyormuş. ( Sigortacı arkadaşın bana söylediği)

jant olarka da regal reptorun janyını kullanan arkadaşlar var ama bendenemedim uyduğunu biliyorum ve gördüm motorlarımızın üzerinde ancak bir ihtimal ön ve arka göberklerde değiştirilmiş olabilir.

drsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    korumalarımı aldım nitro kask mont diz koruma bot böbrek koruması eldiven eksiğim kalmadı. şimdi sadece havaların biraz ısınması kaldı geriye.

Motosikleti
    Hayırlı olsun..Allah kaza bela vermesin.
    Ya buarada benm vize bitti karda buzda gidemiyom ya. Napcaz öle ruhsatla geçirebileceğimiz bi yer var mı?

Aliçooo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gelecek
    korumalarımı aldım nitro kask mont diz koruma bot böbrek koruması eldiven eksiğim kalmadı. şimdi sadece havaların biraz ısınması kaldı geriye.
    Kardeşim hayırlı olsun Allah korumalarını test etmeyi nasip etmesin.
    Arkadaşlar benim motorumda tel kırma olaı gelmedi başıma henüz. Çelik jant ben de gördüm bizim motorlarda ama nasıl yaptırdılar hiç bilemiorum.
    4 teker beden taşır, 2 teker RUH!

Motosikleti
    HONDA CBR 250 R
    s.a arkadaşlar ben çelik canta kafayı taktım birde bu zincir gevşetme olayı canımı sıkıyor bugün motorun yagını degiştim 1.75 litre yag koydum markası kötü bir yag koydum 100 km yaptıktan sonra castrol ile degişecem onuda aldım hazır biraz markasız yag içini temizlesin sonra castrol daha iyi diye düşündüm zincir olayını çözen ve neden oldugunu bilen varmı arkadaşlar teşekürler iyi forumlar bu arada drsteel hayırlı olsun bende alalı iki hafta oldu 1 kere test sürüşü yaptım baya soguktu binemedim bende senin gibi havaların ısınmasını bekliyorum havalar ısınsın buluşalım

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:25 ----------

Alıntı drsteel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hepsi ne akadara maal oldu ankaradan almıştın demi teşekürler

evete motomaxdan adım hepsi 666 tuttu. kask mont bot eldiven yagmurluk pantolon dizlik böbrek koruması motora kilit zinciri ilk yardım çantası hepsi içinde

BestMachine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb125e
    S.a sevgili mt benim 250 mct'me kanuni 200 racer takas teklifi geldi ama kararsız kaldım ne yapsam bi yardımcı olurmusunuz ?
    Agacım voltamız.. Hazır hep olmamız...

Motosikleti

açıkçası zevkler tartışılmaz ama öteki motorun senin motorun durumuna göre değerlendirilebilir. Şahsen ben yerinde olsam düşeşe gelicek bi fark isteyip felan beklerdim. Sonuçta tarz olarak kanuni racer bana hiç hitap etmiyor. Ayrıca o makina tek silindir elbette yakıtı düşük olucaktır ama titreşime dikkat derim.

Birde Kanunide parça fiyatları tuhaf denicek kadar yüksek herken ondan şikayetçi.
    Bunuda dikkate almak lazım eğer kullanmak için değişiceksen.

BestMachine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb125e
    Alıntı ANTHYPATHY adlı üyeden alıntı Mesajı göster

açıkçası zevkler tartışılmaz ama öteki motorun senin motorun durumuna göre değerlendirilebilir. Şahsen ben yerinde olsam düşeşe gelicek bi fark isteyip felan beklerdim. Sonuçta tarz olarak kanuni racer bana hiç hitap etmiyor. Ayrıca o makina tek silindir elbette yakıtı düşük olucaktır ama titreşime dikkat derim.

Birde Kanunide parça fiyatları tuhaf denicek kadar yüksek herken ondan şikayetçi.
    Bunuda dikkate almak lazım eğer kullanmak için değişiceksen.

İşte can damarım parça fiyatı kanuni deer 152 vardı bende daha önceden bi silindiri 300 tldi neyse ben mct devam
    Agacım voltamız.. Hazır hep olmamız...

Motosikleti
    HONDA CBR 250 R
    arkadaşlar ben kafaya kötü taktım bu işi yaza toplayacam ben bu motoru şuan eksik olan arka dişliyi 34 yapacam ön dişliyi sıfırlayacam zincir alacam jantı çelik yapacam egsozu kendim kesip içini boşaltacam ANKARA yardım edecek parça hususunda arkadaşlar sadece jantı bulamadım digerlerini buldum haftaya alacam jantıda istanbulda buldum güvenemedim http://www.sahinmotorsiklet.com/inde...product_id=563 bu adreste bunlarda yanlışım veya önerisi olan varmı şimdiden teşekürler

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Alıntı bluewolf0802 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben kafaya kötü taktım bu işi yaza toplayacam ben bu motoru şuan eksik olan arka dişliyi 34 yapacam ön dişliyi sıfırlayacam zincir alacam jantı çelik yapacam egsozu kendim kesip içini boşaltacam ANKARA yardım edecek parça hususunda arkadaşlar sadece jantı bulamadım digerlerini buldum haftaya alacam jantıda istanbulda buldum güvenemedim http://www.sahinmotorsiklet.com/inde...product_id=563 bu adreste bunlarda yanlışım veya önerisi olan varmı şimdiden teşekürler
    Arkadaşım yazdığın mesajları çözmek biraz fazla yoruyor; noktalama işaretlerine dikkat edip yazabilirsen insanlar daha fazla yardımcı olabilir. Zincir gevşer her türlü, arada sıkıştırmak gerekiyor. Çelik jant kesinlikle tavsiye ederim; tel jantlar çatır çutur kırılıyor, bir de doğru dürüst akort yapacak yerler bulması büyük dert. Ayrıca çelik jant taktırdığımdan beri titreşim konusu da çok büyük oranda azaldı. Linkteki çelik jantı da iyi bulmuşsun; ben jinlun takdırdım, kampanalar da değiştiği için pahalıya geldi bana. Sitede de kapıda ödeme sistemi diyor, arayıp bir sormanda fayda var bence. Bir de kargo parası ne kadar gelecek onu da öğrenmek lazım. Malı teslim alınca ödeme yapabiliyorsan neden olmasın?

Motosikleti
    Shadow 750
    Alıntı ANTHYPATHY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar jant teli kırması bende de oldu arka jantta tek tel kırıldı. Ancak ayarları düzgünse pek olmuyor.
    Sigorta olayı ise şirkette nşirkete değil kişiden kişşiye daha fazla değişiyor. Ben 35 liraya sigorta yaptırdım. Bu sizin üzerinize daha önceden araç sügortası olmasına kazanız olmasına vs göre değişiyormuş. ( Sigortacı arkadaşın bana söylediği)

jant olarka da regal reptorun janyını kullanan arkadaşlar var ama bendenemedim uyduğunu biliyorum ve gördüm motorlarımızın üzerinde ancak bir ihtimal ön ve arka göberklerde değiştirilmiş olabilir.
    Şirketten şirkete göre değişmiyor diye birşey söyleyen fazla şirketle çalışmıyordur. 8 senedir sigortacıyım kişiden kişiye değişme meselesi şudur sigortada. Bazı müşterilerim var 10'dan fazla arabası var nakliyecilik yaptıkları için. Bunun şoförleri kaza yaptıkça arabalar tek adamın üstüne kayıtlı olduğu için sürekli kimlik numarasına işleniyor tramer sisteminden. Ne kadar çok kaza o kadar çok fiyat. Bir arabayla bir motorla fiyatınız artmaz. Ben kendi sigortamı 140'a axa'dan yapıcakken 80'e anadolu çıktı 30'ada ak tan yaptım.

o zaman seneye aktan sigorta yaptıracağız cümbür cemaat. bu yıl yaptırdık gelecek sene ak ararız.
    mct yi ben tel çantla seviyorum. çelik olarak beğenmiyorum.
    ekzosun içini niye boşaltıyorsun anlamadım. tıkalımı? egsozun içindeki malzeme doğayı korumak için konulan çig benzin filtreleyen bir malzeme. bence boşaltma derim bir yeşil çevreci olarak.

Aliçooo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gelecek
    ekzosun içini niye boşaltıyorsun anlamadım. tıkalımı? egsozun içindeki malzeme doğayı korumak için konulan çig benzin filtreleyen bir malzeme. bence boşaltma derim bir yeşil çevreci olarak.
    Kardeşim egsozu daha çok ses çıkarsın diye boşaltıyorlar ekstra bi sorun varsa bilemem ama hem çevreye zararlı hem de yakıtı artırır.
    4 teker beden taşır, 2 teker RUH!

Motosikleti
    HONDA CBR 250 R
    s.a arkadaşlar geçen hafta egsozcuya gittim egsozu abart yaptıracam dedim ve bana 150 tl dedi digerine gittim ve en alt fiyat 120 dediler en son birisi paran çoksa ben yapayım yoksa sen yap dedi bende param yok dedim bana nasıl yapacagımı tarif etti bende yaptım süper ses var şimdi hoşuma gitti diger sessiz halinden çok iyi

Motosikleti
    Açıkçası yakıt konusunda dezavantaj olucak nedeni ise bu tarz küçük hacimli motorlar dekopmresyon kullanırlar yani egzozun sıkıştırma etkisini kullanırlar.
    Profosyenel güzel bi egzos yaotırsaydın keşke.
    Bende açıkçası açık hava filtresi deneyecektim ancak baktım ki soğuk havalarda motorun zaten biraz hızda artınca fazla soğuma sorunu olabiliyor. ( bahsi geçen aralıkta eskişehirde gece)
    Bu yüzden vazgeçtim.
    Ama elbette tercih meselesi.

Asi_78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '98 VN800 Classic
    merhabalar arkadaşlar. umarım iyisinizdir. egzoz filan diyince bende 2 gündür uğraşıyorum egzozla daha dün yeni bitti akşam fotosunu çektim. belki size bir fikir olabilir foto koyayım dedim.
    Koyamıyorum sanırsam
    Şu linkte arkadaşlar - http://imageshack.us/photo/my-images/441/wp000326.jpg/

Motosikleti
    HONDA CBR 250 R
    selam arkadaşlar bana yardım edermisiniz benzin göstergesi nasıl olur bitmeye yakın ikaz lambası var ama ben deponun durumunu görmek istiyorum yarım ful neyse bu göstergeleri nasıl uydurruz varmı yapan bilgisi olan teşekürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:42 ----------

önceden ugraşan çokmuş şimdi sadece binicilermi kalmış baya tasarım varmış gördügüm kadarıyla

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Benim 250 mct'yi gelecek ay içinde yaklaşık 11 bin kmde satmayı planlıyorum. Varsa ilgilenen haberim olsun.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler