Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 250 Mct Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    drsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tesekkurler. Alacagim Adam tum bakimlarini ye I yaptirmis, son bir ay garajda yatti die yagini degistirip sana oyle teslim edeyim dedi. Yarn getirecek motoru. Motorun surmedim cunku Ben yeniyim motorun sesinde big sikinti yok. Yarn bu forumun uyesi olan adil arkadasim motor surup deneyecek. A a ne diyeyim:-) Ben Adam a isindim ban a Alan soyleyecek birisine benzemiyor. Bir com motor a baktim. Adam kazasi you diyordu motor a baktkgimizda sag taraf cizik Kirk icinde. Tabletten yaziyorum bazi kelimeleri yuvarliyor kusura bakmayin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ANTHYPATHY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800 nasipse olucak...
    Walla şimdiden hayırlı olsun kardeşim Allah kazasız belasız sürüşler nasip etisin.
    :D

Aliçooo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gelecek
    drsteel kardeşim hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler dilerim. Ben haziranda aldım motoru noter 75tl sigorta 55 tl tuttu, ama sigortaya taksit yaptırmıştım :D Kardeşim motordan anlayan birinin denemesi çok iyi olmuş. Ben de hiç anlamıyordum motoru ilk aldığımda anlayan bir arkadaşımla gittim o denedi öyle aldık. Bu arada aldıktan sonra dikkat etmen gereken bir kaç bişi var diye düşünüyorum en azından benm başıma gelen olayları aktarayım sana. Aldığımda motorun km si çok düşüktü, yani adam heves edip almış hecesi geçince garaja koymuş. Analayacağın motor uzun yatmış. Benzin hortumlarını değiştirdim, karbüratörün arasındaki contayı değiştirdim, motorda bir kaç conta değişti bunlar çürümüş motor yattığından. Bunlara dikkat et kardeşim, tekrar hayırlı olsun Allah kazadan beladan korusun...
    4 teker beden taşır, 2 teker RUH!

Motosikleti
    Shadow 750
    Alıntı ANTHYPATHY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayrıca sigorta bende 40 lira cıvarı (yanlış hatırlamıyorsam 32 tl). Ncak sigorta ücreti kişiden kişiye değişebiliyormuş sanırsam.
    Hocam sigorta konusunda yardımcı olurum sana. Sigorta acentesinde çalışıyorum bende.

motoru aldım. noter masrafı 2012 tarifesi 85 tl. sigorta 150 tl çıkıyor ankara için. epey zamlandırmışlar yani. şu an zaten hava sebebiyle motora binemiyeceğim. bineceğim zaman genel bir bakım yaptırırım. aldıgım arkadas fren balatalarını yeni değiştirmiş. yağını dün yeniden değiştirdi. kablolarını gecen ay değiştirmiş. sadece çok yattığı için karburötörde(doğru yazmışımdır inşallah) pislik var gibi. motor ilk marşta çalışmıyor çiğ benzin atıyor. vurdurduğumuzda ses mukkemmel. arkadaş karburotoru temızletecekmıs ama dun vaktı yetmemıs.bana soyledı 40 tl temızletırsın dedı. bende ınandım. durust bır arkadaşa benziyor kendisi. şu an kapalı garaja koyduk. yarın veya öbürsü gün korumalarımı almaya gideceğim. ls2 kask veya nitro kask almayı düşünüyorum. full kapalı kask olacak. ayrıca elbise üstine giyilen pantolan koruma ve ceket eldiven alacağım. eğer kalan param yeterse birde bot alacağım. motomaxdan almayı düşünüyorum. bizim sitede ilanı var full koruma 500 diye. bu konuda bana önereceğiniz veya düşüncelerinz var mı

Motosikleti
    Gelecek
    Kardeşim öncelikle Allah kazadan beladan korusun hayırlı olsun. Karbüratör temizlendikten sonra da çok yakmaya devam ederse tekrar yaz. Motomax tan alışveriş yapmak çok mantıklı, eğer gidebiliyorsan oran da bir bayileri var, ayrıca internet sitesindeki garaj bölümünde mağazada olmayan indirimler oluyor. Ben kask olarak http://www.motomaxonlineshop.com/mai...k-pmu1087.html linkteli scorpion exo-400 modelini kullanıyorum. Çok şükür sağlamlığını test etmedim henüz. Ama yeni plastik kokusu yerine müthiş bir çikolata kokusu var içinde ve vizörü kesinlikle buğu yapmıyor. Gözlük camlarım buğu yapıyor vizörde tık yok o derece yani. Ama alacağın kaskın en önemli faktörü ne kadar koruduğu. Fiyat aralığın nedir bilemiyorum ama biraz daha kaska para ayır biraz daha iyi koruyanını al derim. http://sharp.direct.gov.uk/ bu siteden kaskların dayanıklılığını kontrol edebilirsin. Tekrar hayırlı olsun. Eğer usta sorunun olursa o konuda da yardımcı olabilirim.

Toplamda700 tl far. Ceket Mont kask eldiven diger koruyucular I in bota para kalirsa alacagim.

davutdavut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda rebel 250
    merhaba drsteel drkadaşım karbörötörün altnnda benzin akması için hortum vardır biraz benzin akıt düzelir benzin yatmaktan dolayı dibinde tortu yapmıştır ben çözümü öyle buldum 97 beri birkez söktüm karbürötörü çünkü hasastır karbörötör ayarı gidince zor ayar tutuyor benim düşüncem

Motosikleti
    SYM GT EVO 250 İ
    Beyler slm, gördüğüm en güzel mct
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...2943036/detay/

Çok güzel yapmış adam

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Alıntı samsam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler slm, gördüğüm en güzel mct
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...2943036/detay/

Çok güzel yapmış adam
    Jantı sağını solunu siyaha boyamış alt tarafı yaptığı bişey yok ki. Önceki sayfalarda bir elemanın motor varmış asıl.

---------- Post added at 12:50 ---------- Previous post was at 12:47 ----------

3 resim tam kızıldereli olmuş

Motosikleti
    Shadow 750
    Alıntı drsteel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motoru aldım. noter masrafı 2012 tarifesi 85 tl. sigorta 150 tl çıkıyor ankara için. epey zamlandırmışlar yani. şu an zaten hava sebebiyle motora binemiyeceğim. bineceğim zaman genel bir bakım yaptırırım. aldıgım arkadas fren balatalarını yeni değiştirmiş. yağını dün yeniden değiştirdi. kablolarını gecen ay değiştirmiş. sadece çok yattığı için karburötörde(doğru yazmışımdır inşallah) pislik var gibi. motor ilk marşta çalışmıyor çiğ benzin atıyor. vurdurduğumuzda ses mukkemmel. arkadaş karburotoru temızletecekmıs ama dun vaktı yetmemıs.bana soyledı 40 tl temızletırsın dedı. bende ınandım. durust bır arkadaşa benziyor kendisi. şu an kapalı garaja koyduk. yarın veya öbürsü gün korumalarımı almaya gideceğim. ls2 kask veya nitro kask almayı düşünüyorum. full kapalı kask olacak. ayrıca elbise üstine giyilen pantolan koruma ve ceket eldiven alacağım. eğer kalan param yeterse birde bot alacağım. motomaxdan almayı düşünüyorum. bizim sitede ilanı var full koruma 500 diye. bu konuda bana önereceğiniz veya düşüncelerinz var mı
    Hocam naptın ben 30 liraya yaptım 31 Aralık'ta motoru aldığımda. Ararsan yardımcı olmaya çalışırım. 530 425 75 35

Motosikleti
    SYM GT EVO 250 İ
    Murat yapma Allah aşkına 1. güzel de 2. ve 3. tam apaçi olmuş

yaptırdım sigortayı. benim ilk motorum olduğu için primim yüksek herhalde. birde zam gelmiş. 4-5 yıllık tecrübeden sonra anca düşer herhalde

Motosikleti
    HONDA CBR 250 R
    s.a arkadaşlar sabahtan beri paylaşımlarınızı okuyurum süpersiniz ben ankaradan yasin aranızda yeniyim bende sizin gibi mct 250 sahibi oldum geçen pazartesi noter 85 sigorta 110 tutu 2005 model

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:24 ----------

ankarada olan arkadaşlardan birine motorumu yakın zamanda gösterip bilgi almak isterdim mesala cant telini kırması degiştirecem çelik yapacam bulamadın yardımcı olursanaız sevinirim yeniyim daaha

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Alıntı samsam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Murat yapma Allah aşkına 1. güzel de 2. ve 3. tam apaçi olmuş
    Tamam 2 apaçi de 3üncü de emek var en azından; bence değişik olmuş emeğe saygı. Kızılderili apaçisi işi olmuş ben beğendim.

Motosikleti
    Shadow 750
    Hocam motosiklette araba gibi değil sigortalar. Benimde ilk motorum ve yaş 26. Trafik sigortalarında fiyatlar değişiyor. Kimi şirket 150 tlye kimi şirket 30-40 tlye yapıyor. Sadece fazla ödediğinle kalıyorsun

30-40 yapan şirketleri özelden bana mesaj atabilir misin? gelecek yıl oradan yaptıralım. ben beş yere sorum hepsi 150 civarı dedi. benim motor 34 plaka dedim plakayı değiştiriyim mi sigorta primimi etkiler mi. yok dediler adresi dikkat alıyoruz dediler.

Motosikleti
    Gelecek
    30-40 yapan şirketleri özelden bana mesaj atabilir misin? gelecek yıl oradan yaptıralım. ben beş yere sorum hepsi 150 civarı dedi. benim motor 34 plaka dedim plakayı değiştiriyim mi sigorta primimi etkiler mi. yok dediler adresi dikkat alıyoruz dediler.
    Kardeşim plaka primi değiştirir mi bilmiyorum fakat geçen haziranda aldım motoru benim de ilk motorumdu. Ayrıca kuryelik yapıyordum önceden ve şirket motoru ile kaza yaptım tutanak filan tutuldu gerçi sürtme diye geçiyordu ama benim sigorta primim 40 tl idi. Sana özelden nereye yaptırdığımı yolluyorum.

Motosikleti
    HONDA CBR 250 R
    Alıntı Aliçooo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim plaka primi değiştirir mi bilmiyorum fakat geçen haziranda aldım motoru benim de ilk motorumdu. Ayrıca kuryelik yapıyordum önceden ve şirket motoru ile kaza yaptım tutanak filan tutuldu gerçi sürtme diye geçiyordu ama benim sigorta primim 40 tl idi. Sana özelden nereye yaptırdığımı yolluyorum.
    banada yollarmısın özelde teşekürler 110 tl fazla geldi bana

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:14 ----------

arkadaşlar ankarada mct250 çelik arka cant yardım lütfen uyan başka model de olabilir

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler