Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 250 Mct Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    egeli35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial drift 125
    SATILIK MCT

Arkadaşlar abim çok sevdiği mct.sini satıyor. motor 3450 km.de .bakımları ve yağ değişimi zamanında yapıldı. motoru görmek istiyen izmir karşıyaka şemiklerde görebilir. tel: 0553 214 49 91
    fiyat=2000 tl
    KsK 1912 C*

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    mondıal 250mct

slm

Alıntı bunakkaptan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar MCT için 32 dişli arka dişli bulamıyorum. Elinde olan veya nereden albileceğimi bilen varsa lütfen yazsın.Ayrıca...ARKA ZİNCİR DİŞLİSİ 32T AGK ASYA KUBA ...MCT ye uyar mı ? Bilen var mı ?.Teşekkürler.
    bunakkaptan
    ben gecenlerde almıstım bıkere taktım cıkardım hosuma gıtmedı ılla almak ıstıyosan gonderebılırım kargoyla 35 tl ye almıstım gene bu sıteden bı arkadas gondermıstı ıstanbuldan kargo parasınıda ben karsılamıstım sana istersen 30 tl ye bırakırım kargo parasınada karısmam dusunursen 5455071361 numaradan ulasabılırsın..

Arkadaslar oncelikle herkese selam. Ben araniza yeni katildim. Hangi model kasklar mct ye uygundur acaba. Bnm bir acik birde ceneden acilir kaskim var .

Aliçooo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gelecek
    ersavas kardeşim hoşgeldin. Nacizane fikirlerimi paylaşmak isterim kask konusunda. Motora göre uygun kask aramak yanlış bir davranış diye düşünüyorum. Benim önceliğim motora uygunluk değil güvenliktir. Ben kaskımı almadan önce yaptığım araştırmalar sonucunda edindiğim bilgilere dayanarak açık kasklardan kesinlikle uzak dur derim. ( Ki geçen ay gözümün önünde kaza yapan motorlu bir arkadaşın açık kaskı vardı kafasında durumu çok ağırdı, artçısının ise hayatını kaybettiğini öğrendik, kaskı yoktu artçının). Çenesi açılır kaskları da güvenlik açısından çok fazla önermiyorlardı. Tabiki pahalı ve kaliteli olanları bilmiyorum durum nedir. Sana tavsiyem kapalı bir kask alman ve kask dahil korumalar için ciddi paralar harcaman. Kazasız sürüşler dilerim...
    4 teker beden taşır, 2 teker RUH!

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    forumdan bır arkadasdan mct yan canta alacakdım halen gelecek cantalar halen gelecek . . .

Motosikleti
    Gelecek
    Arkadaşlar forum uyuyor mu yaa

tahliyeden benzin atma sorununu çözdük allaha şükürler olsun aynı sorunu yaşayan arkadaşlar için yazayım en azından denerler belki onlarında sorunu çözülür
    depom paslı olduğu için pas parçaları karbüratöre gelip şamandıraya takılıyorlardı şamandırada açık kaldığı için fazla benzin geliyodu
    3 tane benzin süzgeci aldım tanesi 2.5 tl 1 tanede yeterli ama ben garantiye aldım depodan vanaya gelen iki hortuma ve vanadan çıkıp karbüratöre giden hortuma taktım süzgeci karbüratörüde bi güzel temizlettim 150 km yaptım allaha şükür daha tık yok
    bu arada buji değiştirceğimi yazmıştım onlarıda değiştirdim ngk cr7hsa ile eski bujilerim kömür gibi olmuş
    yağımıda repsol 15 50 ile değiştirdim
    düne kadar motorum çok güzeldi fakat bnde bi sıkıntı var galiba dün gece konjektör(regulatör) yandı bide ön lastiğim patladı
    ne kadar sorun çıkarsada seviyorum macitimi
    herkese iyi forumlar
    izmir içinde usta arayan varsa ustam çok iyidir yardımcı olurum tlfnla ulaşabilirisniz bana

0 554 533 62 16

doğan doğru

250 MCT Benzin Musluğu Yenisi !

1adet HERO-PUCH benzin musluğu alıyoruz 3 liraya ve Direk takıyoruz 2 giriş 1 çıkış Orginalinden daha güzel daha sağlam cok daha ucuz

Bu arada arkadaşlar Macitin Depo kapağı Bozuldu. Yeni veya iyi durumda Depo kapağı Gerekli ?

arkadaşlar mct orjinal siyah yan çanta arıyorum bağlantı demiriyle birlikte satmak isteyen bana ulaşsın lütfen

Alıntı Aliçooo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ersavas kardeşim hoşgeldin. Nacizane fikirlerimi paylaşmak isterim kask konusunda. Motora göre uygun kask aramak yanlış bir davranış diye düşünüyorum. Benim önceliğim motora uygunluk kaza yapan motorlu bir arkadaşın açık kaskı vardı kafasında durumu çok ağırdı, artçısının ise hayatını kaybettiğini öğrendik, kaskı yoktu artçının). Çenesi açılır kaskları da güvenlik açısından çok fazla önermiyorlardı. Tabiki pahalı ve kaliteli olanları bilmiyorum durum nedir. Sana tavsiyem kapalı bir kask alman ve kask dahil korumalar için ciddi paralar harcaman. Kazasız sürüşler dilerim...
    tesekkurler tavsiyen icin. Bu arada benim karbiratorde bir sorun var. Motor rolantide 10 numara calisiyor ama rahat gaz yemiyor. Varmi bir tavsiyen.

sefademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 mct
    Alıntı ersavas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tesekkurler tavsiyen icin. Bu arada benim karbiratorde bir sorun var. Motor rolantide 10 numara calisiyor ama rahat gaz yemiyor. Varmi bir tavsiyen.
    herkese slm lar ersavaş kardeşim benim mct de gaz yemiyodu karbüratörün hava ayrını ikisinide tam sıkılıyken 3 tur açtım kendine geldi ve yakıtta düştü yapmalısın yada yaptırmalısın sonra arkadaşlar bu bizim mct yi yeni bir dizide gördüm alyazmalım orda mct kullanmışlar şaşırdım dikkat ederseniz gri bir mct neyse görüşmek üzere....

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    way mct ciler canlanmış

Motosikleti
    MCT 250
    herkese slm lar
    izmir karsıyakada ya da yakın cıvarda ustalıgına guvenebılecegım bır usta arıyorum. yardımcı olan olursa sevınırım.
    yag değiştireceğim ,
    bujileri değiştireceğim,
    bu konulardada tavsiyelere açığım.
    herkese saygılarımla

hilhan bey biraz önce tlfndada konuşmuştuk yağ konusunda shell öneriyor arkadaşlar 15 50 denemedim ben repsol koydurdum ama memnunum
    buji olarakta ngk cr7hsa alabilirsiniz kendim kullanıyorum güzel bi buji çankayada 5 tl tanesi

hilhal bu saydıkların cok basit işler bunları avadanlığını cıkar ve kendin yap paran cebinde kalsın en az 20 tl isterler. Yağ olayına gelince bir tavsiye 1,6 lt koy fazla koyma aksi halde kusma yapıyor gömlek diplerinden

Motosikleti
    MCT 250
    tavsiyeleriniz için tşk ler

Motosikleti
    Gelecek
    ARkadaşlar hepinize selamlar. Motorum benzin kaçırıyor. Benzin hortumlarını kontrol ettim sorun oradan kaynaklarıyor gibi gözükmüyor. Bir gecede bir el büyüklüğünde benzin akıtmış. Yardımlarınızı bekliyorum.

sefademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 mct
    Alıntı Aliçooo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ARkadaşlar hepinize selamlar. Motorum benzin kaçırıyor. Benzin hortumlarını kontrol ettim sorun oradan kaynaklarıyor gibi gözükmüyor. Bir gecede bir el büyüklüğünde benzin akıtmış. Yardımlarınızı bekliyorum.
    slm lar aliço kardeşim hortum değilse karbüratör tahliyesindende atabilir bazen ordan atıyo beklerken falan birden bire salıyo oradan benzin fazlalığını iyi kontrol etmeni tavsiye ederim

Motosikleti
    Gelecek
    Sefa kardeşim teşekkür ederim yardımların için. Sanırım dediğin gibi bir anda boşaltıyor benzini çünkü bazen 2-3 saat biyerde bıraktığımda hiç benzin akıtmamış oluyor bir damla bile. Ama sabah otoparka gittiğimde elden daha büyük şekilde akıtmış oluyor. Çözümü kolay mıdır üç kağıtçı ustalara götürmek istemiyorum. Kendim yapabilir miyim?

cihanne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 Classic
    Arkadaşlar artık eminim.. Bu motor çok yakıyor...

Daha önce Bursa-İzmit arası 150 km yolu 30 liraya gitmiştim. Ama sürekli son gaz ve aşırı agresif kullanmıştım. Durumu buna bağlamıştım.

Bu haftasonu yine aynı yolda 70-75 km/h hızda gittim ve çok sakin kullandım. Yine 30 liralık benzin tüketimi oldu.

Nedir sizce bu duruma sebep ??
    CİHAN ÜRÜT / BURSA / B Rh + ** YAMAHA DRAGSTAR CLASSIC 650 cc. **
    BURSA CHOPPERS CLUB ASSOCIATION
    http://www.facebook.com/BursaChoppers / www.bursachoppersclub.com.tr

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 13 kullanıcı var. (0 üye ve 13 misafir)

Bu Konudaki Etiketler