Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 250 Mct Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Macit 250
    Alıntı bunakkaptan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşte benim MCT...fazla mı süslü ?

abi sis farlarını nasıl yaptın bende merak ettim çok güzel durmuş
    birde göstergenin orada olan cihaz nedir?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Acemi85 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GPR125R
    Arkadaşlar istanbulda Mondial Mct nin camını, aynasını, farını, çantası, sinyalini... gibi aksesuarlarını alabileceğimiz bir yer var mı uygun fiyatlı?

Motosikleti
    Macit 250
    Alıntı Acemi85 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar istanbulda Mondial Mct nin camını, aynasını, farını, çantası, sinyalini... gibi aksesuarlarını alabileceğimiz bir yer var mı uygun fiyatlı?
    en uygun fiyata kendi sitesinden alabilirsiniz
    http://www.mondialyp.com/ buradan alışverişi yaptıktan sonra en yakın mondial bayisinden alabilirsiniz.

fatih383838 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hero puch :D
    arkadşlar THE İMAM filminde ki motor ne bilen var mı. kalite bişey belli de neyse merak ettim

~~NEO~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ
    Arkadaşlar, MCT'imi satıyorum... İlgilenen eşiniz, dostunuz varsa fiyatta indirimim olur size özel... Bi problemi yok şu anda sadece fren lambası patlamış yeni fark ettim... Eksiklerini de bu haftasonu ustaya götürüp halletiricem... Alan güle güle kullansın...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...2894767/detay/

Motosikleti
    ERTUGRUL abi bu gun dogum gününmüş dogum günün kutlu olsun nice yıllara

bunakkaptan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MCT250 ve Mondial MT 125
    Alıntı _pLay_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ertugrul abı resımler guzel motorda cok guzel duruyor . farın yanına o sıs farlarını nasıl monte ettın bendede aynı sıs farları mevcut
    Selam..sanayideki Bisiklet/motorsiklet aksesuarı ve yedek parçası satan dükkandan Kromajlı bir ayak satın aldım.( 15 TL ye ) Sonra o parçayı Far'ın altındaki Aluminyum parçaya ( iki amortisörü tutan parça ) vidaladım. Az biraz uğraştırdı ama oldu. Bu arada SOL tarafa Basmak taktım Hem de vitesler için artık topuğumu kullanıyorum. Belki fotoğrafda dikkatini çekmiştir.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:58 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:56 ----------

Var..Naci bey'i ara...
    http://www.motorparcalari.net/index.php

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:58 ----------

Alıntı umitbt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi sis farlarını nasıl yaptın bende merak ettim çok güzel durmuş
    birde göstergenin orada olan cihaz nedir?
    Motorsiklet / Bisiklet için RADYO..adresi aşağıda..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit.../detay/:salut:

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:15 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:02 ----------

var..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:18 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:15 ----------

Alıntı fatih383838 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ERTUGRUL abi bu gun dogum gününmüş dogum günün kutlu olsun nice yıllara
    Teşekkür ederim. Sizler sağolun....Hepimize nice yıllara diyelim..

Yaşlanıyoruz..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:24 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:18 ----------

Arkadaşlar hepinize selamlar,
    İnternette dolaşırken bu sitede hepinizin ilgisini çekeceğine inandığım malzemeler buldum. Hatta 35X35 lik Xenon far dahi var. Adı da Angel Far..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:29 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:24 ----------

Selam..sanayideki Bisiklet/motorsiklet aksesuarı ve yedek parçası satan dükkandan Kromajlı bir ayak satın aldım.( 15 TL ye ) Sonra o parçayı Far'ın altındaki Aluminyum parçaya ( iki amortisörü tutan parça ) vidaladım. Az biraz uğraştırdı ama oldu. Bu arada SOL tarafa Basmak taktım Hem de vitesler için artık topuğumu kullanıyorum. Belki fotoğrafda dikkatini çekmiştir.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:58 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:56 ----------

Var..Naci bey'i ara...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:58 ----------

Motorsiklet / Bisiklet için RADYO..adresi aşağıda..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit.../detay/:salut:

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:15 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:02 ----------

var..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:18 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:15 ----------

Teşekkür ederim. Sizler sağolun....Hepimize nice yıllara diyelim..

Yaşlanıyoruz..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:24 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:18 ----------

Arkadaşlar hepinize selamlar,
    İnternette dolaşırken bu sitede hepinizin ilgisini çekeceğine inandığım malzemeler buldum. Hatta 35X35 lik Xenon far dahi var. Adı da Angel Far..
    http://www.rialli.com/urunler/motors...inlatma-grubu/

semih26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar acil yardım istiyorum cevre yolunda motor 80km\s hıza ulaştıgı anda gaz yemiyor ve stop ediyor sebebi nedir acaba bujimi yoksa beyin mi :(

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    Alıntı semih26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar acil yardım istiyorum cevre yolunda motor 80km\s hıza ulaştıgı anda gaz yemiyor ve stop ediyor sebebi nedir acaba bujimi yoksa beyin mi :(
    kacıncı vıtesde hız 80 de ıken gaz kesıyorkı ?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:49 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:03 ----------

[QUOTE=bunakkaptan;2395337]Selam..sanayideki Bisiklet/motorsiklet aksesuarı ve yedek parçası satan dükkandan Kromajlı bir ayak satın aldım.( 15 TL ye ) Sonra o parçayı Far'ın altındaki Aluminyum parçaya ( iki amortisörü tutan parça ) vidaladım. Az biraz uğraştırdı ama oldu. Bu arada SOL tarafa Basmak taktım Hem de vitesler için artık topuğumu kullanıyorum. Belki fotoğrafda dikkatini çekmiştir.
    [COLOR="Silver"]

o kromajlı ayagı bende arıyorum ama ne yazıkkı henuz bulamadım :( ve sıs farları ne yazıkkı olece elımde duruyor :(

semih26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    3 veya 4. vites farketmiyor tam 80 oldum mu kesio hiç şaşmıyor boğuluyor gibi geliyor sesi degişio
    birden hız düşüyo gazdan elimi çekince stop ediyor bir süre bekliyorum 80 ne kadar sıkıntı yok

Motosikleti
    Alıntı semih26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3 veya 4. vites farketmiyor tam 80 oldum mu kesio hiç şaşmıyor boğuluyor gibi geliyor sesi degişio
    birden hız düşüyo gazdan elimi çekince stop ediyor bir süre bekliyorum 80 ne kadar sıkıntı yok
    motorun gaz kesıyor aynı sorun bır ara bendede vardı ama su anda yok muhtemelen beyınden yapıyor bende sorun beyındeydı beyın aldım 15lıraya takdım her hangı bır sıkıntı kalmadı .

AguilaNegra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selam dostlar bugün bir arkadaşım bu motorda 140 ı görüyorum dedi dogru mu dedi cok merak ettim zaten ibresi 140 o hıza çıkıyor mu bu motor ?
    Müsait bir yerde öleceğim.

~~NEO~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ
    Alıntı AguilaNegra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam dostlar bugün bir arkadaşım bu motorda 140 ı görüyorum dedi dogru mu dedi cok merak ettim zaten ibresi 140 o hıza çıkıyor mu bu motor ?
    Hiç sanmıyorum... Bi kere yokuş aşağı inerken 130'a kafa attı ibre, ondan sonra her yerinden yağ v.b. maddeler fışkırdı... Daha yeni toparladım motoru... 140 bence orjinal haliyle MCT için bi hayal... Zaten bu hız motoru da değil, hız isteyen için MCT yanlış adres... Bu tip motorlarda keyifini alarak 100 km/h (90-110) civarı gidiceksin... 120 de bile motor çıldırıyor... Test ettim...

Motosikleti
    Alıntı ~~NEO~~ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiç sanmıyorum... Bi kere yokuş aşağı inerken 130'a kafa attı ibre, ondan sonra her yerinden yağ v.b. maddeler fışkırdı... Daha yeni toparladım motoru... 140 bence orjinal haliyle MCT için bi hayal... Zaten bu hız motoru da değil, hız isteyen için MCT yanlış adres... Bu tip motorlarda keyifini alarak 100 km/h (90-110) civarı gidiceksin... 120 de bile motor çıldırıyor... Test ettim...
    ben bu gorusunuze katılmıyorum o motordan motora gore degısır bence. ankara samsun yolunda xxxkorsan ıle beraber 4. vıtesde 120-130 arasındaydı ıbremız daha bassam gıdecekdı ama basmadım bıle

Motosikleti
    arjkadas benim macit biraz kalpten rahatsız sanzımanın cıkıs mili lazım on zincir dislisınin takıldığı mil. Kayserid yok fabrikadan istedık ordada yok. Motor param parca yatıyor tanıdıgnız motorcularda ıkinci el falan olursa aklınızda olsun. Yoksa motoru dagıtacam.

bunakkaptan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MCT250 ve Mondial MT 125
    Macitlerin sür'at göstergesi hakkında pek çok yorum var. Bu sitede kablosuz bağlantılı elektronik sür'at göstergesi satılıyor. Meraklısı alıp kontrol edebilir.

http://www.amazon.com/BC1606L-CADENC.../dp/B000MRBPEG

Motosikleti
    Macitlerin sür'at göstergesi hakkında pek çok yorum var. Bu sitede kablosuz bağlantılı elektronik sür'at göstergesi satılıyor. Meraklısı alıp kontrol edebilir.

http://www.amazon.com/BC1606L-CADENC.../dp/B000MRBPEG
    teşekkür ederiz abi paylaşımın için

Motosikleti
    arkadaşlar rialli sitesinde ybr 125 debrej balatası siparişi verecegim macitim için. ama orda 1 adet derken takımdan mı bahsediyor yoksa yoksa 5 balatadan birini mi kastediyor

Motosikleti
    Alıntı fatih383838 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar rialli sitesinde ybr 125 debrej balatası siparişi verecegim macitim için. ama orda 1 adet derken takımdan mı bahsediyor yoksa yoksa 5 balatadan birini mi kastediyor
    link koyun bakalım efendim

Motosikleti
    koydum zannediyordum kusura bakmayın http://www.rialli.com/urunler/motors...-japan-kalite/

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler