Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 250 Mct Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MCT 250
    motoru yenı aldım nasıl böyle bi sorun çıktı anlayamadım ama haklı olabılırsın zıncır tarafından gelıyo heralde yarın plakalıg söküp deneyecem eger devam ederse kesınlıkle zıncırdendır pekı bunun mailiyeti ne olur veya ıyı bır usta varmı ankarada tanıdıgınız

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ~~NEO~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ
    Alıntı bahacan06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese slm benim bir arkadaşımda mct var ama yarım depodayken hep stop ediyo ama depoyu fulledikten sonra yapmıyo bu olayı anlayamadık bir türlü nedenini yardımcı olursanız çok sevinecez bende motor olmadığı için tek motor takılıyoruz buda bizi zor durumda bırakıyo
    Ben yazıcaktım sen yazmışsın Bahadır... Beycivan usta bilir sanırım bunun cevabını...

Alıntı NİSANCİOZGUR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motoru yenı aldım nasıl böyle bi sorun çıktı anlayamadım ama haklı olabılırsın zıncır tarafından gelıyo heralde yarın plakalıg söküp deneyecem eger devam ederse kesınlıkle zıncırdendır pekı bunun mailiyeti ne olur veya ıyı bır usta varmı ankarada tanıdıgınız
    Kardeş, benim zincir de şıkırdıyor hatta lastiğe sürtünmeye başlamış... Bende gidicem ustaya... İstersen seni de götüreyim... Zincir sadece gerilecekse 3-5 lira işçilik alır en fazla benim usta belki almaz bile... Ama başka sorun varsa bilemem...

Motosikleti
    mondial 150zc
    birde kanuni tiger 250_s hakkında bilgisi olan varsa aramızda motor çok hoşuma gitti tavsiye edrmisiniz benim pek bilgim yok bugün bayiye gittim işte bu dedim sizce alınırmı yardımcı olursanız sevinirim dostlarım

sefademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 mct
    style oscar numarayı aricam yarın inşallah iyi ustadır fazla kitlemesinde bize artık masraftan sıkıldım bana deneme yanılma şeklinde usta lazım değil budur dicek usta lazım dur bakalım....

Motosikleti
    MCT 250
    Alıntı bahacan06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    birde kanuni tiger 250_s hakkında bilgisi olan varsa aramızda motor çok hoşuma gitti tavsiye edrmisiniz benim pek bilgim yok bugün bayiye gittim işte bu dedim sizce alınırmı yardımcı olursanız sevinirim dostlarım
    bEN 250 MCT ALMADAN ÖNCE TIGERI GÖRMUSTUM VE TAVSİYE ETMEDILER NEDENDİR BILMEM TITRESIMI OLDUKCA FAZLA DEDILER AMA BENIMDE COK HOSUMA GITMISTI KARDESIM

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:15 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:13 ----------

Tam olarak nerden kaynaklandığını anlayabılseydım sana kesın bir şey söylerdim gidelim diye kardesım şimdi şöyle anlatıyım gaz kolunu cevırdıgımde sorun yok ama bıraktıgımda veya kıstıgımda ses gelıyor sendede böyle bir şey oluyormuydu kardesım

Motosikleti
    mondial 150zc
    şuan 250 lik motor çok piyasada bir türlü karar veremedim ama en çok tiger hoşuma gitti çok heybetli duruyo arap atı gibi ben yeni başladım motor sevdasına aslında araba hastasıydım ama şimdi gözüm motordan başka bişey görmez oldu sizlerin tavsiye ve tecrübelerinize ihtiyacım var dostlarım

Motosikleti
    MCT 250
    Kardeşim chopper tarzları harıka bende tam bır motor hastasıyım bu sayfadakı herkez gibi ekonomık durum olsa honda bmw veya harley davıdson'a gırmek lazım ama 250 liklerde iş görüyo ben her gun gezıyorum ayrı bır keyif tavsiye ederım

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı sefademir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    style oscar numarayı aricam yarın inşallah iyi ustadır fazla kitlemesinde bize artık masraftan sıkıldım bana deneme yanılma şeklinde usta lazım değil budur dicek usta lazım dur bakalım....
    dostum dediğim gibi, numaranızı eski mct si olan migrosta çalışan uğurdan aldım onun arkadaşıyım dersen sana yardımcı olur.. mehmet usta insan kazıklayan birisi değildir.. ben servise giderken hiç extra masraf açtığını görmedim bana karşı.. sonuçta kendisi serviste çalışmış birisi.. illaki bir şekilde seni yönlendirecektir
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

~~NEO~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ
    Alıntı NİSANCİOZGUR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tam olarak nerden kaynaklandığını anlayabılseydım sana kesın bir şey söylerdim gidelim diye kardesım şimdi şöyle anlatıyım gaz kolunu cevırdıgımde sorun yok ama bıraktıgımda veya kıstıgımda ses gelıyor sendede böyle bir şey oluyormuydu kardesım
    Aynen dediğin gibi oluyor... Gaz verince zaten zincir geriliyor, bıraktığında ''şık şık'' diye bi ses geliyor... Yani zincir bi yere sürtüyor... Benimki eski motor ama zincir eski-yeni ayırmaz gevşeyebilir bence... Zaten elinle de anlarsın aslında gevşek olduğunu boşta dururkende belli olur gevşekse eğer... Yine de sen bilirsin... Eğer gitmek istersen götürürüm... Maksat sorunun çözülsün yoksa usta ile bi bağlantım yok... Bende parasını verip işimi yaptırıyorum...

Hiç bişey olmasa bile tanışmış oluruz... Hatta eğer istersen seni sitemizin Ankara ekibi ile tanıştırırım... Ortamımız güzel, zevkli buluşmalar, sohbetler olur istersen aramıza katılabilirsin... Hatta Ankara başlığınıda bi oku istersen... İyi insanlar var...

Motosikleti
    MCT 250
    Alıntı ~~NEO~~ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen dediğin gibi oluyor... Gaz verince zaten zincir geriliyor, bıraktığında ''şık şık'' diye bi ses geliyor... Yani zincir bi yere sürtüyor... Benimki eski motor ama zincir eski-yeni ayırmaz gevşeyebilir bence... Zaten elinle de anlarsın aslında gevşek olduğunu boşta dururkende belli olur gevşekse eğer... Yine de sen bilirsin... Eğer gitmek istersen götürürüm... Maksat sorunun çözülsün yoksa usta ile bi bağlantım yok... Bende parasını verip işimi yaptırıyorum...

Hiç bişey olmasa bile tanışmış oluruz... Hatta eğer istersen seni sitemizin Ankara ekibi ile tanıştırırım... Ortamımız güzel, zevkli buluşmalar, sohbetler olur istersen aramıza katılabilirsin... Hatta Ankara başlığınıda bi oku istersen... İyi insanlar var...
    saol kardesım evet tanısmıs oluruz bu site ve ınsanlar cok ıyı hıc olmazsa sorunlarımızı çözüyoruz ankara ekibi ile tanıstırmansa muhtesem şimdi okuycam ankara başlıgını

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    amanin mct sayfasına bak dolmuş taşmış :D

Motosikleti
    MCT 250
    Hepinize İyi Geceler
    Tabi Böyle Bir Şey Mümkünse
    ( sadece ben kalmısım sayfada )

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    keklendik nasil mi? hepsini okuyun anlayacaksiniz

http://www.motosiklet.net/forum/konu...ml#post2354958

Motosikleti
    250 Mct
    Alıntı StyLeOscaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mrb..hoşgeldin aramıza..
    genelde plakalıktan gelir..çantalardan pek sanmam..tabi içinde ses çıkaracak anahtar takımı vb şeyler yoksa
    sesin tam olarak nereden geldiğini söylersen yardımcı olabiliriz
    zincir sarkıksa gazı kestiğinde o da ses yapar...

Alıntı StyLeOscaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar..motorun kaç km de _?
    normalde 2000 km de bir bakımı var..
    bakımlarında ise yağ kesin değişmesi gerekirken, hava filtresi, buji ve diğer parçaların durumuna göre değiştirirsin
    500 km bakımı da yok mu abi? benim motor da 460 km'de

Motosikleti
    250 Mct
    istanbul grubu ne zaman toplanıyoruz bi organizasyon yapalım!!!

Beycivan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 1100XX
    Bu gibi toplantı olaylarını duyurmakta fayda var ben birkez yazdım ama tekrarlamak istiyorum 21-22 mayıs Balıkesir ili Susurluk ilçesi Çaylak mevkinde TMF moto kros müsabaları vardır TMF takviminden de bakabilirsiniz.

mototor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 750 X
    @pala333

ben bikac sayfa geride yazdim, onumuzdeki hafta(29 mayis) bu forumun bir gezisi olacakmis, etkinlik sayfasinda var, 100'den fazla motorlu katiliyor.

ben de katilmayi dusunuyorum, burdan baska gelen varsa mctciler olarak beraber katilabiliriz =)

Motosikleti
    250 Mct
    Alıntı mototor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @pala333

ben bikac sayfa geride yazdim, onumuzdeki hafta(29 mayis) bu forumun bir gezisi olacakmis, etkinlik sayfasinda var, 100'den fazla motorlu katiliyor.

ben de katilmayi dusunuyorum, burdan baska gelen varsa mctciler olarak beraber katilabiliriz =)
    olabilir tabiki tam göremedim kaçırdım galiba. tam bilgi verirsen nerede toplanılıyor. kaçla kaç arasında olduğunu sana zahmet olmazsa... Aslında demek istediğim biz mct cilerin bir yerde buluşması. En nihayetinde motorsiklet bu. Arıza verebiliyor. Bizlerin yaşadığı olaylar hatta tecrübeler bizi bir bir yerlere getirir... Servise kalsa 10 tl lik işe kandırım 100 tl fiyat biçenler. daha doğrusu affınıza sığınarak bilmeyen kişiyi dürtme politikası var. FATİH383838 adlı kayserili kardeşim sayesinde 1 yıldır çözemediğim problemi çözdüm... Allah a şükür motorum gayet iyi... Bilmem anlatabildim mi? SAYGILAR !!!

mototor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 750 X
    etkinligin linki asagida. ben katilacagim, grup surusu tecrubemiz olur hem de eglenceli olur gibi.

bir de yeni insanlarla tanisiriz, hepsi de motorcu =)

mctciler olarak da tanisma babinda katilinabilir, sonrasinda da allah kerim, kendi aramizda da bseyler duzenleriz gerekirse.

http://www.motosiklet.net/forum/etki...ml#post2355370

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler