Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 250 Mct Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    kasvet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA 535, SUZUKI GSR 600
    ArkadaŞlar Ben Mct Mİn Dİkİz Aynalarini DeĞİŞtİrmek İstİyorum Ne Tavsİye Edersİnİz Bede Bunu En Uygun Nerden Alabİlİrİm
    Bİlen Varsa Yardimci Olursa Sevİnİrİm

Bu Arada ArkadaŞlar Bİlİyosunuz ÇoĞu Anne ÇocuĞunun Motor Tepesİnde Gezmesİnİ İstemez Bİlİrsİnİz Benİmkİde Öyleydİ GeÇen GÜn Beraber Bİr Tur Attik Annemle Çok HoŞune Gİttİ Bu Motor İŞİ Tavsİye Ederİm Sİzlerde Bİr Deneyİn Ama Kasi Takmayi Vede Dİkketlİ Olmayi Unutmayin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tekno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mct 250 Kurtuldum, Cfb 150,Nc 700x
    Aramıza hoşgeldin Safseven kardeş

Kazasız belasız sürüşler dileği ile

Hoşçakal

Motosikleti
    beyler mct ciler öldümü
    bağlantılarımı kesildi
    sesimi duyan yokmu

Journeyman_35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650
    Alıntı kasvet adlı üyeden alıntı
    beyler mct ciler öldümü
    bağlantılarımı kesildi
    sesimi duyan yokmu
    Yok dostum buradayız...
    Tekno nun aynalarına bak...epey bi gerideki mesajlarda var...
    Walla güzel duruyo..ben de taktıracağım ama....

İlk önce yolcu minderi ve sissy uzatılması...

Alıntı fusur-35 adlı üyeden alıntı
    slm arkadaşlar.bende aranıza yeni katıldım,şimdilik motorum yok. ama mutlaka olacak,(birzamanlar olduğu gibi)nezaman olur kestiremiyorum. herhalde,1,5 2 yıl sonra.şimdilik sizler ile birlikteliğim buradan olabilecek sanırım.ama motorumu alınca gezilerede katılmaya çalışacağım
    topik gerçekten süüüpeerrr aynen devam,sevgi ve saygılar.
    buarada,izmir de oturuyorum. çiğli/egekent.
    Hoşgeldinn...
    Her zaman buradayız biz..motorun ne olursa olsun hiç önemli diil...

Selamlar, saygılar....

Alıntı axoyum adlı üyeden alıntı
    Journeyman_35, hakanz ve kkhakankk yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.
    ben ankara/polatlıdayım şuan sıfır 150cc ile 2. el 250 cc arasında gidip gelmekteyim yarın ankaraya gitmeyi planlıyorum bir de orada bakalım.
    Dostum, estafurullah....mühim olan senin menfaatlerin tabii ki..
    gelişmelerden haberdar et ama bizleri...

Selamlar...

Alıntı safseven adlı üyeden alıntı
    Merhaba arkadaşlar.
    a
    Şimdi sizlere sormak istediğim; yağ değişimi için 500 km bakımını beklemelimiyim (öyle dediler serviste) yoksa 500 ü sallamayıp bir an önce içindeki kızartma yağını boşaltıp adam gibi yağ koymalımıyım, koyarsam hangi yağdan koymalıyım, servisin değiştirip yenilediği bujiler pek kaliteli olmasa gerek onları da 500 ü beklemeden değiştirsem olur mu?

İşte burada da benim karaoğlanın resmi
    http://img132.imageshack.us/my.php?i...50616458ns.jpg
    Dostum, hayırlı olsun...güle güle kullan iyi günlerde kazadan beladan uzak....

Ben, servisimin de tavsiyesi ile 200 km. de değiştirdim...
    Shell Rimula 10/40...2 lt alıyor tam tamına....ltsi 15 YTL civarında...
    aynı şekilde bujileri de...NGK taktım...
    Herşey dahil 40 YTL tuttu ama gayet keyifli ve güzel oldu motor....

Bence sen de değiştir...zaten eski mesajları takip et , daha iyi bilgi sahibi olursun...

Bu arada arkadaşlar, ben bu hafta 1000 i deviricem
    Agip yağ önerdiler...kullanan var mı? giyatı da uygun ..ltsi 9 YTL...İtalyan malı...
    Ne dersiniz?
    [FONT="Verdana"]
    [COLOR="Red"]" Tanrım, iyi bi adam yap beni, yalancılara kandırtma, karşımdakilerin doğru anlamalarını sağla, gerçek sevenlerimi koru ve gözet; sınırlarımı koyma gücü ver sevdiğimde ve kavga ettiğimde..."[/COLOR][/FONT]

Motosikleti
    Alıntı kasvet adlı üyeden alıntı
    ArkadaŞlar Ben Mct Mİn Dİkİz Aynalarini DeĞİŞtİrmek İstİyorum Ne Tavsİye Edersİnİz Bede Bunu En Uygun Nerden Alabİlİrİm
    Bİlen Varsa Yardimci Olursa Sevİnİrİm

Bu Arada ArkadaŞlar Bİlİyosunuz ÇoĞu Anne ÇocuĞunun Motor Tepesİnde Gezmesİnİ İstemez Bİlİrsİnİz Benİmkİde Öyleydİ GeÇen GÜn Beraber Bİr Tur Attik Annemle Çok HoŞune Gİttİ Bu Motor İŞİ Tavsİye Ederİm Sİzlerde Bİr Deneyİn Ama Kasi Takmayi Vede Dİkketlİ Olmayi Unutmayin
    Selam Kasvet

14. sayfada benim motorun aynalarını görebilirsin.Bak hoşuna giderse Journeyman-35 a göndereceğim sanada gönderebilirim.

Hoşçakal

mondialcii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 zat var inşallah yaza denizde de olur.
    Evet arkadaşlar ben öyle böyle bu topic i okudum.Ve şu karara vardım 250 MCT alınılabilir bir motordur.Ama bir kaç şeye kafam takıldı bu sorunlar sizin tarafınızdan çözülürse iş tamam olup amcam 250 mct yi almakta karar kılacaktır...
    Sorunlar:
    Amcam Keşan da 250 mct si olan birinden bu motor için bir kaç duyum almış
    1-) 3.vites dişlisi kırılıyormuş(sizlerde böyle bir problem oldu mu???)
    2-) Jant tellerine pek güvenmiyor.
    3-) Bu sorunlarıma cevap verenler için şimdiden sonsuz teşekkürler...

Motosikleti
    BMW F650
    Alıntı mondialcii adlı üyeden alıntı
    Evet arkadaşlar ben öyle böyle bu topic i okudum.Ve şu karara vardım 250 MCT alınılabilir bir motordur.Ama bir kaç şeye kafam takıldı bu sorunlar sizin tarafınızdan çözülürse iş tamam olup amcam 250 mct yi almakta karar kılacaktır...
    Sorunlar:
    Amcam Keşan da 250 mct si olan birinden bu motor için bir kaç duyum almış
    1-) 3.vites dişlisi kırılıyormuş(sizlerde böyle bir problem oldu mu???)
    2-) Jant tellerine pek güvenmiyor.
    3-) Bu sorunlarıma cevap verenler için şimdiden sonsuz teşekkürler...
    Dostum slm...hoşgeldin topiğimize...
    Vites dişlisi kırılması, tamamen kişiye münhasır gibi gözüküyor...daha önce böyle bir problem burada hiiiiç yazılmadı...

Jant telleri ilk gelen modellerde; doğrudur; ince olduğu için çukurlarda ve benzeri yerlerde zırt pırt kırılmış...

Ammma; ben 8 hafta , yani Mart başında aldım ve teller gerçekten kalınlaştırılmış..muhtemelen problemleri çözülüyor zaman geçtikçe makinenin...

Benim görüşlerim bu şekilde...

Selamlar, saygılar...
    [FONT="Verdana"]
    [COLOR="Red"]" Tanrım, iyi bi adam yap beni, yalancılara kandırtma, karşımdakilerin doğru anlamalarını sağla, gerçek sevenlerimi koru ve gözet; sınırlarımı koyma gücü ver sevdiğimde ve kavga ettiğimde..."[/COLOR][/FONT]

mondialcii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 zat var inşallah yaza denizde de olur.
    Sağol arkadaşım...

fusur-35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Pegaso 650 ie
    JourneYman; çok tşk ederim dostum sağol
    Buarada,geçenlerde bir jinlun servisine ugradım.aldığım bir duyumagöre bu makinaların vibrasyon sorununu motorun krankına içerden bir balansör takarak hallettiklerini öğrendim.hatta motorun üzerinde de gösterdiler.motorun altkısmına yeni bir bölüm eklenmiş krankın ön kısmında ve bu parça vibrasyon sorununu bitirdi dediler ama,denemediğim için nekadar doğru bilemiyorum!(balansör fabrika montajlı olarak geliyormuş.) vibrasyon sorunu olan arkadaşlar bi araştırsınlar,belki onların sorunu da buna benzer bir şekilde çözüle bilir.paylaşmak istedim sagılar.
    FUSUR-35

Motosikleti
    dostum teşekkürler ama bunlar benim kullandığım aynalardan güzel duruyo ama
    arkanda olup biteni görmek çok zor yani zırıldamasından

acaba orjin aynalarınımı koysam, daha iyiydi

levent666 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BUGÜN KİMSE YOK HERHALDE HERKEZ SÜRÜŞE ÇIKMIŞ RUZGARINIZ BOL OLSUN

Motosikleti
    BMW F650
    Alıntı fusur-35 adlı üyeden alıntı
    JourneYman; çok tşk ederim dostum sağol
    Buarada,geçenlerde bir jinlun servisine ugradım.aldığım bir duyumagöre bu makinaların vibrasyon sorununu motorun krankına içerden bir balansör takarak hallettiklerini öğrendim.hatta motorun üzerinde de gösterdiler.motorun altkısmına yeni bir bölüm eklenmiş krankın ön kısmında ve bu parça vibrasyon sorununu bitirdi dediler ama,denemediğim için nekadar doğru bilemiyorum!(balansör fabrika montajlı olarak geliyormuş.) vibrasyon sorunu olan arkadaşlar bi araştırsınlar,belki onların sorunu da buna benzer bir şekilde çözüle bilir.paylaşmak istedim sagılar.
    Herkese merhabalar...

Km. 920 oldu.... hava süperdi bugün İzmir de...Bir de Güzelbahçe de balık yedim ayıptır söölemesi...kaymaklı ekmek kadayıfı gibi oldu...

Titreşim azalıyor beyler...demek ki dikkatli kullanım ve iyi bir rodaj bu problemi çözücek....ya aslında 4 zamanlı motor bu...bilemiyorum titreşecek yani...zaten dediğimiz gibi" kıpraşmak istemeyen taksiye binsin abi... "

Yarın bir aksilik çıkmazsa eğer, şu minder işini halledicem...bakalım nasıl olucak, ben de merak ediyorum...daha hatunu bindiremedim bile, olmuşken rahat rahat binsin kızcağız diyorum...

Selamlar, saygılar....keyifli ve güvenli sürüşler hepimize....
    [FONT="Verdana"]

Motosikleti
    Sevgili journeyman

Öncelikle afiyet olsun inşallah balığı mundar etmemişsindir.:-)

Kıpraşım konusuna gelince benim şahsi düşüncem azalır belki ama ....

Benimde 750 km oldu gazlamaya başlayınca ön taraftan acaip takırtılar geliyor.Sanıyorum plastik aksam vibrasyondan titriyor.Boş bir vakitte bakacağım ne zaman olacaksa o boş vakit.Yaş geldi 46 ya hala bulamadık o boş vakti ya neyse.

Sele işi için fotoları bekliyorum.İyi tatiller dilerim.

Herkese önümüzdeki hafta işlerinde başarılar dilerim.

Saygılar

Motosikleti
    BMW F650
    Alıntı tekno adlı üyeden alıntı
    Sevgili journeyman

Öncelikle afiyet olsun inşallah balığı mundar etmemişsindir.:-)

Benimde 750 km oldu gazlamaya başlayınca ön taraftan acaip takırtılar geliyor.Sanıyorum plastik aksam vibrasyondan titriyor.Boş bir vakitte bakacağım ne zaman olacaksa o boş vakit.Yaş geldi 46 ya hala bulamadık o boş vakti ya neyse.

Sele işi için fotoları bekliyorum.İyi tatiller dilerim.

Herkese önümüzdeki hafta işlerinde başarılar dilerim.

Saygılar
    abi..balığı mundar etmek zorundaydım , çünkü malum eşşek sıpası alkollu alkollü alır kendi kafasına göre gider diye korktum işin aslı...
    Neme lazım, en son araba ile öyle bişi yaptım da melekler korudu beni Kuşadasıdan İzmir e gelene kadar...
    Sevenlerimizi üzmemek lazım ;)

Abi, tıkırtı mevzusu farklı bişi ama..titreşime bağlı olarak haklısın ön taraftan bir ara böyle 60-70km arası sesler geliyo, sonra toparlayıp tork da ideal seviyesine gelince tahminim, titreşim mitreşim kalmıyo zaten...
    Bu aracın en keyifli sürüşü 80-90 arası...90 da diil...zaten ondan sonrası gerçekten hem titriyo, hem de sesi çok çıkıyo....
    Bilmiyorum, beni çok rahatsız etmiyo işin açığı..çünkü benim beklentim de hız olarak maks buydu....
    Sonuçta biz A şehrinden B şehrine , problemlerdeki gibi hani; gitmiyoz ki...
    A ile B nin arası nasılmış, neler varmış, yol güzel miymiş, çiçek böcek çok muymuş sorularının yanıtlarını aramıyo muyuz ama

Sevgiler, selamlar....
    [FONT="Verdana"]

Motosikleti
    mct250 siyah,kawasaki zzr 1100
    dostlar bugün hava tek kelime ile harikaydı. yarın fotoğrafları ekleyecem. size bir depo benzin ile ne kadar yol alındığını söylemek için son aldığım depodan itibaren kmyi sıfırladım ve bugün depo ışığı yandı gene şok yaşadım zaten çok yakıyordu en son yazdığımda 1 depo ile 170 küsür km gittim demiştim evet bu doğruydu çünkü 17 Lt. falan benzin aldım. şimdi gene yandı ve benzinciye girdiğimde gene 184 km yapmıştım. ama bu sefer 9 lt ile depo doldu anlayacağınız benim benzin göstergesi sapıttı.

Metemen dostum deri konusunda senden haber bekliyorum
    Journeyman flama konusunu sonunda hallettim örneği renkli olarak arkadaşa verdim ya bu işi halledersin yada bütün mondialci dostlar seni harcar dedim pzartesi bana fiyatları iletecek bende sana iletecem dostum.

yolumuz açık güvenli ve mutlu sürüşler dileğimle...
    Başkalarının düşünceleriyle akıllı olacağıma, kendi adıma deli olmayı yeğlerim.

fusur-35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Pegaso 650 ie
    sevgili journeyman
    Afiyet bal şeker olsun,löp löp et,bıngıl bıngıl göbek olsun yarasın arkadaş. daha nice 920 km lere sağlıkla ve keyifle inşallah.
    FUSUR-35

levent666 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    MERHABA ARKADAŞLAR NASILSINIZ BU ARALAR ANKARADA MOTORA BİNMEK ÇOK ZOR ÇÜNKİ AŞIRI ŞEKİLDE YAĞMUR YAĞIYOR HERNEYSE BUNDAN ZANNEDERSEM BİRKAÇGÜN ÖNCE ARABAYLA GİDİYORDUM BU LOKANTADA ÇALIŞAN KURYELERDEN GÖRDÜM ÖNEMLİ OLAN ARKADAŞIMIZIN KURYECİ OLMASI VEYA NORMAL BİNİCİ OLMASI DEĞİL BİRTANE ARABAYLA GEZEN ÇOCUK GÖRDÜM VE MOTORCUYU SIKIŞTIRIYORDU BENİMDE CANIMI ÇOK AŞIRI SIKTI(SİNİRLENDİM) ZATEN HER GÖRENDE SİNİRLENİR MOTORCUYU DÜŞÜRMEYE ÇALIŞIYORDU BENDE BİR MOTOR KULLANICISI OLARAK OLAYA EL ATTIM VE ARABASINI YOLDAN ÇIKARRTIM ARABADAN İNDİ VE BİŞEYLER ZIRVALAMAYA BAŞLADI HEMEN 30 40 MT İLERDE TRAFİK POLİSİ VARDI TARTIŞMAYI GÖRÜNCE GELDİ TABİ MOTORCU ARKADAŞIMIZDA VARDI POLİSE DEDİM BÖYLE YAPTI BENDE YOLDAN ÇIKARDIM POLİS BAKTI OLANDA UFAK DAHA YENİ EHLİYET ALMIŞ BELLİ POLİS OLANIN KOLUNA BACANA Bİ VURDU OLAN NE OLDUĞUNU ŞAŞIRDI BANADA TEŞŞEKKÜR ETTİ (POLİSTE MOTORLULARDANDI)BU OLAY HEPİMİZİN BASİNA GELEBİLİR ASLINDA NASIL BİR ÖNLEM ALIRIZ BİLEMİYORUM NEYSE HERKEZE SELAMLAR RÜZGARINIZ BOL KASKINIZ SAĞLAM OLSUN KEYİFLİ SÜRÜŞLER

Motosikleti
    BMW F650
    Alıntı levent666 adlı üyeden alıntı
    MERHABA ARKADAŞLAR NASILSINIZ BU ARALAR ANKARADA MOTORA BİNMEK ÇOK ZOR ÇÜNKİ AŞIRI ŞEKİLDE YAĞMUR YAĞIYOR HERNEYSE BUNDAN ZANNEDERSEM BİRKAÇGÜN ÖNCE ARABAYLA GİDİYORDUM BU LOKANTADA ÇALIŞAN KURYELERDEN GÖRDÜM ÖNEMLİ OLAN ARKADAŞIMIZIN KURYECİ OLMASI VEYA NORMAL BİNİCİ OLMASI DEĞİL BİRTANE ARABAYLA GEZEN ÇOCUK GÖRDÜM VE MOTORCUYU SIKIŞTIRIYORDU BENİMDE CANIMI ÇOK AŞIRI SIKTI(SİNİRLENDİM) ZATEN HER GÖRENDE SİNİRLENİR MOTORCUYU DÜŞÜRMEYE ÇALIŞIYORDU BENDE BİR MOTOR KULLANICISI OLARAK OLAYA EL ATTIM VE ARABASINI YOLDAN ÇIKARRTIM ARABADAN İNDİ VE BİŞEYLER ZIRVALAMAYA BAŞLADI HEMEN 30 40 MT İLERDE TRAFİK POLİSİ VARDI TARTIŞMAYI GÖRÜNCE GELDİ TABİ MOTORCU ARKADAŞIMIZDA VARDI POLİSE DEDİM BÖYLE YAPTI BENDE YOLDAN ÇIKARDIM POLİS BAKTI OLANDA UFAK DAHA YENİ EHLİYET ALMIŞ BELLİ POLİS OLANIN KOLUNA BACANA Bİ VURDU OLAN NE OLDUĞUNU ŞAŞIRDI BANADA TEŞŞEKKÜR ETTİ (POLİSTE MOTORLULARDANDI)BU OLAY HEPİMİZİN BASİNA GELEBİLİR ASLINDA NASIL BİR ÖNLEM ALIRIZ BİLEMİYORUM NEYSE HERKEZE SELAMLAR RÜZGARINIZ BOL KASKINIZ SAĞLAM OLSUN KEYİFLİ SÜRÜŞLER
    Levent666 kardeşim...

İyi yapmışsın desem bi türlü , demesem bi türlü ama sen gene de efendiliğini bozma derim...
    Şİmdi o ufaklık, bundan sonraki hayatında her gördüğü yerde motor kullanan herkesi, bay bayan ayırmadan yemeye çalışacak ve her yerde de Yunus dostlarımız olamayacak...
    Trafik ya da asayiş farketmiyor, Yunusların zaten bizlere karşı her zaman bir toleransı oluyor, farkındasınızdır...

İyi bişi aslında...

Neyse, Levent kardeş; bi de senden küçük harflerle yazmanı , bizler gibi rica etsem...bilmiyor olabilirsin, hiç önemli diil; büyük harflerle yazmak, "bağırmak" anlamına gelir bu internet aleminde....
    Eh allaha şükür görebiliyoz daha yazılanları çizilenleri...

Sevgiler, selamlar...Kazadan uzak, keyifli ve güvenli sürüşler dilerim...
    [FONT="Verdana"]

gogo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT 660 R
    Herkese merhaba,
    Cumartesi günü nihayet motorumu alabildim. İki haftalık ayrılık sonrasında birbirimize koşarak kucaklaştık. Birlikte biraz dolandık, börtü böcek gördük akşamda yorulup birbirimize iyi geceler diledikten sonra yattık.
    Koruma demirini takan usta orijinal mondial koruma demirini pek beğenmedi"bu motor yatarsa o da hemen eğilir bi işe yaramaz bence" diyor ama ne yapalım güvenlik hiçbir zaman %100 sonuç verecek diye birşey yok.
    Bu arada gerek bana keçe bulma konusunda özverili yardımlarda bulunan sevpadan Ayhan Bey ve servisler Müdürü Erdinç beye minnettarım. Hakikaten daha önce de burada yazıldığı gibi çok ilgililer ve servisinizin çözemediği her türlü problemde aranabilecek kaliteli insanlar. Dedikodu bu ya Ayhan bey yakında 1800 cc ye kadar çıkabilecek büyük motorlar için hazırlıkların yapıldığını söyledi. Belki ileriki dönemlerde bir harleye değil ama büyük bir mondiale geçmek gündeme gelebilir.

Arkadaşlar, yaklaşık 40 dakika durmadan seyir halindeydim ve arkadaki yolcum artık poposunu hissetmediğini söyledi. Hatırladığım kadarıyla sisi barın rahatsız olduğu yazılmıştı ama oturulan bölümle ilgili bir sorunu olan yok. Arka koltuğu değiştiren ya da benzer sorunla karşılaşan var mı merak ediyorum. Ya da çözüm önerisi olan var mı acaba?

Journeyman35...Abi seni hafta sonu çok aradım ama ulaşamdım. Ne oldu bu amblem yahu, benzin deposu yaşlı gözlerle ambleme hasret.

Sevgiler....Kazasız belasız sürüşler.

Motosikleti
    BMW F650
    Alıntı gogo adlı üyeden alıntı
    Herkese merhaba,

Arkadaşlar, yaklaşık 40 dakika durmadan seyir halindeydim ve arkadaki yolcum artık poposunu hissetmediğini söyledi. Hatırladığım kadarıyla sisi barın rahatsız olduğu yazılmıştı ama oturulan bölümle ilgili bir sorunu olan yok. Arka koltuğu değiştiren ya da benzer sorunla karşılaşan var mı merak ediyorum. Ya da çözüm önerisi olan var mı acaba?

Journeyman35...Abi seni hafta sonu çok aradım ama ulaşamdım. Ne oldu bu amblem yahu, benzin deposu yaşlı gözlerle ambleme hasret.

Sevgiler....Kazasız belasız sürüşler.
    Artık artçılar ağlamayacak, sızlamayacak....
    Arkadaşlar, arka minder tamam, takıldı bile..
    Sissy barı da yaklaşık olarak aynı geometride yukarı doğru 15 cm. uzattım...yarın akşamüstü yerine takılacak misler gibi kromajlandıktan sonra

Gece fardan kaynaklı zayıf görüş olayını da sonsuza kadar tarihe gömdüm....
    Ama elektrik bağlantısını yaptıramadım...abi, erken kapatmış biraz....

Kısaca; fotoğrafları yarın akşam buradan yayınlayacağım....bakalım beğenecek misiniz?

hatta gogo kardeşimiz, hızını alamadı, aynı modifiyeleri o da yaptırıyo...çarşamba günü de onun sıpa hazır olur....

Ama, arka minder gerçekten çok rahat gözüküyo...umarım hatun beğenir....

Offff of...bütün gün koşturdum neredeyse ama güzel oldu gerçekten....

Herkese selamlar, sevgiler....kazadan ve beladan uzak, keyifli sürüşler....
    [FONT="Verdana"]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler