Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 250 Mct Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    _pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    Alıntı craz099 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm arkadaşlar benim mctye bi tane arka stop camı lazım sadece, ama hiçbiryerden bulamadım. Bi yardımcı olabilirseniz sevinriim. Komple stop olarak satılıyorsa komplede alacaz artık yapacak bişey yok. Ama hiç bir yerden bulamadım bana bi önderide bulunabilirseniz sevinirim. Birde benim zincir ve dişlileri değiştirmem lazım onun içinde bi marka model tavsiyesinde bulunabilirseniz sevinirim. Şimdiden herkese teşekkürler
    http://www.ugurmondialyp.com/parts/m...parcakatid=101 tıklayarak parçaları temin edebilirsiniz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    craz099 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDIAL MCT 250
    Alıntı _pLay_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.ugurmondialyp.com/parts/m...parcakatid=101 tıklayarak parçaları temin edebilirsiniz.
    _pLay_06 kardeşim verdiğin site için sağol fakat daha önceden ben buraya girdim burdan bayiye yönlendiriyor siparişi yaklaşık 1 ay önce verdim hala daha ses çıkmadı başka bulabileceğim yerler varmıdır?

fatih383838 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hero puch :D
    bnm annem tokatlı tokat gop lısesınde okudum ben . sanırım sen merkezdesın. ben merkezdeydım tokat bahar kundura ( nıke bayi ) benım enıstemın .

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:55 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:49 ----------

55w luk sıs farı bıraz buyuk degılmı hocam ?
    yok zten zevk için degil ondeki arabanın sürücüsünün gözünü alsın diye taktım 3 kez kaza yaptımda kayseride pek motor yok o yüzden trafikte pek takmıyorlar. sollamaya baslarken kornaya basıyosun tam yan yana gelince sola kırıyo sonra kusura bakma görmedim haklısın.

Motosikleti
    Macit 250
    Alıntı fatih383838 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sa arkadaşlar. benim makina bi şekil oldu.sıcak havada bile çok zor çalısır oldu çalısıyor sag traf çabuk ısınıyor sol taraf 7 8 dakka sonra yeni yeni ısınmaya başlıyor başka bi gün tam tersi sol ısınmaya baslıyo sag buz gibi ilk 5 dakika. o beş dakka geçene kadar gaz koluna elimi değsem stop ediyor rölantiyi açıyım diyorum (malüm aynı iş) yine stop ediyor. arabaların 3. viteste çıktıgı yokuşu ben 5 te çok rahat rahat çıkıyordum şimdi bende 3 e düşüyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:51 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:18 ----------

bide aküyü 12 v 9 a yapsam zararı olurmu 55w sis taktım farlar yanık yarımsaat geziyim stop marş cıııııızzzzzzz oluyor
    dostum seninkine benzer sorun bende var ilk çalıştırdığımda bir taraf az ısınıyor ben tam olarak çözüm bulamadım ama bir kaç gün önce bir türlü çalıştıramamıştım hatta çalıştırmak için aküyü bile bitirdik arkadaşımla meğersem bujiler ıslanmış hep sol taraf ilk önce az ısınırdı bujileri çıkardık baktık uclar ıslanmış temizleyip taktık şimdide sağ taraf az ısınıyor sol taraf normal büyük ihtimal bujilerden kaynaklı bir sorun var tam çözüm bulursan bende bekliyorum cevabını

Motosikleti
    Alıntı craz099 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    _pLay_06 kardeşim verdiğin site için sağol fakat daha önceden ben buraya girdim burdan bayiye yönlendiriyor siparişi yaklaşık 1 ay önce verdim hala daha ses çıkmadı başka bulabileceğim yerler varmıdır?
    dostum su anda ısım war hemen cıkmam lazım mesajınıda yenı okudum ama aksam eve gelınce mutlaka sana bulup bır sekılde ıletıcem. sıtelerden ıllakı bır yerden temın edebılırız dıye dusunuyorum.

Motosikleti
    250 Mct
    Arkadaşlar mct 250 kullanıcısıyım... motorum 70-80 den sonra gaz kesiyor... sağa çekip kontağı açıp kapatınca veya biraz bekleyince motor yine kendi haline geliyor... motoru şehir içinde 7-8 saat aralıksız kullaniiim banamısın demiyor yada narin narin 40-50 -60 kmh kullaniiim sahil boyu problem yok.. ama cevreyolu tem gibi yollarda 80 e gelincee güzel bi '' haydaaaaaa yine ne oldu '' diyorum... bunun sebebini hala çözmüş değilim bi kaç yere götürdüm onlarda anlamadı... beyinde de bi problem yokmuş... Anlayacağınız arkadaşlar ayak müşiri dediler o da değilmiş... En son biri hava filitresini çıkar dedi... ne kadar doğru bilmiyorum.. Yardımcı olursanız çok sevinirim.... SAYGILARIMLA!!!...

bu formu tam anlamıyla kullanamıyorum kusuruma bakmayın arkadaşlar ben mct 205 nin 30- yada 32 lik arka dişlisini arıyorum .. nasıl ve nerden temin edeceğimi bilen ustalarım varsa bi zahmet yardımcı olsunlar .

Alıntı ARBETUS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum hortumları kontrol ettiniz mi? çatlak olabilir. Bir de musluğun altında bir vida var o sıkı mı onu kontrol edin.

Sağlıcakla.
    teşekkür ederim arbetus hocam yağmurlu havalardan bi kurtulayım da bakıcam dediğiniz şekilde

Motosikleti
    arkadaslar bende dun aksam bır sorunla karsılastım daha onceden motoru ayaklıkdan kaldırınca motor vıtesdeyken debrıyaja basınca motor calısıodu fakat su anda neden se vıtesdeyken calısmıyor bunun sebebı nedır ?

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    arkadaslar bende dun aksam bır sorunla karsılastım daha onceden motoru ayaklıkdan kaldırınca motor vıtesdeyken debrıyaja basınca motor calısıodu fakat su anda neden se vıtesdeyken calısmıyor bunun sebebı nedır ?
    büyük olasılıkla bu ayaklık müşürü sorun oluyor hep.. ben iptal ettirmiştim kökten kurtuldum
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

Motosikleti
    Alıntı StyLeOscaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    büyük olasılıkla bu ayaklık müşürü sorun oluyor hep.. ben iptal ettirmiştim kökten kurtuldum
    yok ayaklık kapalıyken olmaya basladı . eskıden ayaklıgı kapayınca vıtesdede olsa mars basıyor calısıyordu ama sımdı ayaklık kapalıykende mars hıc basmıyor vıtesı bosa alıp calıstırmak gerekıyor.

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    yok ayaklık kapalıyken olmaya basladı . eskıden ayaklıgı kapayınca vıtesdede olsa mars basıyor calısıyordu ama sımdı ayaklık kapalıykende mars hıc basmıyor vıtesı bosa alıp calıstırmak gerekıyor.
    sen o müşürü kontrol ettir bence
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

Motosikleti
    Alıntı StyLeOscaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen o müşürü kontrol ettir bence
    tmm sağolasın

kenrox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Iron 883
    ne diyim, aslında bu motorun tasarımı acaip hoşuma gidiyor.
    250 yerine ne biliiim bi 600 v-twin filan olsaymış tam oturacakmış.
    millet çıldırırdı. yine de süper.
    bu arada tek sevmediğim şey sesi ve yüksek devri.
    yol iyidir.

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı pala333 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar mct 250 kullanıcısıyım... motorum 70-80 den sonra gaz kesiyor... sağa çekip kontağı açıp kapatınca veya biraz bekleyince motor yine kendi haline geliyor... motoru şehir içinde 7-8 saat aralıksız kullaniiim banamısın demiyor yada narin narin 40-50 -60 kmh kullaniiim sahil boyu problem yok.. ama cevreyolu tem gibi yollarda 80 e gelincee güzel bi '' haydaaaaaa yine ne oldu '' diyorum... bunun sebebini hala çözmüş değilim bi kaç yere götürdüm onlarda anlamadı... beyinde de bi problem yokmuş... Anlayacağınız arkadaşlar ayak müşiri dediler o da değilmiş... En son biri hava filitresini çıkar dedi... ne kadar doğru bilmiyorum.. Yardımcı olursanız çok sevinirim.... SAYGILARIMLA!!!...
    senin motorda devir kesici olmasın hocam
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    naber arkadaşLAr nasıL gidiyor ?

fatih383838 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hero puch :D
    Alıntı musi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim arbetus hocam yağmurlu havalardan bi kurtulayım da bakıcam dediğiniz şekilde
    sag elcegin orda koblo soketleri var (fiş) onları kontrol et. bide direksiyon göbeginin ordan gecen kablolara bak malum kıstan çıktık oynayan kablolar kırılabilir basıma geldi gecen hafta ordan biliyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:16 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:12 ----------

Alıntı pala333 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynısını bende yasadım. ustaya sordum depoda benzin az olur gerekli basıncı saglamaz benzin filitren kirlenmiş olur benzin akısı yavaslar çok gaz verince benzin yetmez demişti. dedigi gibi benzin filitresini degiştim 30 tl lik benzin canavar gibi oldu. genede kesin bi bilgim yok baska bişeyde olabilir belki ama denemekten zararın olmaz

Motosikleti
    250 Mct
    Alıntı fatih383838 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sag elcegin orda koblo soketleri var (fiş) onları kontrol et. bide direksiyon göbeginin ordan gecen kablolara bak malum kıstan çıktık oynayan kablolar kırılabilir basıma geldi gecen hafta ordan biliyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:16 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:12 ----------

aynısını bende yasadım. ustaya sordum depoda benzin az olur gerekli basıncı saglamaz benzin filitren kirlenmiş olur benzin akısı yavaslar çok gaz verince benzin yetmez demişti. dedigi gibi benzin filitresini degiştim 30 tl lik benzin canavar gibi oldu. genede kesin bi bilgim yok baska bişeyde olabilir belki ama denemekten zararın olmaz
    kardeşim sıkıntı dediğindir büyük bi ihtimal. öncelikle teşekkür ederim sana. bende servise götürdüğümde benzinin basıncıyla ilgili birşeyler demişti min 15 tl lik bnzin olması gerektiğini söyledi... öncelikle bugün onu bi göstereyim. inş problem odur. SAYGILARIMLA...

Motosikleti
    mondıal 250mct
    slm arkadaslar motosıkletın eksozundan duman cıkıo ve buyuk bı ıhtımalle yag yakıo bunun sebebı nedır sızce neden kaynaklanır

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar bu model motosikletden almak istiyorum satmak isteyenler bana mesaj gönderebilirler (fiyatta uçmamak kaydıyla )

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler