Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 250 Mct Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Ramzey QM 250
    felon kardeşim eğer temiz bakımlı satışı sorunsuz mct 250 hala arıyorsan bildiğim bir motor var siyah renk sahibi temiz bir arkadaş motoru son derece itina ile bakılmış 2 kişi binilmemiş ama modeli hakkında tam bilgim yok ancak motor gerçekten temiz son görüştüğümda " abi en son kaskla beraber 1700 e vereyim " dedi, kask markalı bir kask hatta mont falanda bahsetti ama çok emin de değilim. eğer düşünürsen msj at yardımcı olurum.sahibinden ilanıda olabilir ama msj at.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mototor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 750 X
    @_play_06

kargo bugun geldi bile. baya hizliymis kargo sistemleri.

ama urunler cok cakma, farin icindeki ampul patlakti, bi vidasi eksik, tavsiye ettigin mavi ampul'de almistim, o da hemen bozuluyor diye usta bosuna takma dedi ama iste fiyatlari baya iyi.

ya bu arada, benim bi arkadasim motor almayi dusunuyor, cevresindeki motorla ilgili tek kisi benim, benim de ne kadar bilgili oldugum malum forumdan arkadaslara sorayim dedim arkadasima; honda cbr 125 almayi dusunuyor, ikinci el. sahibinden.com'dan bakiyoruz da, anlayan biri olmayinca insanin ici rahat etmiyor. tavsiye edebileceginiz bir motor var mi? bir de alirken nelere dikkat edelim, pek anlamiyoruz?

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bugün bi tiger baktım motor boy olarak tam bana göre ama fiyatı tuzlu geldi
    mct 250 de bana dezavantaj olan tek şey tiger a göre daha alçak ve küçük olması birde şambriyelli lastikler
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    NC 750 X
    arkadaslar, su motor nasil, yarin gormeye gidicez, alinir mi, fiyati nasil?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...2562318/detay/

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı mototor adlı üyeden alıntı Mesajı göster

dostum, cbr başlıgına sorarsan daha net ve açıklayıcı bilgi alırsın
    eğer sen kullanacaksan, cruiserden sonra bunu kullanmak garip gelecektir biraz haberin olsun
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

~~NEO~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ

Bunun yeni kasası çıktı 2011 model sıfır km'si 5.400 TL... Bence bu km'sine göre çok para istemiş...Biraz daha araştır daha düşük km olanını da bulursun aynı paraya... Bende bakmıştım bi ara... Gerçi şimdi havalar ısındı fiyatlarda arttı...

Motosikleti
    NC 750 X
    @styleoscar

yok, kendim icin almiyorum. arkadasim alacak ve motor tecrubesi yok, ben de pek anlamiyorum, motordan anlayan tanidiklar olarak da size danisayim dedim.

@neo

sifirini rodajla ugrasmamak icin istemiyo arkadasim, bakalim bunda biraz fiyat dusurursek aliriz muhtemelen.

teseekkurler cevaplar icin. mesajlar da silinebilir forum kurallarina aykiriysa. iyi geceler.

Yozqatlimutl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600 F4İ
    Arkadaşlar bugün Motorun eksozunu Yaptırdım Ve evime dönüş yaparken 40 km yol geldim ve motoru bi yarım saat kullanmadım ve geri çalıştırdım çarşıya inerken bi sorunla karşılaştım
    motoru kaldırdığında az hızlandığında Motor teklemeye başlıyo ve bu her vites değiştirdiğimde oluyor her vitesden 10 km hızlandığımda bu tekleme ile karşılaşıyorum ve motorda boş vites göstergesi her tekleme yaparken yanıp sönüyor sorunum ne olabilir sizce
    Motora Güzelle Biniceksin inerken 2 Kişi ineceksin..

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    @_play_06

kargo bugun geldi bile. baya hizliymis kargo sistemleri.

ama urunler cok cakma, farin icindeki ampul patlakti, bi vidasi eksik, tavsiye ettigin mavi ampul'de almistim, o da hemen bozuluyor diye usta bosuna takma dedi ama iste fiyatlari baya iyi.

ya bu arada, benim bi arkadasim motor almayi dusunuyor, cevresindeki motorla ilgili tek kisi benim, benim de ne kadar bilgili oldugum malum forumdan arkadaslara sorayim dedim arkadasima; honda cbr 125 almayi dusunuyor, ikinci el. sahibinden.com'dan bakiyoruz da, anlayan biri olmayinca insanin ici rahat etmiyor. tavsiye edebileceginiz bir motor var mi? bir de alirken nelere dikkat edelim, pek anlamiyoruz?
    bence dostum sen ustanın her dedıgıne bakma. arkadasın ıcın de honda tamam kalıtelı motor ama cbr 125 bısıklet gıbı bısey onu napacak anlayamadım :D

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:58 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:56 ----------

bence paranıza yazık arkadsım ama sız bılırsınız. bu paranın uzerıne bıraz daha koysanız hyo gt 250r alırsınız . ama zevk ve renk meselesı yınede.

Motosikleti
    250 Mct
    Arkadaşlar Mct ye koruma demiri ve sis farı taktırcam. istanbulda ikamet etmekteyim. bildiğiniz biryer veya site varmı.Araştırmaya çalıştım ama pek birşey bulamadım... Saygılarımla...

Motosikleti
    Alıntı pala333 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Mct ye koruma demiri ve sis farı taktırcam. istanbulda ikamet etmekteyim. bildiğiniz biryer veya site varmı.Araştırmaya çalıştım ama pek birşey bulamadım... Saygılarımla...
    http://www.rialli.com/ara/9453__tampon-mondial-250-mct/ burdan koruma demırı alabılır ve sıs farlarınıda temın edebılırsınız.

mayestrom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 250 mct
    slm arkadşlar bn motora 'İkincil hava filtresi'- 'korna've ' aku' almm lazım şimdi servis te yk fabrikadan isticek kaç güne gelir daha kısa bi sürede nsl temin edebilirim.
    (motora elektrk gelmiyo bazen kutup başlarını söküp takıyorum düzeliyor bunun sebebi akünün bitiyor olmasımı acaba)

Motosikleti
    Alıntı mayestrom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadşlar bn motora 'İkincil hava filtresi'- 'korna've ' aku' almm lazım şimdi servis te yk fabrikadan isticek kaç güne gelir daha kısa bi sürede nsl temin edebilirim.
    (motora elektrk gelmiyo bazen kutup başlarını söküp takıyorum düzeliyor bunun sebebi akünün bitiyor olmasımı acaba)
    slm tokatlı hemserim . eger ankarada olmus olsan sana bır kac yer soylerdım fakat bu sekılde bıraz zor oluyor. ancak basta aydın olmak uzere bır kac servısı ara gorus urunlerı sana kapıda odeme sıstemıyle gondersınler sende paranı kapıda oder malzemelerını temın etmıs olursun .

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün bi tiger baktım motor boy olarak tam bana göre ama fiyatı tuzlu geldi
    mct 250 de bana dezavantaj olan tek şey tiger a göre daha alçak ve küçük olması birde şambriyelli lastikler
    Tiger ın kasa çok büyük bence.
    cruiser ın o kadar yüksek olması bana mantıklı gelmiyor. cruiser dediğin alçak olmalı bence. + - muhabbetine girilecekse MCT nin fiyat performanz yedek aprça + ları ile tiger ı sollayacağını düşünüyorum.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

mayestrom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 250 mct
    Alıntı _pLay_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm tokatlı hemserim . eger ankarada olmus olsan sana bır kac yer soylerdım fakat bu sekılde bıraz zor oluyor. ancak basta aydın olmak uzere bır kac servısı ara gorus urunlerı sana kapıda odeme sıstemıyle gondersınler sende paranı kapıda oder malzemelerını temın etmıs olursun .

sğl kardşm tokattn dışarı çıkamıyz malesf, snde tokatlsn heralde memleketine gelrsn grslm. akü ile korna işini hallettm sadece İKİNCİL HAVA FİLTRESİ kaldı onuda servis getirtecek ne zmn geleceği muaamma fabrikayı direk arayıp parça siparişi verebiliyoz mu bilmiydm onu beklicez artk yapcak bşy yk

fatih383838 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hero puch :D
    sa arkadaşlar. benim makina bi şekil oldu.sıcak havada bile çok zor çalısır oldu çalısıyor sag traf çabuk ısınıyor sol taraf 7 8 dakka sonra yeni yeni ısınmaya başlıyor başka bi gün tam tersi sol ısınmaya baslıyo sag buz gibi ilk 5 dakika. o beş dakka geçene kadar gaz koluna elimi değsem stop ediyor rölantiyi açıyım diyorum (malüm aynı iş) yine stop ediyor. arabaların 3. viteste çıktıgı yokuşu ben 5 te çok rahat rahat çıkıyordum şimdi bende 3 e düşüyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:51 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:18 ----------

bide aküyü 12 v 9 a yapsam zararı olurmu 55w sis taktım farlar yanık yarımsaat geziyim stop marş cıııııızzzzzzz oluyor

Motosikleti
    Alıntı mayestrom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sğl kardşm tokattn dışarı çıkamıyz malesf, snde tokatlsn heralde memleketine gelrsn grslm. akü ile korna işini hallettm sadece İKİNCİL HAVA FİLTRESİ kaldı onuda servis getirtecek ne zmn geleceği muaamma fabrikayı direk arayıp parça siparişi verebiliyoz mu bilmiydm onu beklicez artk yapcak bşy yk
    bnm annem tokatlı tokat gop lısesınde okudum ben . sanırım sen merkezdesın. ben merkezdeydım tokat bahar kundura ( nıke bayi ) benım enıstemın .

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:55 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:49 ----------

Alıntı fatih383838 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sa arkadaşlar. benim makina bi şekil oldu.sıcak havada bile çok zor çalısır oldu çalısıyor sag traf çabuk ısınıyor sol taraf 7 8 dakka sonra yeni yeni ısınmaya başlıyor başka bi gün tam tersi sol ısınmaya baslıyo sag buz gibi ilk 5 dakika. o beş dakka geçene kadar gaz koluna elimi değsem stop ediyor rölantiyi açıyım diyorum (malüm aynı iş) yine stop ediyor. arabaların 3. viteste çıktıgı yokuşu ben 5 te çok rahat rahat çıkıyordum şimdi bende 3 e düşüyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:51 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:18 ----------

bide aküyü 12 v 9 a yapsam zararı olurmu 55w sis taktım farlar yanık yarımsaat geziyim stop marş cıııııızzzzzzz oluyor
    55w luk sıs farı bıraz buyuk degılmı hocam ?

cümleten s.a. arkadaşlar
    musluğumuz geldi taktık lakin sızıntı devam ediyor.

bildiğiniz kaliteli musluk varsa bizim mct'lere uyan bana söyleyebilir misiniz?
    teşekkür ederim şimdiden

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Alıntı musi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cümleten s.a. arkadaşlar
    musluğumuz geldi taktık lakin sızıntı devam ediyor.

bildiğiniz kaliteli musluk varsa bizim mct'lere uyan bana söyleyebilir misiniz?
    teşekkür ederim şimdiden
    dostum hortumları kontrol ettiniz mi? çatlak olabilir. Bir de musluğun altında bir vida var o sıkı mı onu kontrol edin.

Sağlıcakla.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

craz099 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDIAL MCT 250
    Slm arkadaşlar benim mctye bi tane arka stop camı lazım sadece, ama hiçbiryerden bulamadım. Bi yardımcı olabilirseniz sevinriim. Komple stop olarak satılıyorsa komplede alacaz artık yapacak bişey yok. Ama hiç bir yerden bulamadım bana bi önderide bulunabilirseniz sevinirim. Birde benim zincir ve dişlileri değiştirmem lazım onun içinde bi marka model tavsiyesinde bulunabilirseniz sevinirim. Şimdiden herkese teşekkürler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 14 kullanıcı var. (0 üye ve 14 misafir)

Bu Konudaki Etiketler