Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 250 Mct Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    250-MCT
    Alıntı ARBETUS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yanak ebatlarını değiştirirsen motorun tüm karakteristiğini değiştirmiş olursun. viraja yatış manevra vs. 2.75 ince gelir düye düşünüyorum. 3.00 18 in diğer manası bildiğim kadarıyla 90 90 18 olarak geçiyor. böyle aramayı dene.

Sağlıcakla.
    Bilgi için çok teşekür ederim. O şekilde arim bakalım bişe bulabilecekmiyim. Tekrar teşekkürler.
    Ya çaresizsinizdir, ya çare sizsinizdir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Alıntı SercysSs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilgi için çok teşekür ederim. O şekilde arim bakalım bişe bulabilecekmiyim. Tekrar teşekkürler.
    dostum eğer marka birşey aramıyorusan IRC ve DURO marka lastik bulabilirim sana uygun ebatta.

Sağlıcakla.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Motosikleti
    MZ 301 - MaCiT - Tiger
    Alıntı kovboy03 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arbetüs yeni motorun çok yakışıklı adı nedir?MCT ile yakıt sarfiyatını karşılaştırırmısın.bu arada MCT yi almamda en büyük etken sen ve ilk sayfalarda yazan diğer arkadaşlar.(bundanda hiç pişman değilim)
    Ayrıca MCT yi satsanda bizim sayfamızı bırakmayıp takip edip,bilgilerin için teşekkürler dostum
    Bu arada bujileri sökecektim o ne derinlik öyle,Bujiler için özel bir anahtar bulmam gerekecek.evdeki buji anahtarı kısa geldi siz nasıl söküyorsunuz.
    Sevgiler tüm MCT dostlarına.
    akü tarafındaki kapağın gerisinde avadanlık kutusu var anahtarsız çevriliyor. Eğer orada yoksa herhangi bir mondial yetkili bayisinden 5liraya alabilirsin buji anahtarını.

Motosikleti
    mondıal 250mct
    lutfen bırı mct ye arka diş sayısı 31 olan dişliyi nerden bulabılacegımı solesın lutfennnnn

Motosikleti
    MZ 301 - MaCiT - Tiger
    Alıntı caner78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lutfen bırı mct ye arka diş sayısı 31 olan dişliyi nerden bulabılacegımı solesın lutfennnnn
    402. sayfadan itibaren arka ön dişli muhabbeti geçti uzun uzun bir bakın.

sirkecideki sürat motordan aldım ben bir ara ellerinde var mı diye
    0212 522 96 78

Motosikleti
    mondıal 250mct

slm

tsk ederım alp34 bakacam

semih26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar 3üncüye yazıyorum lütfen yardım edin
    motor sag bujiyi karartıyor servis komple elektirik sistemine bakmam lazım dio yolda bırakır seni dedi napmam lazım kara olan yerleri zımparalayıp takıoyrum böyle devam etsem sorun olurmu :(

buji kararması ;elektrik tesisatı ha?seni hayli masrafa sokmaya niyetliler.oradan motoru indirmeye kalkışırlarsa şaşırma
    buji'lerin kurum yapmasının en olası nedeni.karburator ayarlarıyla ilişkilidir
    sonra diğer olasılıklar değerlendirilmeli

semih26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı greyhorse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    buji kararması ;elektrik tesisatı ha?seni hayli masrafa sokmaya niyetliler.oradan motoru indirmeye kalkışırlarsa şaşırma
    buji'lerin kurum yapmasının en olası nedeni.karburator ayarlarıyla ilişkilidir
    sonra diğer olasılıklar değerlendirilmeli
    çok sagol valla içim rahatladı pek anlamıom motordan ama bunu ögrendiğim iyi oldu
    teşekürler

kovboy03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Minsk125 Tiger250 MCT250 Süperlight150 YBR
    Alıntı semih26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 3üncüye yazıyorum lütfen yardım edin
    motor sag bujiyi karartıyor servis komple elektirik sistemine bakmam lazım dio yolda bırakır seni dedi napmam lazım kara olan yerleri zımparalayıp takıoyrum böyle devam etsem sorun olurmu :(
    http://www.motosiklet.net/forum/mt-a...kararmasi.html

şu linki bi incele...sanırım sorununa çözüm burada
    Ey insan!Kaf dağı kadar yüksekte olsanda Kefene sığacak kadar küçüksün.UNUTMA:her şeyin bir hesabı var;üzdüğün kadar üzülürsün!

cümleten merhabalar arkadaşlar.
    motorumu teslim aldım biraz dolaşma fırsatım oldu beni benden aldı adeta

alnız bi sıkıntım var jikleyi kapatınca motor stop ediyo.
    sıkıntısı ne olabilir?

ilgilendiğiniz iiçin çok teşekkür ederim

Motosikleti
    Arayışta...
    arkadaşlar bu motosikletin 0 kilometre olanı yok mu? acaba üretimi durdu mu?

kendi sitesinde yok çünkü 250 mct hakkında bilgi

eğer halen satılıyorsa fiyatı nedir 0 kilometre olanının

Motosikleti
    MZ 301 - MaCiT - Tiger
    Alıntı musi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cümleten merhabalar arkadaşlar.
    motorumu teslim aldım biraz dolaşma fırsatım oldu beni benden aldı adeta

alnız bi sıkıntım var jikleyi kapatınca motor stop ediyo.
    sıkıntısı ne olabilir?

ilgilendiğiniz iiçin çok teşekkür ederim
    motor soğukken jikleni kapamışsındır. ısındıktan sonra da oluyorsa rölantini yükselt

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:39 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:36 ----------

Alıntı cavro adlı üyeden alıntı Mesajı göster

evet üretimi duralı 4 yıl oluyor. ama servislerde halen satılıyor arama motorundan mondial 250 mct yazıp ararsan, satan bayilere ulaşabilirsin. en son 3050TL idi. ötv indirimi geldi ama bayi hala aynı fiyata satıyor

Alıntı Alp34.5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor soğukken jikleni kapamışsındır. ısındıktan sonra da oluyorsa rölantini yükselt
    teşekkür ederim alp hocam. ısındıktan sonra stop ediyo rölanti ayarıyla oynarım ben

bayilerin elinde de tükenmek üzere sanırım. ben kartal'dan yüksel motor'dan sıfır aldım iki hafta önce 3000 TL'ye.

Motosikleti
    MZ 301 - MaCiT - Tiger
    teşekkür ederim alp hocam. ısındıktan sonra stop ediyo rölanti ayarıyla oynarım ben

bayilerin elinde de tükenmek üzere sanırım. ben kartal'dan yüksel motor'dan sıfır aldım iki hafta önce 3000 TL'ye.
    hayırlı olsun arkadaşım Allah kaza bela göztermesin inş.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:52 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:36 ----------

bu da benim motorum. sis farları ve içinbe beyaz çakar lamba taktım, ön çatalın her iki yanındaki turuncu reflektörler yerine beyaz ledli reflektörler taktım(parklara bağladım), orj fren kutusu içine 2 kademeli led stop(düşük kademesini parklara bağladım) ve ön fara 5 ledli beyaz park ampulü taktım. Arka dişli de 30T. talep gelirse gece bu yazdığım lambalar aktifken de çekerim.

çok hoş duruyo alp hocam ellerine sağlık kazasız belasız sürüşler dilerim.
    valla akşam lambalar aktifken bi fotoğrafını sana zahmet koyarsan çok memnun kalırım.

ben daha yeniyim motor konusunda hiç bir tecrübem de yok. En yakın zamanda ehliyet alıp rahatça dolaşabilmeyi düşünüyorum. İnşallah motorda bi sıkıntı çıkmaz da hevesimiz kaçmaz

Motosikleti
    Alp kardeşim motorun çok güzel duruyor,maşallah diyelim.resimleri bekliyoruz bende ön siperlik taktım resimleri yakında eklerim.
    Sevgilerle
    Ey insan!Kaf dağı kadar yüksekte olsanda Kefene sığacak kadar küçüksün.UNUTMA:her şeyin bir hesabı var;üzdüğün kadar üzülürsün!

Motosikleti
    Arayışta...
    arkadaşlar motorların görüntüsü çok hoş gerçekten
    ama yedek parça konusunda çekince oluştu siz üretimden kalktı deyince
    hiç bu konuda sorun yaşayan var mı
    diğer modelleri ile uyumlu mudur mondial'in

Motosikleti

Bu siteye gir bak iğneden ipliğe hangi parçayı ararsan var.Mondialın resmi sitesidir.
    http://www.ugurmondialyp.com/

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:59 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:55 ----------

geçen hafta hava filtresini temizlemek için açtım.Ama pekte temizlenecek yeri yokmuş..ve siperlik taktım.resim yükleme olursa benim aygır huzurlarınızda

Motosikleti
    MZ 301 - MaCiT - Tiger
    endişe edilecek birşey yok. üretimi kalkan motorun yedek parçası da üretilmiyor anlamına gelmiyor. Aydın Nazilli'de fabrikası üretim yapıyor.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:23 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:18 ----------

Alıntı kovboy03 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu siteye gir bak iğneden ipliğe hangi parçayı ararsan var.Mondialın resmi sitesidir.
    http://www.ugurmondialyp.com/

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:59 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:55 ----------

geçen hafta hava filtresini temizlemek için açtım.Ama pekte temizlenecek yeri yokmuş..ve siperlik taktım.resim yükleme olursa benim aygır huzurlarınızda

senin Macit de gel yola gidelim diyor.
    hava filtresinin plastik kabının içi tozlanıyor kuru bezle silersin. filtren de yeniyse sadece zevk olsun diye açtıysan filtreyi yerinden söküp sert bir yere vur birkaç kez toz varsa uçsun gitsin.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:37 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:23 ----------

çok hoş duruyo alp hocam ellerine sağlık kazasız belasız sürüşler dilerim.
    valla akşam lambalar aktifken bi fotoğrafını sana zahmet koyarsan çok memnun kalırım.

ben daha yeniyim motor konusunda hiç bir tecrübem de yok. En yakın zamanda ehliyet alıp rahatça dolaşabilmeyi düşünüyorum. İnşallah motorda bi sıkıntı çıkmaz da hevesimiz kaçmaz
    teşekkür ederim en kısa zamanda akşam da çekeceğim resimlerini.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler