Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 250 Mct Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    gogo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT 660 R
    Faustxx ;
    İzmirde deri değil ama imitasyon çantalardan gördüm. Sen büyük demişsin ama normal boyda öyle çok büyükte değil küçükte değil. Fiyatı 50 YTL idi. Benzerleri var Balçovada 75 ytl. Ama hiçbiri uzaktan öyle görünse de deri değil.
    Arkadaşlar bir sorunum var önerisi olan varsa cevap bekliyorum: Bir buçuk haftadan beri motorum serviste keçe denilen bir parçanın bulunmayışı nedeniyle yatıyor. Halbuki izmir nazilliye yakın göndermeleri ya da temin etmeleri gerekir. servisteki usta ellerinde yokmuş diyor. Usta sağolsun sanayide aramış parçadan ama bulamamış. Bu durumda ben de motorumdan uzak hüzünlü günler geçiriyorum.
    Hani siz diyordunuz biri varmış çok ilgiliymiş diye, ona telefon mu etsem acaba ufak bir plastik parça için bu kadar beklemek yakışmıyor desem nasıl olur. Ya da parçanın tam boyutlarını öğrensem istanbul sevpa bana gönderir mi? Kitapçıkta yazdığına göre 1 ay servisten çıkmazsa yeni motor veriyorlarmış. Yoksa hiç sesimi çıkarmasam mıŞaka bir yana bazen işe kendin el atmayınca yürümez ya sanırım bu da öyle bir duruma dönüşüyor.
    Herkese kazasız belasız sürüşler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Journeyman_35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650
    Alıntı Faustxx adlı üyeden alıntı
    Dostum journeyman 35;
    Arkadaşa flama konuşunu ilettim çok fazla sayıda olması gerekiyormuş o yüzden flama işine girmemiş pekte talep yokmuş ama ben bu işin maliyetini illakii öğrenip pazartesi size hem fiyatı hemde en az kaçtane yaptırmak gerektiğini öğrenecem bu aradada biz harbiden kaç tane yaptıracaz flama.

dostlar bir sıkıntım var çanakkalede büyük yan çantalrdan bulamıyorum(deri çanta) sizlerin bildiği bir yer varmı, ben internette gezindim biraz fiyatlar yuro üzerinden veriliyor ve çok pahalı sizlerin bildiği bir yer ve fiyatlar hakkında bilginiz var mı çantaları almam lazııııııım yahu

haberlerinizi bekliyorum valla. çok dara düştüm.Çanakkalede haftasonu yağmurlu bütün planlarımız altüst oldu birde çanta meselesi üstüne tuz biber beee.
    Merhaba dostlar....

Dün döndüm Alanya dan ve yağmurun da durmasını fırsat bilerek artık inmedim motorun üzerinden...walla laf aramızda, bu hftsonuna özel bi bekarlık hadisesi de vardı ;) sabah 3:30 fln dı galiba eve girdiğimde...ama inanın yaramazlığın "y"si yok ...

Ama; dün Kahramanlar da epey bir gezdim...

Şu arka sele büyütme işini yapacak ustayı buldum... ii oldu...İzmirli arkadaşlarım , hemen gidip irtibatlanabilirsiniz...Karatay Motosiklet Döşeme 0533 352 69 82...

Şimdi, Faust kardeş, bu adam custom çantalar da yapıyor..istersen çiz bişiler, gönder bana, imitasyon ya da deri fiyat alabilirim kendisinden...

Bu arada arka minderi de herşey dahil 35 YTL dedi ama, pazarlık yapmadan bırakmam...

Gene usta bir elektrikçi buldum...yaw bi de arızalı adam böyle acaip kasıyo kendini fln..hani "Geleceğ Dönüş" filmindeki Profesör Elmet Brown gibi..
    Dükkanın girişinde tabela fln yok..içerisi zaten 3 mkare bile diil...ama kime sorsam aynı ismi söylediler....Yine İzmirdeki arkadaşlar için, Kahramanlar, Yavuz Usta Elektrikçi diye sorun..adamın kartı da yok...

Alıntı gogo adlı üyeden alıntı
    Faustxx ;
    İzmirde deri değil ama imitasyon çantalardan gördüm. Sen büyük demişsin ama normal boyda öyle çok büyükte değil küçükte değil. Fiyatı 50 YTL idi. Benzerleri var Balçovada 75 ytl. Ama hiçbiri uzaktan öyle görünse de deri değil.
    Arkadaşlar bir sorunum var önerisi olan varsa cevap bekliyorum: Bir buçuk haftadan beri motorum serviste keçe denilen bir parçanın bulunmayışı nedeniyle yatıyor. Halbuki izmir nazilliye yakın göndermeleri ya da temin etmeleri gerekir. servisteki usta ellerinde yokmuş diyor. Usta sağolsun sanayide aramış parçadan ama bulamamış. Bu durumda ben de motorumdan uzak hüzünlü günler geçiriyorum.
    Hani siz diyordunuz biri varmış çok ilgiliymiş diye, ona telefon mu etsem acaba ufak bir plastik parça için bu kadar beklemek yakışmıyor desem nasıl olur. Ya da parçanın tam boyutlarını öğrensem istanbul sevpa bana gönderir mi? Kitapçıkta yazdığına göre 1 ay servisten çıkmazsa yeni motor veriyorlarmış. Yoksa hiç sesimi çıkarmasam mıŞaka bir yana bazen işe kendin el atmayınca yürümez ya sanırım bu da öyle bir duruma dönüşüyor.
    Herkese kazasız belasız sürüşler...
    Doktorcum, selam...
    :( üzüldüm yaw...demek en son görüşmemizden beri motor yatıyo anlattığına göre....
    Arkadaşlar öyle böyle diildi gerçekten, öyle yağ kaçırma ya da damlatma diil resmen şar şar akıyordu Gogo kardeşimizin karterinden....

Baba, www.sevpa.net...telefonları burada var....

Burada da Ayhan Bey var....İzmir den Güntekin, hani koruma demiri falan dersen sana yardımın ve desteğin kralını yapacaktır....

En kısa zamanda iyileşmesi dileği ile oğlunun..

Svgiler, selamlar....
    [FONT="Verdana"]
    [COLOR="Red"]" Tanrım, iyi bi adam yap beni, yalancılara kandırtma, karşımdakilerin doğru anlamalarını sağla, gerçek sevenlerimi koru ve gözet; sınırlarımı koyma gücü ver sevdiğimde ve kavga ettiğimde..."[/COLOR][/FONT]

kasvet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA 535, SUZUKI GSR 600
    Dostum Durumuna GerÇekten ÜzÜldÜm Ama Servİs İle KonuŞmani Ispat Edemezsen Kİ Etmen Zor Bu Durumda ÜzÜlmekten BaŞka Bİr Şey Gelmİyor Aklima
    Tekrar GeÇmİŞ Olsun Umarim SaĞliĞinda Bİr Sorun Yoktur

tekno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mct 250 Kurtuldum, Cfb 150,Nc 700x
    Selam Journayman_35

Tekrar hoşgeldin.Koruma demiri ile ilgili gelişme varmı?.Nereden satın alacağız ?
    Maliyeti ne olacak bilgi verirsen sevinirim.

Bu arada bende arka sele büyütme işi için adres aldım.Kahramanlarda Kopan motor geçtikten sonra sokağın içinde bir yermiş.Sahibi nin ismi Mustafaymış.Vakit bulursam yarın gidip konuşacağım.

Hoşçakal

Motosikleti
    BMW F650
    Alıntı tekno adlı üyeden alıntı
    Selam Journayman_35

Tekrar hoşgeldin.Koruma demiri ile ilgili gelişme varmı?.Nereden satın alacağız ?
    Maliyeti ne olacak bilgi verirsen sevinirim.

Bu arada bende arka sele büyütme işi için adres aldım.Kahramanlarda Kopan motor geçtikten sonra sokağın içinde bir yermiş.Sahibi nin ismi Mustafaymış.Vakit bulursam yarın gidip konuşacağım.

Hoşçakal
    Hay allah yaw...e abi, senin haberin olmadı mı , burada epey yazıştık ya..yoksa ben mi atladım...

Eğer ben atladıysam özür diliyorum ...hay allah yaw..
    Biz gogo ile Sevpa' dan sipariş ettik...geçen hafta geldi ve taktırdım ben kendi adıma...Gogo naptı bilemiyorum keza onun makinesinde yağ kaçırma problemleri vardı..

www.sevpa.net

Ayhan Bey var orada..kendisi de zaten hemşehrimiz aynı zamanda ;)

Sen Güntekin dersen İzmir den aynı koşullarda yardımcı olacaklardır hemen..
    Zaten siparişi verdik, ertesi gün elimdeydi koruma demiri...75 YTL...

Mal çok güzel..zaten Mondial' in kendi orijinal yedek parçası..barkodu fln üzerinde....takması biraz uğraştırıyo yalnız..istersen serviste taktır hiç uğraşma...

Sevgiler, selamlar....

Alıntı levent666 adlı üyeden alıntı
    ben motoru sıfır aldım ilk aldıgım gun cant telleri problemli idi sonra giderkendiskinde problem oldugunu gorduk servisi aradık motora baktılar diski degisecek dediler bisey olmaz boyle bının dediler iki haftaya yakın dısk bekledik disk geldi bende motoru servise goturmek için cıkardım 2. viteste yavaş yavas giderken bırden disk kitlendi ve bende motorun üstunden uctum motor arabanın altına girdi servisi aradım olanları soyledim servis benden bozulan parcalar icin ucret taleb etti bende fabrıkayı aradım fabrikadan servis beni devamlı sallıyo ararız biz sizi diyorlar aradan 5 gun gectı daha haber yok bende simdi mondial firmasını mahkemeye vermeyi dusunuyorum siz ne dusunuyorsunuz
    Dostum merhaba...öncelikle hoşgeldin...

Durumun gerçekten çoook can sıkıcı...umarım geçirdiğin tatsız kazada sende bir hasar yapmamıştır..geçmiş olsun herşeyin ötesinde...

Söylediklerinde sonuna kadar haklısın...

Ancak, fabrikadakilerin ilgilenmemesi garip..servisler zaten harcıalem adamlar...çoğunun işi genelde sıfır motorları toplamak...arızalarla ilgilenmek çok da işlerine gelmiyor nedense...gerçekten biraz da şans gerekiyor iyi bir servis bulabilmen için...

Bu arada, kimdir bu seninle ilgilenmeyip başına bi sürü iş açan aynı zamanda servis..hepimiz bilelim...bu arada neredensin ? hangi ildir, ilçe midir?

Hakanz, Choppersile Mod Abi; Metemen...üstadlar, ne dersiniz ...çok can sıkıcı arkadaşımızın durumu...
    [FONT="Verdana"]
    [COLOR="Red"]" Tanrım, iyi bi adam yap beni, yalancılara kandırtma, karşımdakilerin doğru anlamalarını sağla, gerçek sevenlerimi koru ve gözet; sınırlarımı koyma gücü ver sevdiğimde ve kavga ettiğimde..."[/COLOR][/FONT]

TheTURK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 250 MCT
    Alıntı levent666 adlı üyeden alıntı
    ben motoru sıfır aldım ilk aldıgım gun cant telleri problemli idi sonra giderkendiskinde problem oldugunu gorduk servisi aradık motora baktılar diski degisecek dediler bisey olmaz boyle bının dediler iki haftaya yakın dısk bekledik disk geldi bende motoru servise goturmek için cıkardım 2. viteste yavaş yavas giderken bırden disk kitlendi ve bende motorun üstunden uctum motor arabanın altına girdi servisi aradım olanları soyledim servis benden bozulan parcalar icin ucret taleb etti bende fabrıkayı aradım fabrikadan servis beni devamlı sallıyo ararız biz sizi diyorlar aradan 5 gun gectı daha haber yok bende simdi mondial firmasını mahkemeye vermeyi dusunuyorum siz ne dusunuyorsunuz
    yavaş gideydin biraz :D
    [B][COLOR="blue"][COLOR="Blue"][COLOR="Blue"][B][I]Bu motor sevdası yüzünden bigün bi ağaçla bir olacam.Ambulans tercihim YZF-R1[/I][/B][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B]

Motosikleti
    BMW F650
    Alıntı Faustxx adlı üyeden alıntı
    Dostum journeyman 35;
    Arkadaşa flama konuşunu ilettim çok fazla sayıda olması gerekiyormuş o yüzden flama işine girmemiş pekte talep yokmuş ama ben bu işin maliyetini illakii öğrenip pazartesi size hem fiyatı hemde en az kaçtane yaptırmak gerektiğini öğrenecem bu aradada biz harbiden kaç tane yaptıracaz flama.
    Biraz gaz vermek adına sizlere ;)

Elimdeki kasklara uygulama yaptım...

Bir de yeni DVD tutucum nasıl ;)

Şaka...
    Sis farı için...bunu yanlardan uzatıp, metal versiyonunu yaptıracağım...
    Gerçi altından da siyah metal metal güzel gözüküyo...daha siyah, daha sade, daha az, her zaman daha güzel aslında...
    (Dışarıdan bakınca çok da arızalı bi tip gibi gözükmüyorum di mi yaw )

Resimleri görürsünüz bitince...
    [FONT="Verdana"]

Motosikleti
    YAMAHA XT 660 R
    JOURNEEEEEEEY...
    Hocam o çıkartmadan bende isterim ne istersen verrim, önüne kırmızı halı serer icabında açık çek yazarım.
    Abi çok güzel olmuş ....Eline sağlık valla.
    En kısa zamanda görüşelim elin boş gelme yalnız...
    Sevgiler saygılar.

Arkadaşlar;
    Biraz önce Sevpa dan Ayhan Bey ile görüştüm. Hakikaten daha önce de yazıldığı gibi bu kadar yardımsever ve hizmet için bu kadar çaba gösteren bir ticaret adamına ben de hiç rastlamadım. Benim ihtiyacım olan şey insanlara para kazandırmayacak kadar ucuz bir malzeme. Yine de Ayhan Bey yarın sanayiye gideceğini ve bulursa bana kargolayacağını söyledi. Takdir ediyorum ...
    Bu arada bu MCT lere sanırım eski cant ve buji problemlerinden sonra bu karterdeki keçe problemini de eklemek gerekiyor. Ayhan Beyin söylediğine göre aynı problemi onlarda sık yaşamışlar. İzmirde benim servisimde aynı problemle bir motor daha bekliyor. İşin en kötü ve şaşırtıcı yanı ise Mondialin elinde bu malzemenin yedeğinin bulunmaması. İnsanlar ordan burdan keçe bulmaya çalışıyor ama Mondialde yok. edindiğim kulaktan dolma bilgilere göre keçe 150 dereceye dayanıklı olmalıymış ve standart keçelerden daha farklı bir boyuta sahipmiş.
    Sırf bu basit malzeme yüzünden 1.5 haftadır motorsuzum. Umarım sizlerin başına gelmez. gerçekten çok can sıkıcı. Aynı zamanda tehlikelide. Uzun seyir esnasında olur da yağ akıtmaya başlarsa motor yanar. Artık sağlığa mı üzülürsün garanti kapsamına girer mi dersin allah bilir.
    sevgiler saygılar

hakanz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 CS Scarver
    Evet arkadaşlar Journeymanin MCT 250 konusunda başarıyla koruma demiri uygulaması, motorun fizik ve kimyası meselelerinde nasıl bu kadar başarılı olduğunun sırrı çözüldü bkz aşağıdaki resim

Saygı göster, saygı gör. Seviyesizlerden hep uzak dur!

Motosikleti
    Selam Dostlar

Motorsiklet alarmı için görüşlerinizi bekliyorumNereden , kaça satın alınır,iyisi hangisidir?

Hoşçakalın

Motosikleti
    BMW F650

Sis farında arayışlar..yeni yaklaşımlar..:)

Ne dersiniz arkadaşlar....

Ortadaki büyük farın çifti 40 YTL...
    Diğerleri de muhtemelen 25-30 YTL deseniz...

Parasal olarak fazla tutmayacak ama, görüntü itibarı ile nasıl?
    Görüşleriniz önemli...

Olayın bir de elektriksel boyutu var....

Aman haaa, photoshop çalışmasıdır...daha yaptırmadım
    [FONT="Verdana"]

davulcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mct 250
    Ayrı bir baslıga sahip olmamz gercekten sevindirici.3500 km devirdim , motor aksamında birkac parca değiştirmek zorunda kaldım ,ama yolda kaldığımı hatırlamıyorum . 9 aydır kullanıyorum .paslanma problemiyle ben de karşı karşıyayım ama genel bakarsak memnunum.

Motosikleti
    BMW F650
    Alıntı davulcu adlı üyeden alıntı
    Ayrı bir baslıga sahip olmamz gercekten sevindirici.3500 km devirdim , motor aksamında birkac parca değiştirmek zorunda kaldım ,ama yolda kaldığımı hatırlamıyorum . 9 aydır kullanıyorum .paslanma problemiyle ben de karşı karşıyayım ama genel bakarsak memnunum.
    Hocam, selam...

paslanma dedin...nerelerde daha çok..ona göre belki tebdir alabiliriz biz yeniler de...

Sevgiler, saygılar....
    [FONT="Verdana"]

Motosikleti
    Ya dostlar

Ne oldu bizim topic'e?Ölü toprağı serpildi herhalde.

Neredesiniz arkadaşlar?

Yoksa siteyi kapatıp Bodrum'a tatile mi gittiniz?
    GERÇEKTEN MERAK EDİYORUM SİZLERİ !!!!

Hoşçakalın

hakanz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 CS Scarver
    Sahiden Tekno

ne oldu bize ilk sayfadan süşmezken 2. sayfalara düştük

ARKADAŞLARR MCT LERE YAPACAK ŞEY BİTMEDİ HADİ GAYRET ÜRETELİM YENİ FİKİRLER..............
    Saygı göster, saygı gör. Seviyesizlerden hep uzak dur!

TheTURK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 250 MCT
    Alıntı Journeyman_35 adlı üyeden alıntı
    Ne dersiniz arkadaşlar....

Ortadaki büyük farın çifti 40 YTL...
    Diğerleri de muhtemelen 25-30 YTL deseniz...

Parasal olarak fazla tutmayacak ama, görüntü itibarı ile nasıl?
    Görüşleriniz önemli...

Olayın bir de elektriksel boyutu var....

Aman haaa, photoshop çalışmasıdır...daha yaptırmadım
    valla hacı bana sorarsan tabi digerleri ne der bilmem ama alttaki far ole bole kotu olmamış yani o ne ya ole bence yaptırma
    [B][COLOR="blue"][COLOR="Blue"][COLOR="Blue"][B][I]Bu motor sevdası yüzünden bigün bi ağaçla bir olacam.Ambulans tercihim YZF-R1[/I][/B][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B]

benkaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 mct
    Alıntı davulcu adlı üyeden alıntı
    yakışıklılığına dayanamıyordur motor tabii paslanır çağrıcııım VD40 bulabilirsen kullan hiç bişi kalmaz...

Motosikleti
    YAMAHA XT 660 R
    Journey...
    Hocam bence de 2. far güzel olmamış. Onun yerine iki yana daha iri sis farları yakışıklı durur bence.
    Bir de bence siyah makinalarda benzin deposu üstündeki kırmızı çizgiler sadeliği bozuyor. Simsiyah olsa daha bi güzel durur sanki.

Motosikleti
    BMW F650

Projeleri gözden geçirelim....

Alıntı hakanz adlı üyeden alıntı
    Sahiden Tekno

ne oldu bize ilk sayfadan süşmezken 2. sayfalara düştük

ARKADAŞLARR MCT LERE YAPACAK ŞEY BİTMEDİ HADİ GAYRET ÜRETELİM YENİ FİKİRLER..............
    Yaw baba....
    Fikir uret uret, walla Ar-Ge merkezi gibi oldu burası....

Şu Uğur dan birileri takip edebiliyo mu acaba bizim topiği...
    İnsan bi sponsor olur da , "yaw bu çocuklar, Mondial' in aydınlık yüzleri, bi destekleyelim, yapalim motorlarına bi şekildir şemaldir" fln der....
    Neyse ;)

1. Flama artık yapmamız şart..hadi yaw...(kkhakankk, Fasutxxx)
    2. "Sis farında arayışlar" projesi ( Bu projeyi yapıcam inşallah izinde)
    3. Korna için kapama rozeti (kromajlı) (Hakanz)
    4. Sis farlarına kaş. (Hakanz)
    5. Etek altı şasinin gövde rengine boyanması (Metemen, Ben)
    6. Arka yolcu minderinin genişletilmesi ve Sissy' nin uzatılması, ayrıca sissy deki minderin de büyütülmesi. ( bunu da yapıcam ...)
    6.YENİ PROJE: Çamurluklar ve benzin deposunun boyanması ...özellikle siyahlarda....simsiyah olacak...(Ben..ama yaz tatilinde, hava tam sıcak ve kuruyken)
    7. CinCun dikiz aynaları (Tekno)
    8. Ayak dayamalar

Bunlar ilk etapta aklıma gelenler ve ben yaparım diyen dostlarımız...kim neler yaptı parmak kaldırsın bakalım beyler, bayanlar...
    Hala bi bayan üyemiz yok yalnız, bu kadar seviyeli düzgün adamın içinde , e yuh bize yaw....
    [FONT="Verdana"]

Motosikleti
    mct250 siyah,kawasaki zzr 1100
    Dostlar kusura bakmayın 3 gündür yazamıyorum vize haftası sebebi ile sürekli öğrencilerle beraberdim. Ve dün motor arıza verdi ne olduğunu bir türlü anlayamadım marş basıyor ama motor bir türlü çalışmıyor pompaya baktım benzin geliyor kabloları kontrol ettim onlarda takılı e bujiler zaten yeni (ngk taktırmıştım) tek şüpem benzin kurşunsuz aldım hep öyle alıyorum zaten ve şel' den aldım benzini.ama bu son alışımdan bu yana 17 km gittim ve sürekli motor sürüş halindeyken vites küçülttüğüm anda stop ediyordu.galiba benzin kirli çıktı diye düşünüyorum. moraller biraz bozuk anlayacağınız.birde şunu söyleyecem ama sakın şok olmayım ben bir depo benzin ile 170 km gittim yuhhhhhh yaw bu işte bir terslik var ama ne anlamadım genelde jikle kapalı kullanıyorum ilk çalıştırma anı hariç ki jikle acık bile olsa u kadar çok benzin yememesi lazım sizce sorun nedir yaw.

Sevgili journeyman 35 dostum, çok sağol çanta meselesini sormuşsun mahçup oldum sana karşı flama işininde üstüne fazla düşemedim vizeler yüzünden.:( çanta meselesinide ben çizip sana yolluyacam yada beğendiğim bir çanta modeli bulursam sana resmini yollarım. emitasyon çanta istemiyorum illaki deri çanta istiyorum işin aslı kendim yapmak istiyorum ama tek derdim dikiş konusu ve deri bulma deriyi bulsam dikişi bir şekilde hallettirirdim.

Şu okullar kapansa hem izmire hemde istanbula gelmeyi düşünüyorum.sizlerle tanışıp biraz motor yağı ve benzin içimek bana çok iyi gelecek

medem yazmaya başladım bari içimi tam dökeyim
    eveli gün az kalsın bir minibüs tarafından yol dışına ittirilip diğer diğer minibüs tarafındanda ezilecektim. olayı anlatayım size ben yolun en sağından normal seyrimde devam ediyordum.bu arada yol 3 aracı alacak genişlikte en solda bir kamyon onun yanında bir minibüs ve en sağda da ben varım kısa bir süreliğine 3 üçümüz yan yana geldik tam o sırada arkadaki diğer minibüs yolcu kapmak adına galiba yanımdaki minüsün dibine kadar geldikten sonra bir anda direksiyonu kırıp yanımdan rüzgar gibi geçti aynaya çartı tabi ben son anda farkedip kadırımın dibine gelince oldu bu olayeğer 2cm daha yaklaşsa bana ben kaldırıma bindirip ya kamyonun ya diğer minibüsün altına girerdim Allahtan topladık motoru ve serin kanlı olmamdan kaynaklanan avantajla yavaşladım ve dengeledim kendimi minibüsün peşinden gidip bir kaç kere uzunnuzun kornaya bastım dur dedim ama durmadı genelde kavgaya hazır tiplerdir fakat agza bastığı gibi gitti dursa kaskı suratına patlatmayı düşünüyordum ölümden dönmeme sebep oldu lavuk herif. YANİ AMAN HA MİNİBÜSLERE DİKKAT DOSTLAR. bu sefer kurrtuldum ama bunun tekrar olacağı aşina. bana en kısa zamanda koruma demiri lazım dostlar burda yok oralarda varsa nasıl alırım ne şekilde alırım bilmiyorum.
    Başkalarının düşünceleriyle akıllı olacağıma, kendi adıma deli olmayı yeğlerim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler