Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 250 Mct Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı korsanxxx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uğur dostum bendeki fardan gönderebilirim 5 tl fiyatı ama kargo ne kadar tutar ve sana kadar sağlam kalırmı bilemiyorum ama şöylede bişey yapabilirim farın fotosunu çekerim sende ararsın artık istanbulda
    öte yandan sadece far yeterli değil yansıtıcı camda önemli senle konuşmuştuk hatırlarsan kt 25 kafası gayet iyi bence onu tak

sen fotosunu çek bana mail olarak at dostum ismi cismi de yazıyorsa yazıver ben bulurum öyle yada böyle :D evet kt 125 olayını söylemiştin ama bizim mct lere uyması için dediğin o kesme biçme olaylarını yapmak lazım ben orjinalliğini de pek bozmak istemiyorum bizim mct nin farını açıkçası. Şu sendeki far beni akşamları idare etsin yeter taaki arbetüsün yanına gidene kadar :D o zaman işte far problemi ve belkide bilmediğim problem çıkarsa biteceğinden eminim eheh
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Alıntı StyLeOscaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoruna güzel bakıyorsun böyle giderse barışın (arbetüs ) 37000 km olayı yalan olucak gibi

bu arada keeway almanda taraftar değilim bana sorarsan,motor bizimkine göre güçlü olabilir evet ama ne servisi nede parça tedariğinden yana sıkıntı yaşatabilir sana...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:46 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:44 ----------

şu gezi olayı hafta sonu olmazsa bir bakıma katılabilirim ama hafta sonu olursa çoooooook zor daha barışın yanına bile gidemedim tanışmaya hafta sonu izinim olmadığı için
    keeway in parça konusuna gelince hayati birçok parçasını bisan olarak bulabiliyorsunuz. Yani ben bulabiliyorum. motor birazcık değil hissedilir şekilde güçlü. Bunu buna hiç inanmayan ben söylüyorum dostum.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Motosikleti
    Yakında Mondial MCT 250
    Merhabalar. Genel olarak sayfaları okudum inceledim ama bugün bu motosikleti alacak olsam aldıktan sonra düzgün ve güvenli kullanım için neylerini değiştirmem gerekir madde madde yazabilir misiniz?
    Bazıları aküden bahsetmiş bazıları dişlileri değiştirmiş falan filan. Sizce neleri değiştirmeliyim aldıktan sonra ona göre bir maliyet raporu hazırlayıp hazırlanayım.

Motosikleti
    , yamaha ybr125 (2005) di, Bajaj 125ST (2015) oldu
    Benzin al kullan sıkıntı yaşatmaz.Ama 80 90 km deki titresimi düşürmek için 32lik dişli takılabilir.
    Akü de sans işi. benimki cok sağlamdı misal.

Motosikleti
    Yakında Mondial MCT 250
    Farların değişiminden tutunda yağın değişimine kadar birçok değişimle ilgili konu var. Bunlar gereksiz mi ?
    Benim yapmak istedim neler değişmeli, ne tavsiye edersiniz bunu öğrenmek ki masraf tablosu çıkarayım.

Motosikleti
    Alıntı denetci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Farların değişiminden tutunda yağın değişimine kadar birçok değişimle ilgili konu var. Bunlar gereksiz mi ?
    Benim yapmak istedim neler değişmeli, ne tavsiye edersiniz bunu öğrenmek ki masraf tablosu çıkarayım.
    son sayfalarda yine başka bir arkadaşa kısım kısım bahsetmiştik. Biraz daha okursan konuyu zaten bir fikir sahibi olucaksın. Aynı şeyleri tekrar tekrar yazmak hak verirsin ki artık sıkmaya başladı bizi
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

vw.bora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 mct
    korsanx ledler çok güzel olmuş hakikaten artık bana takılabilirisn
    bende çantayı monte ettim sağlamca

korsanxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çeşitli motorlardan sonra Gölgeyele Titanic 20
    sen fotosunu çek bana mail olarak at dostum ismi cismi de yazıyorsa yazıver ben bulurum öyle yada böyle :D evet kt 125 olayını söylemiştin ama bizim mct lere uyması için dediğin o kesme biçme olaylarını yapmak lazım ben orjinalliğini de pek bozmak istemiyorum bizim mct nin farını açıkçası. Şu sendeki far beni akşamları idare etsin yeter taaki arbetüsün yanına gidene kadar :D o zaman işte far problemi ve belkide bilmediğim problem çıkarsa biteceğinden eminim eheh
    dostum şimdi motorun bakımını felan bitirip duştan çıktım erenin motorunun egzos açık harika bir ses vermeye başladı benimkininde gürültüsü azaldı sesi çok güzel oldu egzosu kesinlikle açtırmam lazım güm güm vurmalı bu motor

farla ilgili resimi yarın gönderirim sana.
    kt125 kafasına gelince eğer çok iyi kesersen eski kafayı kt125in kafaya montelersen eskisinden daha iyi durduğunu göreceksin mesela benimki dibine gelince kesilip yapıldığı anca anlaşılıyor işçilikte yani iş biraz.
    tabi tercih senin hele bi arbetusa ulaş bakalım ondan sonra memnun kalmazsan bakarız bi çaresine

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:14 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:08 ----------

Alıntı ARBETUS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    keeway in parça konusuna gelince hayati birçok parçasını bisan olarak bulabiliyorsunuz. Yani ben bulabiliyorum. motor birazcık değil hissedilir şekilde güçlü. Bunu buna hiç inanmayan ben söylüyorum dostum.
    dediğim gibi parçayı bilemem ama keeway supershadow biizim macit mucitlere toz yutturur en başta v motor olması 1-0 önde başlaması demek oluyor neyse eğer banka kredi onaylarsa keewayı çekicem altıma sanırım haliyle mctyide satıcam bu kdar baktıktan sonra satması zor olacak ama arap atına binince olay değişecektir )

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:16 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:14 ----------

Alıntı vw.bora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    korsanx ledler çok güzel olmuş hakikaten artık bana takılabilirisn
    bende çantayı monte ettim sağlamca

hehe sağol abi gece çok güzel görünüyorlar ufak bi kaç parça ekleme işi kaldı onlarıda takınca benim mini goldwing yada harley super hdmnin minisi ortaya çıkmıi olacak:D

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:20 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:16 ----------

Alıntı denetci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yapman gerekenler kısaca

1: aküne bak en az 7 amper olmalı yani 12v7a yazmalı
    2: arkaya 32t dişli tak gerek yok dersen takma
    3: ngk buji tak
    4: yağını kışın shell advence 10/40 vsx, yazın 15/50 advence vsx kullan yada 4 mevsimlik shell helix r3 kullan bu yağın ömrü 10000kmdir. diğerlerinin 2500-3000kmdir
    bunun dışında eğer hava ayarın bozuksa onları yap zincirini temiz ve gergisine dikkat et ve tut.

sonra bas marşa gazla :ÇD

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    dostum şimdi motorun bakımını felan bitirip duştan çıktım erenin motorunun egzos açık harika bir ses vermeye başladı benimkininde gürültüsü azaldı sesi çok güzel oldu egzosu kesinlikle açtırmam lazım güm güm vurmalı bu motor

farla ilgili resimi yarın gönderirim sana.
    kt125 kafasına gelince eğer çok iyi kesersen eski kafayı kt125in kafaya montelersen eskisinden daha iyi durduğunu göreceksin mesela benimki dibine gelince kesilip yapıldığı anca anlaşılıyor işçilikte yani iş biraz.
    tabi tercih senin hele bi arbetusa ulaş bakalım ondan sonra memnun kalmazsan bakarız bi çaresine
    anladım dostum, ama emin ol arbetüsün yanına gittikten sonra memnun kalmama gibi durumum olmayacağı kesin çünkü ilk gidip tanışacak olan ben değilim ayrıca bilgi ve tecrübesi ile cidden iyi birisidir o denli de iyi bir arkadaştır kendisi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:47 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:42 ----------

doğrudur barış, senin kadar motorlara binip deneme fırsatım olmadı maalesef bu bile bir tecrübedir.. bu seneki fuarda arkadaşla alacaktık 2 tane Land cruiser ama firmayı ve servisini biraz araştırınca pekte sağlıklı olmadığına karar verdik o yüzden almamıştık, fiyat olarakta (2009 modeldi sanırım ) '' 0 '' km plaka ruhsat dahil 9000 civarı birşeydi...

Motosikleti
    anladım dostum, ama emin ol arbetüsün yanına gittikten sonra memnun kalmama gibi durumum olmayacağı kesin çünkü ilk gidip tanışacak olan ben değilim ayrıca bilgi ve tecrübesi ile cidden iyi birisidir o denli de iyi bir arkadaştır kendisi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:47 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:42 ----------

doğrudur barış, senin kadar motorlara binip deneme fırsatım olmadı maalesef bu bile bir tecrübedir.. bu seneki fuarda arkadaşla alacaktık 2 tane Land cruiser ama firmayı ve servisini biraz araştırınca pekte sağlıklı olmadığına karar verdik o yüzden almamıştık, fiyat olarakta (2009 modeldi sanırım ) '' 0 '' km plaka ruhsat dahil 9000 civarı birşeydi...

şimdi her nekadr da landcruiser da aynı motor da olsa onun durumu çok farklı bir arkadaşım 2 ay yapılması için bekledi. Arızayı bulamadım çıka çıka alrm devresi çıktı. en acı olanı da alarmı iptal edemiyorsun yeni beyin gerekli.

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    şimdi her nekadr da landcruiser da aynı motor da olsa onun durumu çok farklı bir arkadaşım 2 ay yapılması için bekledi. Arızayı bulamadım çıka çıka alrm devresi çıktı. en acı olanı da alarmı iptal edemiyorsun yeni beyin gerekli.
    hmm anladım ben o farkı bilmiyordum açıkçası sadece motorun teknik özellikleri yazan kısımlarına bakmıştım çok derine inmemiştim. iyikide almamışız desene

Motosikleti
    Trafik Hayattır.....
    İncelemenizde fay var belkide daha önce verildi ama adam çalışmış çabalamış güzel sonuçlar çıkarmış http://tufanbaydemir.blogcu.com/etiket/MCT250

vw.bora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 mct
    evet akıllıca yaklaşım tek kişi için düşünürsek benim gibi 4 kişilik aile için motosikletin yeri ayrı arabanın yeri ayrı

dostlarım iki gün önce gördüm bu motoru aşık oldum resmen 2 gündür rüyalarıma giriyo abartısız söylüyorum. en kısa zamanda aranıza katılmak için uğraşıyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:31 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:39 ----------

bişey takıldı aklıma sormak istedim. bu bayiler taksit imkanları sunuyolar mı eğer sunuyolarsa kredi kartı dışında başka seçenekleri var mı ya da çalışma şekilleri nasıl bilen arkadaşımız anlatırsa sevinirim. şimdiden teşekkürler yaklaşık bir yıldır motosikleti bırakmıştım ama yeniden döneceğim

Motosikleti
    29725407 nolu ilandaki motorum satılıktır dostlarım

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    29725407 nolu ilandaki motorum satılıktır dostlarım
    Dostum hayırdır satıyorsun galiba, bu keeway baya bir aklını çelmiş anlaşılan :D bu motoruna da o kadar emek harcamıştın, gene senin vereceğin karar tabikide...
    Şimdiden hayırlı olsun diyelim o zaman dostum

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    ARKADAŞLAR HERKESE MERHABA;

FORUMDAN KAYIT ETTİĞİM NOTLARI TOPARLAMAYA ÇALIŞTIM VE BUNLARI YENİ VE BELKİDE BAZILARINI OKUYAMAMIŞ VE SORAN ARKADAŞLAR İÇİN YAYINLAYAYIM DEDİM.BURADAKİ YAZILANLAR BURADA FORUMDAKİ BİLGİ VE TECRÜBE SAHİBİ KİŞİLERDEN ALINTILARDIR BAZILARI DA KİŞİSEL TAVSİYELERİMDİR...

--- FAR OLAYI H4 İLE DEĞİŞEREK HALLEDİLEBİLİNİYOR BUNUN İÇİN FAR ATOMU VE DUY KISMI KALİTELİ BİRŞEYLE DEĞİŞTİRMEK, YADA KT 125 MODELİNİN FAR KAFASINA YAPACAĞINIZ UFAK BİR DEĞİŞİKLİKLE BİZİM MOTORA MONTE EDEREK VEYA MADDİ DURUMA GÖRE XENON DA TAKILABİLİR...

--- MOTOR YAĞI OLARAK İSE; YAZIN SHELL ADVANCE VSX 15-50W , KIŞIN İSE 10-40W KONULMASI TAVSİYEDİR VE KONULMASI GEREKEN MİKTAR 1.4 LT İLE 1.6 LT ARASIDIR..SAKIN 2 ZAMANLI MOTOR YAĞI KULLANMAYIN..

--- MOTOR YAĞI DEĞİŞİRKEN; ÖNCELİKLE İÇİNDEKİ YAĞIN TAMAMEN SÜZÜLMESİNİ BEKLEYİN SONRA MOTORU SAĞA SOLA SALLAYIN BİRAZ DAHA SONRA İSE MOTORU STOP ETTİRDİĞİMİZ DÜĞME STOP ETME SEÇENEĞİNDE KALACAK BİÇİMDE, MARŞA 1-2 SANİYE BASINKİ POMPADAKİ ÜST YAĞ KARTERE İNSİN VE İÇİNDEKİ YAĞ TAMAMEN BOŞALSIN..BİR BAKIMA BÖYLE YAPILDIĞINDA İÇİNDEKİ YAĞ TAMAMEN BOŞALDIĞINDAN KEÇE PATLAMA SORUNU DA BÜYÜK ORANLA ORTADAN KALKIYOR..YENİ YAĞI KOYMADAN ÖNCEDE İÇİNE YARIM LİTRE KADAR BENZİN KOYUP MOTORU SAĞA SOLA SALLAYIP BOŞALTALIM, BU YAĞIN DOLAŞTIĞI YERLERİN İÇİNİ TEMİZLEMEKTE FAYDALI OLACAKTIR AMA SAKIN O BENZİNİ ALIP MOTORA KOYMAYIN HA :D

--- BUJİ OLARAK İSE; NGK NIN CR7HSA OLANINDAN , İRİDYUM KULLANMAK İSTEYENLER İÇİN İSE NGK CR7HIX KODLU BUJİLERİ KULLANMAK TAVSİYEDİR.. İYİ BUJİ OLMASI BOZULMAZ ANLAMINA GELMEZ EN AZINDAN HAFTADA 1 KERE BUJİLERİNİZİ KONTROL EDİN KURUMLANMA VARSA DİŞ FIRÇASI YARDIMIYLA TEMİZLEYİP TAKIN..

--- MOTORUMUZUN BUJİ BAŞLIĞI PLASTİKTİR BUNUN YERİNE İNTERNETTE SATILAN ALİMİNYUM BAŞLIKLI KAFALIKTAN TAKTIRMAK,AYRICA BUJİYE GİDEN KABLOLARI İYİSİYLE DEĞİŞTİRİN.BOBİNLERDEKİ SOKETLİ YERİ PENSEYLE İYİCENE SIKIN OYNAK OLMAMASINA ÖZEN GÖSTERİN..

--- MARŞ RÖLESİ KALİTELİ BİRŞEYLE DEĞİŞTİRİLMELİ..

--- ZİNCİR GERGİNLİĞİNİ HAFTADA 1 KEZ EN AZINDAN KONTROL ETMEK GEREK VE ZİNCİRİ YAĞSIZ BIRAKMAMAYA ÖZEN GÖSTERMELİYİZ..

--- MOTORUMUZUN LASTİK EBATLARI İSE, ÖN: 3.00-18 ARKA : 130/90-15 TİR.
    ÜZERİNDEKİ LASTİKLERİ BEN ALDIĞIMDAN BERİ KULLANIYORUM ŞU ANA KADAR BİR SORUN ÇIKARMADI AMA DEĞİŞTİRMEKTE FAYDA VAR BEN EYLÜL AYI GİBİ DEĞİŞTİRECEĞİM..EN AZINDAN ARKA LASTİĞİ KALİTELİ TAKMAK FAYDALI OLACAKTIR..

--- LASTİK HAVA BASINÇLARI İSE; ÖN : 28 PSİ ARKA: 40 PSİ.. BU ŞEHİR İÇİ KULLANIM İÇİN İDEAL OLANDIR EĞER ŞEHİR DIŞINA ÇIKACAKSANIZ ( UZUN YOL ,GEZİ VB ) LASTİK BASINÇLARINI BİRAZ İNDİRMEK İYİ OLUR..

--- ARKA DİŞLİ ORJİNALI 34T DİR. BİLİNDİĞİ GİBİ 4. VİTESTEN 5. VİTESE ATTIĞIMIZDA SANKİ HİÇ VİTES DEĞİŞİMİ OLMAMIŞ GİBİ DEVİR AYNI. BUNU 32T İLE DEĞİŞTİRDİĞİMİZDE %100 OLMASADA HİSSEDİLİR BİR GELİŞME OLUYOR, MOTORU YÜKSEK DEVİRDEN KURTARIYORUZ ,TİTREŞİMDE AZALMA OLUYOR VE SON HIZ AZDA OLSA ARTIYOR.BENCE DEĞİŞTİRMEKTE FAYDA VAR..

--- DEBRİYAJ YAYLARININ ALTINA 1.5 MM LİK PULLAR KOYULDUĞUNDA DEBRİYAJ BALATALARI DAHA SIKILI OLUYOR VE MOTORUN GİDİŞİ ESKİYE GÖRE FARKEDİYOR..

--- TİTREŞİMİ AZALTMAK İÇİN YAPILABİLECEK EN İYİ ŞEY TÜM VİDALARA KAUÇUK CONTA KOYMAKTIR..

--- DEPO KAPAĞINDAN GELEN SESİ ENGELLEYEBİLMEK İÇİN, DEPO KAPAĞININ DEPO İLE TEMAS EDEN YERLERİNE BU CAMLARIN KENARLARINA KOYULAN YAPIŞKANLI SÜNGERLER KONULABİLİR..(BEN KULLANIYORUM FAYDASINI GÖRDÜM )

--- YAKIT MUSLUĞU OLAYINDA; OK AŞAĞIYI GÖSTERDİĞİ ZAMAN NORMAL DEPODA, ORTADA OLDUĞU ZAMAN KAPALIDA, YUKARIYI GÖSTERDİĞİNDE İSE YEDEK DEPODA DEMEKTİR..MOTORU STOP ETTİRDİĞİNİZDE VE YARIM SAATTEN FAZLA SÜRE ÇALIŞMAYACAKSA KAPALI KONUMDA TUTMAK GEREK..

--- SÜRÜCÜ VE ARTÇI KOLTUĞUNA SÜNGER TAKVİYESİ YAPILMALI VE SİSY BAR BİRAZ YÜKSELTİLİRSE DAHA KONFORLU OLUYOR..TAKVİYE YAPACAĞINIZ SÜNGERİN YUMUŞAK OLMAMASINA DİKKAT EDİN..

--- MOTORA KORUMA DEMİRİ DE TAKILMASI GEREKEN UNSURLARDAN BİRİSİ HEM MOTORU KORUMAK DAHA DA ÖNEMLİSİ KAZA OLDUĞUNDA AYAĞINIZIN MOTORUN ALTINDA KALMA RİSKİNİ AZA İNDİRİYOR..

--- ÖN CAM İSE HEM UZUN YOL GEZİLERİNDE HEMDE NORMAL KULLANIMDA RÜZGARDAN RAHATSIZ OLMAMAK İÇİN GEREKLİ BİR UNSUR..( BALIKESİRE GİDERKEN ÖNÜMDEKİ ,KARŞI ŞERİTTEKİ ARAÇLAR TAŞ FIRLATIYORDU ÇOK TEHLİKELİ OLABİLİYOR.RÜZGARDA UZUN SÜRE KULLANIMDA RAHATSIZ EDİYOR )

--- KORUMALI MONT, DİZLİK KORUMA, BELLİK ,KASK VB. KORUMA UNSURLARINI İSE SAKIN AMA SAKIN İHMAL ETMEYİN.CANINIZA MAL OLACAĞINA BIRAKIN PARANIZA OLSUN KORUMASIZ GEZMEYİN ARKADAŞLAR...

ŞİMDİLİK AKLIMA GELENLER VE NOT TUTTUKLARIM BUNLAR. EĞER YANLIŞ BİRŞEY VARSA TECRÜBELİ ARKADAŞLARIN DÜZELTMESİNİ İSTERİM

Herkese Saygılar...

Motosikleti
    Dostum hayırdır satıyorsun galiba, bu keeway baya bir aklını çelmiş anlaşılan :D bu motoruna da o kadar emek harcamıştın, gene senin vereceğin karar tabikide...
    Şimdiden hayırlı olsun diyelim o zaman dostum
    valla çaldı gibi sanki kardeşim :D kararsızım hala kardeşim satılırsada kesin alırım
    doğru diyorsun baya baktım yaramaz beygire ama olsun aldığımada yaparım bi kaç bişey zaten kewayı alsam bu sayfaya takılırım
    tabi alabilirsem :D

Alıntı societty adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostlarım iki gün önce gördüm bu motoru aşık oldum resmen 2 gündür rüyalarıma giriyo abartısız söylüyorum. en kısa zamanda aranıza katılmak için uğraşıyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:31 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:39 ----------

bişey takıldı aklıma sormak istedim. bu bayiler taksit imkanları sunuyolar mı eğer sunuyolarsa kredi kartı dışında başka seçenekleri var mı ya da çalışma şekilleri nasıl bilen arkadaşımız anlatırsa sevinirim. şimdiden teşekkürler yaklaşık bir yıldır motosikleti bırakmıştım ama yeniden döneceğim
    yok mu cevaplayacak_?

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı societty adlı üyeden alıntı Mesajı göster

mrb dostum;
    bunu kimse kolay kolay bilemez çünkü bu taksit olayını bizzat satın almak istediğin bayii ile görüşmen lazım, her bayii taksitli satmayabiliyor ayrıca taksitli satarlarsa da üzerine komisyon koyarlar bilgin olsun kısacası kredi kartın yoksa işin zor artık kredi kartsız satış yapan yer kalmadı gibi birşey sadece motor olarak değil her yerde böyle...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:48 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:44 ----------

valla çaldı gibi sanki kardeşim :D kararsızım hala kardeşim satılırsada kesin alırım
    doğru diyorsun baya baktım yaramaz beygire ama olsun aldığımada yaparım bi kaç bişey zaten kewayı alsam bu sayfaya takılırım
    tabi alabilirsem :D
    hayırlısı olsun diyelim, ama iyi karar ver geri dönüşümü zor olabilir. çünkü gördüğüm kadarıyla keeway'ın 2. el piyasası pek yok gibi... güç oalrak güzel motor ama görünüm olarak mct nin yanında duramaz bile . bugun gördüm arkadaşın işyerinde yanına koydum benim mct yi açık ara fark atıyor bizimkiler valla

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler