Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 250 Mct Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    gotti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadslar abılerr MONDIALCI ler
    forumda 125kt hakkında acıklayıcı pek bılgı bulamadım olanlar
    yada bu motoruu bılenler bı yardımcı olsun bana..
    moto alıcamm aklımda 125kt de var ama elımdee hıc bılgı yok
    acıl yardımmmmm..

sımdıdenn tesekkurler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    metemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİ 250 MCT
    aparatın şeklini sizler istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz önemli olan tekniği
    ...tın tın giderim abi....

xxgkhnxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    inşlhh 250 mct olacak hayırlısı :)
    arkadaslar bu mct nın farlara kas nasıl gıder bence harıka olurlar sız nedersınız yapan yada yapmayı dusunen varmı???

Journeyman_35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650

Bravooooo...

Alıntı metemen adlı üyeden alıntı
    aparatın şeklini sizler istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz önemli olan tekniği
    Hiç bişi demiyorum....
    Walla brawo....budur....

Alıntı xxgkhnxx adlı üyeden alıntı
    arkadaslar bu mct nın farlara kas nasıl gıder bence harıka olurlar sız nedersınız yapan yada yapmayı dusunen varmı???
    Hocam, selam...

Ben epey bi baktım...hazır çok güzel kaşlar var...
    Sadece far için diil, sinyaller, sis lambaları, ....

o konuyu da olgunlaştırıp bi sonuca bağlayacağız....merak etme....
    Acaip üretken bi grup burası ;)

Sen takip et yeter....

Hakan, hadi baba, noldu bizim korna kapakları ?
    Bir de flamayı bastırmak için benim yapmam gereken bişiler var mı ?
    [FONT="Verdana"]
    [COLOR="Red"]" Tanrım, iyi bi adam yap beni, yalancılara kandırtma, karşımdakilerin doğru anlamalarını sağla, gerçek sevenlerimi koru ve gözet; sınırlarımı koyma gücü ver sevdiğimde ve kavga ettiğimde..."[/COLOR][/FONT]

hakanz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 CS Scarver
    Alıntı Journeyman_35 adlı üyeden alıntı
    Hakan, hadi baba, noldu bizim korna kapakları ?
    Benim eleman bulamamış, yarın sirkecide işim var gitmişken ben bi araştıracağım.

Zaten bizim topicin ismini MCT 250 Ar-Ge Departmanı olarak değiştirmek lazım
    Saygı göster, saygı gör. Seviyesizlerden hep uzak dur!

Motosikleti
    eyvallah journeyman bu kaslari bı arkadas ayak koymak ıcın muhtesem bısey yapmısdı o sonra anten deri canta takımı bunları izmirde bulabılecegım bı yer tavsıye eder soylebılırmısın sımdıden saolasın...

Motosikleti
    BMW F650
    Alıntı xxgkhnxx adlı üyeden alıntı
    eyvallah journeyman bu kaslari bı arkadas ayak koymak ıcın muhtesem bısey yapmısdı o sonra anten deri canta takımı bunları izmirde bulabılecegım bı yer tavsıye eder soylebılırmısın sımdıden saolasın...
    Walla abi buralarda anca kahramanlar ve çankaya taraflarında bulabilirsin...epey bi dolaş, acele etme, gez ve fiyat al....bizleri de bilgilendirirsen seviniriz...

Ben bir de Bornova da 3. sanayiyi gezmeyi planlıyorum...bakalım..orada da kırık custom motor yapan tipler görmüştüm zamanında...onlara da uğrayacağım...

Ah ahhhhh...zaman lazım zaman....

Sevgiler, saygılar...

NOT: Hocam, hiç kafanı takma...benim alet 600 km e dayandı...
    sadece yağını ve bujilerini keyfime göre değiştirdim...içindekiler dandik çünkü...

Gayet keyifli...zaten forumu okursan baştan sona, makinenin zaman içinde iyileştirildiğini anlarsın....
    [FONT="Verdana"]
    [COLOR="Red"]" Tanrım, iyi bi adam yap beni, yalancılara kandırtma, karşımdakilerin doğru anlamalarını sağla, gerçek sevenlerimi koru ve gözet; sınırlarımı koyma gücü ver sevdiğimde ve kavga ettiğimde..."[/COLOR][/FONT]

kaskkafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MCT 250
    izmirliler haa... güzeeeeeeel...
    :-)
    -o-o-o-Altissima quaeque flumina minimo sono labi-o-o-o-
    ------------------
    35 AT 1180 B rh(+)

Motosikleti
    BMW F650

Şasi boyanır mı? bence olur, çok da güzel olur....

Alıntı kaskkafa adlı üyeden alıntı
    izmirliler haa... güzeeeeeeel...
    :-)
    Ne ara vermişsin be abi...hoşgeldin ;)

Ben Journeyman...oğlum Blackie...resimde ikimiz de varız
    Burası acaip ar-ge yapılan bi yer oldu....bence bi oku usta geriye doğru...çok hoşuna gidecek şeyler var....

Bu arada.....

Benim gibi siyah, ya da kırmızı olanlar çocukları...

Hiç şasideki gri gözüken yerleri ve zincir korumasını, gövde rengi ile aynı boyamayı düşünmüş müydünüz acaba....;)

Alın size yeni araştırma konusu...

Ben bi intruder gördüm...bordo...inanamazsınız güzelliğine....

Yazın yapıcam ben bunu....biraz ince ve uzun bi iş ama....düşünsenize, tepeden tırnağa aynı renk hakim makineye....

Uykunuz kaçtı di mi ?

Sevgiler, saygılar...kazadan uzak, keyif ve güven dolu sürüşler hepimize....
    [FONT="Verdana"]

hakanz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 CS Scarver
    Benim gibi siyah, ya da kırmızı olanlar çocukları...

Hiç şasideki gri gözüken yerleri ve zincir korumasını, gövde rengi ile aynı boyamayı düşünmüş müydünüz acaba....;)

Alın size yeni araştırma konusu...

Ben bi intruder gördüm...bordo...inanamazsınız güzelliğine....

Yazın yapıcam ben bunu....biraz ince ve uzun bi iş ama....düşünsenize, tepeden tırnağa aynı renk hakim makineye....
    Metemen ve Tekno sizin makinalar kırmızı dimi nefis durur gibi geliyor bana, bence sırf kromaj çanta demirleri ve çantadaki uçaklar olsa off nefis durur yaaa red shadow gibi. Kızma Journeyman seninkide blackshadow
    Saygı göster, saygı gör. Seviyesizlerden hep uzak dur!

TheTURK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 250 MCT
    Alıntı kkhakankk adlı üyeden alıntı
    the turk
    sen motoru servise götürüp bi baktır bence gercekten cok asırı yakıt var senınkınde neden acaba belkı bı cagresı vardır bızede söylersın valla ben az yakıyo dıye motor aldım ve cok memnunum he bu arada kullandıgımız araba 200 bin yakıyo senın bahsettıgın degerler cok yakın arabaya şaştım kaldım valla
    hacım aldıgımdan beri en az 15 kere kendi servislerine (cozumu belki biri yapabilir diye) normal motor ustalarınada 5-6 kere goturdum sonuc aynı

Alıntı hakanz adlı üyeden alıntı
    TheTurk yeni MCT lerin gidonmu değişti?Değiştiyse fotoğraf edinip bizimle paylaşabilirmisin???
    Ayrıca hangi zırıltıyı conta kesiyor neredeki civata bu anlayamadım.
    hakan cok guzel bi gidomn takmışlar bizimkilere gore daha fazla chopper tarzı olmuş bi bayiye falan gidersen bak

deponun onunde bi civata var kromajları birleştiren onun alktına ufak cona koydum baya kesildi oranın zırıltısı ancak başka bi yerde daha var zırıltı onu bulamadık bi
    [B][COLOR="blue"][COLOR="Blue"][COLOR="Blue"][B][I]Bu motor sevdası yüzünden bigün bi ağaçla bir olacam.Ambulans tercihim YZF-R1[/I][/B][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B]

Motosikleti
    Walla abi buralarda anca kahramanlar ve çankaya taraflarında bulabilirsin...epey bi dolaş, acele etme, gez ve fiyat al....bizleri de bilgilendirirsen seviniriz...

Ben bir de Bornova da 3. sanayiyi gezmeyi planlıyorum...bakalım..orada da kırık custom motor yapan tipler görmüştüm zamanında...onlara da uğrayacağım...

Ah ahhhhh...zaman lazım zaman....

Sevgiler, saygılar...

NOT: Hocam, hiç kafanı takma...benim alet 600 km e dayandı...
    sadece yağını ve bujilerini keyfime göre değiştirdim...içindekiler dandik çünkü...

Gayet keyifli...zaten forumu okursan baştan sona, makinenin zaman içinde iyileştirildiğini anlarsın....

abi bakıcam wallahı ya en uygun fıyat ve kalıtelı malzemelı parcalari bulunca yazıcam acele etmemek lazım cıdden sanırım burdakı teknık pratık akla yatkın yaratıcı bı o kdrda mukemmel dusuncelerı ve bılgılerı hıc kımse baska bıyerde bulamaz dıye dusunuyorum gercekdende harıka bır forum olmus

Topuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hakanz; topiğin önceki sayfalarından birinde yanılmıyorsam 34000 km ye gelmiş bir mct den bahsetmişsiniz. bu arkadaş her kim ise, onun ile tekrar görüşebildiniz mi.. yada o arkadaş bu topikte yazıyor mu? yazıyor ise, takma ismi nedir öğrenebilir miyiz?

bu vesile ile asıl sormak istediğim.. sizlerden bazılarınız epey bir km yaptı.. bazıları uzun yol tecrübesine bile sahip oldu mct ile. soru şu:

mct hava soğutmalı olduğu için.. hiç durmadan gidildiği zaman motorda şişme yönünde bir problem oluyor mu acaba? çünkü motosiklet forumlarından öğrendiğim kadarı ile hava soğutmalı motorların arada bir 5-10 dk falan dinlendirilip devam edilmesi yönünde bilgiler verilmiş. bu bilginin doğruluk derecesi nedir acaba? gerçekten böyle mi? sizler neler söylersiniz.

Motosikleti
    MONDİ 250 MCT
    Alıntı Topuz adlı üyeden alıntı
    hakanz; topiğin önceki sayfalarından birinde yanılmıyorsam 34000 km ye gelmiş bir mct den bahsetmişsiniz. bu arkadaş her kim ise, onun ile tekrar görüşebildiniz mi.. yada o arkadaş bu topikte yazıyor mu? yazıyor ise, takma ismi nedir öğrenebilir miyiz?

bu vesile ile asıl sormak istediğim.. sizlerden bazılarınız epey bir km yaptı.. bazıları uzun yol tecrübesine bile sahip oldu mct ile. soru şu:

mct hava soğutmalı olduğu için.. hiç durmadan gidildiği zaman motorda şişme yönünde bir problem oluyor mu acaba? çünkü motosiklet forumlarından öğrendiğim kadarı ile hava soğutmalı motorların arada bir 5-10 dk falan dinlendirilip devam edilmesi yönünde bilgiler verilmiş. bu bilginin doğruluk derecesi nedir acaba? gerçekten böyle mi? sizler neler söylersiniz.

arkadaşım

ben 16 nisan pazar günü hiç durmadan 250 km yol yaptım tırmanışlarda tıkanma şişme bayılma olmadı ancak bunun da bir tekniği var tabii

--mutlaka devri bulacaksın
    --öyle gaza hunharca yüklenip makinayı boğmayacaksın
    --gazı tatlı tatlı arttıracaksın zaten makinada sana gereken vevabı verecektir
    --gazı sonuna kadar vermeyeceksin
    --sürekli aynı gazı vgermeyip dalgalı bir şekilde gaz vereceksin

ondan sonra bak bakalım nasıl gidiyor

infrared - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor 250cc Su Soğutmalı [34 GS 0912]-1350km
    Chopper/Cruiser'ların Karşılaştırılması (http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=11014) --- anket>>>>>>http://www.motosiklet.net/forum/show...557#post210557
    -----ANKET Regal Raptor (250cc)'unuz Kaç km'de (http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=17733 )

infrared - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor 250cc Su Soğutmalı [34 GS 0912]-1350km
    Yeni Anket... Uğrayı verin.
    Yeni bir Chopper/Cruiser 250cc alacak olsanız hangisini tercih ederdiniz?
    http://www.motosiklet.net/forum/show...557#post210557
    Chopper/Cruiser'ların Karşılaştırılması (http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=11014) --- anket>>>>>>http://www.motosiklet.net/forum/show...557#post210557
    -----ANKET Regal Raptor (250cc)'unuz Kaç km'de (http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=17733 )

choppersile - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman AN400
    Flama işinde son durum ne arkadaşlar...
    Farklılığımızı hissetirmek ve forumda bir ilke imza atmak adına şu işi halledelim arkadaşlar...

Bence journeymanın çalışması süper...
    ŞAMPİYON FENERBAHÇE...MONDİAL 150 ZAT...

Motosikleti
    MONDİ 250 MCT
    işte fotolar eski hali yeni hali karışık

kıskananlar çatlasın abicim

arkadaşlar yorumları bekliyorun.... mutlaka

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mevcut mct bilgi paylaşım topiği var başlığı o başlığa ekledim.
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

tekno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mct 250 Kurtuldum, Cfb 150,Nc 700x
    Sevgili Metemen

Çok şık olmuş Allah kaza bela vermesin güle güle kullan.

Selamlar

Journeyman
    Sana ayna konusunda mahcup oldum.Az önce tekrar gittim satıcıya henüz gelmemiş.

Unuttum zannetme.Ayrıca flama çok şık olmuş.Ben bu iş bu kadar iyi olur diyorum.Eline sağlık bu hafta sonuna kadar bu işi bitirelim diyorum ben.Üstlenici kim ise yaptıralım ücretleride havale edelim.

Hoşçakal

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler