Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 250 Mct Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    250 MCT
    Bu sorumun hedefi benim gibi motoru eline yeni alanlar arkdaşlar ben bugün ruhsat ve plakamı aldım ama adam bana birşey vergisi daha yatıracaksın dedi ama tam anlamadım trafik sigortasını yaptırdım ötv falan vergilerini zaten bayiim ödedi. Anlamadığımı söyleyip tekrar sorunca bana her polisten bekleneceği gibi şu yandaki arkadaşa sor diye kovdu yanından. Sonuç olarak benim yaptırmadığım ve sizin yaptırdığınız ne var?? Dediğim gibi sigorta yattı ötvler ödendi yani ruhsatı almak için gerekli olan herşeyi yaptım bana söylediği ruhsatı ladıktan sonra bir hafta içinde yaptıracağım birşey heralde.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Burak_34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün itibari ile 250 mct elime geçti sıfır km aldım. öncelikle şunu söyleyebilirim, motorun ivmelenmesi beklediğimden çok çok daha iyi. 500 bakımda yağ, buji değiştirtip fren debriyaj gaz tellerini yağlatacağım.

benim için şu an tek sorun var, evimin otoparkı falan yok motoru sokağa bırakmak istemiyorum
    hayırlı olsun kazasız sürüşler dilerim
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

Alıntı WhiteCrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar motorumu satıyorum üstünde cok emek vardır meraklısına..

Link

http://www.sahibinden.com/bobber_mon...XQQdisplayitem
    hocM UMrım satarsın hyırlısıyla... ben gidonu nerde kaca aldın onu sormak ıstıorym

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:00 ----------

Alıntı mahoretti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İzmirde TAİM USTA'ya senin dedikleri sormuştum. Gidon ve eksoz 250TL dedi.

egzos ta şöyle bişey olacak...

saol yardımların ıcın ama ben tam T ıstıorum bu motoru satan arakdas gıbı... ayrıca İSTANBULDAYIM bu egzos resımdekı gıbı olmıcak sanırım dımı cok ıı resımdekı cunkı:D

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:04 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:02 ----------

EĞER EGZOS BOLE OLCAKSA BEN DIREK ALIRIM SESİ NASIL ACABA DUYDUNUZMU EGZOS AYNI OLCAKSA SIPARIS VERSEK KAC GUNDE GELİR VE KAC PARA OLRU

yigido_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 2009
    Arkdaslar mct lere yag olarak kac kac kullanıyrosunuz yaz aylarında benım motor cok cabuk ısınıyor gıbıme gelıyor acaba neden dır

Motosikleti
    Bobber VT600
    [QUOTE=debrecen;2058244]hocM UMrım satarsın hyırlısıyla... ben gidonu nerde kaca aldın onu sormak ıstıorym[COLOR="Silver"]

Teşekkürler debrecen gidonu kendim yaptım..

umursng - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 Mct

Yağ Akıtma

Herkese slm

arkadaşlar bugün motorumla biraz gezeyim dedim ve motorun yağ akıttığını gördüm eğildim baktığımda tahliye vidasında herhangi bir yağ göremedm yağ daha çok vitesin bulunduğu bölümden akmış gibi gözüküyo bende bi kaçtane foto çekip size göstermek istedim sorun hakkında yardımcı olursanız sevinirim

[QUOTE=WhiteCrow;2058396]
    Alıntı debrecen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocM UMrım satarsın hyırlısıyla... ben gidonu nerde kaca aldın onu sormak ıstıorym[COLOR="Silver"]

Teşekkürler debrecen gidonu kendim yaptım..

tebrikler hocam eger gorusebılırsek benım mtoorada yapabılırmıyız kaca patlar?

Motosikleti
    Bobber VT600
    Malesef debrecen kendim yaptım derken fikir dogrultusunda sonucta yapacak aletlerim olmadıgından parcaları temin edip işlemleri tarif ederek herhangi biryere yaptırdım normal boruyu istediigm ölcüde büktürüp sonrada elcik gececek kısımları ayrı bir borudan kesip uclarına düzgün bir şekilde ekledim ve kaynattırdım.. olay sadece bundan ibaret..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    bu motorr cok fena be arkadaş

Motosikleti
    MCT 250
    Alıntı cokkotuadam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu sorumun hedefi benim gibi motoru eline yeni alanlar arkdaşlar ben bugün ruhsat ve plakamı aldım ama adam bana birşey vergisi daha yatıracaksın dedi ama tam anlamadım trafik sigortasını yaptırdım ötv falan vergilerini zaten bayiim ödedi. Anlamadığımı söyleyip tekrar sorunca bana her polisten bekleneceği gibi şu yandaki arkadaşa sor diye kovdu yanından. Sonuç olarak benim yaptırmadığım ve sizin yaptırdığınız ne var?? Dediğim gibi sigorta yattı ötvler ödendi yani ruhsatı almak için gerekli olan herşeyi yaptım bana söylediği ruhsatı ladıktan sonra bir hafta içinde yaptıracağım birşey heralde.
    Sanırım vergi dairesinde işletiyormuşuz. ben de başladım işlemlere, öyle söylediler.
    Zed's dead Baby.

Motosikleti
    Bmw F650
    Alıntı umursng adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese slm

arkadaşlar bugün motorumla biraz gezeyim dedim ve motorun yağ akıttığını gördüm eğildim baktığımda tahliye vidasında herhangi bir yağ göremedm yağ daha çok vitesin bulunduğu bölümden akmış gibi gözüküyo bende bi kaçtane foto çekip size göstermek istedim sorun hakkında yardımcı olursanız sevinirim

keçen patlamış o tarafta 2 tane keçe bulunuyor değiştir sorun kalmaz kolay gelsin.

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    mct'nin far ampulü h4 müydü h3 mü?

yigido_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 2009
    Alıntı:
    umursng Nickli Üyeden Alıntı
    Herkese slm

keçen patlamış o tarafta 2 tane keçe bulunuyor değiştir sorun kalmaz kolay gelsin
    bendede aynı sorun vardı tesekkur ederım

Burak_34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mct'nin far ampulü h4 müydü h3 mü?
    h4 diye biliyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:47 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:45 ----------

motoru aldığım ilk gün sorunsuz kullandım akşama kadar fakat gece çıktığımda farları yakıp 1 saat kadar kullandıktan sonra far ışıkları sönmeye, kornanın sesi azalmaya, sinyaller çalışmamaya basladı. motoru kapattım ve tekrar çalıştırmak istediğimde çalışmadı, vurdurarak çalıştırmak zorunda kaldım.

sorun regülatör de diye tahmin ediyorum ???
    Gitmek istediğinde gitmezsen geç kalmış olursun...

arkadaşlar hiçmi yok avrupa anadolu farketmez yaka... guvenılır ucuz ıyı bı motorcu yapcagm ıslemler basıt zıncır dıslı gıdon ve egzos modıfıkasyon...

Motosikleti
    250 MCT
    h4 diye biliyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:47 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:45 ----------

motoru aldığım ilk gün sorunsuz kullandım akşama kadar fakat gece çıktığımda farları yakıp 1 saat kadar kullandıktan sonra far ışıkları sönmeye, kornanın sesi azalmaya, sinyaller çalışmamaya basladı. motoru kapattım ve tekrar çalıştırmak istediğimde çalışmadı, vurdurarak çalıştırmak zorunda kaldım.

dostum akünde de sorun olabilir bitmiş olabilir sonuçta motor bekliyor yıllardır depoda. Bu arada benim gibi forumun ve macitin yeni yetmelerine bir sorum olacak benim motorum hala 60kmde ehliyet olmadığı çin trafiğe çıkmıyorum. Sizde de motor soğukken istop etme problemi varmı? Çalışırken zor çalışma ilk 5-6 dakika jikle açıkken bile istop etme problemi?? Yoksa motorun km.si artınca geçermi?

Koparal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jawa 250 cc - Vespa PX 200

Burhan usta

Alıntı debrecen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar hiçmi yok avrupa anadolu farketmez yaka... guvenılır ucuz ıyı bı motorcu yapcagm ıslemler basıt zıncır dıslı gıdon ve egzos modıfıkasyon...

Günaydın Debrecen.
    Yakındaysan Göztepe SSk nın arkası Hızırbey cad. 193 e gel.Burhan Usta. Ucuz ,güvenilir,ne söylersen onu yapar.Ben çoğu zaman ordayım zaten, veya haberleşelim orada buluşalım..

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    h4 diye biliyorum

1. şüphelin konjektör. İkincisi ise sargı. normalde boş aküyü bile şarj edebilecek kadar güçlüdür mctnin sistemi.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

vw.bora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 mct
    günaydınlar mct in ön farı H4 35*35 W dır benim mct şuan 2990 km de sadece kışın soğuklarda stop etme sorunu olurdu o da jikleyi erken kapatırsam tam motoru ısıtmazsam olurdu. ama yazın böyle bir sorunum hiç olmadı 3- 4 güne bir motoru çalıştırıyorum 2 dakika jikle açık çalışması yetiyor sonra yola devam

mahoretti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    o şimdi YAYA...
    DEBRECEN

1.şekildeki gibi de yaparım dedi ama bacakları yakma ihtimali var. Benim motora 2.şekil olacak sanırım.
    DİKKAT..! İleri derecede Cruıser bağımlısı, plastikle yaklaşmayın. Kriz anında yeterli dozda kromaj gösterilmelidir

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler