Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 250 Mct Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı Ozzysse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    emın ol turkcem ve egıtımım senınkınden oldukca fazladır.
    karşınız da bir öğretmen var (osbourne), siz de eğer türk dili edebiyatı vs de akademisyen değilseniz kusura bakmayın eğitiminizin türkçe üzerinde arkadaşınkinden daha iyi olabileceğini sanmıyorum bu arada bende akademisyenim ve doktoram var, uluslararası bir sürü yayınım var, acaba benimkinden de üst bir eğitime mi sahipsiniz, merak ettim www.yildiz.edu.tr/~dalkilic

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

arkadaşlar kanuni caracalmı yoksa mondial 250 mct mi daha iyi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:35 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:28 ----------

slmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı tattoocu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar kanuni caracalmı yoksa mondial 250 mct mi daha iyi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:35 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:28 ----------

slmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
    mct al.....

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:04 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:00 ----------

Selim, o foto da ne öyle

Termodinamiğin kurallarını bellerken gitti saçlar diyorsun he?

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Termodinamiğin kurallarını bellerken gitti saçlar diyorsun he?
    benim konu ısı transferi, transfer esnasında yandı dermişim neyse konu geyik yeri değil, arada sırada bu olayda olduğu gibi bazı arkadaşlar bazı çıkışlar yapıyorlar hoş olmuyor, birbirimizi kırmaya gerek yok ama görülen yanlışlarda illa ki söylenecek, eleştiriler kabul edilecek, önemli olan her zaman söylerim "sen kendini nasıl hissediyorsan öylesindir" başkası öyle dedi diye öyle olmazsın, biri öyle dedi diye de o birine (haklı olabilir) seviyeli cevap vereceksin ki yarın bugün karşılaşırsan konuşacak yüzün olsun, yazın bir gezi düzenleniyor 50-60 kişi gidiyor icabında di mi ? ...

Motosikleti
    gt250comet
    Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    karşınız da bir öğretmen var (osbourne), siz de eğer türk dili edebiyatı vs de akademisyen değilseniz kusura bakmayın eğitiminizin türkçe üzerinde arkadaşınkinden daha iyi olabileceğini sanmıyorum bu arada bende akademisyenim ve doktoram var, uluslararası bir sürü yayınım var, acaba benimkinden de üst bir eğitime mi sahipsiniz, merak ettim www.yildiz.edu.tr/~dalkilic
    oo birilerinin egosu kabarmış..

Motosikleti
    Var
    benim konu ısı transferi, transfer esnasında yandı dermişim neyse konu geyik yeri değil, arada sırada bu olayda olduğu gibi bazı arkadaşlar bazı çıkışlar yapıyorlar hoş olmuyor, birbirimizi kırmaya gerek yok ama görülen yanlışlarda illa ki söylenecek, eleştiriler kabul edilecek, önemli olan her zaman söylerim "sen kendini nasıl hissediyorsan öylesindir" başkası öyle dedi diye öyle olmazsın, biri öyle dedi diye de o birine (haklı olabilir) seviyeli cevap vereceksin ki yarın bugün karşılaşırsan konuşacak yüzün olsun, yazın bir gezi düzenleniyor 50-60 kişi gidiyor icabında di mi ? ...
    Doğru elbette ama gene de üzerinde çok durulack bir durum değil..Boşver canım..
    Yarın işin varmı onu söyle sen bana?

Alıntı fthinky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oo birilerinin egosu kabarmış..
    Buyur burdan yak

Motosikleti
    gt250comet
    yok mct hakkında bişeye bakmak için girdim -topiğinizi takip etmemde-, lakin türkçe yazım kuralları hakkındaki bir tartışmaya polo34 abimiz bende makina mühendisiyim doktora yaptım akademisyen oldum tavırları içerisinde girmesini garipsedim, nese size ii topikler

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı fthinky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok mct hakkında bişeye bakmak için girdim -topiğinizi takip etmemde-, lakin türkçe yazım kuralları hakkındaki bir tartışmaya polo34 abimiz bende makina mühendisiyim doktora yaptım akademisyen oldum tavırları içerisinde girmesini garipsedim, nese size ii topikler
    bir arkadaş "emın ol turkcem ve egıtımım senınkınden oldukca fazladır." çok sevdiğim arkadaşıma böyle demiş, bende cevabını verdim, biraz daha fazla okursaydınız olayı çözmeniz zor olmazdı, karşındakinin kim olduğunu bilmeden senden daha eğitimliyim, daha iyi türkçem var vs vs demek bu kadar kolay olmamalı, bak bende hodri meydan dedim, var mı ötesi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:34 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:29 ----------

Yarın işin varmı onu söyle sen bana?
    yarın gene karışık benim, aile saadeti içinde de geçebilir, bu arada motorum çalışmıyor, hava ayarı mı yoksa akü mü bilmiyorum, biraz yattı kendisi, bir ara uğraşmam lazım, pazar ankara olayım var ama gitmezsem birşeyler yapmak isterim, öncelikle yarın vakit bulursam motorla uğraşmam gerekiyor, uygun olursam cepten haber veririm, tünal abilerin kerpe olayı iyi ama min sürat 150-160 km/h olur diyorlardı istanbul yol grubu değil gazcı grubu oldular

Motosikleti
    gt250comet
    öle diyorsanız öle olsun ama ben bi "akademisyen"e yakıştıramadım tutumunuzu

Motosikleti
    Var
    yarın gene karışık benim, aile saadeti içinde de geçebilir, bu arada motorum çalışmıyor, hava ayarı mı yoksa akü mü bilmiyorum, biraz yattı kendisi, bir ara uğraşmam lazım, pazar ankara olayım var ama gitmezsem birşeyler yapmak isterim, öncelikle yarın vakit bulursam motorla uğraşmam gerekiyor, uygun olursam cepten haber veririm, tünal abilerin kerpe olayı iyi ama min sürat 150-160 km/h olur diyorlardı istanbul yol grubu değil gazcı grubu oldular
    Tünallar uçuştalar resmen..Ne düşünüp kurduk grubu ne hale geldi
    Pazar ben gelemem orası kesin ama cumartesi olaydı uyardı, neyse artık fuarda görüşürüz..
    Bu arada o sataşan kişi bana değil başkasına yazmıştı onu ben müdahale etmiştim olay o yani..Dediğim gibi boşver

Motosikleti
    Hyosung gt250 R
    akademisyen arkadaşın herhangi bir kötü sözü veya hakareti yok . neden ve neyi yakıştıramadınız ki ? ayrıca bende katılıyorum cep telefonundan bağlanıyorum diye anlaşılmaz bir yazı yazmak da uygun değildir .
    ::pala::

Alıntı ARBETUS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Millet günaydın. Motorum olduğu gibi tüv muayenesinden geçmiş bulunmakta. Darısı sizlerin başına
    sağlıcakla.

ne demek apçi değil uzay motoru yaparım sana sen iste yeterki bu eski hali avatardaki'de yeni halii okey hocam

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:32 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:31 ----------

Alıntı ugurapay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende motorumu bu şekle sokabilirmiyim çok masraflı olurmu bu konuda bana yardımcı olurmusunuz.

Barış tebrikler sorun olmamıştır inşallah [/QUOTE]

Ne demek apçi değil uzay motoru yaparım sana sen iste yeterki bu eski hali avatardaki'de yeni halii okey hocam

slmmmmmmmmmmmmm

Motosikleti
    Asya 150 cc T1
    selam herkese. kusura bakmayın topiginizi cok alakasız yerlere cektım. ancak cok saygı deger ınsanlar var sayfanızda. bı ara mct almayı dusundugum ıcın bastan sona cok zevk alarak okumustum topıgı ve cok yazılar gordum , motosikleti dogru yazamayan ınsanlar gordum. ancak o kadar cok bılen kısıler asla karsısındakını asalayacak gıbı ne bıcım turkce bu dememıstı. duzeltırmeye calısıyordu ancak su an bole olmadı saglık olsun. yazdıgım yazı gayet anlasılır bı sekılde. turkcenın ole kullanılmasına bende karsıyım ancak gunumuz durumu faturalı hatlarda msj ı kısaltmak ıcın her turlu numara yapılıyor. bu gune kadar attıgım dıyer mesajlar o sekılde mı ısteyen bı bakar.

ayrıca sız benden buyuksunuz saygım var kabahatım varsa af ola. ıst unı ıng ısletme mezunu kendı ısının sahıbı bı gencım bende

rahatsız ettım topıgınızı kusura bakmayın bundan sonra sırf okurum.

saygılarımla

kardeşim motorun üstündeki yazıları nası sildirdin iz kalmadn

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:04 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:20 ----------

bu yazıları nası siliniyo bana yardımcı olun arkadaşlar

Motosikleti
    Kawasaki zxr 250 ninja black
    Hem bilmeden atıp tutmak ayıptır diyor hem de emin ol türkçem seninkinden oldukça fazladır diyorsun..Bu da enteresan..
    Herneyse..
    Banada enteresan geldi , bu ne yaman çelişkidir böyle ??

Motosikleti
    Var
    Alıntı SAYFO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim motorun üstündeki yazıları nası sildirdin iz kalmadn

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:04 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:20 ----------

bu yazıları nası siliniyo bana yardımcı olun arkadaşlar
    Mondial yazısı tırnakla sökülüyor..
    Yan kapaklardaki yazıları elinizle ya da falçatanın ucuyla çok hafif kazıyarak sökebilirsin..
    Ama kapaklardaki yazılar sökülünce altında izi kalıyor, o kaçınılmaz..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:35 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:31 ----------

selam herkese. kusura bakmayın topiginizi cok alakasız yerlere cektım. ancak cok saygı deger ınsanlar var sayfanızda. bı ara mct almayı dusundugum ıcın bastan sona cok zevk alarak okumustum topıgı ve cok yazılar gordum , motosikleti dogru yazamayan ınsanlar gordum. ancak o kadar cok bılen kısıler asla karsısındakını asalayacak gıbı ne bıcım turkce bu dememıstı. duzeltırmeye calısıyordu ancak su an bole olmadı saglık olsun. yazdıgım yazı gayet anlasılır bı sekılde. turkcenın ole kullanılmasına bende karsıyım ancak gunumuz durumu faturalı hatlarda msj ı kısaltmak ıcın her turlu numara yapılıyor. bu gune kadar attıgım dıyer mesajlar o sekılde mı ısteyen bı bakar.

ayrıca sız benden buyuksunuz saygım var kabahatım varsa af ola. ıst unı ıng ısletme mezunu kendı ısının sahıbı bı gencım bende

saygılarımla
    Bu mu düzgün kullanım?
    Motosikleti düzgün yazmaktan önce Türkçe'yi düzgün kullanmaktan bahsetsek daha doğru olmaz mı?
    Cep telefonunda Türkçe'de karakterler olan ı,u,o,u kullanıldığında karakter sayısı artar, oysa ki sen mesajında ikisini de karışık kullanıyorsun..Bu ne olacak peki?

Hayır benim için rahatsızlık verici hiçbir bir durum yok ama kendi yazdıklarınla mütemadiyyen çelişiyorsun, sonra da üstü kapalı suçu bize atıyorsun..

bende o büyük mondial yazısını sökücem

Motosikleti
    Honda cbr 600f

saygılarımla

Sevgili Ozzysse arkadaşım,
    Lütfen yanlış anlama hiç kimse senin kişiliğine karşı bir şey demiyor, diyemez de zaten. Malum burası internet ortamı.
    Sevgili arkadaşım. Bizler (Seni de bu grubun içerisine katarak konuşuyorum.) eğitimli insanlarız. Bu topikleri 10 yaşında henüz neredeyse yazmayı yeni yeni pekiştiren insanlardan tut da bizi örnek alan yeni yetişmiş gençlere kadar pek çok insanlar var. Adam kişi kelimesini "kyhci" biçiminde yazınca kendini daha bir kültürlü sanıyor. Seni tenzih ediyorum. Sen böyle yaptın demiyorum. Ama bizler böyle ünlüleri kullanmadan yazınca imam cemaat ilişkisi ortaya çıkıyor.
    İnan bizlerin etkilediği insanları (internet sitelerine yazı yazanları kastediyorum) düşünsen giden kontörlere hiç acımazdın.
    Lütfen arkadaşım yalvarıyorum Türkçemize sahip çıkalım. Kendimiz için değil önümüzdeki neslin Türkçesi için.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    arkadaşlar şunun farkına vardım ki bu konuda yazan mctci arkadaşların hepsi mct konusunda uzman olmuş çünkü artık mct den bahsetmek bizi açmıyor... türk dili falan kopmuşuz gene polemikte akedemisyen arkadaşın cv sini yayınlamasını biraz tasvip etmesemde cv sini görünce kendisini takdir etmeden de olmaz diye düşündüm, alnı boşuna açılmamış ........
    neyse haftaya motorum 304cc oluyor inşallah en az 5 beygir artış bekliyorum bakalım ne olacak ....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler