Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 250 Mct Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Asya 150 cc T1
    merhaba bu motor ıcın cok ugrasmıstım ancak olmadı bende asya t1 aldım tabı aralarında model olarak fark çok ama 2. ellerı yakın

FEROTEP.EKO motor cok tuhaf ve orjınal gozukuor ancak kırılmazsan bozulmazsan kendı fıkrımı soluyorum bıraz cıngene ısıne donmus gıbı geldı bana hanı alısmısız herkes custom chopper yapmak için mıllet parlak metal kullanır senınkı baya bı farklı olmus o yuzden garıpsedım

bı de motorun ıc yapısından cok anlamam ama motoruma alarm takmak ıstıyorum bı karara varamadım bu sayfaya cevap yazan cok tebrubelı ve deneyımlı abılerımız var bana da asya t1 e yanı %99 motor olarak mondial 150 zat a benzeyen motoruma uygun bı alarm soleyebılırlar mı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı Ozzysse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba bu motor ıcın cok ugrasmıstım ancak olmadı bende asya t1 aldım tabı aralarında model olarak fark çok ama 2. ellerı yakın

FEROTEP.EKO motor cok tuhaf ve orjınal gozukuor ancak kırılmazsan bozulmazsan kendı fıkrımı soluyorum bıraz cıngene ısıne donmus gıbı geldı bana hanı alısmısız herkes custom chopper yapmak için mıllet parlak metal kullanır senınkı baya bı farklı olmus o yuzden garıpsedım

bı de motorun ıc yapısından cok anlamam ama motoruma alarm takmak ıstıyorum bı karara varamadım bu sayfaya cevap yazan cok tebrubelı ve deneyımlı abılerımız var bana da asya t1 e yanı %99 motor olarak mondial 150 zat a benzeyen motoruma uygun bı alarm soleyebılırlar mı
    yok kardeşim ilk aldığım'da apaci tarzında aldım motorun görüntüsü bu resim sonra yukarda gönderdiğim resim bittmiş haliii kardeşim ilk resim

Alarım konusuda yardımcı olurum kardeşim

fiyatı 45,35 tl olarak değişiyor kumanda'dan çalışıtırma düşünme çünkü beyni yakıyor

Motosikleti
    Asya 150 cc T1
    ooo o zaman super olmus dıyeyım valla ona bayıldım yanı uzaktan calıstırmak bana ooldukca mantıksız gelıyor zaten yakından zor calısan motor uzaktan hıc valısmaz :D

bana bı lınk veya ısım verenılecekmısın alarma bı bakayım uygunsa alayım cunku fıyatı oldukca makul

sag ol ılgılendıgın ıcın

ooo o zaman super olmus dıyeyım valla ona bayıldım yanı uzaktan calıstırmak bana ooldukca mantıksız gelıyor zaten yakından zor calısan motor uzaktan hıc valısmaz :D

bana bı lınk veya ısım verenılecekmısın alarma bı bakayım uygunsa alayım cunku fıyatı oldukca makul

sag ol ılgılendıgın ıcın
    Fiyatları O aralarda dolaşıyor piyasada alarım elimde yok piyasadan uygun fiyata alırsın 45,35 tl arası

istersen izmirden istanbulla burdan alıp san gönderirim kardeşim...

Motosikleti
    Asya 150 cc T1
    eyvallah sag ol anck 40 tl lik seyd izmirdn kargoyla m glir hmd hr yrd bulunma ihtimali war diosun o zman bn ckip braz dukgan gezeyim hc sni yormayayim ama gne d teskkur ince b dusunce ama en azindan orta kalite bir alarm icin 40 tl ciwari para wermem grekiyor bunu ogrenmis oldum

Motosikleti
    Kawasaki zxr 250 ninja black
    eyvallah sag ol anck 40 tl lik seyd izmirdn kargoyla m glir hmd hr yrd bulunma ihtimali war diosun o zman bn ckip braz dukgan gezeyim hc sni yormayayim ama gne d teskkur ince b dusunce ama en azindan orta kalite bir alarm icin 40 tl ciwari para wermem grekiyor bunu ogrenmis oldum
    Konu ile alakam yok fakat birşeyler yazma gereği duydum...kimse kusura bakmasın'da , bu arkadaşın ne yazdığını anlayabilen varsa tercüme edebilir'mi ??

Bu nasıl bir türkçe'dir ?? moderatör arkadaşlardan rica ediyorum böyle türkçe yazı yazan kişilerin yazdıklarını silsinler lütfen !!!

mct siparişimi vermiş bulunuyorum pazartesi gelicek inşallah...

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Bu nasıl bir yazı şeklidir yahu?

Alıntı tt1978 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konu ile alakam yok fakat birşeyler yazma gereği duydum...kimse kusura bakmasın'da , bu arkadaşın ne yazdığını anlayabilen varsa tercüme edebilir'mi ??

Bu nasıl bir türkçe'dir ?? moderatör arkadaşlardan rica ediyorum böyle türkçe yazı yazan kişilerin yazdıklarını silsinler lütfen !!!
    Bilmukabele..Ne diyeyim..

Alıntı JORDAN23 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mct siparişimi vermiş bulunuyorum pazartesi gelicek inşallah...
    Hadi bakalım hayırlı uğurlu olsun
    Daha evvelden de sormuşumdur belki ama sen İstanbul'daydın değil mi?
    Sen hele al şu motoru altına..Haberleşip götüreyim seni SEVPA'ya..
    Şu yağını, bujilerin ilk elden bi değiştir..
    Sonra da sana bonus bilgiler vereceğim

Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ömürsünüz vallah

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Millet günaydın. Motorum olduğu gibi tüv muayenesinden geçmiş bulunmakta. Darısı sizlerin başına
    sağlıcakla.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

ugurapay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250
    Bende motorumu bu şekle sokabilirmiyim çok masraflı olurmu bu konuda bana yardımcı olurmusunuz.

[/QUOTE]

Barış tebrikler sorun olmamıştır inşallah
    Ne olacak Bu Türkiye nin ve Tekstilin Hali http://www.apaydinmakine.net

Motosikleti
    Alıntı ugurapay adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Barış tebrikler sorun olmamıştır inşallah
    app plaka ve 'orijin2 Egzoslarımla gittim sadece kurukafayı çıkardım ki taşlamasınlar diye. plakadaki mühür ve far kusuruyla geçtim. Mühürlü palkayı bastıracağımı söyledim ek1 belgemi onayladılar trafiğe gidip yeni plakamı bastırdıktan sonra etiketi yapıştıracaklar. gerçi böyle dolaşsamda bir sıkıntı yok :D
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Motosikleti
    Var
    Alıntı ARBETUS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Millet günaydın. Motorum olduğu gibi tüv muayenesinden geçmiş bulunmakta. Darısı sizlerin başına
    sağlıcakla.
    Hadi gözün aydın..Egsozu buldun birinden o halde?
    Bulamazsan haber ver demiştim ya..

Motosikleti
    Hadi gözün aydın..Egsozu buldun birinden o halde?
    Bulamazsan haber ver demiştim ya..
    egzosları değiştirmeden geçtim. hiç motorunu çalıştır dinleyelim demediler. sadece fren testi için çalıştırdım motoru.

Motosikleti
    Var
    Alıntı ARBETUS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    egzosları değiştirmeden geçtim. hiç motorunu çalıştır dinleyelim demediler. sadece fren testi için çalıştırdım motoru.
    İyi bari sıkıntı olmamış..

Bu arada bende arka çantaya, ikinci akünün olduğu kısma bir çakmak soketi koydum..Üstünde çakmağı da var..
    Çok hoşuma gitti fikir paylaşayım dedim..hehe..

Asıl amaç GPS şarj etmek, hava kompresörünü çalıştırmak tabii sigara için değil sadece

evet istanbul pendik pazartesi gelsin birazz alışma dönemi gecsin gidrz tabi:Dbu arada bi servis daha buldum şimdilik bişiii diiemicem ama hem bana yakın bi bakıım nasıllar acaba

Motosikleti
    Asya 150 cc T1
    Alıntı tt1978 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bılgı edınmek ıcın tel den nete baglanıp o kosullarda bıle foruma gırıp cevap atıyorsam ve tel kullanım sekıllerı ıle yazıyı yazdıysam bunda bole sasırılcak bısı yok bıraz anlayıs ve saygı lutfen. karsındakının durumunu bılmeden atıp tutmak ayıptır. emın ol turkcem ve egıtımım senınkınden oldukca fazladır.

Motosikleti
    Var
    bılgı edınmek ıcın tel den nete baglanıp o kosullarda bıle foruma gırıp cevap atıyorsam ve tel kullanım sekıllerı ıle yazıyı yazdıysam bunda bole sasırılcak bısı yok bıraz anlayıs ve saygı lutfen. karsındakının durumunu bılmeden atıp tutmak ayıptır. emın ol turkcem ve egıtımım senınkınden oldukca fazladır.
    Hem bilmeden atıp tutmak ayıptır diyor hem de emin ol türkçem seninkinden oldukça fazladır diyorsun..Bu da enteresan..
    Herneyse..

:d--------------------------

slm arkadaşlar mondial 250 mct almak istiyorum ama karar veremedim sizce kanuni caracalmı yoksa mondial 250 mctmi almalıyım hangisi daha seri daha hizlı ve daha sağlam bana yardımcı olursanız çok sevınırm çünkü benim ilk motorum olacak

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler