Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 250 Mct Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Hyosung gt250 R
    1 haftadır macitin yanına uğramıyordum . 2. marşta çalıştı . seviyom ya bu motoru artçı selesini değiştirmem lazım ne önerirsiniz ?
    ::pala::

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha x city 250
    slm ben mondiat 250 mct alıcamda arkadaşlar bana yardımcı olurmusunuz.Bu motorun ilk olarak max duz yolda kaç bastınız ve yol tutusu nasıl onu ögrenmek isterim.servis ve yedek parça da sorun yasadınız mı.uzun yolda motor nasıl ii dayanabiliyor mu performans bakımından nasıl.

simdiden yardım eden arkadaslara tesekkur ederim.

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Alıntı abahadirk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm ben mondiat 250 mct alıcamda arkadaşlar bana yardımcı olurmusunuz.Bu motorun ilk olarak max duz yolda kaç bastınız ve yol tutusu nasıl onu ögrenmek isterim.servis ve yedek parça da sorun yasadınız mı.uzun yolda motor nasıl ii dayanabiliyor mu performans bakımından nasıl.

biz deneyimlerimizi buraya aktardık. eski sayfalara göz atarsan daha kafanda oluşmayan soru işaretlerine bile cevap bulabilirsin.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı CTRLALTDEL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 haftadır macitin yanına uğramıyordum . 2. marşta çalıştı . seviyom ya bu motoru artçı selesini değiştirmem lazım ne önerirsiniz ?
    Artçı selesi işini şöyle yap, sissy barın süngerini sök, onu artçı selesi yap, sonra da kendine güzel bir sissy bar yaptır..
    en iyi çözüm bu

Alıntı abahadirk adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Selam, ARBETUS'un dediği gibi sayfalar dolusu yazı var burada..Okursanız tüm sorularınıza cevap bulursunuz..

Motosikleti
    Hyosung gt250 R
    [QUOTE=Osbourne;1939120]Artçı selesi işini şöyle yap, sissy barın süngerini sök, onu artçı selesi yap, sonra da kendine güzel bir sissy bar yaptır..
    en iyi çözüm bu

abi o sünger de dandik . geçen kayınbirader sürerken 5 dakika arkaya oturdum kasa uyuştu valla çok rahatsız . ayrıca şu anki yere ekleyim mi yoksa yer mi değiştireyim??? anlamadım ??? aslında oto döşeciye gidip komple deri orjinal bişey yaptırmak nasıl olurdu ??
    ::pala::

Motosikleti
    götür seleyi bir oto döşemecisine takviye yapsın. çok bir para alacağını sanmıyorum. Ancak süngeri sert ve kaliteli seç ki destek çıksın sana
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

[/COLOR]macit severler merhaba
    bugun kutuklerı ve kumanda panellerini degıstırdım regal raptorun kutukler uyuyor sag kutuk ve kumandayı sorunsuz taktım fakat sol kumandadakı kablolar uymadı,nasıl yapacagım bılmıyorum,aynı tesısat yenı kumandaya lehımlenebılır belkı, bı elektrıkcı yapabılır,cevrenızde yaptırabılecegım bır yer varmı?

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

oturarak ugrasmama ragmen sırtım agrıdı herseye ragmen oldu
    sigorta yakıp kısa devre yaptırabılecegımı dusunuyordum
    degisik sekılllerde denedım neysekı oldu

[IMG][/IMG]

Motosikleti
    Var
    en güzel olmuş..hadi güle güle kullan, eline sağlık

Bu arada depoyu vs.yeyi kaça boyatmıştın sen? komple boyalı değil mi?

Motosikleti
    Honda İntegra
    Alıntı greyhorse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oturarak ugrasmama ragmen sırtım agrıdı herseye ragmen oldu
    sigorta yakıp kısa devre yaptırabılecegımı dusunuyordum
    degisik sekılllerde denedım neysekı oldu

[IMG][/IMG]
    dostum gidonlar birebir aynı ya bende benım mct gidon acısından benzerı olmayan mct dıyordum ;
    takiii resmini görene kadar
    Bir yumruktan daha serttir bir kadının sözleri ;
    Biri dişlerini döker digeri düşlerini .....

Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en güzel olmuş..hadi güle güle kullan, eline sağlık

Bu arada depoyu vs.yeyi kaça boyatmıştın sen? komple boyalı değil mi?
    sagol,evet depo ve arka camurluk boyalı ,depodaki şerit cukurlarının macun ile tasviyesini ben yaptım ,depo kapagının altındaki yazıyı ellemedim usta yapsın dıye cunku bıraz kabarık duruyordu ustada ya anlamadı soyledıgımı yada bılerek oyle yaptı bana cevap olarak orjınalını bozmadım dedı,gunahı boynuna 30tl aldı daha sonra konustugumuzda toplam 40'tlye macun ısıyle yapabılecegını soyledı,uyarı etıketın oldugu yerı kazıdım oraya kalıtelı bır etıket yapıstıracagım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:29 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:24 ----------

Alıntı bakoyoko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum gidonlar birebir aynı ya bende benım mct gidon acısından benzerı olmayan mct dıyordum ;
    takiii resmini görene kadar
    yakısıyor evet senınkıde guzel olmus,kolların uzunsa rahat oluyor kendını one dogru verebılıyorsun
    peg'leride one aldıktan sonra cok rahatlattı surusu ,yarım saat gecmeden ınanılmaz sırt agrılarım oluyordu devamlı motor ustunde hareket etmek zorunda kalıyordum,neysekı o sorundan kurtuldum

ugurapay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250
    Engin aldığım sis farlarının cam cercevesi paslanmaya başladı sende aynı sorun varmı
    Ne olacak Bu Türkiye nin ve Tekstilin Hali http://www.apaydinmakine.net

Motosikleti
    Var
    Alıntı ugurapay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Engin aldığım sis farlarının cam cercevesi paslanmaya başladı sende aynı sorun varmı
    Yok abi sıfır paslanma var bende..Hem de deli gibi yağmurlarda çamurlarda kullanıyorum..Tek sorunu iki lambada 1. haftada patladı..Onlara da gittim 5 er liralık lamba aldım şuan canavar..Hatta o kadar memnunum ki gittim bir çift daha satın aldım Sende benimkinin aynından almıştın değil mi?

@ greyhorse
    O zaman arka çamurluk ve depo macun işiyle birlikte 40 TL ye çıkar, ön çamurluk + sele altı yan karenajları da eklesek aşağı yukarı 60-70 e biter bu iş?
    Ben motorun rengini değiştirmeyi düşünüyorum..Daha farklı tonda bir gri yapacağım da.

Bu arada avatar için eyvallah

Motosikleti
    HYOSUNG GV250
    Paslandı namusuz
    Olmadı boyarım zaten ne busam bu aralar boyuyorum

ugurapay slm bende bugün bakmaya gittim motora alıcam pazartesi günü msne ekledim bi kaç sorum olucak

Motosikleti
    Var
    Barış, sen bıyıkları kestin mi yav? Bugün öyle gördüm sanki

Motosikleti
    HYOSUNG GV250
    Alıntı JORDAN23 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ugurapay slm bende bugün bakmaya gittim motora alıcam pazartesi günü msne ekledim bi kaç sorum olucak
    msn tekrar eklermisin

Motosikleti
    Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Barış, sen bıyıkları kestin mi yav? Bugün öyle gördüm sanki
    YOk be duruyor bıyıklaım dönüşte yağmura yakalandım. bayağı ıslattı namussuz ama yinede keyifliydi. elcik ısıtmaları ellerimi yaktı sübapları sıkmanın zamanı gelmiş sesi rahatsız etmeye başladı.

Motosikleti
    mondial 250 mct
    mrb arkadaslar mct 250 kullaniyorum akü sorunum var akü almam gerekiyor iyi bir akü hangisidir beni yönlendirirmisiniz tesekkur ederim.

Motosikleti
    Honda İntegra
    Alıntı oktaydemirel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mrb arkadaslar mct 250 kullaniyorum akü sorunum var akü almam gerekiyor iyi bir akü hangisidir beni yönlendirirmisiniz tesekkur ederim.
    para önemli degil diyorsan kesınlıkle BOSCH al ama bıraz daha hesaplı olsun dersen YUASA alabılırsın eger bunların ıkısede pahalı dersen ıstedıgın marka çin malı tam kuru bakım gerektırmeyen akü alabılırsın.
    Bir yumruktan daha serttir bir kadının sözleri ;
    Biri dişlerini döker digeri düşlerini .....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler