Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 250 Mct Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    makın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xl650v honda transalp
    Alıntı bakoyoko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hani acil ilac derler ya aynen oyle oldu.cok tesekkur edıyorum yardımın ıcın .hemen ırtıbata gecıyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:08 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:07 ----------

evet aynen haklısın cok ıyı oldu ya
    ne mutlu yardımım olduysa. sahibinden de gezerken gözüme çarptı, hemen aklıma geldin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mtn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650
    Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Var..ARBETUS a özel mesaj at..yardımcı olacaktır..
    tamam attım teşekkürler ;)

Motosikleti
    Trafik Hayattır.....
    Hadi gözünaydın
    Şimdiki halinin bir fotosunu eklesene görelim malı..
    Muayene işini ne yaptın bu arada?

O bilgiler 5 yılda oluşmuş, yavaş yavaş ekleniyor işte
    motorun neresinden çıkıyor tam olarak?
    sol yandaki benzin filtresinden bahsetmiyorsun sanırım?
    Alttada 3 tane ince boru vardır, benzin, yağ tahliye boruları ama onlarda siyah olur genelde..
    Siz tamamen motorun içini gördünüzmü önemli olan başkalarının yazdığı değil kullanıcı ağzınduymak güven veriyor kafama takılan tek soru buydu geri kalnları zaten en baştan okudum iyisiyle kötüsüyle kabulümdür amacım 60-70 le bursa bazende şehirler arası seyahat etmek keyfi geziler yani acelem yoktur.

Motosikleti
    ck 125 pulsar
    Alıntı mtn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    parça bulmakta sıkıntım var muğlada..
    arka jant teli kaç para ve para yollasam yollayabilecek birisi varmı?
    izmirde istersen galeri gülhan var mondial servisi 02322787026 02322776061 numaradan ulaşabilirsin yardımcı oluyorlar her konuda internet siteleride ilgili bir servistir

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı erhdec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siz tamamen motorun içini gördünüzmü önemli olan başkalarının yazdığı değil kullanıcı ağzınduymak güven veriyor kafama takılan tek soru buydu geri kalnları zaten en baştan okudum iyisiyle kötüsüyle kabulümdür amacım 60-70 le bursa bazende şehirler arası seyahat etmek keyfi geziler yani acelem yoktur.
    Motorun indirilmiş halini gördüm ama motor bloklarına kadar açılmış halini görmedim..

Şimdi bu plastik şey bir borumu zincir mi?

Eğer zincir ise motor kısmında minik bir zincir daha var..vites kutusunun civarlarında ama dışarıdan görünmemesi lazım onun..Tamamen kapalı ortamda..Rengide beyaz değil..Zaten plastikte değil..Bir foto olsaydı..

Motosikleti
    Trafik Hayattır.....
    Motorun indirilmiş halini gördüm ama motor bloklarına kadar açılmış halini görmedim..

Şimdi bu plastik şey bir borumu zincir mi?

Eğer zincir ise motor kısmında minik bir zincir daha var..vites kutusunun civarlarında ama dışarıdan görünmemesi lazım onun..Tamamen kapalı ortamda..Rengide beyaz değil..Zaten plastikte değil..Bir foto olsaydı..
    forumda aradım buladım daha önce arakdaşın biri motoru tamamen açmış bulusam link eklerim

mtn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650
    Alıntı ol_gu87 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    izmirde istersen galeri gülhan var mondial servisi 02322787026 02322776061 numaradan ulaşabilirsin yardımcı oluyorlar her konuda internet siteleride ilgili bir servistir
    teşekkürler..internet siteleri nedir acaba=?

Motosikleti
    Var
    Selam herkese..

Biraz önce motorumla minik bir tur yaptım ve kapalı garaja çektim..Malum kar geliyor..

Motor 6 gündür ayazda, yağmurda, karda dışarıda branda altında yatıyordu..
    Aküler pert olmuştur diye düşünürken 2. basışta motor marş aldı vallahi beklemiyordum hiç, memnun oldum, paylaşayım dedim

Haftasonu İstanbul'da aşırı kar yağacağını unutmayın ve dikkatli olun arkadaşlar..

Motosikleti
    Bmw F650
    Selam herkese..

Biraz önce motorumla minik bir tur yaptım ve kapalı garaja çektim..Malum kar geliyor..

Motor 6 gündür ayazda, yağmurda, karda dışarıda branda altında yatıyordu..
    Aküler pert olmuştur diye düşünürken 2. basışta motor marş aldı vallahi beklemiyordum hiç, memnun oldum, paylaşayım dedim

Haftasonu İstanbul'da aşırı kar yağacağını unutmayın ve dikkatli olun arkadaşlar..
    abi hava buz gibi donmadın bende bugün servise gittim yağını değiştirdim 14.500 km oldu bide zincir gerildi, benzin filtresi değişti sağolsun ismet usta gözden geçirip bide kontrol amaclı test etti teslim etti bende bakım niyetine motorla tur atmış oldum...

Motosikleti
    Honda İntegra
    oncelıkle osbourne ve makın nıcklı arkdaslar tesekkur ederım arka canta demirini bulmada yardımcı oldular dun bostancıdan bırebır elden teslım aldım ve gelır gelmez montajınıda yaptım .
    cokta hosuma gıttı acıkcası fotograflarını koyacagım tekrar tesekkurler.ıyı aksamlar arkdaslar
    Bir yumruktan daha serttir bir kadının sözleri ;
    Biri dişlerini döker digeri düşlerini .....

Motosikleti
    Var
    Alıntı canicellat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi hava buz gibi donmadın bende bugün servise gittim yağını değiştirdim 14.500 km oldu bide zincir gerildi, benzin filtresi değişti sağolsun ismet usta gözden geçirip bide kontrol amaclı test etti teslim etti bende bakım niyetine motorla tur atmış oldum...
    Valla aslında soğuktan ziyade vizör buğulanmasından şikayet ettim..
    Deli gibi buhar oluyor hava çok soğukken ve motora hemen binmişken..
    Bakımlarda iyi olmuş, motor kendine gelmiştir..

oncelıkle osbourne ve makın nıcklı arkdaslar tesekkur ederım arka canta demirini bulmada yardımcı oldular dun bostancıdan bırebır elden teslım aldım ve gelır gelmez montajınıda yaptım .
    cokta hosuma gıttı acıkcası fotograflarını koyacagım tekrar tesekkurler.ıyı aksamlar arkdaslar
    HAdi bakalım gözün aydın..Şimdi tek eksiğin yan çantalar değil mi?

Motosikleti
    Bmw F650

anladım abi benim vizor bugulanınca camı tek kademe açıyorum oda geçiyor tabi bitek durdugum zaman oluyor oda...
    iyi oldu walla yaza hazırlıklı şimdiden canavar gibi oldu bitek sorunum war oda akü sisleri yaktığımda sorun yok ama motoru akşam bırakıyım sabah baktığımda akü bitmiş vaziyette oluyor oda benim için baya büyük sıkıntı seninkisi gibi çift akü yapıcam

Motosikleti
    Var
    Alıntı canicellat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anladım abi benim vizor bugulanınca camı tek kademe açıyorum oda geçiyor tabi bitek durdugum zaman oluyor oda...
    iyi oldu walla yaza hazırlıklı şimdiden canavar gibi oldu bitek sorunum war oda akü sisleri yaktığımda sorun yok ama motoru akşam bırakıyım sabah baktığımda akü bitmiş vaziyette oluyor oda benim için baya büyük sıkıntı seninkisi gibi çift akü yapıcam
    Sislerin o kadar da çabuk bitirmemesi lazım aslında aküyü..
    Ama aynen çift akü taktır derim ben

Motosikleti
    Honda İntegra

aslında bende eskı derı cantalar vardı onları taktım bende :(

Motosikleti
    Var
    aslında bende eskı derı cantalar vardı onları taktım bende :(
    Hee ben hiç çantan yok sanıyordum..Neyse fotoları bekliyorum

Koparal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jawa 250 cc - Vespa PX 200
    Merhaba arkadaşlar.Aranıza yeni katıldım ama uzun zamandır sizleri takp ediyordum..280 sayfalık topiğin tamamını okudum..Geçtiğimiz ağustos sonunda bende sizin gibi (MCT)lendim. 2005 Model,Siyah, 13650 Km.de, sürekli olarak kapalı garajda muhafaza edilmiş,(Sevpa) kaynaklı,meşhur İsmet Usta'nın(adaşım)tahle-i tedrisinden geçmiş,çok bakımlı tertemiz,pırıl pırıl,hiçbir problemi olmayan harika bir motorum var artık.Satın aldığım kişi Alper Bey, inanılmayacak kadar hatta tahammül edilemeyecek kadar titiz bir insandı.Şimdi kendisi Ninja kullanıyor..1,5 senedir de bu motor kapalı garajda beni beklemiş :-)..

Motosikleti
    Var
    Alıntı Koparal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar.Aranıza yeni katıldım ama uzun zamandır sizleri takp ediyordum..280 sayfalık topiğin tamamını okudum..Geçtiğimiz ağustos sonunda bende sizin gibi (MCT)lendim. 2005 Model,Siyah, 13650 Km.de, sürekli olarak kapalı garajda muhafaza edilmiş,(Sevpa) kaynaklı,meşhur İsmet Usta'nın(adaşım)tahle-i tedrisinden geçmiş,çok bakımlı tertemiz,pırıl pırıl,hiçbir problemi olmayan harika bir motorum var artık.Satın aldığım kişi Alper Bey, inanılmayacak kadar hatta tahammül edilemeyecek kadar titiz bir insandı.Şimdi kendisi Ninja kullanıyor..1,5 senedir de bu motor kapalı garajda beni beklemiş :-)..
    Hayırlı uğurlu olsun diyelim o halde..Motor ve servis seçiminiz çok güzel

Aramıza hoşgeldiniz..

Motosikleti
    Hyosung gt250 R
    güle güle kullanın , umarız kaza bela yaşamazsınız . keyifli sürüşler ....

Motosikleti
    Honda İntegra
    Alıntı Koparal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alper bey dedıgın arkadasın avcılarda motor servısı varmı acaba?

Koparal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jawa 250 cc - Vespa PX 200
    Hayır, sanmıyorum.Alper Bey büyük bir sigorta şirketinin genel müdürlüğünde çalışan bölüm müdürlerinden biri. İş yeri Karaköy Bankalar caddesinde.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:00 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:51 ----------

Motoru aldığımda beri yaklaşık 1000 km. yaptım. Erenköy-Kadıköy, Erenköy- Kartal, Maltepe Sahil gibi şehiriçi trafiği, bir kere de Plonezköy'e gittim.Daha evvel ki yazılarda okuduğum olumsuzlukların hiçbirini yaşamadım.Zaman zaman 1-boş-2. vites geçme problemi dışında..bu da sanıyorum bu tip motorların genel karakteri..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:03 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:00 ----------

İyi temennilerde bulunan tüm arkadaşlara teşekkür ederim..Aranıza katılmaktan çok memnunum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler