Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 250 Mct Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MCT 250
    Alıntı ARBETUS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    söylediğim buji noları zaten ngk dır. 2000 kmde bir yağı değiştirmeni tavsiye ederim. yağ olarakda castrol power1 ve castrol actevo kullanmanı tavsiye ederim. yarı sentetiktir. fiyat olarak 40-50 tl arasıdır. otomobil yağı olsa daha ucuz olurdu.
    anladım abi saolasın bu bahsettıgın yagları bu adla ıstesem alırmıyım yoksa numarasıda varmı?? evet ngk... tesekkur ederım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Alıntı salih06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anladım abi saolasın bu bahsettıgın yagları bu adla ıstesem alırmıyım yoksa numarasıda varmı?? evet ngk... tesekkur ederım
    bu isimde istersen alabilirsin.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Motosikleti
    Bmw F650
    İstanbullu arkadaşlar ankaralılara inat bizde bi gezi düzenlesek nasıl olur

GÖKTAX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 MCT

Yanıt

Söz hakkı doğduğu için topici şişirme pahasına bir kaç kelime yazmak zorunda kaldım.

Birincisi burada hepimiz amatör kullanıcılarız. Bildiğim kadarıyla içimizde hiç mondial yetkili servisi - ustası - bayisi veya çalışanı yok. Herkez her sorusuna burada çözüm bulacak diye bir kaide de yok. Hiçbirimiz 24 saat online 'da değiliz. Yinede sorulan bir soruya (ki ben topice giremediğim zamanlarda yazılan bütün mesajları tek tek incelerim) eğer ki cevabını biliyorsak geç de olsa mutlaka cevap yazıyoruz.Bir mesaja cevap gelmiyorsa ben anlıyorum ki sorunun yanıtını bilen yok. Şahsi fikrimi söylüyorum kimsenin de soruma cevap vermediniz diye sitem etmeye hakkı yok.

Diğer konu buluşma foto ve videolarını buraya koymamızın sebebi çoğu arkadaşımızın Ankara MT 'de kabül görmemesi ve birbirimizi burada tanımış olmamızdır. Ankara MT'de bir gruplaşma var bunu kimse inkar edemez. En son örnek Salih ve Gürkan abinin aldıkları cevaplardır. Ankara MT'ye yazdıklarında aldıkları cevap; burayı takip et gezilerimize katıl. Gezileri de genellikle uzun aralıklarla ve uzun mesafelere ve Pazar günleri oluyor bu da ben dahil çoğumuza uymuyor(bizim gruba). Doğal olarak Ankara MT'ye katılamamış oluyoruz. Daha sonra buraya yazdılar ve böylece grubumuzu burada kurmuş olduk.(Ayrıca bizim grubumuzun bir özelliğini de belirtmeden geçemeyeceğim. Bizim grubumuzda liderlik kavgası yok herkez road captan. En acemimizden en tecrübelimize - en küçüğümüzden en büyüğümüze hepimiz söz sahibiyiz ve ortak hareket ederiz) Kaldı ki Salih defalarca uyarmama rağmen Ankara MT'ye de yazdığı halde oradan hiç bir cevap alamadı.Sadece Gürsel merhaba demek için uğradı ama bize katılmadı.Onun hatırına Ankara sayfasına foto ve videolarımızı koydum. Ve yine tek bir cevap - yorum yazılmadı(Gürsel hariç). Ama biz kimseye sitem etmedik.

Bir topic sadece tamir üzerine mi olmalı? Eğer öyleyse ben bu ayrıntıyı kaçırmışım özür dilerim! Biz foto ve videoları buraya koyarken insanları motosiklete ve özellikle de cruiser-chopper motosiklete ısındırdığımızı düşünüyorduk. Yoksa insanlar sadece MCT 250 alsın diye yapmadık bunca şeyi. İnsanlar net.teki topici aktif olan motoru alıyorlarsa onada söyleyecek bir sözüm yok (Ben MCT 'yi beğendiğim için aldım!).

Son olarak arkadaşlar madem öyle topici şişirmeyelim. Sadece bir sorunumuz olduğu zaman yazalım. Cevap alamadığımızda sitem edip bir daha buraya uğramayalım! Buluşmalarımızı da özelden mesajlaşarak veya hepimizin birbirimizde cep noları var o şekilde ayarlayalım. Malum burası arkadaşlık yeri değil tamirhane. En mantıklısı bu.

Topici şişirdiğim için sizlerede rahatsızlık verdiğim için kusura bakmayın.
    Ankara-Akvaryum Motosiklet Grubu

.....TEHDİT.....

zihni05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monero Cxm 250A
    Eyvallah Göktax kardeşim olayı gayet net özetlemişsin ellerine sağlık kazasız sürüşler...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ramzey QM 250 Chopper
    Göktayın dün akşam buluşma yerinde idik. Bir arkadaş daha aramıza geldi. O da oldukça heyecanlı ve istekli. Adeta motorla bütünleşmiş ve oldukça içtendi. Onunla birlikte düün akşam 6 motordan oluşan bir grup oluştu. Bulşma yeri olarak seçtiğimiz yer sanırım bizler için bir durak yeri oldu. Açıkçası güzel işler yaptığımıza inanıyorum.
    Fırsat buldukça orada olacağım. Kimse olmasa da orada oturmak hoşuma gidiyor. İnsanın gidebileceği ve iyi vakit geçirebileceği bir yere sahip olması ve en önemlisi de yeni dostlara uzanması, burada kelimelerle anlatılmayacak kadar güzel.
    Sağlıcakla kalın.

Motosikleti
    MCT 250
    Alıntı GÖKTAX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Söz hakkı doğduğu için topici şişirme pahasına bir kaç kelime yazmak zorunda kaldım.

Birincisi burada hepimiz amatör kullanıcılarız. Bildiğim kadarıyla içimizde hiç mondial yetkili servisi - ustası - bayisi veya çalışanı yok. Herkez her sorusuna burada çözüm bulacak diye bir kaide de yok. Hiçbirimiz 24 saat online 'da değiliz. Yinede sorulan bir soruya (ki ben topice giremediğim zamanlarda yazılan bütün mesajları tek tek incelerim) eğer ki cevabını biliyorsak geç de olsa mutlaka cevap yazıyoruz.Bir mesaja cevap gelmiyorsa ben anlıyorum ki sorunun yanıtını bilen yok. Şahsi fikrimi söylüyorum kimsenin de soruma cevap vermediniz diye sitem etmeye hakkı yok.

Diğer konu buluşma foto ve videolarını buraya koymamızın sebebi çoğu arkadaşımızın Ankara MT 'de kabül görmemesi ve birbirimizi burada tanımış olmamızdır. Ankara MT'de bir gruplaşma var bunu kimse inkar edemez. En son örnek Salih ve Gürkan abinin aldıkları cevaplardır. Ankara MT'ye yazdıklarında aldıkları cevap; burayı takip et gezilerimize katıl. Gezileri de genellikle uzun aralıklarla ve uzun mesafelere ve Pazar günleri oluyor bu da ben dahil çoğumuza uymuyor(bizim gruba). Doğal olarak Ankara MT'ye katılamamış oluyoruz. Daha sonra buraya yazdılar ve böylece grubumuzu burada kurmuş olduk.(Ayrıca bizim grubumuzun bir özelliğini de belirtmeden geçemeyeceğim. Bizim grubumuzda liderlik kavgası yok herkez road captan. En acemimizden en tecrübelimize - en küçüğümüzden en büyüğümüze hepimiz söz sahibiyiz ve ortak hareket ederiz) Kaldı ki Salih defalarca uyarmama rağmen Ankara MT'ye de yazdığı halde oradan hiç bir cevap alamadı.Sadece Gürsel merhaba demek için uğradı ama bize katılmadı.Onun hatırına Ankara sayfasına foto ve videolarımızı koydum. Ve yine tek bir cevap - yorum yazılmadı(Gürsel hariç). Ama biz kimseye sitem etmedik.

Bir topic sadece tamir üzerine mi olmalı? Eğer öyleyse ben bu ayrıntıyı kaçırmışım özür dilerim! Biz foto ve videoları buraya koyarken insanları motosiklete ve özellikle de cruiser-chopper motosiklete ısındırdığımızı düşünüyorduk. Yoksa insanlar sadece MCT 250 alsın diye yapmadık bunca şeyi. İnsanlar net.teki topici aktif olan motoru alıyorlarsa onada söyleyecek bir sözüm yok (Ben MCT 'yi beğendiğim için aldım!).

Son olarak arkadaşlar madem öyle topici şişirmeyelim. Sadece bir sorunumuz olduğu zaman yazalım. Cevap alamadığımızda sitem edip bir daha buraya uğramayalım! Buluşmalarımızı da özelden mesajlaşarak veya hepimizin birbirimizde cep noları var o şekilde ayarlayalım. Malum burası arkadaşlık yeri değil tamirhane. En mantıklısı bu.

Topici şişirdiğim için sizlerede rahatsızlık verdiğim için kusura bakmayın.

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan

Bu foruma son mesajımdır...

@göktax ,

olayı sadece tamir üstüne yoğunlaştırmana bir anlam veremedim. yaklaşık 2.5 yıldır yazıyorum bu topice. Başlığına bakarak girdim. Ne yazıyormuş başlıkda bilgi paylaşım. ne tamir yazıyor ne gezi resim... İster kız ister kızma ama burası mct forumu burda ramzey sorulsa ilgili forumun linki verilir. Burda işi mct ırkçılığına çevirmeye çalışıyormuşum izlenimi verdirdin gibime geldi. Başkası mct almış yada almamış çok da önemli değil benim için. Benim dediğim burayı chatboarda dönüştürmememiz. Size illa Ankara topicine da yazın diye kesin birşey demedim. koskocaman gezi yazıları ve moto sohbet başlıkları ve yanlış başlıkları doğru yere taşıyan editör ve modlar mevcut bu sitede.

Sayfalar dolusu yazasım var aslında ama yaklaşık 2 yıldır sürdürdüğüm inandığım uğrunda herşeyimi harcadığım sistemin kuralları gereği yazmıyorum. ki zaten benim burdan dostluka rkadaşlık gibi bir beklentimde yok. çünkü ben bunun kat kat fazlasını aldım vaktinde. burası buzdağının görünen kısmıydı sadece. Kaldı ki zaten son zamanlarda hakkımızda aslı astarı olmayan kulaktan dolma saçma saçma hatta hakarete faaran yorumlar okudum bi sitede. sadece bize hakaret etmek için açılmış topic bile vardı. Neyse konuyu fazla uzatmayacağım. sizlere hayırlı kilometreler diliyorum bana ulaşmak isteyen arkadaşlar benim nerde olduğumu çok iyi biliyor. bundan sonra doğacak tüm cevap haklarımı öm/msn/mail yada direk yüzüne karşı söyleyerek kullanacağım.

bu saatten sonra sadece gözelmci olarak gireceğim mt ye....

Sağlıcakla.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

ugurapay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250
    Vay vay burası ne olmuş böyle kılıçlar cekilmiş bıcaklar bilenmiş
    Üzmeyin birbirinizi üç günlük dünyada
    Acın bir MCT250 gezi topiği olsun bitsin
    Sorunlar buraya gezi eğlence fikra oraya
    Ne olacak Bu Türkiye nin ve Tekstilin Hali http://www.apaydinmakine.net

Motosikleti
    250mct yada çakma harley davidson
    Valla bende anlayamadım ne olmuş bu aralar yoğunluktan fazla bakamıom neler kaçırmışım yapmayın etmeyin arkadaşlar 3 günlük dünya artık millet ne paylaşırsa paylaşır yada paylaşmaz gereksiz şeyler düşünenlerin yazanların bir önemi yok buraya yazanların bir çoğu kendini savunabilecek olgun insanlar siz neyin kavgasını ediosunuz bizim kimseyle bir alıp veremediğimiz yok bırakın abi.

zihni05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monero Cxm 250A
    Sorun Y O K arkadaşlar ;)

Motosikleti
    Mondial 250 Mct
    aba halooooo kimse yokmuuuu neree gittiniz yaow
    SrAdd

Motosikleti
    HArley Davidson Softail Heritage Deluxe
    Merhaba
    Şuan Arkadaşın Mct sine Airbrush yapıyoruz...Sizlerle bunu paylaşalım istedim.
    ,

Motosikleti
    .. Bitmiş hali... dün bitti...

muratboyar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rs200
    maltintaş ellerine sağlık çok güzel çalışma olmuş mct ye beyaz renk de çok yakışmış ben de açık gri ye boyatıyorum airbrush inşallah daha sonra ancak ön çamurlukta bir bütün halinde beyaz olsa daha güzel mi olurdu?ellerine sağlık

Motosikleti
    eyvalllah..
    Buarada bunu maliyetini soran olursa veya aklınıza takılırsa üç aşağı beş yukarı 350 tl ye yapıldı..Bilgilerinize)))

Motosikleti
    Mondial 250 MCT
    Alıntı maltintash adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eyvalllah..
    Buarada bunu maliyetini soran olursa veya aklınıza takılırsa üç aşağı beş yukarı 350 tl ye yapıldı..Bilgilerinize)))
    Harika olmuş

2 soru sorucam ciddi anlamda

1-) ruhsatıda değiştircende renk bölümüne ne renk yazdırcan ?
    2-) Vizeden geçermi motor bu haliyle ?

sa

Alıntı maltintash adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eyvalllah..
    motr kısmına krom kaplama falan yaşptırdınnmı yptrdysan kça patladı

Motosikleti
    Mondial 250 MCT
    Arkadaşlar Armode'nin 3 lü (İki yan ve bir sosis) takım halinde 100 TL ye satılan çantalarından almak istiyorum. Kullanan arkadaşlar varsa montajda ve kullanmada bir sorunu olan var mı ? Yorumlarınızı ve varsa resimleri bekliyorum. Şimdiden teşekkürler...
    Şairim ,Zifiri karanlıkta gelse şiirin hası /Ayak seslerinden tanırım / Ne zaman bir köy türküsü duysam /Şairliğimden utanırım ...

theunforgiven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 250mtc
    mct guzel ve deamlı bakım isteyen bı makına vıbrasyon var 90 km gecınce belırıyo parcaları ucuz daha ne dıyem ne kadar ıyı bakarsan o kadar ıyı gıder en son 120 km gordum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler