Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 250 Mct Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ramzey QM 250 Chopper
    Sen önce kendini göster mahoni....

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:37 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:33 AM ----------

Uşaklı parazit yapma, beni de muhatap etme, git kendi motorunla oyna...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HArley Davidson Softail Heritage Deluxe
    Alıntı Kuregen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen önce kendini göster mahoni....

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:37 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:33 AM ----------

Uşaklı parazit yapma, beni de muhatap etme, git kendi motorunla oyna...
    Parazit falan yaptığımız yok güzel kardeşim.Arkadaşın Mct 250 liğe Airbrush yapıyoruz..Sadece bunu paylaşmak istedik.".Beni de muhatap etme" demekle tehdit eder gibi bişi oldu..kimsenin motoruylada oynadığımız da yok . Bence önce sen üslubuna dikkat et...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ramzey QM 250 Chopper
    Arkadaşım malumun burası seviyeli ve amacına uygun olan ve öyle de olmaya devam eden bir plarform. Seviyeyi düşürüyorsunuz anlamında söylemiyorum... Ama gölge eden sizsiniz ve ben başka ihsan istemiyorum.

Motosikleti
    HArley Davidson Softail Heritage Deluxe
    Arkadaşım malumun burası seviyeli ve amacına uygun olan ve öyle de olmaya devam eden bir plarform. Seviyeyi düşürüyorsunuz anlamında söylemiyorum... Ama gölge eden sizsiniz ve ben başka ihsan istemiyorum.
    Gölge ile neyi kast ettiğini anlamadım? Seviyesizlik yada terbiyesizlikte yapmadık? Pek anlamış değilim.. herneyse..

Motosikleti
    MCT 250
    Alıntı GÖKTAX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    8 ağustos akşam 20:00'de yine etlikte buluşup hoş bir gece geçirdik.
    İşte sizinle paylaşmak istediğimiz anılarımız.
    Yavaş yavaş toplanıyoruz bakalım kimler gelecek.

bu arada yeni tanıştığımız İlker ve Cengiz (bycharisma) ile kaynatıyoruz.katılmalarına hepimiz çok sevindik teşekkür ederiz.

Doğukan, Salih, Gürkan abi, Göktay, Cengiz, İlker, Oktay.

Onurda geldi.Ankara dışındaymış ama ayağının tozuyla bize katıldı çok çok çok teşekkürler.

7 Motosikletli nereye gidelim düşünüyoruz.

Yine çiftliğe bu sefer dondurma yemeye karar verdik.

İlker, Salih, Doğukan, Onur, Cengiz, Oktay, Göktay, Gürkan abi

Burdanda ancak bahçeli 7'ye gidilebilirdi.Videolar için:
    Çiftliğe giderken

http://img190.imageshack.us/gal.php?g=film11.mp4

Bahçeli yollarında sonrası Etlik'e dönüş.

http://img190.imageshack.us/i/film22i.mp4/

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:21 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:05 PM ----------

hiç bir fikrim yok kusura bakma

harıka cıkmışız...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:35 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:33 AM ----------

Alıntı zihni05 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu nedir böyle kardeşim yaaaa offf yine kusursuz yine muhteşem olmuş gezi. Biri bu deli adamları durdursuunnnnn

hocam durdurabılene ask olsun

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:10 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:35 AM ----------

Bu arada videolar muhtesem olmus ya....

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:11 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:10 AM ----------

Oktay eline sağlık... Emeğin için çok teşekkür ederim. Allah ağzımızın tadını bozmasın

AMİN AMİN ABİ AKSAM YOKTUN....

Motosikleti
    250mct yada çakma harley davidson
    Valla ne yalan söyleyim millet iyi oldu gezimiz hafta sonu polatlı gezisi daha manyak olacak diye bekliyorum bakalım bu nasıl bişi olcek

skletocmia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Truva Tr 250-4
    Oktay abi videoyu çeken ellerin dert görmesin . Çok güzel olmuş Ayrıca Salih, Doğukan, Onur abi, Cengiz abi, Oktay abi, Göktay abi ve Gürkan abi . Hepinize çok teşekkür ediyorum aranıza kabul ettiğiniz için

JAKOBEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gt250 COMET
    [/COLOR]Uşaklı parazit yapma, beni de muhatap etme, git kendi motorunla oyna...[/QUOTE]

Bu yorum bu foruma pek yakışmamış; eğer bu arkadaşlar arasında daha önce birşey yaşandıysa özelden kendi aralarında halletmeleri gerekir diye düşünüyorum. Kaldı ki "uşaklı" diye hitap edilen arkadaş da hepimiz gibi bir paylaşımda bulunmuş; ayrıca son zamanlarda örneklerini çok gördüğümüz gibi "boş" olmayan "hoş" olan bir paylaşımda bulunmuş, neden onun bir parazit olarak nitelendirdiğini kendisi gibi ben de anlayamadım, bu yaptığı kötü birşey mi ki?
    Bu mesajı kimsenin avukatlığını yapmak için yazmadım ama insanlara karşı yerli yersiz böyle sert tepkiler verilmemesi gerektiğini düşünüyorum. Sonuçta bu forumda son zamanlarda benim de hoşuma gitmeyen ve "boş" olduğunu düşündüğüm bir sürü mesaj var ama kimseye böyle bir tepki vermiyorum. Sonuçta hepimiz aynı şeye sevdalıyız ve birbirimize hitap ederken biraz daha dikkatli olmalıyız diye düşünüyorum.
    Build A Fire A Thousand Miles Away To Light My Long Way Home
    I Ride A Comet My Trail Is Long To Stay Silence Is A Heavy Stone

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ramzey QM 250 Chopper
    İlker daha nice uzun yolları paylaşmak dileğiyle...
    Bu arada yapıcı olan ve dostça yaklaşan herkesin başımızın üzerinde yeri var.
    Bu forum kimsenin babasının malı değil. Henüz birbirimiz yeni tanımış iken ve tanışmalara açık iken durup dururken insanları tahrik etmek hoş değil . Kaldı ki sen de (Jakoben)yazdıklarını genelde paylaşarak tartışmayı uzatmayabailirdin. Umarım ben yanılıyorumdur. Neyse.... Saygı ve sevgilerimle.

Motosikleti
    MCT 250
    İlker daha nice uzun yolları paylaşmak dileğiyle...
    Bu arada yapıcı olan ve dostça yaklaşan herkesin başımızın üzerinde yeri var.
    Bu forum kimsenin babasının malı değil. Henüz birbirimiz yeni tanımış iken ve tanışmalara açık iken durup dururken insanları tahrik etmek hoş değil . Kaldı ki sen de (Jakoben)yazdıklarını genelde paylaşarak tartışmayı uzatmayabailirdin. Umarım ben yanılıyorumdur. Neyse.... Saygı ve sevgilerimle.

arkadaslar neden kuragen ıle aranızda sorun cıkartmaya calısıyorsunuz...bırılerı bısey yazıpta arkadan destek olarak konuyu saptırıyorsunuz burası bı paylasım platformu siz burda bılgı paylasacagınız yerde birini hedef secip sacma sapan muhabbetlerın donmesine sebep oluyosunuz(JAKOBEN maltintash) ınsanları sıteden sogutuyosunuz.....

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Alıntı Ahmet Erşen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    250 MCT kullanıcıları , BİLGİ PAYLAŞIM BAŞLIĞI,

Altında sohbet eden arkadaşlar ..

Sizlerden 233 sahifede kullanım ( 3 ağustos ) amaçlarımıda yazarak yan çanta ölçülerini istemiştim..Sağ olsun ARBETUS arkadaşımızdan hemen yanıt geldi.. Tekrar teşekkür ederim..Fakat ölçülerini gönderebilseydi çok daha mutlu olurdum....

Günde bilmemkaç kere bindiğiniz motorunuzdan ölçü almanın bukadar zor olmadığını düşünüyorum..Bence bu, bizden olmıyanlardan bizene diye düşündüğünüze inanmak , amma 7 / ağustosta sizlere yazı yazan ve 250 MCT sahibi olan Arbetus arkadaşınızın , görüşlerinizi alamayıp , ikinci defa
    sorması benim düşüncelerimi doğrular gibiydi...

A

Ben 150 ZAT başlığı altındaki formda yazışıyorum. Emekliyim.Yaşımda 60 .Zat formundan sizinle yazışan arkadaşlarda var. Onlarda bilir. Formdan bilgi isteyen arkadaşlara yardımımızı esirgemeyiz...Çünkü paylaşmak güzeldir.

Ama yinede bana cevap veren . veya vermeyen arkaşların hepsine teşekkür ederim.Gençsiniz gezme , dolaşma heycanınızı anlıyorum..Hoş sohbetler...

Kalın Sağlıcakla..
    Ahmet Abi,

öncelikle burası sanal bir ortam olduğu için kimin ne olduğunu kestirebilmek zor. Ben çantaları çoktan başka bir arkadaşıma hediye ettim kullanması için. YAni bende zaten çanta yoktu. ama senin motortuna yakışacağını düşündüğüm çanta tipini söyledim sana. diğer arkadaşlar belki bu alışverişi görüp cevap vermeyi gerek görmemiş olabilirler. bir çoğumuz çalıştığı için bazen aktif olarak bulunamayabiliyorlar. bende de vakit sıkıntısı olduğu için, ilgilendiğim konulara abone olurum son postları mail olarak alıyorum. senin sorunada bu sayede cevap verebilidim. hani belki öyle olmasa bende göremeyecektim. Ben şahsen sanal arkadaşılıkalra inanan biris değilimdir. Bus ebepten buradaki birçok kardeşimle telefonla, yüzyüze vs bir şekilde irtibat halindeyim. inanmıyoran burda işin ne diye soranlar olabilir. ama hala içimde bir umut var elbette çünkü şu an içinde olduğum, inandığım asıl sistemin üyelerini buralarda tanıdım. Uzatmadan, senin sorunu atlayıp sana cevap vermediğimiz. için tüm mct forumu adına senden özür dilerim.

Jakoben akrdeşim sana pm attım,

İki gün sizi bıraktık karıştırmışsınız ortalığı haftasonu sınavlarım içina dapazarına gidip geldim yaklaşık 400 küsür km yol yaptım. heveslenmeyin foto moto yok orta şeritten dip gaz1 saat 10 dk da SAÜ Esentepe kampüsüne çıktım. Orada Eski mct sürücüsü Player77 ile karşılaştım hoş bi sürpriz oldu bu. girişteki güvenlikten tutunda içerdeki veliler ve öğrenciler dfahil herkes benim macite dikti gözlerini. yolda da gurbetci hemşehrilerimiz beni solelrken süze süze solladıklarına hatta bana el salladıkalrına şahit oldum. gaz kesmeden 4. ve 5. vitesi kullanarak tahmin ettiğimden daha önce okula vardım.

Sağlıcakla.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:46 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:09 PM ----------

Alıntı salih06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar neden kuragen ıle aranızda sorun cıkartmaya calısıyorsunuz...bırılerı bısey yazıpta arkadan destek olarak konuyu saptırıyorsunuz burası bı paylasım platformu siz burda bılgı paylasacagınız yerde birini hedef secip sacma sapan muhabbetlerın donmesine sebep oluyosunuz(JAKOBEN maltintash) ınsanları sıteden sogutuyosunuz.....
    arkadaşlar, yazdığınız msejları değiştirmeyin. birinie birşey dediyseniz arkasında durun. kim başlattı kim ne yaptı anlaşılmıyor. ben şahsen başka motor kullanıcıların da sohbete katılması taraftarıyım. Lakin, gezi vs gibi aktivitelerin il grupları altında olması daha mantıklı olurdu. bu sayede ankarada motoru olan ve bir şeyler yapamayan arkadaşlarımızın da dikkatini çekmiş olursunuz. ve böylece MT Ankara eski parlak günlerine döner. Burası bilgi forumu sorunlara çözüm forumu buna göre kullanmaya özen gösterelim.

Sağlıcakla.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Motosikleti
    MCT 250
    Alıntı ARBETUS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahmet Abi,

öncelikle burası sanal bir ortam olduğu için kimin ne olduğunu kestirebilmek zor. Ben çantaları çoktan başka bir arkadaşıma hediye ettim kullanması için. YAni bende zaten çanta yoktu. ama senin motortuna yakışacağını düşündüğüm çanta tipini söyledim sana. diğer arkadaşlar belki bu alışverişi görüp cevap vermeyi gerek görmemiş olabilirler. bir çoğumuz çalıştığı için bazen aktif olarak bulunamayabiliyorlar. bende de vakit sıkıntısı olduğu için, ilgilendiğim konulara abone olurum son postları mail olarak alıyorum. senin sorunada bu sayede cevap verebilidim. hani belki öyle olmasa bende göremeyecektim. Ben şahsen sanal arkadaşılıkalra inanan biris değilimdir. Bus ebepten buradaki birçok kardeşimle telefonla, yüzyüze vs bir şekilde irtibat halindeyim. inanmıyoran burda işin ne diye soranlar olabilir. ama hala içimde bir umut var elbette çünkü şu an içinde olduğum, inandığım asıl sistemin üyelerini buralarda tanıdım. Uzatmadan, senin sorunu atlayıp sana cevap vermediğimiz. için tüm mct forumu adına senden özür dilerim.

Jakoben akrdeşim sana pm attım,

İki gün sizi bıraktık karıştırmışsınız ortalığı haftasonu sınavlarım içina dapazarına gidip geldim yaklaşık 400 küsür km yol yaptım. heveslenmeyin foto moto yok orta şeritten dip gaz1 saat 10 dk da SAÜ Esentepe kampüsüne çıktım. Orada Eski mct sürücüsü Player77 ile karşılaştım hoş bi sürpriz oldu bu. girişteki güvenlikten tutunda içerdeki veliler ve öğrenciler dfahil herkes benim macite dikti gözlerini. yolda da gurbetci hemşehrilerimiz beni solelrken süze süze solladıklarına hatta bana el salladıkalrına şahit oldum. gaz kesmeden 4. ve 5. vitesi kullanarak tahmin ettiğimden daha önce okula vardım.

Sağlıcakla.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:46 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:09 PM ----------

arkadaşlar, yazdığınız msejları değiştirmeyin. birinie birşey dediyseniz arkasında durun. kim başlattı kim ne yaptı anlaşılmıyor. ben şahsen başka motor kullanıcıların da sohbete katılması taraftarıyım. Lakin, gezi vs gibi aktivitelerin il grupları altında olması daha mantıklı olurdu. bu sayede ankarada motoru olan ve bir şeyler yapamayan arkadaşlarımızın da dikkatini çekmiş olursunuz. ve böylece MT Ankara eski parlak günlerine döner. Burası bilgi forumu sorunlara çözüm forumu buna göre kullanmaya özen gösterelim.

Sağlıcakla.
    ben yazımda herhangı bı degısıklık yapmadım yazdıgım gıbı duruyor dusuncelerımde oyle.... burada yazdıklarımla forumu alakadar etmeyen bıseler goremedım acıkcası evet ıl grubunda yayınlacak bu gezılerımız zaten bu gezılere tahmın ettıgımden daha cok talep var ..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:52 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:52 PM ----------

buraya bu resımlerımı videoları koymamımızmı sizi rahatsız ediyor??? eger oyleyse bıdaha koymayalım buraya....

Motosikleti
    ben yazımda herhangı bı degısıklık yapmadım yazdıgım gıbı duruyor dusuncelerımde oyle.... burada yazdıklarımla forumu alakadar etmeyen bıseler goremedım acıkcası evet ıl grubunda yayınlacak bu gezılerımız zaten bu gezılere tahmın ettıgımden daha cok talep var ..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:52 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:52 PM ----------

buraya bu resımlerımı videoları koymamımızmı sizi rahatsız ediyor??? eger oyleyse bıdaha koymayalım buraya....
    Salih kardeş lafım sana değil. millet birbirne girmiş okuyorum ortada bişey yok neden. yazılanlar değiştirilmiş anlaşılan. Birde o kadar gezi muhabbeti dönüyorki arada sorular kaynıyor. Buraya bir iki tane resim konur gezi yada buluşma forumuna link verilir. Forum adeti böyledir. Ben rahatzıs olmuyorum ama konu amac dışına çıkmasın istiyorum. sahibi ve yöneticisi olduğum bir çok motosiklet forum sitesinde hep böyle yaptık böylede yapılır kaldı ki birçok kişi aynı sorundan muzdarip. jakobenin de ahmet abininde bahsettiği olay bu. Jakoben ankaradan istanbul a taşınmış mct li ve ankaralı bir kardeşimiz bu zaman kadar kimseye bir tepki göstermedi. göstermezde. 2.5 senedir bu forumda yazıyorum bu akdar acayip bir sebepeten sürtüşme yaşanmamıştır bu forumda. arada birileri laf atar kaçardı o kadar.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ramzey QM 250 Chopper
    Tamam arkadaşlar mümkünse uzatmayalım. Amacımız kimsenin kalnibini kırmak değil. Sonuçta paylaşılamayan bişey yok ortada.
    Salihim akşam Akvaryum'dayım. Dün gelemediğim için üzgünüm ama bu gün kısmet olursa orada olacağım

Motosikleti
    MCT 250
    Tamam arkadaşlar mümkünse uzatmayalım. Amacımız kimsenin kalnibini kırmak değil. Sonuçta paylaşılamayan bişey yok ortada.
    Salihim akşam Akvaryum'dayım. Dün gelemediğim için üzgünüm ama bu gün kısmet olursa orada olacağım

evet uzatmayalım ne olursa olsun bızım bır ortak noktamız var....bu bıle bırbırımızı sevmek ıcın yeterde artar...bana kırılan olduysa ozur dılerım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:00 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:57 PM ----------

Salih kardeş lafım sana değil. millet birbirne girmiş okuyorum ortada bişey yok neden. yazılanlar değiştirilmiş anlaşılan. Birde o kadar gezi muhabbeti dönüyorki arada sorular kaynıyor. Buraya bir iki tane resim konur gezi yada buluşma forumuna link verilir. Forum adeti böyledir. Ben rahatzıs olmuyorum ama konu amac dışına çıkmasın istiyorum. sahibi ve yöneticisi olduğum bir çok motosiklet forum sitesinde hep böyle yaptık böylede yapılır kaldı ki birçok kişi aynı sorundan muzdarip. jakobenin de ahmet abininde bahsettiği olay bu. Jakoben ankaradan istanbul a taşınmış mct li ve ankaralı bir kardeşimiz bu zaman kadar kimseye bir tepki göstermedi. göstermezde. 2.5 senedir bu forumda yazıyorum bu akdar acayip bir sebepeten sürtüşme yaşanmamıştır bu forumda. arada birileri laf atar kaçardı o kadar.

abicim biz forumuma daha yenı uye olduk hatt bu motor sevdasınada yenı dustuk o yuzden bıraz acemıyız...senın gosterdıgın sekılde halledelım bundan sonra goktay abi bu konuyla ılgılnır artada bı kırgınlık olmaz umarım...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:02 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:00 PM ----------

bu bulusma mevzusuda sanırım bızım bıraz fazla olan heyecanımız yuzunden bu noktaya geldii.. bundan sonra uygunu neyse oyle davranacagız...

Motosikleti
    evet uzatmayalım ne olursa olsun bızım bır ortak noktamız var....bu bıle bırbırımızı sevmek ıcın yeterde artar...bana kırılan olduysa ozur dılerım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:00 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:57 PM ----------

abicim biz forumuma daha yenı uye olduk hatt bu motor sevdasınada yenı dustuk o yuzden bıraz acemıyız...senın gosterdıgın sekılde halledelım bundan sonra goktay abi bu konuyla ılgılnır artada bı kırgınlık olmaz umarım...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:02 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:00 PM ----------

bu bulusma mevzusuda sanırım bızım bıraz fazla olan heyecanımız yuzunden bu noktaya geldii.. bundan sonra uygunu neyse oyle davranacagız...
    En mantıklısı bu. bu topic hepimizin gereksiz yere şişirmeyelim. çünkü biçok kişi soraamadıklarını burda soruyor. sorularına burda yanıt alıyor. bu sitede burda ilgisiz davrandıkları için gidip en aktif topicteki model motoru alan insanlarla karşılaştım. Örnek olmamız gerekli.

Motosikleti
    MCT 250
    anlastık.. o zaman hadı bakalım sana bı soru benım motorum calıstıktan sonra ıstop edıyorum aku cevırmıyor mars doncegı yere tık tık tık dıye ses yapıor akunun durumu gayet ıyı acaba nedendir...=) dun aksam goktay abı gılle baktık gece bulamadık bıde saat 12 olmustu urasamadık =) yarın benım motorun bujılerı ıle yagı degısıyor bu arada masraf 60 lıra yag 50 bujıler 10 lıra degısımı kendımız yapıcaz bugun aksam yagı alıyorum ama ne alıyım tam olarak kısında bınıcem motora ....=)

Motosikleti
    anlastık.. o zaman hadı bakalım sana bı soru benım motorum calıstıktan sonra ıstop edıyorum aku cevırmıyor mars doncegı yere tık tık tık dıye ses yapıor akunun durumu gayet ıyı acaba nedendir...=) dun aksam goktay abı gılle baktık gece bulamadık bıde saat 12 olmustu urasamadık =) yarın benım motorun bujılerı ıle yagı degısıyor bu arada masraf 60 lıra yag 50 bujıler 10 lıra degısımı kendımız yapıcaz bugun aksam yagı alıyorum ama ne alıyım tam olarak kısında bınıcem motora ....=)
    şimdi jakoben nickli arkadaşımızında sorunu buydu marş rölesi arızası akünün orda büyük kondansatöre benzeyen bişey var. orda kalın 2 kablo var kırmızı siyah. vites boştayken o iki kabloya kısa devre yap bakalım marş basıyor mu? basıyorsa rölen ölmüştür. yenisini alıcaksın. Yağ olayına gelince ben kışın castrol power 1 10w40 yazın ise castrol actevo 20w40 kullanıyorum memnunum tavsiye ederim. buji oalrakda cr7hsa alın mutlaka c7 hsa da iyi ama cr serisi rezistanslı buji olduğu için ömür olarakda sizi bayağı götürür.

Motosikleti
    MCT 250
    şimdi jakoben nickli arkadaşımızında sorunu buydu marş rölesi arızası akünün orda büyük kondansatöre benzeyen bişey var. orda kalın 2 kablo var kırmızı siyah. vites boştayken o iki kabloya kısa devre yap bakalım marş basıyor mu? basıyorsa rölen ölmüştür. yenisini alıcaksın. Yağ olayına gelince ben kışın castrol power 1 10w40 yazın ise castrol actevo 20w40 kullanıyorum memnunum tavsiye ederim. buji oalrakda cr7hsa alın mutlaka c7 hsa da iyi ama cr serisi rezistanslı buji olduğu için ömür olarakda sizi bayağı götürür.

anladım abi aksam goktay abının abısı orayı soktu ve tornavıdayı akuye mı yoksa dedıgın seyemı degdırdı bılmıyorum kısa devre yaptırararak calıstırmak ıstedı ama olmadı... yagı bırazdan alcm 10w40 alıyım o zaman... bujıyı dun aldım ama kng aldım 2 adet 10 lira

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:24 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:24 PM ----------

yagın ucretı tam olarak nedır dun alıcaktım castrol 50 lira dedi almadım magnetık dımı...

Motosikleti
    anladım abi aksam goktay abının abısı orayı soktu ve tornavıdayı akuye mı yoksa dedıgın seyemı degdırdı bılmıyorum kısa devre yaptırararak calıstırmak ıstedı ama olmadı... yagı bırazdan alcm 10w40 alıyım o zaman... bujıyı dun aldım ama kng aldım 2 adet 10 lira

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:24 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:24 PM ----------

yagın ucretı tam olarak nedır dun alıcaktım castrol 50 lira dedi almadım magnetık dımı...
    söylediğim buji noları zaten ngk dır. 2000 kmde bir yağı değiştirmeni tavsiye ederim. yağ olarakda castrol power1 ve castrol actevo kullanmanı tavsiye ederim. yarı sentetiktir. fiyat olarak 40-50 tl arasıdır. otomobil yağı olsa daha ucuz olurdu.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler