Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 250 Mct Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ramzey QM 250 Chopper
    Anlaşıldı merkez..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GÖKTAX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 MCT
    Alıntı Kuregen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anlaşıldı merkez..
    Gürkan Abi hoşgeldin

Yarın akşam görüşmek üzere
    [B][COLOR="Red"]Ankara-Akvaryum Motosiklet Grubu[/COLOR][/B]

[COLOR="Black"]::xs26::.....TEHDİT.....::xs26::[/COLOR]

Motosikleti
    MCT 250
    Anlaşıldı merkez..

aksam ordaım

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    ulen kalan iznimde sinop a gitmeyi düşünüyorum motorla. Sırf size inat ankaradan geçicem. Bakalım gene toplanabilecek misiniz?? :D
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Motosikleti
    MCT 250
    Alıntı ARBETUS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ulen kalan iznimde sinop a gitmeyi düşünüyorum motorla. Sırf size inat ankaradan geçicem. Bakalım gene toplanabilecek misiniz?? :D

beklerız beklerız bızım coper lerınde zaten bıraz ayar falan gereklıydı
    bugun sabah 6da yola cıktım polatlıdan ıznım bıttı ankaraya ıse geldım otabandan ıbreyi 100e dayadım yokuslar harıc hep sabıt durdu derileride cektım yolda nasılda dıkkat cekıyor ya arablardan her gecen bakıyordu

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ramzey QM 250 Chopper
    Salihim yapmışın yine yapacağını Akşam kulaklarımızın pasını bir silelim kardeşim.
    Arbetus, Naci hocam ile kulağını çınlattık. Lakin seni Ankara'da görmek bizi ziyadesiyle memnun eder. Bekleriz, başımızın üstünde yerin var.

gecelerinefendisi100 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    Abiler motorun 5.vitesinden hiç memnun değilim.
    4. vitesle 5. vites neredeyse aynı ölçüde, yani vitesi 5 e atınca motor rahatlamıyor.Buna çare bulmam lazım.Çünkü motoru genelde uzun yolda kullanıyorum ve moto 100kmH da çok bağırıyor.

arka dişliyi 32 ye düşürdüm ama yine nafiile, aklımda vites dişlisini büyütmek var ama motorcuda o olmaz diyor, başka bir motorcuda olur diyor anlamadım gitti....HELP ME...
    http://img18.imageshack.us/img18/6691/mzaresmim.jpg

Motosikleti
    Alıntı gecelerinefendisi100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abiler motorun 5.vitesinden hiç memnun değilim.
    4. vitesle 5. vites neredeyse aynı ölçüde, yani vitesi 5 e atınca motor rahatlamıyor.Buna çare bulmam lazım.Çünkü motoru genelde uzun yolda kullanıyorum ve moto 100kmH da çok bağırıyor.

arka dişliyi 32 ye düşürdüm ama yine nafiile, aklımda vites dişlisini büyütmek var ama motorcuda o olmaz diyor, başka bir motorcuda olur diyor anlamadım gitti....HELP ME...
    debriyaj balatalarına baktır. 100 kmde bağırması çok olası değil.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Motosikleti
    MCT 250
    Salihim yapmışın yine yapacağını Akşam kulaklarımızın pasını bir silelim kardeşim.
    Arbetus, Naci hocam ile kulağını çınlattık. Lakin seni Ankara'da görmek bizi ziyadesiyle memnun eder. Bekleriz, başımızın üstünde yerin var.

abi aksam caddede yıne cılgın gıbı gozuken fakat efendı kısılıgımızı zedelemıyecek sekılde kastıracagız ortalıgı :ses ısınde goktay abi bizi bastıracak gıbı ama benımkıde senı bastırabılır bakarsın belkı bı bober gelır hepımızınkını bastırır 100le gıderken benım motorda cok bagırıyor ama sagını solunu ıyıce sıktıktan sonra &90 tıtresım azaldı sımdılık sadece hafıften gıdıklıyor

Motosikleti
    Alıntı salih06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi aksam caddede yıne cılgın gıbı gozuken fakat efendı kısılıgımızı zedelemıyecek sekılde kastıracagız ortalıgı :ses ısınde goktay abi bizi bastıracak gıbı ama benımkıde senı bastırabılır bakarsın belkı bı bober gelır hepımızınkını bastırır 100le gıderken benım motorda cok bagırıyor ama sagını solunu ıyıce sıktıktan sonra &90 tıtresım azaldı sımdılık sadece hafıften gıdıklıyor

hepinizin sesini keserim ulen :D Zaten arkamızdan egzosları yaptır diye topic açılıyor şaka bir yana yol yapmak istiyorum. ama ankaraya geldim "Xterkanın" nikli arkadaştan shadow almak için mayıs ayında bizi noter öpünce arkamıza bile bakmadan kaçtık :D

Motosikleti
    MCT 250
    hepinizin sesini keserim ulen :D Zaten arkamızdan egzosları yaptır diye topic açılıyor şaka bir yana yol yapmak istiyorum. ama ankaraya geldim "Xterkanın" nikli arkadaştan shadow almak için mayıs ayında bizi noter öpünce arkamıza bile bakmadan kaçtık :D
    sonuc olarak bulusuyoruz yani dimi abi senınkı kac perde acık ben daha 1 perde bıle actıramadım eksozu

Motosikleti
    Alıntı salih06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sonuc olarak bulusuyoruz yani dimi abi senınkı kac perde acık ben daha 1 perde bıle actıramadım eksozu
    ]

Perdemi? sen resimlerime bakmıyosun herhalde??? bende komple boru var

Motosikleti
    MCT 250
    ]

Perdemi? sen resimlerime bakmıyosun herhalde??? bende komple boru var
    kızma abi... ozur dilerim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:33 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:32 PM ----------

bu arada aksam akvaryumun onunde saat 9da bulusuyoruz isteyen herkes katılabilir...

Motosikleti
    Mondial 250 MCT
    Slm MaCiT'e gönül vermiş arkadaşlar
    1000 km devirdim bugün tıkır tıkır nazarlardan saklasın
    bu ön taraftaki nikelajlardan devir yükseldikçe gelen tırrrrr sesi çok rahatsız edici. dün gece söktüm komple nikelaj kısımları ve eriyen silikon yaptım depo ile arasında bir sürtünmedir diye ama ses hala kesilmedi vidaları sıkarken kırıcam diye korkuyordum. kırılırsa kırılsın deyip sıktım vidaları ama hala sesi kesemedim. ses başlayınca nikelajlardan önden asılıp kendime doğru çekince ses kesiliyor. tavsiyesi olan arkadaşlar bekliyorum.

Motosikleti
    Günaydın bu sabah işe bobber ımla geldim. bayağıdır gelmiyodum biraz paslanmışım.eski zamanımdan yavaş kaldım

rizakara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kırmızı MCT 250
    Alıntı celoz79 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm MaCiT'e gönül vermiş arkadaşlar
    1000 km devirdim bugün tıkır tıkır nazarlardan saklasın
    bu ön taraftaki nikelajlardan devir yükseldikçe gelen tırrrrr sesi çok rahatsız edici. dün gece söktüm komple nikelaj kısımları ve eriyen silikon yaptım depo ile arasında bir sürtünmedir diye ama ses hala kesilmedi vidaları sıkarken kırıcam diye korkuyordum. kırılırsa kırılsın deyip sıktım vidaları ama hala sesi kesemedim. ses başlayınca nikelajlardan önden asılıp kendime doğru çekince ses kesiliyor. tavsiyesi olan arkadaşlar bekliyorum.
    esas zırıltı kaynagı başka bir nokta olabilir. bende uzun yoldan sonra eksozları ön tarafına vidalı metal plakaların birinin vidası düştü demekki gevşekmiş. yani başka vidaları somunlarıda elden geçir.

GÖKTAX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 MCT
    Günaydın arkadaşlar dün akşam yine güzel bir buluşma daha yaptık. Fotolar daha sonra gelecek. İmkan olursa birde video var.
    Az sonra
    [B][COLOR="Red"]Ankara-Akvaryum Motosiklet Grubu[/COLOR][/B]

[COLOR="Black"]::xs26::.....TEHDİT.....::xs26::[/COLOR]

Motosikleti
    250mct yada çakma harley davidson
    Alıntı GÖKTAX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günaydın arkadaşlar dün akşam yine güzel bir buluşma daha yaptık. Fotolar daha sonra gelecek. İmkan olursa birde video var.
    Az sonra
    Kardeşim kusura bakmayın yaa size katılamadım keçiörende olmama rağmen sıkıntılar peş peşe gelinde insan da hiç bir şey kalmıyor pazar gününe bi gezi ayarlayalımda gezelim hacım yaa en boş zamanım pazar günleri ne zamandır heveslendim olmadı benim en büyük hayalim uzun yol yapmak ama seneye alanya düşünüyorum bakalım nolcek

Gürcell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 Zat tı. :P
    Salih06 dostum dün akşam o kadar çaba sarfedilen resimler nerede? :D
    Umarım Ankara MT sayfasına da koyarsınız.
    Nerede bu hayatın restart düğmesi? Kasmaya başladı artık, Yeniden başlatmam lazım...

Motosikleti
    MCT 250
    Alıntı bycharisma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim kusura bakmayın yaa size katılamadım keçiörende olmama rağmen sıkıntılar peş peşe gelinde insan da hiç bir şey kalmıyor pazar gününe bi gezi ayarlayalımda gezelim hacım yaa en boş zamanım pazar günleri ne zamandır heveslendim olmadı benim en büyük hayalim uzun yol yapmak ama seneye alanya düşünüyorum bakalım nolcek
    dun cok guzel ve gayet keyıf verıcı hem bır bulusma oldu bycarızma katılmasan bıle 5 dakıkada olsa meraba demek ıcın ugrayabılırdin...sureklı bulusalım dıyosun ama daha hıc bı katılım gerceklestıremedın

dunden bıraz bahsedıyım saat 9da bulustuk sonra dogukan kuragen ben ve goktax bıraz akvaryum onunde durduk sonra yozgat bulvarına gıttık orda uzun bı muahbbetten sonra saat 12 oldu bıraz orda turladık ve cıflıkge gıtmeye karar verdık cıflıkte bısıler yedıkten sonra gerı donduk ve kuragenı bıraktık sonra sırayla herkes evıne bırakıldı sonrakı bulusmayıda cumartesı dıye dusunuyoruz herkese cok tesekkur edıyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:34 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:33 PM ----------

Alıntı bycharisma adlı üyeden alıntı Mesajı göster

gursel abi resımlerden baska vıdeoda var onları oktay abı halledecek resımler ıcın ne cektıgımızı sen biliyorsun resımler gelıcek hatta dur ben 2 tane kendı cektıgımden ekleyeyım selamlar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler