Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 250 Mct Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MCT 250
    Alıntı Kuregen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşte ekip... Gerçekten çok güzel bir geceydi. Hepinizi yürekten kutluyor ve teşekkür ediyorum. Bu arada akşam aynı yerde olmaya çalışıcam.

hocam super olur haberleselım... fakat bugunde cocuk aglıyo dıye mazeret kabul etmeyiz
    arbetus abı merak ıyı bısey diil ya dun meraktan bı racıng topluluguna karıacaktım baktım adamlar tenha bı yerde gece ıckı iciyor bırde kadın falan vardı ben roketledim tabi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ramzey QM 250 Chopper
    Doğrusunu yapmışın Salihim. Bu gün bendenizin işi yatar dostlarım. Akşam bir dostun düğünü varmış Pazar sabahı kısmet olursa Sivas yolundayım, salı burdayım. Yine haberleşiriz, akşam için aman dikkat! Gözlerinizden öperim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:35 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:34 PM ----------

Bu arada şu İstanbul ekibiyle Abant'da buluşalım derim. Tabi İstanbullular gelirse

GÖKTAX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 MCT
    Doğrusunu yapmışın Salihim. Bu gün bendenizin işi yatar dostlarım. Akşam bir dostun düğünü varmış Pazar sabahı kısmet olursa Sivas yolundayım, salı burdayım. Yine haberleşiriz, akşam için aman dikkat! Gözlerinizden öperim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:35 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:34 PM ----------

Bu arada şu İstanbul ekibiyle Abant'da buluşalım derim. Tabi İstanbullular gelirse
    Abi gelebilsen iyi olurdu ama sağlık olsun başka zaman inşallah.

Hayırlı akşamlar.

zihni05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monero Cxm 250A
    Hooorrrrnnnn !! Vay Ankaranın chopper'a gönül veren milleti selamlar olsun tanıştığımız ve tanışacağımız dostlarımıza... Fotolar +10 numara göürşmek üzere ;)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ramzey QM 250 Chopper
    Bekleriz Zihni. Kalbimiz dost bilen herkese açık...

Motosikleti
    MCT 250
    Alıntı zihni05 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hooorrrrnnnn !! Vay Ankaranın chopper'a gönül veren milleti selamlar olsun tanıştığımız ve tanışacağımız dostlarımıza... Fotolar +10 numara göürşmek üzere ;)

evet beklerız kuragen abi saglık olsun.. dun aksam goktas abıyle bulustum 12 ye kadar muhabbet ondan sonra onlara gıttık goktax abının abısı motor uzmanı benım tesısatı yenıledı.. gece saat 2de bizim eve geldık 2-30da anca ayrılabildik yıne super bı geceydı.. tabı sen suan yolda oldugun ıcın yazdıklarımı okuyamayacaksın goktax abı selamlar salı gunu yenıden toplanırız galıba yenı kısılerde gelebilir yer belli etlik akvaryum onu

Motosikleti
    250 MCT
    Alıntı zihni05 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam saygı bizden Onur abi buluşmamıza geldiğin bizleri şereflendirdiğin için çok teşekkür ederim.
    Bekleriz Zihni. Kalbimiz dost bilen herkese açık...
    Çok doğru söyledin Gürkan abi katılmak isteyen herkez arzu ettikleri zaman buluşmalarımıza katılabilir
    Alıntı salih06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

evet beklerız kuragen abi saglık olsun.. dun aksam goktas abıyle bulustum 12 ye kadar muhabbet ondan sonra onlara gıttık goktax abının abısı motor uzmanı benım tesısatı yenıledı.. gece saat 2de bizim eve geldık 2-30da anca ayrılabildik yıne super bı geceydı.. tabı sen suan yolda oldugun ıcın yazdıklarımı okuyamayacaksın goktax abı selamlar salı gunu yenıden toplanırız galıba yenı kısılerde gelebilir yer belli etlik akvaryum onu
    Aleyküm selam kardeşim. Salı günü gece nöbetim var ama siz buluşursanız ben de başka zaman size katılmaya çalışırım

Motosikleti
    250 MCT
    Alıntı canicellat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese Gunaydin Arkadaslar;

Dun'den itibaren benimde bir mct'tem oldu. Motor gayet hosuma gitti gidisi rahatli konusunda beni memnun etti.
    Hayırlı olsun. Programın yoğunluğundan bazı mesajlar atlanabiliyor sayfalar çok hızlı atlıyor. Kusura bakmayın.

ugurapay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250
    Alıntı ARBETUS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uyu isanbul uyu. Bak ankara atağa kalktı biz hala buluşacaz. Bua rada sizin orda benizn daha pahalı galiba
    Bi bak bakalım ankarada kaç topiç acılmış birde istanbula bak
    İstanbul Mt de bile yazan kaç kişi
    Gecen sene yırtındık toplanalalım diye bir anda herkezin işi cıktı
    Ankaralı bir kaç arkadaş toplanmış lar güzel bravo yarın onlara da buırası ytmez
    bir topiç de onlar acar
    Ne olacak Bu Türkiye nin ve Tekstilin Hali http://www.apaydinmakine.net

Arkadaslar lutfen yardımcı olunnnn

Aradaslar ıyı gunler mct arka canttan arıyorum celık jant alıpta kenarda duran yada ardkasında esınde dostunda bıldıgı olan varsa yardımcı olursa sevınırım...0554 610 08 53 bklıorum..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:58 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:57 AM ----------

Kac gundur sıteye yazıorum hıckımse yazdıklarımı gormuor sanırım sebebını anlkıyamad

Motosikleti
    Mondial 250 MCT
    Maşallah Forum Canlanmış eski günlerine dönmüş
    Şimdi Ankarada olmak vardı

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Nihayt arka kuyruğu kestim. Artık geriye dönüşsüz tek kişilik oldu. Birde ufak istanbul turu attım. Giderken bir minibüs dolusu insanın alkış ve tezahüratları ile e-5 i geçtim. Koltuğum olmadığı için fazla hızlı gitmedim. Beni sollayan her araba bu güdonla nasıl sürdüğümü tartışıyorlardı el hareketlerinden anlayabiliyorum. Dönüşte de 131 doğan daki elemanların alkış ve tezahüratları ile günü bitirdim
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

rizakara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kırmızı MCT 250
    üstat yeni halin resmi varmı ?
    Alıntı ARBETUS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nihayt arka kuyruğu kestim. Artık geriye dönüşsüz tek kişilik oldu. Birde ufak istanbul turu attım. Giderken bir minibüs dolusu insanın alkış ve tezahüratları ile e-5 i geçtim. Koltuğum olmadığı için fazla hızlı gitmedim. Beni sollayan her araba bu güdonla nasıl sürdüğümü tartışıyorlardı el hareketlerinden anlayabiliyorum. Dönüşte de 131 doğan daki elemanların alkış ve tezahüratları ile günü bitirdim

Motosikleti
    Alıntı rizakara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üstat yeni halin resmi varmı ?
    Yapım aşamasının bile resmi var fakat arkadaşta kaldı

aha bende varmış bir iki poz. Ekleyeyim;

en fotojenik pozuda bu olmuş bee
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Motosikleti
    250 MCT
    Alıntı oszkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aradaslar ıyı gunler mct arka canttan arıyorum celık jant alıpta kenarda duran yada ardkasında esınde dostunda bıldıgı olan varsa yardımcı olursa sevınırım...0554 610 08 53 bklıorum..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:58 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:57 AM ----------

Kac gundur sıteye yazıorum hıckımse yazdıklarımı gormuor sanırım sebebını anlkıyamad
    Kardeş mesajlarını görüyoruz ama malesef yardımcı olacak kimse yok demekki. Cant kolay değiştirilen birşey değil malum. Genelde orijinalinde çelik alıyor arkadaşlar. Çıkma cantı olan tanıdığım yok malesef
    Ankara-Akvaryum Motosiklet Grubu

.....TEHDİT.....

Ahmet Erşen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial ZAT 150 2005
    Mondial 250 MCT sahibi arkadaşlar

Ben mondial ZAT 150 formu üyesiyim..Sizlerden bir ricam olacak.....Ben motoru çokça market ve pazar alışverişlerinde kullanıyorum..Arka 42 Lt lik çanta var ama yetersiz kalıyor..Sağa ve sola MCT nin çantalarınından takmak istiyorum....Fakat çevremde MCT olmadığı için çanta ölçüleri elimde yok....Şipariş etsem , olmadığı taktirde 150 tl boşa gidecek...

Bu sebepten sizlerden ricam........ MTC yan çantasının , en , boy , ön yükseklik ve arka yükseklik ( yatay açıyı çizebilmem için ) ölçülerini yazabilirseniz sevinirim..

Koli kartonundan bire bir örneğini yapıp , arka seleye bağıntı yerlerine ve görünüşüne ve stop ve sinyal lambalarını kapatıp kapatmayacağına bakmak istiyotum....

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim...

Kazasız , masrafsız ve keyifli sürüşler..

Motosikleti
    Alıntı Ahmet Erşen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mondial 250 MCT sahibi arkadaşlar

Ben mondial ZAT 150 formu üyesiyim..Sizlerden bir ricam olacak.....Ben motoru çokça market ve pazar alışverişlerinde kullanıyorum..Arka 42 Lt lik çanta var ama yetersiz kalıyor..Sağa ve sola MCT nin çantalarınından takmak istiyorum....Fakat çevremde MCT olmadığı için çanta ölçüleri elimde yok....Şipariş etsem , olmadığı taktirde 150 tl boşa gidecek...

Bu sebepten ricam.. yan çantanın en , boy , ön yükseklik ve arka yükseklik ( yatay açıyı çizebilmem için ) ölçülerini yazabilirseniz sevinirim..

Koli kartonundan bire bir örneğini yapıp , arka seleye bağıntı yerlerine ve görünüşüne ve stop ve sinyal lambalarını kapatıp kapatmayacağına bakmak istiyotum....

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim...

Kazasız , masrafsız ve keyifli sürüşler..

orijinal mct çantaları yerine armodenin soft çantalarını kullanırsan daha rahat edersin hem daha kullanışlı olur hemde ucuza gelir. soft dediysemde içinde sert plastik malzeme var ve su geçirmiyor. bağşantı aparatınada pek gerek kalmaz bu sayede.

Ahmet Erşen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial ZAT 150 2005
    ARBETUS ,Arkadaşım ilgine teşekkür ederim..

Fakat deri veya vinil tipi çantaları epey araştırdım.Fakat bu tip çantalar cooper larda güzel duruyor Benimki Max Scooter ..Scooterlerde yapmacık gibi duruyor..Epeyce bir yan çatada ( İnternet te ) aradım fakat çok pahallı ve büyük geldi...Deri veya VİNİLLER toz tuttuğu için pek tercih etmiyorum.. Teşekkür ederim..Sağol..

Motosikleti
    Alıntı Ahmet Erşen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ARBETUS ,Arkadaşım ilgine teşekkür ederim..

Fakat deri veya vinil tipi çantaları epey araştırdım.Fakat bu tip çantalar cooper larda güzel duruyor Benimki Max Scooter ..Scooterlerde yapmacık gibi duruyor..Epeyce bir yan çatada ( İnternet te ) aradım fakat çok pahallı ve büyük geldi...Deri veya VİNİLLER toz tuttuğu için pek tercih etmiyorum.. Teşekkür ederim..Sağol..
    deri yada vinil değil bahsettiklerim. textil su geçirmez kumaş.

http://www.sahibinden.com/armode_sof...XQQdisplayitem

bahsettiğim ürün bu. araştırırsan uygun fiyatlı bulabilirsin.

Motosikleti
    250 MCT

Yeni Buluşmamız Hakkında

Arkadaşlar yarın (Çarşamba) akşam yeni bir buluşma düzenlemeyi düşünüyoruz. Şimdiden 3 kişiyiz. Gelmek isteyen arkadaşların katılımlarını bekliyoruz. Programı buluşma esnasında oy birliği ile belirliyoruz. Kimseyi zor durumda bırakmadan şartlar dahilinde hareket edilecektir. Buluşmalarımız genellikle uzun sürmekte fakat işi olan veya vakti sınırlı olan arkadaşlar kısa süreli de katılabilir. Önemli olan kaynaşmak eğlenmek.
    Buluşma yerimiz 05.08.2009 saat 21:00 Etlik Akvaryum önüdür.

Saygılar.
    Ankara-Akvaryum Motosiklet Grubu

.....TEHDİT.....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)

Bu Konudaki Etiketler