Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 250 Mct Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    GÖKTAX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 MCT
    Alıntı ARBETUS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kullanış genel oalrak çok rahat helei sırtınıda arkaya verdin mi uyumaman için bi nedenin yok uğurapay, player77, jakoben ve diğer tüm istanbul mct tayfası bu hafta sonu toplaşak bir yerlerde
    Tahmin ettiğim gibi çok keyifli ozaman. İnanmıyacaksın abi ama ben bi keresinde abimin iş çıkışını beklerken ayaklarımı peglere koyup kafamı sisy bara dayayıp sızmıştım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MCT 250
    Alıntı GÖKTAX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tahmin ettiğim gibi çok keyifli ozaman. İnanmıyacaksın abi ama ben bi keresinde abimin iş çıkışını beklerken ayaklarımı peglere koyup kafamı sisy bara dayayıp sızmıştım
    demek ki cok yorulmussun ama senın sıssy barında masallahı var yani

Motosikleti
    250 MCT
    Alıntı salih06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

demek ki cok yorulmussun ama senın sıssy barında masallahı var yani
    Ya kardeşim nöbetten çıkmışım hava 30 bilmem kaç derece Motor da malum ikiz yatak gibi geriye birtek şey yapmak kalıyor

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:02 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:13 PM ----------

Alıntı salih06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugun aksam saat 9 da etlıkte bulusalım bırı daha var bana mesaj attı oda katılacak.. sımdılık 4 kisiyiz sanırım gelmek ısteyenler mesaj yazabilir
    Akşam 9 'da Etlik Akvaryum 'da görüşmek üzere

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ramzey QM 250 Chopper
    Akşam ordayım.

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    ben yalnız kovboy redkid gibi maacitin koltuğunu eyer misali çıkarıp kafama yastık yaptığımı biliyorum kampta Üstünde de yatmışlığım var elbet. Bir ekresindede o benim üstüme yattı ama şükür fazla ezmedi beni :d
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

JAKOBEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gt250 COMET
    Abi gebze uzak geliyorsa fulya da red zone var adaşımdır. gebzeden benim gönderdiğimi söylersen yardımcı olur sana.
    Sağolasın Barış. Benim usta istediğim aküden bulamazsa senin bağlantılarına başvuracağız artık, olmadı sen aküyü alacaksın ben sana buluştuğumuzda ödemesini yapacağım dostum..
    Build A Fire A Thousand Miles Away To Light My Long Way Home
    I Ride A Comet My Trail Is Long To Stay Silence Is A Heavy Stone

Motosikleti
    MCT 250
    arkadaslar bızz 4 uye aksam etlik te kesın olarak bulusuyoruz bugun ankarada olupta katılmak ısteyen herkes saat 9 da akvaryumun onune gelebilir...

Motosikleti
    Alıntı JAKOBEN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağolasın Barış. Benim usta istediğim aküden bulamazsa senin bağlantılarına başvuracağız artık, olmadı sen aküyü alacaksın ben sana buluştuğumuzda ödemesini yapacağım dostum..
    abi para önemli değil aramızda biliyosun. Olmadı al beni şirketten iki dakka çalıştıram götürem motoru aküyü takıp geri getireyim. varsa başka sıkıntıları onlarıda hallederim.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Motosikleti
    250 MCT
    ben yalnız kovboy redkid gibi maacitin koltuğunu eyer misali çıkarıp kafama yastık yaptığımı biliyorum kampta Üstünde de yatmışlığım var elbet. Bir ekresindede o benim üstüme yattı ama şükür fazla ezmedi beni :d
    Abi macitin etinden sütünden derisinden gerisinden herşeyinden faydalanıyosun sende

ugurapay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250
    Selam millet
    Motorum son zamanlarda biraz bağırıyordu
    ne oldu diye merak ederken karbürotör manifoltların çatladığını gördüm
    dün onları değiştirdim
    mübarek saat gibi oldu ne ses var nede seda motorda
    motorda sesten hoşlanmadığım için
    daha önce kerata homurdanıyordu
    Ne olacak Bu Türkiye nin ve Tekstilin Hali http://www.apaydinmakine.net

JAKOBEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gt250 COMET
    abi para önemli değil aramızda biliyosun. Olmadı al beni şirketten iki dakka çalıştıram götürem motoru aküyü takıp geri getireyim. varsa başka sıkıntıları onlarıda hallederim.
    Açıkçası böyle birşey süper olur; hem artık motoru ciğerine kadar tanıyan biri olarak senin tarafından test edilmişte olur. Dur bakalım benim ustadan bir haber çıkmazsa bir planlama yaparız birlikte; ya ben seni işten alır götürürüm ya motoru çalıştırıp sana getiririm (üzerindeki aküyü söktüm ama jumpstarter denilen harici akü gibi bir aletle çalıştırabiliyorum motoru). Hem akü sorunumu halletsem bile motoru sana getireyim de sen belli bir süreliğine bir test et benim motoru..
    Build A Fire A Thousand Miles Away To Light My Long Way Home
    I Ride A Comet My Trail Is Long To Stay Silence Is A Heavy Stone

ugurapay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250
    Mt de daha öncede yazmışlardı motor ustası hakkında pek ilgilenmemiştim gecenlerde yine adamı met etmişler
    dur şansımı bir deneyeyim dedim gittim
    Adam hakikaten ustaymı birde hızlı pire gibi maşallah
    Üsküdarda Ferhat usta
    Valla tavsiye ederim
    Ne olacak Bu Türkiye nin ve Tekstilin Hali http://www.apaydinmakine.net

Motosikleti
    250 MCT
    Bu arada dün akşam 5 cruiser motosiklet Etlik'in altını üstüne getirdik Güzel bir gezi daha yaptık. Yine tanışma ve sohbet ağırlıklı bir buluşma oldu. Fotoları işte olduğum için şimdi ekleyemiyorum ama sağolsun abim benim nikim ile öğleden sonra ekleyecek.
    Katılan arkadaşlara teşekkür ederim (Ben- Salih - Onur- Doğukan ve Gürkan(Kuregen) abi).
    Saygılar.
    işte resimleriniz.

bir tane daha

işte bizde geldik

Onur - ben- sALİh - gürkan abi - doğukan

Güzel geceydi katılanlara tekrar teşekkür ediyorum.

Motosikleti
    MCT 250
    Bu arada dün akşam 5 cruiser motosiklet Etlik'in altını üstüne getirdik Güzel bir gezi daha yaptık. Yine tanışma ve sohbet ağırlıklı bir buluşma oldu. Fotoları işte olduğum için şimdi ekleyemiyorum ama sağolsun abim benim nikim ile öğleden sonra ekleyecek.
    Katılan arkadaşlara teşekkür ederim (Ben- Salih - Onur- Durukan ve Gürkan(Kuregen) abi).
    Saygılar.
    işte resimleriniz.

bir tane daha

işte bizde geldik

Onur - ben- sALİh - gürkan abi - doğukan

Güzel geceydi katılanlara tekrar teşekkür ediyorum.

hakıkaten cok guzeldi... kimseye rahatsızlık vermeden meraklı gozler arasında gezen 5 cooper ın arasından bır tanesı olmak super bi duyguydur tanısma agırlıklı olan bulusmamız cok samımı gectı ınsallah surekli boyle olur goktas abi aksam yanına geliyorum bende katılanlara cok tesekkur edıyorum

Motosikleti
    uyu isanbul uyu. Bak ankara atağa kalktı biz hala buluşacaz. Bua rada sizin orda benizn daha pahalı galiba

Motosikleti
    250 MCT
    Abim fotoları eklemiş teşekkür ederim. Salih akşam aynı saatte aynı yerde buluşur bize geçeriz kardeş.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:56 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:48 PM ----------

uyu isanbul uyu. Bak ankara atağa kalktı biz hala buluşacaz. Bua rada sizin orda benizn daha pahalı galiba
    Orada ne kadar bilmiyorum ama Burada 3.25 'e çıktı yeniden. Pompacı abiden rica ettik foto çek diye oda özellikle tabelayı çekmeye uğraştı. Bedava şipşak yok reklamımız olsun diye

Motosikleti
    Mondial 250Mct
    Ben oldskol bobber sevdiğim için ön teker böyle ince olucak belki komple kapatırım jantı ama ebat böyle hatta bulabilirsem 21 inçlik bi jant düşünmekteyim. arka janta da beyaz yanak. şasedeki kuyruk çıkıntısınıda kesip tam tek kişlik yaptıktan sonra orijinal arka amortisötlerini geri takıcam böyle enduro gibi oldu

Sende demi websense sıkıntısı var bizim şirketteki gibi Nesyeki ben şirkette bu sistemi koyanların tarafında olduğum için bana sıkıntı yaratmıyor
    arkadaşım sensilindiri büyütmek istiyorsun silindir iyi ama şansıman kücük geliyor ben bunları yapmaya düşündüm ve benim ustam silindiri bunların büyüyk şanzıman ufak geldği icin dağlıyor dedi iş şanzımanda anlıyacan

Motosikleti
    MCT 250

abi ankara ekıbı olarak gercekten masallahımız var.. merak etme senıde bolca andık boberınıde bugun sende bıze katılırsın belkı goktas abı ben bugun ıs cıkısı dukkana gooturucem ııce bı sagı solu sıktırıcam zaten bırde sen zıncır ayarı cektıgın zaman 1100 harleye tas cıkarıcak ınsallah

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ramzey QM 250 Chopper
    İşte ekip... Gerçekten çok güzel bir geceydi. Hepinizi yürekten kutluyor ve teşekkür ediyorum. Bu arada akşam aynı yerde olmaya çalışıcam.

Motosikleti

sizi böyle kalitesiz fotolarla çıldırtacam meraktan buluşma tertipleyeceksiniz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler