Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 250 Mct Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial 250 MCT
    arkdaslar benım motor daha cıkmadı ya napıyorlarsa bunlar inş bugun cıkarda kavusum motoruma hafta sonuda goruselim kaynasalımda birbirimizede yardımcı olabilcemiz konular olur sırtımızda yere gelmez servislerdende kazık yemem :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MCT 250
    Alıntı turgayonur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkdaslar benım motor daha cıkmadı ya napıyorlarsa bunlar inş bugun cıkarda kavusum motoruma hafta sonuda goruselim kaynasalımda birbirimizede yardımcı olabilcemiz konular olur sırtımızda yere gelmez servislerdende kazık yemem :D

hangi serviste bugun aksam kesin bir bulusma yapacaksak mesaj gonder goktas abıye bı soraym bugun nobetı vardı galıba baska gelen yokmu ya aksam

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ramzey QM 250 Chopper
    Salih bu akşam biraz zor olabilir. Ama yarın ben müsaitim. Bu arada servis işine dikkat. Ben Yiba'dan aldım. Ama oradan aldığıma pişman oldum. Şimdi Sincan'da bi servisle görüşüyorum. Bizim yeni olduğumuzu bildiklerinden fiyat extra oluyor, haberiniz olsun. Bilen birileri ile gitmek lazım.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:20 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:15 PM ----------

Kuregen, Salih, Bycarisma, Turgay, Göktax başka ekleyen varsa lütfen yazsın. Bu arada özelden mesaj ile telefon numaralarını gönderirseniz sevinirim.

Motosikleti
    Mondial 250 MCT
    servisten istedim motoru şlimdide bilmemnesi deişmesi gerekio dediler 110 liraymıs oda bnde istedeim toplayın motoru getririn dedim beceremediler serefsizler bir hafta oldu ya

Motosikleti
    MCT 250
    Alıntı turgayonur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    servisten istedim motoru şlimdide bilmemnesi deişmesi gerekio dediler 110 liraymıs oda bnde istedeim toplayın motoru getririn dedim beceremediler serefsizler bir hafta oldu ya

isin gercekten zor bu yetkılı servıs mı acaba allah dusurmesin bu mereti net olarak arızası ne ıdi

feryth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250 Comet
    Arkadaşlar İstanbul da hiç MCT sahibi yok mu? Toplanalım, gezi planlayalım.

gecelerinefendisi100 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    Alıntı feryth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar İstanbul da hiç MCT sahibi yok mu? Toplanalım, gezi planlayalım.

Olmaz mı
    Bende gaziosmanpaşadayım.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:49 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:47 PM ----------

Alıntı ARBETUS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tam olarak öyle değil. biraz karışık. çünkü uzaktan çalıştırma muhabbeti falan var. o biraz karışık benim alarmım çekmecemde duruyor. elektrik tesisatı ile uğraşmayı pek seven biri değilim
    Abi bana uzaktan çalıştırma lazım değil, sadece alarm olsa yeter.
    O zaman nasıl olur....
    http://img18.imageshack.us/img18/6691/mzaresmim.jpg

Merhaba;

250 Mct için uygun fiyatlı motor bloğu arıyorum, servislerde ve tamircilerde uçuk fiyatlar aldım, motorumu yeni aldığım ve arkasından kaza yağtığım için verilen fiyatlar bütçemin çok üzerinde.

Yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa çok sevinirim. Motor bloğumun sağ kısmında kırık var ve kaynak tutmayacak derecede değiştirmem gerekiyor.

Şimdiden Teşekkür ederim..

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    Alıntı tool adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba;

250 Mct için uygun fiyatlı motor bloğu arıyorum, servislerde ve tamircilerde uçuk fiyatlar aldım, motorumu yeni aldığım ve arkasından kaza yağtığım için verilen fiyatlar bütçemin çok üzerinde.

Yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa çok sevinirim. Motor bloğumun sağ kısmında kırık var ve kaynak tutmayacak derecede değiştirmem gerekiyor.

Şimdiden Teşekkür ederim..
    kaliteli bir tornacıya götür parcayı hallederler ;) nerden bulucan bloğu yoksa
    Motosiklet mucidi

Alıntı bycharisma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben vereyim 75 e arka jantı dedim istemedin kardeşim daha ucuza nerde bulacan hem tamir mamir görmüş bişi değil gayet sağlam

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:35 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:33 AM ----------

Hacım önceden bildirmen lazımdı benim motor serviste ayrıca yağ kaçırıodu bakalım napcaklar baya yağ kaçırdı bıktım valla tam düzene girdi derken başka bişiler çıkıo bi gün gezi ayarlayak kopalım şef haber ver hafta sonuna felan

YArın kargo yaparmısn jantı.adres versem

GÖKTAX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 MCT
    Alıntı salih06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet isteyen herkes gelebilir abi mesaj attım sana

aksam goktax abi ile bulustuk bulusmaya gıderken yolda bı mct gordum yolda durduk konustuk derken oda benle goktax abının yanına geldı 9 da bulustuk saat 12-30 cıvarında ayrıldık super oldu aksam caddede 3 motor falan anlatılmaz yasanır... goktax abı bıze zaman ayırdıgı ıcın tesekkur ederım...
    Evet kardeş çok eğlenceliydi. Salih kardeşim Doğukan ve ben 3 MCT Etlik 'te kimseyi rahatsız etmeden tehlikeye düşürmeden kısa ama çok keyifli ve bol muhabbetli bir buluşma gerçekleştirdik. Ani olduğu için foto çekemedik ve diğer arkadaşlar katılamadı ama daha sonra inşallah planlı olarak daha çok katılımla tekrar buluşuruz.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:42 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:37 PM ----------

Alıntı ARBETUS adlı üyeden alıntı Mesajı göster

uzun bi aradan sonra nihayet motorumla aynı karedeyim

Resimlerde koltuk egzos ve ön çamurluklar yok. onlarda geçen hafta takıldı.

Bobber projemde sakin adımlarla ilerlemekteyim. büyük bir kısmını tamamladım.

Bir çok kullanıcı beğenmeyebilir. ama bobber bir yaşam tarzıdır. chopperın atasıdır. yapması binmesi sürmesi çok keyifli. Heleki insanların kendi aralarında harleye bak be diye başlayan konuşmalara kulak misafiri olmak. ya da araç sürücülerinin camlarını açıp kardeş bu ne marka diye sorması dikkat çekmek güzel bir duygu.
    Abi makina çok canlı olmuş güle güle kullan. Yalnız merak ettim gidon çok yüksek gibi kullanış olarak nasıl acaba
    Tecrübe etmek isterdim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ramzey QM 250 Chopper
    Tamam. Yarın akşam inşallah yanınızdayım...

GÖKTAX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 MCT
    Alıntı Kuregen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamam. Yarın akşam inşallah yanınızdayım...
    Güzel bir buluşma daha yapalım. İnşallah katılım çok olur arkadaşların işleri çıkmaz net saati belirleyelim ki kimse madur olmasın yarın haberleşiriz.

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Alıntı GÖKTAX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet kardeş çok eğlenceliydi. Salih kardeşim
    Abi makina çok canlı olmuş güle güle kullan. Yalnız merak ettim gidon çok yüksek gibi kullanış olarak nasıl acaba
    Tecrübe etmek isterdim

kullanış genel oalrak çok rahat helei sırtınıda arkaya verdin mi uyumaman için bi nedenin yok uğurapay, player77, jakoben ve diğer tüm istanbul mct tayfası bu hafta sonu toplaşak bir yerlerde
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

ugurapay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250
    Ben bu hafta sonu yokum istanbulda
    Başka bir zamana inşallah
    Ne olacak Bu Türkiye nin ve Tekstilin Hali http://www.apaydinmakine.net

Motosikleti
    Bmw F650
    Herkese Gunaydin Arkadaslar;

Dun'den itibaren benimde bir mct'tem oldu. Motor gayet hosuma gitti gidisi rahatli konusunda beni memnun etti.

Motosikleti
    MCT 250
    Alıntı GÖKTAX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel bir buluşma daha yapalım. İnşallah katılım çok olur arkadaşların işleri çıkmaz net saati belirleyelim ki kimse madur olmasın yarın haberleşiriz.

bugun aksam saat 9 da etlıkte bulusalım bırı daha var bana mesaj attı oda katılacak.. sımdılık 4 kisiyiz sanırım gelmek ısteyenler mesaj yazabilir

JAKOBEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gt250 COMET
    Barış ben hala yeni bir akü almakla meşgulüm. Ben Gebzeye gece geç vakit gelip sabah erken çıkınca seninle görüşme fırsatımız olmadı ve daha sonra seninle akü alabileceğim yer konusunda tekrar bir görüşmemiz olmayınca akü konusunda bir gelişme olmadı. Ben de Florya sanayide arabamın ustası olan arkadaşla konuşurken akücü bir arkadaşından 40ytlye 12v 7A ya da 12V 9A bosch akü bulabileceğini söylemişti bu aralar ondan haber bekliyorum. Neden bu kadar geç kaldı dersen suç tamamen bende; iş güç yüzünden üstüne düşmediğimden geç kaldı. Dolayısıyla akü olayım halledildikten sonra bir haftasonu Avrupa yakasının sahil kesiminde yapılacak bir buluşmaya katılabileceğimi düşünüyorum.
    Build A Fire A Thousand Miles Away To Light My Long Way Home
    I Ride A Comet My Trail Is Long To Stay Silence Is A Heavy Stone

Motosikleti
    MCT 250
    mct lerın onu ayaklıkları fren vb aparatları ayarlanabiliniyormu... bırde benım ayaklıklar sakır sakır ses yapıyo baktım sekmanlı sıkılıcak bıyerı yok cozumu nedir acaba

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Alıntı JAKOBEN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Barış ben hala yeni bir akü almakla meşgulüm. Ben Gebzeye gece geç vakit gelip sabah erken çıkınca seninle görüşme fırsatımız olmadı ve daha sonra seninle akü alabileceğim yer konusunda tekrar bir görüşmemiz olmayınca akü konusunda bir gelişme olmadı. Ben de Florya sanayide arabamın ustası olan arkadaşla konuşurken akücü bir arkadaşından 40ytlye 12v 7A ya da 12V 9A bosch akü bulabileceğini söylemişti bu aralar ondan haber bekliyorum. Neden bu kadar geç kaldı dersen suç tamamen bende; iş güç yüzünden üstüne düşmediğimden geç kaldı. Dolayısıyla akü olayım halledildikten sonra bir haftasonu Avrupa yakasının sahil kesiminde yapılacak bir buluşmaya katılabileceğimi düşünüyorum.
    Abi gebze uzak geliyorsa fulya da red zone var adaşımdır. gebzeden benim gönderdiğimi söylersen yardımcı olur sana.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler