Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 250 Mct Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    rizakara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kırmızı MCT 250
    İlk uzun mesafemi izne giderken istanbul- tekirdağ arası yaptım. Uzun mesafede arıza çıkabilir diye endişeliydim. Arıza çıkmadı ama vitesin dıştaki somunu ve sol eksoz üzerindeki saç levhanın vidasının biri yolda düştü. Titreşimin çok oldugu yerdeki somunları kontra yaparak sıkmak lazım . Benzin istasyonunda yenilerini taktım. Max hız olarak yol düz ise 110-120 vuruyor. Yoldaki doğa kokularını duyarak gitmek çok zevkli imiş.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MCT 250
    Alıntı rizakara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    durun KARAMURAT benim
    mct neredekı yoksa bugunmu alıyorsun

Motosikleti
    Mondial 250 MCT
    Arkadasşar bu mct ye aksesuar olarak ne yaptırabilirim antepten aksesuar getrtrioprum da aklıma pek bişey gelmedi

Motosikleti
    250mct yada çakma harley davidson
    Alıntı turgayonur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadasşar bu mct ye aksesuar olarak ne yaptırabilirim antepten aksesuar getrtrioprum da aklıma pek bişey gelmedi

fazla bi aksesuar işine girme hacım biraz değişiklik yapmak istiosan selenin şekilini değiştirebilirsin arkaya yaslanılan koltuğu uzatabilirsin ne bilim gidonun yanlarına püskül takabilirsin üzerine dövmeler felan yapabilirsin daha fazla detay içinde barışı izlemeye devam et

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:20 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:18 AM ----------

Hadi ankaradaki Mct ciler ramazan ayı gelmeden bi hafta sonu pikniğine gidelim bayındıra felan varmısınız bi ayarlama yapalım he gelmek isteyen varsa yazsın takip edelim

Motosikleti
    Mondial 250 MCT
    yok oel dovme falan deil kardeşim oncelik le puskul getrrtryrum zaten sis farı taktrmıstım arka stop ve sinyalleri deiştrdim ayak koyma yerlerini duz ayak sıgacak kadar demir warya diger modellerde ondan getrtryrum ole işte

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Alıntı turgayonur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok oel dovme falan deil kardeşim oncelik le puskul getrrtryrum zaten sis farı taktrmıstım arka stop ve sinyalleri deiştrdim ayak koyma yerlerini duz ayak sıgacak kadar demir warya diger modellerde ondan getrtryrum ole işte
    genişa yaklık çok konforlu olmuyor. vibrasyondan doalyı ayağın kayabiliyor. onun yeirne koruma demirine ayak uzatma pegi takmanı tavsiye ederim.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

GÖKTAX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 MCT
    Alıntı ARBETUS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dikakt ederseniz kan gruplarımızda aynı hemen hemen

e bırakta kardeşim rüyamızda hayalimizdeki motorla dolaşak demi "panhead bobber"
    Doğru söylüyosun abi benzin derdi yok sıkıştıran kamyon yok. Anca rüyalarımızda istediğimiz motorla istediğimiz gibi gezebiliyoruz

Motosikleti
    Mondial 250 MCT
    ben bu konuda cahilim ayak uzatma pegi nedir hiç bilmiorum baya bi ders almam lazım

Motosikleti
    250 MCT
    Alıntı bycharisma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fazla bi aksesuar işine girme hacım biraz değişiklik yapmak istiosan selenin şekilini değiştirebilirsin arkaya yaslanılan koltuğu uzatabilirsin ne bilim gidonun yanlarına püskül takabilirsin üzerine dövmeler felan yapabilirsin daha fazla detay içinde barışı izlemeye devam et

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:20 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:18 AM ----------

Hadi ankaradaki Mct ciler ramazan ayı gelmeden bi hafta sonu pikniğine gidelim bayındıra felan varmısınız bi ayarlama yapalım he gelmek isteyen varsa yazsın takip edelim
    Kanka biz bu akşam Salih ile Etlik te buluşacaz. İstersen gelebilirsen sende gel hem etraflıca konuşup küçük bir gezi ayarlamaya çalışırız

Motosikleti
    MCT 250
    Alıntı GÖKTAX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Doğru söylüyosun abi benzin derdi yok sıkıştıran kamyon yok. Anca rüyalarımızda istediğimiz motorla istediğimiz gibi gezebiliyoruz

emınım hıc bır ruyanda mct ılede gezmıyosundur sen dun bende bı 3500 luk bı motorla caddede turluyodum ne ruyaydı be

Motosikleti
    250 MCT
    Alıntı salih06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    emınım hıc bır ruyanda mct ılede gezmıyosundur sen dun bende bı 3500 luk bı motorla caddede turluyodum ne ruyaydı be
    Fazla yükseklerde gözüm yokya ondan herhalde scooterla bile gezdiğimi gördüğüm oluyor

Bu arada tam yeri saati bildirmedin mesajımı gördün mü

Motosikleti
    MCT 250
    Kanka biz bu akşam Salih ile Etlik te buluşacaz. İstersen gelebilirsen sende gel hem etraflıca konuşup küçük bir gezi ayarlamaya çalışırız

evet isteyen herkes gelebilir abi mesaj attım sana

aksam goktax abi ile bulustuk bulusmaya gıderken yolda bı mct gordum yolda durduk konustuk derken oda benle goktax abının yanına geldı 9 da bulustuk saat 12-30 cıvarında ayrıldık super oldu aksam caddede 3 motor falan anlatılmaz yasanır... goktax abı bıze zaman ayırdıgı ıcın tesekkur ederım...

Selam beyler

arkdaslar bı tane arka jant bulamadım uygun sorunsuz bısy Yardımcı olursanız sevnırm.

gecelerinefendisi100 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    Motoruma alarm taktıcam ama satıcı açıklamada kişisel takılabilir yazıyor ama satıcıyla telefonda görüştüğümde tek başına takamazsınız diyor.Anlamadığım bi soket çıkarıp takmakla iş bitmiyor mu?
    Sonuçta elimden gelir böyle işler, daha önceden takan birileri varsa zorluğu nedir söylerse sevinirim.
    Korkuyorum motor çalıncak diye, malum milletin gözü motorda zaten

Linkide bu;

http://www.modacar.com.tr/store/Prod...roductid=75869
    http://img18.imageshack.us/img18/6691/mzaresmim.jpg

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Alıntı gecelerinefendisi100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoruma alarm taktıcam ama satıcı açıklamada kişisel takılabilir yazıyor ama satıcıyla telefonda görüştüğümde tek başına takamazsınız diyor.Anlamadığım bi soket çıkarıp takmakla iş bitmiyor mu?
    Sonuçta elimden gelir böyle işler, daha önceden takan birileri varsa zorluğu nedir söylerse sevinirim.
    Korkuyorum motor çalıncak diye, malum milletin gözü motorda zaten

Linkide bu;

http://www.modacar.com.tr/store/Prod...roductid=75869
    tam olarak öyle değil. biraz karışık. çünkü uzaktan çalıştırma muhabbeti falan var. o biraz karışık benim alarmım çekmecemde duruyor. elektrik tesisatı ile uğraşmayı pek seven biri değilim
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Motosikleti
    Alıntı oszkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkdaslar bı tane arka jant bulamadım uygun sorunsuz bısy Yardımcı olursanız sevnırm.

Ben vereyim 75 e arka jantı dedim istemedin kardeşim daha ucuza nerde bulacan hem tamir mamir görmüş bişi değil gayet sağlam

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:35 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:33 AM ----------

Hacım önceden bildirmen lazımdı benim motor serviste ayrıca yağ kaçırıodu bakalım napcaklar baya yağ kaçırdı bıktım valla tam düzene girdi derken başka bişiler çıkıo bi gün gezi ayarlayak kopalım şef haber ver hafta sonuna felan

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ramzey QM 250 Chopper
    Selam arkadaşlar. Göktax, Salih, ve Turgay. Sizi dünden beri takip ediyorum. Ben de yeniyim. 1 hafta önce aldım motorumu. Elbette ehliyet için sabırsızlanıyorum ama yine de kendimi tutamayıp ara ara çıktığım oluyor. Şimdilik ne motorda ne de trafikte önemli bir problem yaşamadım. Tek eksik yol arkadaşları. Mümkünse organize olalım derim.

Motosikleti
    Alıntı Kuregen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar. Göktax, Salih, ve Turgay. Sizi dünden beri takip ediyorum. Ben de yeniyim. 1 hafta önce aldım motorumu. Elbette ehliyet için sabırsızlanıyorum ama yine de kendimi tutamayıp ara ara çıktığım oluyor. Şimdilik ne motorda ne de trafikte önemli bir problem yaşamadım. Tek eksik yol arkadaşları. Mümkünse organize olalım derim.

Bizde onu dioz işte organize çete kuralım gerçi benim daha uzun bir yol hedefim var ama seneye kaldı iş dolayısıyla ankara alanya yapmak istiyorum ama şu aralar küçük turlar işimi görür maksat arkadaş ortamı olsun eğer millete uyarsa hafta sonu toplanalım derim ankarada uygun bir yerde antres önünde yada akköprü migrosta yada ne bilim bir yerlerde toplanıp gezmek isterim yani.

Motosikleti
    MCT 250
    Alıntı Kuregen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    meraba hosgeldın bende yenı sayılırım ama bız dun ılk bulusmamızı amtorde olsa yaptık etlık te cadede onceden hıc tanısmayan sadece motor askı ıle kaynasan 3 kısı gormen lazımdı 3 kisi boyle oluyorsa daha fazlası kımbılır nasıldır yolda herkes bıze baktı cok dıkat cekıcıydı motoruru aldıgımdan berı en zevk aldıgım gezı buydu dıyebılırım aslında bu aralar bu bulusmaları sıklastıralım bıze katılabılırsın mesala

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ramzey QM 250 Chopper
    Tamam çok iyi. Yalnız ehliyet işi can sıkıyor. 22 Ağustos'a kadar nasıl dayanacaz bilmiyorum. Olmazsa yarın toplanalım ve bu işleri bir sıraya koyalım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)

Bu Konudaki Etiketler