Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 250 Mct Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    GÖKTAX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 MCT
    Tekrar geçmiş olsun. Dediğin gibi en büyük kazan bu olur inşallah.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    250mct yada çakma harley davidson
    Alıntı savasfkrl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    orayla ilgisi yok kontak çalışmıyo,korna basmıyo,şarz olmuyo,vurdurunca çalışıyor ama korna yine çalımıyor, ordan baktım sanırım ordan degil beyni yeni degiştirdim ,sanırım ya aküde yada tesisatta bi sorun var ?

kardeş direksiyona oturduğun zaman sol taraftaki nikelaj kaplamaları sök soldan depoya giden bir tesisat kablosu var onun dış kısmını soy bak bakalım kırık kopuk varmı aynı şey benim başıma geldi kablosu 2 sefer koptu yok oda yemesse komple değiştir gitsin tesisatı uğraşma 30 lira kablo tesisatı komple.

[/COLOR]taksicilerden nefret ediyorum... motoru yatırdım[COLOR="Silver"]

geçmiş olsun..daha büyüğü olmasın dileğiyle

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ApacheRTR150+Mondi125+Yamaha50
    mct mi 1500 e satıyorum al götür kap götür üçe beşe bakma
    dolmalara salatlara mct250

Motosikleti
    mct 250
    orayla ilgisi yok kontak çalışmıyo,korna basmıyo,şarz olmuyo,vurdurunca çalışıyor ama korna yine çalımıyor, ordan baktım sanırım ordan degil beyni yeni degiştirdim ,sanırım ya aküde yada tesisatta bi sorun var ?
    bendede aynı sorun vardı iki hafta öncesine kadar
    akü miyadını doldurmuştu
    yenisini aldım (40 TL) sorun çözüldü.
    sana önerim bulabilirsen başka akü ile dene eyer sorun devam ederse
    tesisatı ondan sonra değişirsin.

bu arada arka lastik ve balata fiyatları hakkında bilgisi olan arkadaşlar bilgilerini paylaşırlarsa memnun olurum...
    TECRÜBE, İNSANIN YEDİĞİ KAZIKLARIN TOPLAMIDIR!!!

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    arkadaşlar ilk defa sübap ayarı yaptırdım motora. Motoru aldığımdan beri yaptırmamıştım. iki kere açıldığında bile yapılmamıştı. egzos sübapları sıkı emmeler gevşekmiş. İnanın motorun sesi bile değişti. benimde içim rahatladı km saatim bozuldu takribi 31000 (otuzbirbin) civarlarındayım.

Sağlıcakla.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Motosikleti
    250 MCT
    Alıntı rpsykho adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben istanbuldayım tanıdık bi motorcuda yaptırdım orjinal yayının ne kadar sert olduğunu bilmiyorum jinlun yayı taktık biz baya sert bi yay. Yay pek bulunan bir parça değil o yüzden ankarada sanayide yay çeken bi dükkan varsa ordada yaptırabilirsin. Kendin yapabilirmisin bilmiyorum ama çok zor bişey değil yapabilirsin gibime geliyo

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:18 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:16 AM ----------

kornanın kablolarını değiştir muhtemelen kırılmıştır tesisat şemasına gerek yok. Birde kornaya aküden direk elektrik ver belki kornan çalışmıyordur. yada sol elcik takozunda bir problem olabilir arkadaşım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:19 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:18 AM ----------

taksicilerden nefret ediyorum... motoru yatırdım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:57 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:19 AM ----------

eğer son yazdığım yazılarda bilmişlik taslar gibi olduysam kusura bakmayın arkadaşlar moralim bozuk dikkat edemedim
    Dün bu yay işiyle uğraşayım dedim abimle birlikte sağ motor kapağını söktük tabi bunun için yağı boşaltmamız gerekti. Söylediğin yayı gördük fakat önündeki muhafazayı (kapak gibi bişey) çıkaramadık. Yıldız tornavida kırıldı. Bizde vazgeçip tekrar kapattık çok önemli değil sonuçta bunca yıldır böyle kullanıyorum. Fakat basit bişeyse yapalım demiştik. Neyse yinede sağol bu sebeple yağını değiştirmiş olduk.

Motosikleti
    mondial 250mct
    Selamın aleyküm arkadaşlar...Size bir sorum var...Sancar motordan telefonla motor korumalığı istedik...Elimizdekiler paslandığı için satmıyoruz dediler...

Bu korumalıklardan kullananların paslanma gibi bir şikayeti var mı? Bir de deponun telefon numarasını bilen varsa bizimle paylaşır mı acaba?

Şimdiden teşekkürler...Keyifli sürüşler ;)
    BU DÜNYAYA HER GELEN KENDİNE BİR EŞ ARAR; TAŞIN KALBİ YOK AMA ONU DA YOSUN SARAR...

Motosikleti
    250mct yada çakma harley davidson
    Alıntı GÖKTAX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün bu yay işiyle uğraşayım dedim abimle birlikte sağ motor kapağını söktük tabi bunun için yağı boşaltmamız gerekti. Söylediğin yayı gördük fakat önündeki muhafazayı (kapak gibi bişey) çıkaramadık. Yıldız tornavida kırıldı. Bizde vazgeçip tekrar kapattık çok önemli değil sonuçta bunca yıldır böyle kullanıyorum. Fakat basit bişeyse yapalım demiştik. Neyse yinede sağol bu sebeple yağını değiştirmiş olduk.

hacım sen yanlış yeri sökmüşsün öteki kapağı sökecektin dediğim yay y şeklinde olan vites miline bağlı birde kendin sökmeye kalkma ustaya götür çünki değişik tipte vidaları var sen debraj balatasının olduğu yeri sökmüşsün

Motosikleti
    250 MCT
    Alıntı bycharisma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hacım sen yanlış yeri sökmüşsün öteki kapağı sökecektin dediğim yay y şeklinde olan vites miline bağlı birde kendin sökmeye kalkma ustaya götür çünki değişik tipte vidaları var sen debraj balatasının olduğu yeri sökmüşsün
    Şaşkınlık işte abi ne yaparsın. Yarın bide sol tarafa bakarız.
    Gerçi tam olarak olmasa da sol tarafı da sökmüştük ama orada yaya benzer bişey dikkatimi çekmedi.
    Eyvallah.

Motosikleti
    mondil 250
    valllah arkadaslar kim ne derse desin ben mct den memnunum gerci 3 aydır bir yag damlatma sorunu vardıben sanlıurfanın ceylanpınar ilcesinde otoruyorum burdaki bütün ustalara gösterdim hangi ustaya gitmisem hepside para aldı ama bir sonuc alamdım yag damlatma arızasına 350 tl harcadım hep sorun devam etti arızasını cözemiyorları bu mars kitleme dislisinin üzerinde keceler vardı onu degiştiriyorlardı ama iki saat sonra aynı keceyi yakiyorduve dün karar verdim mardine gitim o arızalı haliylen mardinde abim var oto tamircisi
    abim actı keceler gine yanmıs ve yag dormiyor içinde özelikle sehpaya aldıgın zaman cok yag kacıriyordu abim yeni kece taktırdı ve bana dediki neden bu keceleri yakiyor biliyormusun yok dedim dedi ben biliorum bir tencereyi susuz atese bırakırsan ne olur tencere yanar dedim ha işte bu da öyle siz bu motora az yag koyuyorsunuz bu motora 2 lt yag girecek benimde kafama girdiyani anliyacagınız yag kecelere yatişmiyordu kuru kuru dönen keceler ısınıp yaniyordu neyse yagını 2 lt koyup dumuma bakalım dedik ve sonuc mükemem motor da bir damla yag yok ve motor daha saglıklı calısiyor sizlere tavsiyem herkesi usta bilip motoru teslim etmeyin ben artık tübeliyim motor tamırcisine artık teslim etmem gerci bir yünden de onlarda haklı cünkü yasadıgım ilcede benim motordan aynısı yok sadece benimki o yüzden biraz olaya fıransız kaliyorlar ? simdi motorum gözümde cok deger kazandı aksesuvar olarak orjinnal cantalrı duriyor 2 far takviye etim ve bekstıradan bir koltuk daha ilave etim ve benim gözümde cok hoş durmuş sizce

imzam yok parnak bassam olurmu?

Motosikleti
    250 MCT
    Sorununu çözdüğüne sevindim.
    Extra koltuğu nereye sığdırdın nasıl oldu fotoğraf yükleyebilirsen iyi olur.

Motosikleti
    mondil 250
    fotgraftaki hali iste
    normalde 3 koltuk olumus

fortografı zaten yukarda
    imzam yok parnak bassam olurmu?

Motosikleti
    250 MCT
    Alıntı nokiailt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fotgraftaki hali iste
    normalde 3 koltuk olumus

fortografı zaten yukarda
    Kusura bakma şirketten nete giriyorum herhalde websense ye takıldı göremiyorum.
    Evden bakıp yorum yazarım.

blue_dolunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bursa - Muğla - Çanakkale / Biga / Karabiga
    Motosikleti
    Suzuki VS 800 İntruder ve Yakında Yamaha R1 & R6
    selam arkadaslar bende yeni mct 250 aldım kırmızı gidisatı falan cok hosuma gitti
    tabi ben bide crosstan inip chopper binince tuhaf oldum neyseki alıstım
    herkeze kazasız belasız gunler dilerim görüşmek dilegiyle......
    Motosiklet Sürmekle Motorcu Olunmaz ....... ÖNCE SAYGI
    Zekeriya 09 BB 192 - 16 JV 250 (0544 909 35 83)

Yollarda VE Gönüllerde Görüşmek Dileğiyle....

Motosikleti
    250 MCT
    Alıntı blue_dolunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaslar bende yeni mct 250 aldım kırmızı gidisatı falan cok hosuma gitti
    Hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin.

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Hayırlı olsun arkadaşım ALLAH cc güle güle binmeyi nasip etsin.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

Motosikleti
    250 MCT

Kardeş şimdi aklıma geldi gerçi muhtemelen bakmışsındır ama sigorta attıysa eğer kontak çalışmaz elektrik aksamıda çalışmaz. Ama vurdurunca çalışır yani aynı sendeki soruna uyuyor.
    Sigortanın yeri akünün hemen üstünde beyaz ince uzun bir kutu var sigortasını bi değiştir istersen.

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Alıntı GÖKTAX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş şimdi aklıma geldi gerçi muhtemelen bakmışsındır ama sigorta attıysa eğer kontak çalışmaz elektrik aksamıda çalışmaz. Ama vurdurunca çalışır yani aynı sendeki soruna uyuyor.
    Sigortanın yeri akünün hemen üstünde beyaz ince uzun bir kutu var sigortasını bi değiştir istersen.
    Göktax motosikletinden memnunmusun.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    zekeriya sen misin ? Sen demi macit Aldın Hayırlı olsun Haldun un yanına geldiğimde seni de görmek isterim.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler