Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 250 Mct Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ugurapay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250
    Ön 28 Arka 38 veya 40 arası ben hava basıyorum
    Ne olacak Bu Türkiye nin ve Tekstilin Hali http://www.apaydinmakine.net

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kurşunasker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tiger 250
    Arkadaşlar benim motorun arkası çok yaylanıyo. Mesela çevreyolunda 80-90 giderken yoldaki dalgalanmalarda bikaçdefa rahatsız edici derecede yaylanıyor. genelde 2 kişi biniyoruz, toplam 140 kilo falanız bunun sebebi amortisör ayarından olabilirmi? amortisör ayarıda 3de.
    LIVE TO RIDE - RIDE TO LIVE

Alıntı ARBETUS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bahsettikelrinizin hepsi tamirci kaynaklı. Sorun gelena rkadşlara benim akdar hayvani kullanan var mı ? buna rağmen 27000 e yaklaştım. TAmam benimde mekanik sorunlarım oldu ama toplatıtktan sorna gazı açıp marmarise gittim. Bu sene bolu var altınoluk var Ereğli var Kastamonu var. Bakalım nere giderse aklımız.

arbetus slm egzos dikkatimi çekti sesi nasıl acaba çok önem verip ama hala orj. olan egzosa birşey yapamadığım için aydınlatırsan beni sevinirim hoşçakal...

player77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki 2006 DL650 K6 (Satıldı) ,Honda 2011 CBF150
    Arkadaşlar ,
    Bir süredir motoru büyütme sevdasına girmiştim bu yüzden tırtılı görücüye çıkarmıştım. Genç bir arkadaş talip oldu. Anlaştık umarım hayırını görür. Bu hafta satışı tamamlıyoruz. Yerine hemen yeni bir motor alamayabilirim ama 2 ay içerisinde sanırım hallederim. 600 cc lik japon işi bir Sport touring ya da Dual purpose bir makina düşünüyorum. Umarım iyi ve hesaplı bir makina denk getirebilirim.
    Görüşmek üzere....
    İşlerin yolunda gidiyorsa ,sakın endişenme hemen geçer :!:Morphy :-)
    http://www.motosiklet.net/forum/etkinlik-gezi-fotograflari/106287-2012-dogu-karadeniz-gezimiz-3850-km.html

Alıntı ugurapay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    celik cantlar mevcut mondial in internet sitesinde var 450 tl cıvarında takımı
    Teşekkürler. Gerçi şimdi de aklıma şu geldi; çelik jant daha ağır olupta motosikletin hızını kesebilir..Bi de 450 TL accık pahalı geldi Neyse yarın bi MCT alıcam inşallah.

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Alıntı anadolulu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler. Gerçi şimdi de aklıma şu geldi; çelik jant daha ağır olupta motosikletin hızını kesebilir..Bi de 450 TL accık pahalı geldi Neyse yarın bi MCT alıcam inşallah.
    Çok bir ağırlık farkı yok.
    EGzosa gelince ses fena değil. ama benim kafamda başka şeyler var şu anda.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Motosikleti
    HYOSUNG GV250
    Alıntı anadolulu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Celik Jantın Fiyatı cebe ağır gelir motora değil

Km Teli değişecek Arka firen Balataları değişeçek Bileğim ağrıyor OF Ulen Of
    servisede Para kaptırmak bu devirde Açı geliyor

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Mesaj alındı uğur abi. Bakım için az sabret hele
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Motosikleti
    HYOSUNG GV250
    Alıntı ARBETUS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mesaj alındı uğur abi. Bakım için az sabret hele

Hani bak Baskı yapmış gibi zannetme he

Motosikleti
    250mct yada çakma harley davidson
    selam arkadaşlar mct ön ve arka tel jant var elimde sağlam benimkileri çelik jant yaptım ihtiyacı olan arkadaşlara uygun fiyata verebilirim ha bu arada mondialden aldığım çelik jantlar için hiç bir şeyi değiştirmeye gerek yok rulmanları balataları vida yerleri her şeyi birbirine uyuyor.

player77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki 2006 DL650 K6 (Satıldı) ,Honda 2011 CBF150
    Alıntı player77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ,
    Bir süredir motoru büyütme sevdasına girmiştim bu yüzden tırtılı görücüye çıkarmıştım. Genç bir arkadaş talip oldu. Anlaştık umarım hayırını görür. Bu hafta satışı tamamlıyoruz. Yerine hemen yeni bir motor alamayabilirim ama 2 ay içerisinde sanırım hallederim. 600 cc lik japon işi bir Sport touring ya da Dual purpose bir makina düşünüyorum. Umarım iyi ve hesaplı bir makina denk getirebilirim.
    Görüşmek üzere....
    Arkadaşlar motoru satmış bulunmaktayım.:( Mct bunca zaman karşılığında beni üzmemiş ve keyif vermiş bir motor oldu. Rutin bakımlarını yaparsan ve motoru çok zorlamassan problem çıkartan bir makina değil. Belki kaliteli olmayabilir ama kesinlikle parasını hakeden bir makina.Aşağı yukarı 7000km bendeydi motor.Şimdi 3. sahibine doğru yola çıktı. Uğur abi Barış sözüm size.= İnşallah şu buluşmayı yeni motorlar ile yaparız. Sanıyorum 2 ay içerisinde 600 segmentinde bişeyler alırım.ST ya da Dual Purpose tadında bişeyler istiyorum. inşallah bütçeye denk bişeyler bulabilirim. Çevrenizde varsa temiz motoru olan haber verirseniz sevinirim.
    Sağlıcakla kalın...

***Yeni arkadaş buraya düşerse yardımcı olursunuz herhalde
    İşlerin yolunda gidiyorsa ,sakın endişenme hemen geçer :!:Morphy :-)
    http://www.motosiklet.net/forum/etkinlik-gezi-fotograflari/106287-2012-dogu-karadeniz-gezimiz-3850-km.html

irya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mct 250- 2006 model
    arkadaslar hepinize selamlar. 212 sayfa forumu okuduktan sonra bugün mct 250 almaya karar verdim. inşallah hayırlı olur. gri bulamadım ama siyah alıyorum. ilk motorum olacak nasipse. bana motorumuzun periyodik bakımları, yağ değşim km si, alıstırma dönemi max hız, kesintisiz alınabilecek max. menzil (molasız) ve motorda bulundurmam gereken yedek parca ve alet takımları hakkında bilgi verirseniz sevinirim. 212 sayfa boyunca sıkılmadan her mesajı okudum hepinizin emeğine sağlık. tesekkur ederim

Shadoww - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCT 250
    Herkese selamlar. Pazar günü arkadaşımla beraber iki motor (diğeri regal raptor 250) iki de artçı ile uludağ turu yaptık. Toplam 360km. gidiş geliş yol sürdü. Hem yaz sıcağını hem kış soğuğunu yaşadık Hepinize tavsiye ederim gitmeyenler varsa.. Neyse, ortalama 100 - 110km. hızla gittik ve hiçbir sorun olmadı. Toplam 40liralık benzin aldım geldiğimde ışık yanmamıştı. 390km. deyim şuan hala yanmıyor, müşür bozuk değil ama

Yani söylemek istediğim şu, çok memnun kaldım motorumdan ve çok keyifliydi. Sizlerle de paylaşmak istedim.

Saygılar..
    "Horsepower sells cars, Torque wins races."

Motosikleti
    mondial 250 mct
    herkeze slm siteye yeni üye oldum... benim 250mct in 2. vitesinde bi sorun var çou zaman 2 ye takarken boşa atıyo böle bi sorun yaşayan yada fikri olanlar paylaşabilirlerse sevinirim...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:48 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:21 PM ----------

http://dianepernet.typepad.com/photo...3/1shibuya.jpg bu tarz kasklardan nerede bulabilirim?

Herkese slm arkadaşlar aranıza yeni katıldım bende mct almayı düşünüyorum size bi danışayım dedim biraz motordan bahsedeyim;
    motor 2005 model ilk sahibi almış 5 ay sonra bağlatmış
    otoparkta kamyonun içinde beklemiş en sonunda bu sene bi abim var o çıkardı motoru bakımını yaptırdı herşeyi tamam 1000 km bile yapmamış motor sigortası vizesi yeni yapıldı
    fiyatı 1700 tl uygunmudur nasıldır cevaplarınızı bekliyorum motor kazalı falan değil baktırdık:D(ilk defa motor alacağım tavsiye edermisiniz)abim çıkarılı ancak bi ay oldu ben 2. sahibi gibi olucam inş

Alıntı albayrak20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese slm arkadaşlar aranıza yeni katıldım bende mct almayı düşünüyorum size bi danışayım dedim biraz motordan bahsedeyim;
    motor 2005 model ilk sahibi almış 5 ay sonra bağlatmış
    otoparkta kamyonun içinde beklemiş en sonunda bu sene bi abim var o çıkardı motoru bakımını yaptırdı herşeyi tamam 1000 km bile yapmamış motor sigortası vizesi yeni yapıldı
    fiyatı 1700 tl uygunmudur nasıldır cevaplarınızı bekliyorum motor kazalı falan değil baktırdık:D(ilk defa motor alacağım tavsiye edermisiniz)abim çıkarılı ancak bi ay oldu ben 2. sahibi gibi olucam inş
    Arkadaşlar önerilerinizi ve cevaplarınızı bekliyorum_??? şimdiden teşekkürler

irya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mct 250- 2006 model

düşün derim

dostum ben dün aldım mct 2006 model ama sıfır km bayiden aldım. 2800tl 10 taksit. 2005 lerin jant telleri sorunluymus. ve yatan araçlar içten yıpranıyo. ben kendini zorlayıp sıfır almanı isterim. yada kullanılmıs olsun. kullanılmayan mal çürüyo.

Alıntı irya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum ben dün aldım mct 2006 model ama sıfır km bayiden aldım. 2800tl 10 taksit. 2005 lerin jant telleri sorunluymus. ve yatan araçlar içten yıpranıyo. ben kendini zorlayıp sıfır almanı isterim. yada kullanılmıs olsun. kullanılmayan mal çürüyo.
    Saolasın düşündüklerini yazdığın için motorun bişi yok ama hayırlısı bakalım artık...Parayı aayarlıyım alıcam inş...Motorun hayırlı olsun herkeze kazasız belasız sürüşlerr....

merhaba arkadaslar 250 mct almayı dusunuyorum hakkında pek fıkrım yok nasıl motor acaba arıza cıkarıomu? sımdıden tesekkurler

Motosikleti
    MCT 250
    meraba arkadaslar bende bugun bır grı alımunyum jantlı mct250 aldım 1 hafta oluyor..alalı toplamda 3800 liraya mal oldu.. alır almaz bujılerı degstı ve dukkandan daha cıkarken debrıyaj telı koptu sanırım 1 haftadır bınıyorum bugun yola cıktım 100kh kadar cıktım bıraz tıtretıyor ama guzel makıne fakat ılk 3 gunku serılıgı kalmadı motorun onceden serıydı bı kac kez tepe cıktım 2 kısı ıle tepeyı cıkarken 2 vıteste basıyorum motor bırden vıtes atıyor sureklı bu sekıldeo o luyor nedendır acaba bırde resmen apalıyor 1 hafta ıcınde epey perfonması kalkıslarda ve yokuslarda dustu....acaba hor kullandıgım ıcınmı bole oldu rodaj suresınce en fazla kac yapmak gerekır sanırım cok yanlıs bı surum yaptım 250 ye yazık oldu gıbı.....

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:42 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:38 PM ----------

bırde 3 vıtesı cok agırlastı motor gıderken gaza bıraz yukleneyım ozellıkle yokjus cıkarken 2 kısı motor 2 vıtesten sureklı bosa atıyor 1 vıtese taksam daha kotu bu seferde hıc gıtmıyor ne yapmak gerekıyor acaba sansımanda bı sorunum varmıdır beya sorun olusmusmudur bu benım 1cı motorum 1 haftadır kullanıyorum ılk aldıgımda guzel rodaj yapmayı planlıyordum fakat bındıkten sonra cok hor kullandım sert vıtes degıstırdım ve kalkıslarda hep yam gaz kalktım sonradan motor bu sekılde cok hantallastı vıtes konusuda epey kafamı karıstırıyor yardımlarınızı beklıyorm,,,,

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler