Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 250 Mct Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    player77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki 2006 DL650 K6 (Satıldı) ,Honda 2011 CBF150
    Mert göstergelerden sadece benzin göstergesi önemli diğerlerine ihtiyacın olmaz.

Rıza hocam sanırım Esentepede sayısal lotocunun oraya koyuyorsun motoru öğlen gördüm seni

Bir soru:
    2. vites yüksek devirde atması konusunda herkes sorunun makinadan olduğunu düşünüyorsa neden firma ile görüşmüyoruz.Belki yardımcı olabilirler.Ücretsiz değiştirtemezmiyiz?
    İşlerin yolunda gidiyorsa ,sakın endişenme hemen geçer :!:Morphy :-)
    http://www.motosiklet.net/forum/etkinlik-gezi-fotograflari/106287-2012-dogu-karadeniz-gezimiz-3850-km.html

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mertyagci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık tabana kuvvet :)
    saolun arkadaşlar yardımlar için artık 250 mct almaya kararımı verdim.

Shadoww - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCT 250
    2. vites bir anda boşa atma problemini ben de ara sıra yaşıyorum. Sorun elbette makinede ( belki yarım da atıyo olabiliriz vitesi ) ama MCT ye özgü bişey değil. Arkadaşımda Hyo GT650 comet var, onda da ara sıra yapıyor..

bu arada arbetus, koruma demiri için yazmıştım ama atladın sanırım.. Maliyeti ve işlemi için bilgi verirsen sevinirim. Normal standart değil çünkü, ekstra işlem gerekiyor mu ? ..
    "Horsepower sells cars, Torque wins races."

moto_yunus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ER-6N
    son devirde tekleme yapıor sadece gaz kesmeden kastım o yane ....sanki benzin yetişmiyor gibime gelior ....
    YUNUS EMRE KARAN
    www.facebook.com/yunusemrekaran
    https://www.youtube.com/channel/UCPdXVxbgO4Pwi0IZqVxcUDw

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Alıntı eMRe-81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    barış sen er 5 alıcaktın noldu o iş kle falan istiodun ?
    aldım tabi şu an iki motorum var Ama şimdi 535 tarzı bir makinaya bakıyorum. Hemen hemen kafamdaki tüm modelleri sürdüm (Shadow600-750, En500, Virago535-250) kafama yatan makinalar Shadow600 ile virago535

Alıntı Shadoww adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2. vites bir anda boşa atma problemini ben de ara sıra yaşıyorum. Sorun elbette makinede ( belki yarım da atıyo olabiliriz vitesi ) ama MCT ye özgü bişey değil. Arkadaşımda Hyo GT650 comet var, onda da ara sıra yapıyor..

bu arada arbetus, koruma demiri için yazmıştım ama atladın sanırım.. Maliyeti ve işlemi için bilgi verirsen sevinirim. Normal standart değil çünkü, ekstra işlem gerekiyor mu ? ..
    Boşa atma sorunu cidden kronik MCT lerde. Benim 2. vites dişlim kırıldığında dedim ki değişince atmaz. Gene atıyor. Sebebi tan turlamadan gaza fazla yüklenmemiz. Ben işi çözdüm artık sorun olmuyor. Arada kaçırdığım oluyor. 2. vites dişlisini kırıp 1-3-4-5 giden biri olarak çok da ihtiyacım yok açıkcası 2 ye
    Koruma demiri olayına gelince. Regal raptorun koruma demiri bu. Sadece üst orta tarafta bağlantı yeri yok orayabir T kaynatıp kornanın bağlandığı yere vidaladık. kornayı da sağ tarafa aldım.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Motosikleti
    250mct yada çakma harley davidson
    Alıntı moto_yunus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    son devirde tekleme yapıor sadece gaz kesmeden kastım o yane ....sanki benzin yetişmiyor gibime gelior ....
    kardeşim dediğim gibi karbratör lastiğini ve hava filtresine giden lastikleri kontrol et eğer çıkmamışlarsa yerinden yada oturmuşsa yerine hava filtresini bir sök tekrar dene hava filtresini söküp denediğinde normal çalışıosa karburatöre bir baktırmanda gerekecek.

Motosikleti
    Honda Nc750X
    bugün 250 mct'ime sattımda onun yerine 4-5 milyara kadar hangi motoru önerirsiniz acaba kanuni tiger düşünüorum ben şimdide n teşekküler

ugurapay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250
    Alıntı marfatih adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün 250 mct'ime sattımda onun yerine 4-5 milyara kadar hangi motoru önerirsiniz acaba kanuni tiger düşünüorum ben şimdide n teşekküler
    Valla birader şimdi senin yaptığın
    Müslüman Mahallesinde salyangoz satmaya benziyor
    Biz MCT kullanıcıları başka marka tanımayız

Artık Gönlüne Parana Zevkine Göre Araştırıcan
    Ne olacak Bu Türkiye nin ve Tekstilin Hali http://www.apaydinmakine.net

Motosikleti
    Honda Nc750X
    abii ben bütün motorlar kardeştir felsefesinden yola çıkarak sormuştum

saolasın japon pahalı

ugurapay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250
    abii ben bütün motorlar kardeştir felsefesinden yola çıkarak sormuştum

saolasın japon pahalı
    Yav Japon lar güzelde hakikaten pahalı
    İnşallah gönlüne göre bulursun
    Ne olacak Bu Türkiye nin ve Tekstilin Hali http://www.apaydinmakine.net

Motosikleti
    Arkadaşlar geçen yakıtı ölçtüm karışık kullanımda 100 km de 4.0 litre çıkardı.Biraz fazla gibi geldi çünkü daha önce 3.0 - 3.5 civarı idi.Uygun zamanımda bir bujilere bakacağım.
    http://www.motosiklet.net/forum/etkinlik-gezi-fotograflari/106287-2012-dogu-karadeniz-gezimiz-3850-km.html

eMRe-81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rx3i Evo , R 1150 Gs
    mct orginal koruma demiri var 70 milyon 15 te işcilik 85 iş bitiyo ragale falan girmeyin bence

helal olsun arbetus aldın demek sonunda ben viragoları sevmiyorum super shadowlar güzel

dur bakalım biraz zaman gecsinde waradero veya gs 750 falan tarzı makina istiyorum ewdekileri alıstırmak lazım
    4 Teker Bedeni 2 Teker Ruhu Taşır ..

Motosikleti
    mct ye eş değer olarak kanuniyi bende çok düşündüm kardeşim tiger modelini bende çok araştırdım benzin durumu mct ye göre biraz daha çok yakıyor hız olarak 160 a kadar çıktığı söyleniyor ve tiger ın ilk modeline göre şu an en son çıkanı hem kalıp olarak hem titreme olarak daha iyi fakat dur kalk sürekli yapıosan maddi durumunda iyiyse söylicek bişi yok arkadaşların dediği gibi parçaları biraz tuzlu

Shadoww - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCT 250
    Alıntı player77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar geçen yakıtı ölçtüm karışık kullanımda 100 km de 4.0 litre çıkardı.Biraz fazla gibi geldi çünkü daha önce 3.0 - 3.5 civarı idi.Uygun zamanımda bir bujilere bakacağım.
    Bence çok da sayılmaz, 12kr. yapıyor. Normali 10kr. hatta aşağısıdır. Bu motorda gerçekten kötü bi özellik; biraz sıkıştırdın mı yakıt aniden fırlıyor.. Gönül rahatlığıyla 120km sabit hızla gidemiyosun.. Hava filtresine de bi bak, ondan da farkedebiliyor.
    "Horsepower sells cars, Torque wins races."

Motosikleti
    Alıntı eMRe-81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mct orginal koruma demiri var 70 milyon 15 te işcilik 85 iş bitiyo ragale falan girmeyin bence

helal olsun arbetus aldın demek sonunda ben viragoları sevmiyorum super shadowlar güzel

dur bakalım biraz zaman gecsinde waradero veya gs 750 falan tarzı makina istiyorum ewdekileri alıstırmak lazım
    Ben 65 'e işçilik dahil taktırmıştım. Ama çok daha ucuza yapılıyormuş diyede biliyorum.40 ytl gibi birşeydi.Bizimkiler gayet kullanışlı.Regal biraz uydurma oluyor.Üst tarafı tutturmak için ayrı bir aparat gerekiyor ve yenileri hem ince hem daha pahalı.

İlk kullanmaya başladığım zamanlarda 100 km de 2.9 lt olarak ölçmüştüm ama o dönem acemiydim. Usul usul gidiyordum.Tabi havaların biraz soğuk olması nedeni ile jikleyi 1-2 dakikada olsa hareket ettirene kadar açmakta fark ettirebilir birazda.. Neyse benim için sorun değil yinede...

serseri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ruh aynı, cc'nin kaç olduğu önemsiz.
    buda bizim macitin son hali degil arka kuyruk falan siyah komple yeni resim çıkınca sizlerler paylaşacağız...

SERSERİNİN TEKİYİM DİYAR DİYAR GEZERİM...
    NE YERDE GEZERİM NE GÖKTE ESERİM...
    BİR GARİP SERSERİ'yim...

Motosikleti
    Barış'ın motor değil mi o?

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Alıntı player77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Barış'ın motor değil mi o?
    Evet banip Kaptan benim burda yazdığımı bilmediği için tekrardan koymuş Bu motoru istediğim gibi yapmada en çoky ardımcı olan kişidir serser

Bu arda 27000 bakımını yaptık. motor yağı 15W50 full sentetik mobil1 olarak değiştirdim. motor cidden rahatladı titreşim iyicene azaldı. Ön fren balatası bitmiş tamamen değişti. Arka stop ve sinyaller iptal edildi yerlerine led takıldı. yeni deponun bağlantıları ayarlandı bugün bağlantıları yapılacak.

Şu an 27300 kmde.

Sağlıcakla
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

eMRe-81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rx3i Evo , R 1150 Gs
    güzel olmuş güzel kara kacan )
    4 Teker Bedeni 2 Teker Ruhu Taşır ..

Motosikleti
    yaaa arkadaşlar bu resimleri nasıl ekliosunuz bende eklemek istedim ama beceremedim bi yardımcı olabilecek varmı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler