Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 250 Mct Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    250mct yada çakma harley davidson
    teşekürler kardeşim en son çare bakıcaz artık usta araştırıom hani herkez bakmasın tek bi yere götüriim die değişik değişik yere götürünce heder oluo makine neyse teşekürler göktay kardeşim birde pazar günleri açıkmı bu usta

Alıntı GÖKTAX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım reklam sanma ama sorduğun için yazıyorum Etlik Kuyuyazısı caddesinde Akın Motor var ben 3 senedir oraya gidiyorum (bu arada Ankara 'da gezmediğim tamirci kalmadı) ufak tefek şeylere ücret almaz ustalığından da hiç şüphen olmasın bi dene istersen. Gidersen benim adımı ver sana yardımcı olur. Göktay de o bilir. Hem sana da yakın.
    Tel: 321 08 41
    Akın Abi veya Mutlu usta.

teşekürler kardeşim en son çare bakıcaz artık usta araştırıom hani herkez bakmasın tek bi yere götüriim die değişik değişik yere götürünce heder oluo makine neyse teşekürler göktay kardeşim birde pazar günleri açıkmı bu usta

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GÖKTAX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 MCT
    Geçen sene yaz sezonu boyunca Pazar günleri açıktı. Ama bu zezon hiç Pazar günü gitmedim. Muhtemelen açıktır. Ama gitmeden önce telefon etmende fayda var.

Motosikleti
    Geçen sene yaz sezonu boyunca Pazar günleri açıktı. Ama bu zezon hiç Pazar günü gitmedim. Muhtemelen açıktır. Ama gitmeden önce telefon etmende fayda var.
    tamam kardeşim teşekürler msn adresin varmı yada benim adresi ekle istersen sohbet ederiz arada sırada karizman@hotmail.com

ya bu yazdıımız yere resmi nasıl koyuyosunuz arkadaşlar bi yardım

Shadoww - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCT 250
    Hepinize selamlar arkadaşlar. 2005 model 12500km.de MCT kullanıcısıyım. Motoru 1000km. de aldım ve aldığımdan beri uzun yolda km. yaptım. Ancak yakıt konusunda 10liralık benzinle maksimumm 80km. yol gidiyor. Bunun için karbüratör ayarı, hava filtresi, bujiler, debriyaj teli, balatası kontrol edildi.. Ancak ben bu motorla 10lt. 100km. yapamıyorum. Sizce değerler normal midir? Görüşlerinizi payaşırsanız sevinirim..

Saygılar..

JAKOBEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gt250 COMET
    10TL ile 3lt civarı benzin alabildiğin düşünülürse bence 100km yapmak imkansız. Ayrıca sen 10 liralık benzinle 80km yapıyorsan kmde yaklaşık 125 kuruş yakıyorsun demektir ki bu benim 250MCT için şu ana kadar duyduğum en iyi oran herhalde. Yat kalk motorunun kıymetini bil derim..
    Build A Fire A Thousand Miles Away To Light My Long Way Home
    I Ride A Comet My Trail Is Long To Stay Silence Is A Heavy Stone

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Atasay PM attım aldın mı? Bua rada ben 10 liraya 70 km gidiyorum. Motorunun kıymetini bil :d
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Motosikleti
    Gt250 COMET
    Barış sana az önce cevap yazdım dostum..

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    okudum. Sorun değil
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

ugurapay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250
    Benim motosiklet te 145,146 kr yakıyor km
    biraz fazla zorluyorum galiba 125 kr Çok iyi
    Ne olacak Bu Türkiye nin ve Tekstilin Hali http://www.apaydinmakine.net

Motosikleti
    Gt250 COMET
    Barış sana mesaj göndermeye çalışıyorum ama mesaj kutun dolduğu için gönderilemiyor diyor..

Motosikleti
    Alıntı Shadoww adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hepinize selamlar arkadaşlar. 2005 model 12500km.de MCT kullanıcısıyım. Motoru 1000km. de aldım ve aldığımdan beri uzun yolda km. yaptım. Ancak yakıt konusunda 10liralık benzinle maksimumm 80km. yol gidiyor. Bunun için karbüratör ayarı, hava filtresi, bujiler, debriyaj teli, balatası kontrol edildi.. Ancak ben bu motorla 10lt. 100km. yapamıyorum. Sizce değerler normal midir? Görüşlerinizi payaşırsanız sevinirim..

Saygılar..
    Bencede kardeşim benim macitte filtre yok eksoz açık rolantı değeride bayaa bi yüksek bana 40 liralık benzin 200 km götürüyor mesela uzun yoldada kulaklarım pek duymaz az yakması olayına gelince hava ayarı yaptırır filtre kullanır rolantı ayarını düşük seviye yaptırırsan bu sana extra benzin kazandırır ve bilmiyorum bende bunların hepsi varkende motor 100 km hızı geçmiyor

eMRe-81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rx3i Evo , R 1150 Gs
    Alıntı ARBETUS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi dakka bi dakka motoru sattın mı? anlamadım?
    walla biraz öle oldu su arabayı toparlıyım kısmet yeni motora
    4 Teker Bedeni 2 Teker Ruhu Taşır ..

Shadoww - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCT 250
    Arkadaşlar vallahi çok teşekkür ederim görüşleriniz için ama çok şaşırttınız beni. Makinamız neticede sıralı 250cc ve klasmanındaki diğer makinalar ortalama 10kuruş yakıyor. Hatta bileniniz vardır Supershadow Keeway 8kuruş. Ben arkadaşlarımızla Tekirdağ gezimizde 42liralık benzinle 400km yapmıştım. Son zamanlarda fazla yakmaya başladı o yüzden huzursuz oldum ve sizlere danışmak istedim. Herneyse yine de içim bi nebze rahatladı

Bu arada not olarak paylaşmak istiyorum; bundan 3 hafta kadar önce motorcumda motorun tüm vidalarını gözden geçirdik ve sıkılaştırdık. İnanır mısınız motora bindiğimi anladım. Titreşim yok denecek kadar azaldı. Keyif almaya başladım artık. Yüksek devirlerde bile titreme çok minimum düzeyde (140km/s. ile giderken bile). Özellikle motoru tutan 4 tane civatayı iyi bi şekilde sıktığınız zaman çok şey farkediyor. Bunu yaşadım ve MCT mi daha çok sevdim.

Hepinize güvenli sürüşler dilerim..

kurşunasker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tiger 250
    Alıntı Shadoww adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar vallahi çok teşekkür ederim görüşleriniz için ama çok şaşırttınız beni. Makinamız neticede sıralı 250cc ve klasmanındaki diğer makinalar ortalama 10kuruş yakıyor. Hatta bileniniz vardır Supershadow Keeway 8kuruş. Ben arkadaşlarımızla Tekirdağ gezimizde 42liralık benzinle 400km yapmıştım. Son zamanlarda fazla yakmaya başladı o yüzden huzursuz oldum ve sizlere danışmak istedim. Herneyse yine de içim bi nebze rahatladı

Bu arada not olarak paylaşmak istiyorum; bundan 3 hafta kadar önce motorcumda motorun tüm vidalarını gözden geçirdik ve sıkılaştırdık. İnanır mısınız motora bindiğimi anladım. Titreşim yok denecek kadar azaldı. Keyif almaya başladım artık. Yüksek devirlerde bile titreme çok minimum düzeyde (140km/s. ile giderken bile). Özellikle motoru tutan 4 tane civatayı iyi bi şekilde sıktığınız zaman çok şey farkediyor. Bunu yaşadım ve MCT mi daha çok sevdim.

Hepinize güvenli sürüşler dilerim..
    Arkadaşım sen 140 km hızı mct ylemi yaptın!!!???
    LIVE TO RIDE - RIDE TO LIVE

ugurapay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250
    140 Km mct için gercekten iyi bir rakkam ben 120 yi bir sefer o da okmeydanından haliç köprüsüne inerken gördüm müttiş titreşimle
    Ne olacak Bu Türkiye nin ve Tekstilin Hali http://www.apaydinmakine.net

Motosikleti
    125 ZN
    mct nın tahmını yıllık sorunları asagı yukarı ne gbı bı paraya mal oluyor..hanı belırlı arızaları oluyor ya okudugum kdrıyla o acıdan sordum

Motosikleti
    250 MCT
    Tahmini kendi motorum için yazıyorum altı ay için 200 TL içerisinde. Rutin yağ-buji değişimi gaz teli -debriyaj teli -km teli koparsa filan belki elektrik aksamında ufak bir sorun...

Motosikleti
    125 ZN
    Tahmini kendi motorum için yazıyorum altı ay için 200 TL içerisinde. Rutin yağ-buji değişimi gaz teli -debriyaj teli -km teli koparsa filan belki elektrik aksamında ufak bir sorun...
    pekı bu fazla bı mıktar degılmı? memnunmusun motorunun sana sagladıklarından

Motosikleti
    250 MCT
    İhtiyatlı yazdım farkındaysan.
    Zaten hangi motoru alırsan al sezonda iki kez yağ değiştirmek zorundasın buda toplam 4 lt yağ eder yani ortalama 60 TL. 4 adet buji 40 TL. etti 100 TL. bu sabit masraf. Bir kez de km teli - debriyaj teli- gaz teli kopsa (kendim takıyorum) 20 TL.
    Bence çok cüzi bi tutar.
    Memnun musun dersen şöyle söyleyim 3 sene boyunca (kış sezonu dahil-yazın gelmesini dört gözle bekledim.)bir gün bile bu motosikleti aldığım için pişman olmadım yani çok memnunum.

Motosikleti
    125 ZN
    İhtiyatlı yazdım farkındaysan.
    Zaten hangi motoru alırsan al sezonda iki kez yağ değiştirmek zorundasın buda toplam 4 lt yağ eder yani ortalama 60 TL. 4 adet buji 40 TL. etti 100 TL. bu sabit masraf. Bir kez de km teli - debriyaj teli- gaz teli kopsa (kendim takıyorum) 20 TL.
    Bence çok cüzi bi tutar.
    Memnun musun dersen şöyle söyleyim 3 sene boyunca (kış sezonu dahil-yazın gelmesini dört gözle bekledim.)bir gün bile bu motosikleti aldığım için pişman olmadım yani çok memnunum.
    tam bılgım olmadıgı ıcın oyle sordum yanlıs anlamayasın
    ılk defa motor alacam bu yuzden ııce arastırıp karar vermek ıstıyorum.bıaz konu dısı olacak ama muayene vergı gbı ne masrafları var soyleyebılırmısın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler