Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 250 Mct Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Alıntı eMRe-81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s.a arkadaslar askerlikten sonra motora bi bakıyım yıkıyım temizliyim falan die indim garaja koruma demiri falan pas tutmus VD40 yada pas sökücü gibi bişey alıp temizlemem gerekiyo sıfır akü almıstım onuda taktım bi güzel yıkadım temizledim motoru ama bi türlü calıstıramadım ben askerdeyken arkadasım ugrasmıs calıstırmaya jikle telinide koparmıs cok canım sıkıldı benim küheylanı bu halde görünce :(( havalar düzelsin de yokus assaga vurdurucaz artık

arbetus dostum saclara nolmus öle motoruda fena yapmıssın yine cc bar falan baya güzel olucak ;)bilseydim fuardasın gelirdim valla maddi imkansızlıklardan evden cıkamaz olduk
    içindeki benzin bozulmuş olabilir. Benzini boşalt komple karbüratördekini de yeni benzin koy. birde bujileri sök temizle tekrar tak. Düzelecektir. Saçlar bürokrasiye takıldı kardeşim. Gelseydin fuara keşke. Şu ana akdar yüz yüze tanıştığım 5. MCT kullanıcısı oldu. Fuarda Poseidon ve jakoben ile tanıştım. Güzeldi. Poseidon fuar kapanmak üzereyken geldi o saatte motorum fuarda standdaydı motorumu tanıyıp geldi :D

Sağlıcakla.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    eMRe-81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rx3i Evo , R 1150 Gs
    Alıntı ugurapay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoş geldin emre demek askerlik bitti şimdi şimdiki uzun soluklu askerlik başlıyor.
    öle oldu abi acıkcası geldiğime sevinemedim bile kriz bi yandan işsizlik bi yandan hiç olmazsa orda para pul isteyen yoktu yiyioduk içioduk yatıoduk )
    4 Teker Bedeni 2 Teker Ruhu Taşır ..

ugurapay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250
    deme şimdi çağırsalar tekrar giderim diye
    Ne olacak Bu Türkiye nin ve Tekstilin Hali http://www.apaydinmakine.net

Motosikleti
    rx3i Evo , R 1150 Gs
    Alıntı ARBETUS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    içindeki benzin bozulmuş olabilir. Benzini boşalt komple karbüratördekini de yeni benzin koy. birde bujileri sök temizle tekrar tak. Düzelecektir. Saçlar bürokrasiye takıldı kardeşim. Gelseydin fuara keşke. Şu ana akdar yüz yüze tanıştığım 5. MCT kullanıcısı oldu. Fuarda Poseidon ve jakoben ile tanıştım. Güzeldi. Poseidon fuar kapanmak üzereyken geldi o saatte motorum fuarda standdaydı motorumu tanıyıp geldi :D

Sağlıcakla.
    benzini izne geldiğimde almıstım 5-6 ayda bozulmaz bence bujilerden olabilir hafta sonu onları deniyim bide

senin motordamı fuardaydı ? nası becerdin o işi

yok abi ya 30 yasından sora cekilmiyo coluk cocukla ugrasmak
    bide kısmetse haziranda düğünüm var gitmem daha bi yere

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    benzini izne geldiğimde almıstım 5-6 ayda bozulmaz bence bujilerden olabilir hafta sonu onları deniyim bide

abi o motor 5 6 aydır yatıyorsa karbüratörünü temizlemen gerekir ve bujilerinde kapkara olmuşlardır onlarıda bi değiştirsen iyi edersin
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

Motosikleti
    rx3i Evo , R 1150 Gs
    Alıntı < iLk@yy > adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi o motor 5 6 aydır yatıyorsa karbüratörünü temizlemen gerekir ve bujilerinde kapkara olmuşlardır onlarıda bi değiştirsen iyi edersin
    walla karbüratörünü temizliyemem anca ustaya götürüp temizletmem lazım elimden öle her iş gelmio arkadasım falanda yok motordan anlayan da bujileri değiştiririz diyorum ya işte bi hafta sonu olsun bakalım ne var ne yok

Motosikleti
    HYOSUNG GV250
    bide kısmetse haziranda düğünüm var gitmem daha bi yere [/QUOTE]

Düğünün var hadi hayırlısı

Motosikleti

fuarda standımız vardı geceyi orada geçirecektim baktım millet giriyor atladım motora soktum içeri Benzin çabuk bozulabilen bişey karbüratörü temizlemek kolay. Şimdilik içindeki benzini boşaltman yeterli. Tahliye hortumlarının üstündeki sarı vidaları gevzet boşalt benzini.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Motosikleti
    mondial 250 mct
    ilgilenen arkadaşlara teşekkürler .
    ankarada olan arkadaşlar tanışmak isterim sizinle

Motosikleti
    HYOSUNG GV250
    Millet Merakımdan Soruyorum Bizim MCT nin Arka Firen Kanpana Yerine disk Olurmu

Motosikleti
    rx3i Evo , R 1150 Gs

oluyor abi ben bi kac kere görmüştüm

fuarda standımız vardı geceyi orada geçirecektim baktım millet giriyor atladım motora soktum içeri Benzin çabuk bozulabilen bişey karbüratörü temizlemek kolay. Şimdilik içindeki benzini boşaltman yeterli. Tahliye hortumlarının üstündeki sarı vidaları gevzet boşalt benzini.
    benzinle sorunumuz yok vurdurduk yokus assaga calıstı simdi tek marsta calısıyo tabi 2 senedir yattığı için motordan zırıltı gibi garip garip sesler geldi ilk etapta , bide çiğ benzin kokusu gelio bujiler mis gibi hafif yağlanmıstı temizledim zaten askere gitmeden yeni değiştirmiştim gerci en kısa zamanda servise sokup bi bakım yaptırmak istiyorum motoru falanda indiricem assagı şaseyle baglantı yerlerine takoz koymayı düşünüyorum vibrasyonu en aza indirmek adına dur bakalım ya satıcam tamamen araba alıcam yada a dan z ye yaptırıcaz ;)

Motosikleti
    oluyor abi ben bi kac kere görmüştüm

benzinle sorunumuz yok vurdurduk yokus assaga calıstı simdi tek marsta calısıyo tabi 2 senedir yattığı için motordan zırıltı gibi garip garip sesler geldi ilk etapta , bide çiğ benzin kokusu gelio bujiler mis gibi hafif yağlanmıstı temizledim zaten askere gitmeden yeni değiştirmiştim gerci en kısa zamanda servise sokup bi bakım yaptırmak istiyorum motoru falanda indiricem assagı şaseyle baglantı yerlerine takoz koymayı düşünüyorum vibrasyonu en aza indirmek adına dur bakalım ya satıcam tamamen araba alıcam yada a dan z ye yaptırıcaz ;)
    o motorla mangal partisine katılmayıp araba alırsan ilk kavşakta göbekten dalarım arabaya pert olur haberin ola

Motosikleti
    rx3i Evo , R 1150 Gs
    o motorla mangal partisine katılmayıp araba alırsan ilk kavşakta göbekten dalarım arabaya pert olur haberin ola
    muhahah o zaman motorla seninde uğrasman lazım senin cevren benimkinden daha geniş motor konusunda zaten yakın otursak hergün dibinde olucaktım da neyse

Motosikleti
    muhahah o zaman motorla seninde uğrasman lazım senin cevren benimkinden daha geniş motor konusunda zaten yakın otursak hergün dibinde olucaktım da neyse
    yedek parça tedarikini yaparım. tarif de ederim. Ama gerisi sana kalmış. Taşın altına elini sokacan

abi oluyor ben diskli jant buldum. kaliperi de vardı. Sadece dişli kısmı takozlu değil saplamalıydı. Çok sık kırıldıkları için vazgeçtim. ama yapıcam ben.

Motosikleti
    HYOSUNG GV250
    Keneler Ormanları Basmadan MANGAL yapalım

JAKOBEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gt250 COMET
    Arkadaşlar aramızdan kim, hangi marka ve model kaskı kullanıyor acaba? Gerçekten merak ettiğim konulardan biri bu, sonuçta hepimiz aynı marka motoru kullanıyoruz ama kask tercihimiz hangi marka ve modelden yana acaba?
    Örneğin ben İspanyol SHIRO marka kaskın jet kask diye tabir edilen çene koruması olmayan ama vizörü uzun olan ve görüşü kısıtlamadığı için bana sıkıntı da vermeyen kask modelini kullanıyorum, geçen sene sirkeciden 80 avro gibi bir fiyata almıştım yanılmıyorsam ve kaskımdan memnunum..
    Build A Fire A Thousand Miles Away To Light My Long Way Home
    I Ride A Comet My Trail Is Long To Stay Silence Is A Heavy Stone

Motosikleti
    HYOSUNG GV250
    Ben 4 adet dandik çin malından parçaladıktan sonra gecen sene ZEUS aldım cenesi acılan ama bilicli olarak değil 190 liraya fena değil halen kullanıyorum tabi bu parayı verdikten sonra daha biliçli ve dikkatli

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merhaba arkadaşlar,

ön tekeri inceltip çaplamak istiyorum, telli jant yapmak istiyorum. tanıdığım bir tamirciye danıştım, her telli olmaz buna dedi. mct'ninki olurmu acaba yada bi tavsiyeniz olur mu?

110/90-16
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

kurşunasker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tiger 250
    Bende COX jet kask kullanıyorum. 1 buçuk sene önce 145 tl ye almıştım cok memnunum.jet kasklar 106 ekran plazma gibi geniş görüş imkanı veriyor buda cok güzel birşey. Bizim motorlar yapısı gereği çok hız yapmadığı için kapalı kaska ihtiyaç duymuyorum. kışın dahi maskeyle birlikte jet kaskımı kullanıyorum.
    LIVE TO RIDE - RIDE TO LIVE

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    selam arkadaşlar hemen hemen 200sayfayı üç gündür okumaya calışıyorum anladığım kadarıyla herkes motorundan memnun 200cc pıonner kurye tıpı motor kullanıyorum .bende memnunum ama bu mct lere kafayı taktım motorum bana hic sorun cıkarmadı.oda dursun ben bir mct almak ısterım ikinci elleri gayet uygun zaten yenısıde motorun güzellığine göre pahalı değil s&t kanunı gv 250 de hosuma gıdıyor ama pahalı gelıyor. bu yaz uzun yolculuk yyapmak istıyorum kısmetse yinede bır ıkı söz edıp okey dersenız daha bır rahat olup marka arastırması yapmayacağım ama önerılerınıze kesın kulak vereceğim .şimdiden teşekkur ederım .resımler olan motorlar gercekten güzel duruyor herkeze kazasız sürüşler dılerım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler