Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 250 Mct Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ugurapay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250
    Arbetus Benim Sormak İstediğim Kaliteli Olanı
    Ne olacak Bu Türkiye nin ve Tekstilin Hali http://www.apaydinmakine.net

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    < iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    almak isteyen varsa bole bi ilan gözüme çarptı walla

http://www.sahibinden.com/mct_250_og...XQQdisplayitem
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

Motosikleti
    mondial 250 mct
    slm ben de yeniyim 250 mct aldım 2000 de gaz teli koptu sanırım nasıl degiştire bilirim bilgi verirseniz sevinirim

slm arkadaş lar bende 250 mct aldım aldıgımda 1200 deydi 2000 oldu akşam bi çıkıyım dedim hava güzeldi gaz teli koptu sanırım nasıl degiştirebilirim
    yardımcı olursanız sevinirim

player77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki 2006 DL650 K6 (Satıldı) ,Honda 2011 CBF150
    Bugün hava güzel çıkıp dolaşmalı
    İşlerin yolunda gidiyorsa ,sakın endişenme hemen geçer :!:Morphy :-)
    http://www.motosiklet.net/forum/etkinlik-gezi-fotograflari/106287-2012-dogu-karadeniz-gezimiz-3850-km.html

Motosikleti
    Motor gezisi gayet güzeldi fakat çook soğuktu. Birde rüzgar felaketti Sarıyer'e uzandım geldim.En güzeli geçen hafta motor yağını castrol actevo ile değiştirmiştim. Gayet güzeldi vites geçişleri ...Ayrıca birkaç damla yağ kaçırıyordu.Keçeyi değiştirince o da düzelmiş. Arkadaşlar yağı fazla koymayın 1.5 ya da en fazla 1.6 koyun fazlasını alıyor ama buda basıncı arttırıyormuş.Keçelerin zarar görmesi muhtemelen bu yüzden olabilirmiş.Seviyeye dikkat edin diyorum.Havalar ısınsın artık
    http://www.motosiklet.net/forum/etkinlik-gezi-fotograflari/106287-2012-dogu-karadeniz-gezimiz-3850-km.html

Motosikleti
    HYOSUNG GV250
    Alıntı player77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor gezisi gayet güzeldi fakat çook soğuktu. Birde rüzgar felaketti Sarıyer'e uzandım geldim.En güzeli geçen hafta motor yağını castrol actevo ile değiştirmiştim. Gayet güzeldi vites geçişleri ...Ayrıca birkaç damla yağ kaçırıyordu.Keçeyi değiştirince o da düzelmiş. Arkadaşlar yağı fazla koymayın 1.5 ya da en fazla 1.6 koyun fazlasını alıyor ama buda basıncı arttırıyormuş.Keçelerin zarar görmesi muhtemelen bu yüzden olabilirmiş.Seviyeye dikkat edin diyorum.Havalar ısınsın artık
    Hava Güzel dedin hevesini kırmayayım dedim.
    Cumartesi hakikaten üşümüştüm bir ara yazayım dedim sonra vaz geçtim hevesin kırılamasın diye rüzgarla birlikde soğuk iki kat dı

Motosikleti
    Uğur abi kuru zemini bulmak zor Bulunca soğuğa pek aldırış etmiyorum.Birde güneş vardı havada ...Üşüdüm ama zevkli bir geziydi...

Motosikleti
    mondial 250 mct
    sagolun çok duyarlı kişilermişsiniz herkes cevaplapıs yardımcı olmak için
    ben zaten hallettim dün işimi aldım teli degiştirdim
    allah sizlere bişey sordurmasın sormamda zatennnnnn

Motosikleti
    Motorun hayırlı olsun Ahmet Hoşgeldin...Keşke tanışsaydık. Gaz teli eğer kopmuşsa değiştirilmesi lazım ama nasıl değiştirildiğini bende bilmiyorum. Eğer değiştirdiysen bizimle paylaşırmısın?Nasıl değiştirdin?

Motosikleti
    HYOSUNG GV250
    Alıntı ahmetdedeogl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bravo en azından değiştirmişsın benim başıma gelmediği için bir şey söyleyemem ama debriyaj telini sorsaydın cevap verirdim yapmadığım bir iş içinde ukalalık yapmayıda sevmem.
    başarmışşın eline sağlık ançak buna cevap verebilirim hoşçakal

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Alıntı ahmetdedeogl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum nerde yaşıyorsun bilmiyorum ama sorduğun şeyi cevabını dıaşrdan herhangi bir motorcudan da alabilirdin. Fuar haftasındayız herkes fuarda ben 4 gündür bilgisayar başına oturamadım şahsen fuarda yatıp kalktım. Bir şey sorup sormama saana kalmış ama ben bu üslübundan doalyı artık cevaplamam. Gaz telin kopmuş ustaya götürsen işçilik dahil 15-20 lira bişey alır. biz 7-24 intarnet başında değiliz çalışan insanlarız. mesajı gece atmışsın ertesi akşamda sitem ediyorsun. burası sadece müşteri hizmetleri gibi çalışan forum değil.

Evet arkadaşlar Bir fuarı de böylece geçiştirmiş olduk. Çarşamba saat 3 te açılan ve dün akşam itibariyle biten fuarda beni ziyaret eden Jakoben (Atasay) Kardeşime canı gönülden teşekkür ederim. Görevli olduığum için pek ilgilenemedim beni amzur gör ama en kısa zamanda bunu telafi edeceiğim. hatta MCT toplaşması açıkhava mangal gibi bir organizasyon düşünüyorum. Artık bazı şeyleri yapmak daha kolay oldu benim için biraz ceva çektik ki hala çekiyorum ama yazın sizlerle sefasını süreceğiz. Bu arada dip not ekleyeyim cumartesi akşamı motorla fuardan çıktım arka teker sinyalin kablosuna sürtmüş sol sinyal çalışmıyordu. daha sonra marş basmadı. Bende akü kısa devreden boşalmış diye düşündüm. Sinyalleri tamir ettim motoruda vurdurarak çalıştırdım. arkadaşım getirdiği için motoru fuara bvenzin durumunundan haberim yoktu. Akü şarz olsun tekrar vurdurmayayaım diye bir sonraki benzinliğe kadar gidebilirim diye düşündüm. Ama nerden bilebilirdim ki bir sonraki benzinlik yokmuş istoç taraflarında kaldım. Mactin bir huyu vardır deposundan dolayı sallarısınız depoyu ses gelir ama o benzin bir türlü karbiratöre gelmez. onun için motoru yan sehpada bekletip öyle çalılştırmak gerekir. Yan yatırmak ve sallamak suretiyle karbiraötre benzini doldurup marşa bastım fakat marş gene basmadı. Akümün dolu olduğunu farkettim o an. Temel sorun marş rölesiymiş. Emniyet şeridinde motoru vurdurarak çalılştırmak zorunda kaldım. bu şekilde atış alanı yol yayrımına kadar geldim bazen ittim bazen marş bastı. oradaki benzinlikten benzini aldım ve yoluma devam ettim. Dün de fuardan ayrılırken kalabalıktan motoru ittirecek yerim olmadığı için röleden düz kontak yaparak çalıştırdım motoru. Kabus tu ama şükür eve gelebildim. Röleyi mi? hala değiştirmedim çantamda duruyor

Sağlıcakla.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

JAKOBEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gt250 COMET
    Barış sen getirdiğin davetiyelerle benim ve eşimin fuara girmesini sağladın ya daha ne yapacaksın dostum? hem tanışmamız bile yeter bence, fuar boyunca yoğun olacağını zaten biliyordum onun için ilgilenemedim diye hiç canını sıkma böyle olması normal, acısını ilk fırsatta çıkarırız nasılsa. Hem biz elimizden geldiğince fuarı gezdik ve iki adet buff ile bel/böbrek koruması bile aldık. Aslında full face kask alacaktım ama birkaç denemeden sonra full face kask bende çok sıkıntı yapınca acaba çene açılır mı alsam deyip bir karara varamadığım için şimdilik almaktan vazgeçtim. Bence güzel bir fuardı ve bazı malzemelerin fiyatları gerçekten uygundu. (Bak şimdi keşke alsaydım diyorum full face caberg kaskı iyi mi)
    Build A Fire A Thousand Miles Away To Light My Long Way Home
    I Ride A Comet My Trail Is Long To Stay Silence Is A Heavy Stone

Motosikleti
    Dur biraz seveyim motorumu tırtııııl Hava düzelsin ben attaaya götüreceğim onu

Motosikleti
    HYOSUNG GV250
    Player Desene Seni Bu Yaz Tutana Aşkolsun Maciti Vurucan Yollara .

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Dur biraz seveyim motorumu tırtııııl Hava düzelsin ben attaaya götüreceğim onu
    vaay orijinal hali böylemiydi yaw bunun güzelmiş :D
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Motosikleti
    Mikey,
    Tanıyamadın değil mi Uğur abi iş havaya bakar.Güzel gördümmü vuruyorum yola. Nisan - Mayıs gibi bir kısa gezi yapalım.

Motosikleti
    HYOSUNG GV250
    Mikey,
    Tanıyamadın değil mi Uğur abi iş havaya bakar.Güzel gördümmü vuruyorum yola. Nisan - Mayıs gibi bir kısa gezi yapalım.
    Bence mahsuru yor ben herdayim hazırım nasıl olsa iş güç yok

Motosikleti
    mondial 250 mct
    Motorun hayırlı olsun Ahmet Hoşgeldin...Keşke tanışsaydık. Gaz teli eğer kopmuşsa değiştirilmesi lazım ama nasıl değiştirildiğini bende bilmiyorum. Eğer değiştirdiysen bizimle paylaşırmısın?Nasıl değiştirdin?
    sagol diyeyim önce
    valla söktüm bütün vidaları gaz kolundan başladım yan kapaklar kopan üs telmiş kopanı çıkartırken dikkat ettim basitmiş aslında dedimmya bu benim ilk motorum daha önce motor çok yabancıydı bana ama bi abiyle tanıştım bi anda merak sardım neyse ehliyetde aldım emniyetten alma işi kaldı tanışırız inşaallah

eMRe-81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rx3i Evo , R 1150 Gs
    s.a arkadaslar askerlikten sonra motora bi bakıyım yıkıyım temizliyim falan die indim garaja koruma demiri falan pas tutmus VD40 yada pas sökücü gibi bişey alıp temizlemem gerekiyo sıfır akü almıstım onuda taktım bi güzel yıkadım temizledim motoru ama bi türlü calıstıramadım ben askerdeyken arkadasım ugrasmıs calıstırmaya jikle telinide koparmıs cok canım sıkıldı benim küheylanı bu halde görünce :(( havalar düzelsin de yokus assaga vurdurucaz artık

arbetus dostum saclara nolmus öle motoruda fena yapmıssın yine cc bar falan baya güzel olucak ;)bilseydim fuardasın gelirdim valla maddi imkansızlıklardan evden cıkamaz olduk
    4 Teker Bedeni 2 Teker Ruhu Taşır ..

Motosikleti
    HYOSUNG GV250
    Hoş geldin emre demek askerlik bitti şimdi şimdiki uzun soluklu askerlik başlıyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 13 kullanıcı var. (0 üye ve 13 misafir)

Bu Konudaki Etiketler