Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 250 Mct Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    muratboyar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rs200
    merhaba chooperAG aramıza hosgeldin. öncelikle güvenliğinle alakalı tertibatını tamamlamanı tavsiye ederim.koruma demiri taktırabilirsin. arıza çıkaran parçaları zamanla daha kalitelisiyle değiştirirsin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

öncelikle teşekkürler,
    Doğru koruma demiri şart gerçektende.
    Bende sizler ile motosiklet anılarımı paylaşmaya başlayabilirim inşallah.önümüzdeki hafta alıyorumm

Motosikleti
    mct-250
    motorumu peşin 1750 ye kadar indirdim.düşünen arkadaşlar olursa izmir bornovada görebilirler.
    MOTORCU ADAMA BİŞEY OLMAZ

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Nazara geldim. High side bi düşüş yaptım 50 m sürüklendim ER5 ile. Macite çarpmamak için. 100 m ilerideki kavşak yerine caddenin ortaaındna u dönüşü yapan ve bizim geçmemizi beklemeden geri gelip bizim yolumuzuda tıkayan ve ben düştükten sonra kaçan 4 teker sürücüsü ve yaklaşık 50 m sürüklendikten sonra herhangi bir harekette bulunmayıp bana takip mesafisini öğretmeye çalışan pişkin polis memurunu buradan kınıyorum!

Sağlıcakla.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

ugurapay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250
    Alıntı plarimed500 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorumu peşin 1750 ye kadar indirdim.düşünen arkadaşlar olursa izmir bornovada görebilirler.
    Birader Piyasayı Düşürüyorsun Acele Etme Satarsın Ucuza Gitmesin derim Hakikaten Bakımlı MCT ten

Alıntı ARBETUS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nazara geldim. High side bi düşüş yaptım 50 m sürüklendim ER5 ile. Macite çarpmamak için. 100 m ilerideki kavşak yerine caddenin ortaaındna u dönüşü yapan ve bizim geçmemizi beklemeden geri gelip bizim yolumuzuda tıkayan ve ben düştükten sonra kaçan 4 teker sürücüsü ve yaklaşık 50 m sürüklendikten sonra herhangi bir harekette bulunmayıp bana takip mesafisini öğretmeye çalışan pişkin polis memurunu buradan kınıyorum!

Sağlıcakla.
    Gecmiş Olsun Birader Birgün Mutlaka Motosiklet Sürücülerini Diğer Araç Sürücülerinin Farkedeceği Günler Gelecektir

muratboyar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rs200
    gecmiş olsun arbetus sende bişey yoktur inşallah.

Motosikleti
    MCT 250

Sağlıcakla.
    aaaaa... Geçmiş olsun dostum yaa...
    Fatihbey yazdığına bakmayın. Bana kısacası Fatih Araz diyebilirsiniz

Motosikleti
    MASAİ GRAND EAGLE 250cc 2006

Sağlıcakla.
    ARBETUS DOSTUM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN.SENDE İNŞALLAH BİRŞEY YOKTUR.AMAN KENDİNE DİKKAT ET BİLİYORSUN KIŞ AYLARINDAYIZ YOLLAR GENELLİKLE ISLAK OLUYOR,TABİ ALTINDAKİ MAKİNADA ER5 FAZLA SÜRATTEN KAÇIN SAĞLICAKLA KAL GÖRÜŞÜRÜZ.

kurşunasker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tiger 250
    ARBETUS umarım sende bişey yoktur büyük geçmiş olsun.
    LIVE TO RIDE - RIDE TO LIVE

Motosikleti
    250 cc macit
    arbetus büyük geçmiş olsun

JAKOBEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gt250 COMET
    Barış çok geçmiş olsun umarım sen de birşey yoktur, daha önce söylediğimi tekrar ediyorum: "altındaki yeni alete (ER-5) alışmak için biraz daha süre tanımalısın kendine", sağlıcakla kal dostum..
    Build A Fire A Thousand Miles Away To Light My Long Way Home
    I Ride A Comet My Trail Is Long To Stay Silence Is A Heavy Stone

bladebj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1 '08 ve 954RR '03

Sağlıcakla.
    Çok çok geçmiş olsun ARBETUS sende bişey yoktur umarım motoru da yeni almıstın umarım onunda başına bişey gelmemiştir bak şimdi ya zaten motorcu adam haklı da olsa haksız polısın karsısında
    Its not the same, takes two to know Two to know, two to know Why cant you see? Arnold layne...
    Syd Barrett

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    dilekleriniz için teşekkürler. Kıyafete kaska bakınca sağlam düşmüşsün diyorlar. ağrı sızıdan dolayı korteje katılamadım işte. Durup dururken masraf çıktı başıma sağ ayna sağ ön sinyal kırıldı. Sağ arka kuyrukta kırık var. Orijinal aynaların buldum çifti 60 ytl ön sinyallerin eski modellerini bulamadım önü komple değiştiricem 60 ytlde bir çift sinyal. Ah ulen bakım 4 litre motor yağı yağ filtresi alıcam. Egzos açık olduğu için yakıt tüketimi had safhada. orijinal kapalı egzos bulmam lazım. Üstündeki lastikler okadar kaliteli değil gt250R lastikleri var üstünden 150 ile giderken 6. vitesten 5 e düşürdüğümde arka teker kızakladı. düşmemin temel sebebini alstikelre bağlamaktayım. Macitim durdu ben duramadım Ama herşeye rağmen yolda kimseye boyun eğmemek kadar zevkli birşey yok.

Sağlıcakla.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

ugurapay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250
    Bu sabah Macitimi çok zor çalıştırdım bir hafta evvel jikle teli kopmuştu dükkana gittiğimde dedim ki kendi kendime bu gün bu işle uğraşayım alttarafı bir tel bisikletciden firen teli alıp bir şekilde hallederim o ara ARBETUS la msn görüşürken sordum bisiklet firen teli alıp takacağım acaba olurmu zor olur çok uğraşırsın SANCAR motordan al dedi.
    sordum varmış 10 ytl ye teli aldım üstüne birde koruma demiri aldım 35 ytl ye 2 sini de taktım artık benimde bir koruma demirim var.

CengizhanD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 '09 ve Orijinal Honda Kinetic '00
    selamlar dostlar bir kaç gün önce uzun bir kuyruk vardı karayolları(ben öle biliyorum) civarında baktım arabalar uç uca birden gözüme kırmızı bişi parladı aha dedim bu ne bir baktım MONDİAL ilk defa görmüştüm makineyi ama çok tatlı geldi gözüme pek yanına gidip incelemedim ama 30 sn yede cebimde param olsa koşar alırdım yani o derece güzel bi makine gibiydi ve ÇİN modellerine göre kaliteli bir duruşu vardı tabiki kullanan makinenin huyunu suyunu bilenler daha iyi anlatırlar ancak gördüğümde çok beğendim saygılar .. her ne kadar japoncu olsamda temiz kullanımda 3-4 sene kullanılır diye düşünüyorum zaten büyük cc bir motora geçmek için ideal zamandır herhalde

player77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki 2006 DL650 K6 (Satıldı) ,Honda 2011 CBF150
    Geçmiş olsun Mikey..Dikkatli olmalıyız.Geçen gün ufaktan banada dokundular.Trafik çok kötü hergeçengünde kötüleşiyor.29 Ekim nedeni ile dün 300 kadar motorcu toplu sürüş yaptık. Gayet zevkli ve güvenliydi.Bu da resmi...Kırmızı olan tabiki))
    İşlerin yolunda gidiyorsa ,sakın endişenme hemen geçer :!:Morphy :-)
    http://www.motosiklet.net/forum/etkinlik-gezi-fotograflari/106287-2012-dogu-karadeniz-gezimiz-3850-km.html

Motosikleti
    Mondial 250 MCT

Sağlıcakla.
    Geçmiş olsun Barış.. Çok üzüldüm gerçekten, dikkat et kendine..

Alıntı bladebj adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    100 km de 5 lt yakiyorum ortalama bence sen gene iyi yakiyosun kullanim kilavuzunda 2 kusur bisey yaziyordu yanilmiyorsam komik
    Bence komik olan senin MCT nin 100 km de 5 lt yakması..İlgili konuları dikkatli okursanız ortalama ne yakacağını bulursunuz arkadaşlar.. 100 km de 5 lt çok çok..
    Şairim ,Zifiri karanlıkta gelse şiirin hası /Ayak seslerinden tanırım / Ne zaman bir köy türküsü duysam /Şairliğimden utanırım ...

Motosikleti
    250 cc macit
    arkadaşım biz okuma yazma bilen insanlarız o yakıt konusunda yazılanlaar geçmişte kalan konu ve yazılar günçel dönemlerde yakılan miktarı sordum iyimi kötümü diye

sonuda zenon u taktırdım artık gecelerim gündüz mükemmel oldu özentürk motora teşekkürler diger mct cilere tavsiye ederim

sonuda zenon u taktırdım artık gecelerim gündüz mükemmel oldu özentürk motora teşekkürler diger mct cilere tavsiye ederim

Motosikleti
    yamaha fzr 600

Sağlıcakla.
    geçmiş olsun reis
    umarim bişeyin yoktur işte sen dikkatli olsan karşidaki dikkatli değil
    ehliyeti türkiyede kasaptan aliyo herkes
    Ağaç ne kadar yüksek olursa olsun, yaprakları yine de yere dökülür.

bladebj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1 '08 ve 954RR '03
    Alıntı toptas. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence komik olan senin MCT nin 100 km de 5 lt yakması..İlgili konuları dikkatli okursanız ortalama ne yakacağını bulursunuz arkadaşlar.. 100 km de 5 lt çok çok..
    bence komik olan cok cok olmasi ortalama sonucta 4 te yaktigim oldu 6 ti da 3.5 ta oturup her km ye gore hesap cikaramam ama allah askina 2.5 litre yakan var mi 5 lt nin nesi cok anlamadim acikcasi enjeksiyonlu degil emmeli karburator 3 kez karburator ayari yapildi sabit hiz 80 le 200 km yol gittim 10 lt yakti ben 100kg insanim bi cogunuzdan devirli kullaniyorum zorluyorum bence az bile standart iki insan kullaniyomus gibi oluyor neyse ben aldim alali 5 yakiyorum arkadas gs500 umle de bes yakiyorum sonuna kadar 5
    Its not the same, takes two to know Two to know, two to know Why cant you see? Arnold layne...
    Syd Barrett

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler