Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 250 Mct Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    virago yamahanın motosikleti V motor herzaman sıralı motordan daha seri ve güçlü olmuştur. fiyat listesini bulamayan arkadaş satış sonrası hizmetlere baksın.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MCT 250
    doğru V motor. Pardon. nasıl görmedim onu yaa
    Fatihbey yazdığına bakmayın. Bana kısacası Fatih Araz diyebilirsiniz

Motosikleti
    yamaha fzr 600
    Alıntı ARBETUS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    virago yamahanın motosikleti V motor herzaman sıralı motordan daha seri ve güçlü olmuştur. fiyat listesini bulamayan arkadaş satış sonrası hizmetlere baksın.
    teşekkürler
    Ağaç ne kadar yüksek olursa olsun, yaprakları yine de yere dökülür.

Motosikleti
    Gündüz gözüyle benim macitim

Kabul ediyorum lastiklerim berbat. olsun nazarlık olarak kalsınlar şimdilik.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

kurşunasker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tiger 250
    ARBETUS Direksiyon cok hoş olmuş ama dikiz aynalarının sapları biraz daha kısa olsa sanki daha iyi duracak gibi tabi bu nacizane benim fikrim. Birde sana bişey sorcam senin bu sis lambaları gece iş görüyomu birde kaç wattlıklar. Ben far yüzünden gece ilçe dışına çıkamıyorum. Orjinal farlarımız tam bir fiyasko diyebilirim. (sosis çantanın yeri süper, önden harley gibi duruyo)
    LIVE TO RIDE - RIDE TO LIVE

Motosikleti
    saolasın kurşun asker. Aynanın daha kısalarını aramaktayım ama inan eskileri daha uzundu sis farlarım olmasa inan bende yola çıkmazdım 35 w lıklar benimkiler. Çantanın yerini bende sevdim. İnan böyle daha çok işe yarıyor. İnsanlara motorun markasını söylediklerimde inanmıyorlar bana

kurşunasker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tiger 250
    Sağol ARBETUS enkısa zamanda bende sis farı taktıracam. Seninkiler ufak olduğu için işe yarayıp yaramadığını sordum, ufak olunca daha güzel gözüküyo.
    LIVE TO RIDE - RIDE TO LIVE

Motosikleti
    motorun aküsünüde zorlamıyor dostum. 1.5 yıldır kullanıyorum bu farları. akümü geçtiğimiz günlerde değiştirdim. 2 yıldır orijinal aküsü vardı. konjektör yada şarj sisteminede yük getirmiyor.

Motosikleti
    MCT Tabiki
    Selam arkadaşlar benim motordada sis farı var çok etkili ama.Aparatı ile takılması çok kolay ön farın hemen altına takılıyor.Uzun-kısa far açıkmı kapalımı zor fark ediyorum sis açıkken çok harika ya...
    isteyen olursa kargo ile yollayabilirim..saygılar
    3 KuruşLuk Bir inSana 5 Kuruş Değer VerirSen ; O 2 Kuruşa Yine Seni Satar...

yorgun 48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800 CLASSİC
    Alıntı selimbisiklet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar benim motordada sis farı var çok etkili ama.Aparatı ile takılması çok kolay ön farın hemen altına takılıyor.Uzun-kısa far açıkmı kapalımı zor fark ediyorum sis açıkken çok harika ya...
    isteyen olursa kargo ile yollayabilirim..saygılar
    Ücretini bildirirmisin. Bide macit için koruma demiri arıyorum yardımcı olursan sevinirim teşekkürler...
    KARGALAR SÜRÜ HALİNDE,KARTALLAR YALNIZ UÇAR...

Motosikleti
    MCT 250
    üstad gidon çok güzel. Sürüşü nasıl? kollar felan rahat ediyormusun?

birde bu macite arka lastik en fazla ne kadar genişleyebilir? whitecrow isimli üyenin macitini gördüm forumda. Çok başarılı duruyor. Şu çatalı uzatmak kaça patlar acaba?

Motosikleti
    Alıntı fatihbey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üstad gidon çok güzel. Sürüşü nasıl? kollar felan rahat ediyormusun?

birde bu macite arka lastik en fazla ne kadar genişleyebilir? whitecrow isimli üyenin macitini gördüm forumda. Çok başarılı duruyor. Şu çatalı uzatmak kaça patlar acaba?
    Sürüş rahat inanır mısın 120 km ye çıktım eskisi kadar zorlamadı beni. arka lastiğ genişletmek yerine başka desende bir lastik takıcam ben bundan daha geniş durmakta. gidonu uzatmak için 35 mm lik krom mil kullanılıyor çiftini 45 iraya bulmuştum ben ümraniyede. Tornacı kaç para alırsa yaparken okadar bi maliyet olacak.

Motosikleti
    MCT 250
    Arkadaşlar size fikir danışmak istiyorum.

MCT 250 ye 1-2 milyar harcayıp modifiye yapimmi?

- çatal uzatma
    - flipflop boya
    - lastik genişletme
    - gidon değişimi

yapma sebebim: 250 lik motor olması benim güven açımdan çok daha iyi. ben bazen moralim felan bozuk oldumu deli kullanırım motoru elimde değil naapim.

YOKSA
    hiiiç dokunmayım, suzuki intruder M800 e kanım kaynıyor vallaa. içim gidiyor. Ama 800 lük motoru var. Fazla yaşamam ben onun üstünde :(

Sizce naaaapim?

ugurapay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250

- çatal uzatma
    - flipflop boya
    - lastik genişletme
    - gidon değişimi

yapma sebebim: 250 lik motor olması benim güven açımdan çok daha iyi. ben bazen moralim felan bozuk oldumu deli kullanırım motoru elimde değil naapim.

YOKSA
    hiiiç dokunmayım, suzuki intruder M800 e kanım kaynıyor vallaa. içim gidiyor. Ama 800 lük motoru var. Fazla yaşamam ben onun üstünde :(

Sizce naaaapim?
    Şeytana Uyma O zaman
    Böyle sade bin bahsettiğin para oldukca iyi hemde bu kırizde tabi bu benim düşüncem
    Ben Bu motara devir saati ile benzin göstergesi takmak isterdim şöyle yakışıklı motorun görüntüsünü bozmayan

ve de ön arka celik cant ta tabiki

Motosikleti
    MCT Tabiki
    Alıntı yorgun 48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ücretini bildirirmisin. Bide macit için koruma demiri arıyorum yardımcı olursan sevinirim teşekkürler...
    ücreti 10 lira kardeşim kargo ücreti sanırım 2 lira tüm türkiyeye!!
    Saygılar..
    3 KuruşLuk Bir inSana 5 Kuruş Değer VerirSen ; O 2 Kuruşa Yine Seni Satar...

muratboyar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rs200
    selam. arbetus yanlış görmediysem yan kapaklara vida atmışın.geçme olunca cabuk gevşiyor ses yapıyor.çıkarmak gerekince cok zor oluyor.kırmamak için çaba gerek.nası yaptın bi tarif edermisin . tesekkürler

player77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki 2006 DL650 K6 (Satıldı) ,Honda 2011 CBF150
    Mikey ,
    Ön cam gitmiş ,direksiyon içinde nikelajsız pek hoş olmamış.Kablolar biraz kötü duruyor gibi geldi.Arka koltuğu güzel doldurmuşsun.Eminim çok rahattır. Nazarlık is süper olmuş
    İşlerin yolunda gidiyorsa ,sakın endişenme hemen geçer :!:Morphy :-)
    http://www.motosiklet.net/forum/etkinlik-gezi-fotograflari/106287-2012-dogu-karadeniz-gezimiz-3850-km.html

Motosikleti
    MCT 250
    Alıntı player77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mikey ,
    Ön cam gitmiş ,direksiyon içinde nikelajsız pek hoş olmamış.Kablolar biraz kötü duruyor gibi geldi.Arka koltuğu güzel doldurmuşsun.Eminim çok rahattır. Nazarlık is süper olmuş
    barış, istersen kromaj çektirelim gidona, ne dersin? benim bi tanıdık var bu işi yapan

Motosikleti

- çatal uzatma
    - flipflop boya
    - lastik genişletme
    - gidon değişimi

YOKSA

Sizce naaaapim?
    Dostum bu motorda iyicene pişmeden başka bir makinaya geçme.

Alıntı selimbisiklet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ücreti 10 lira kardeşim kargo ücreti sanırım 2 lira tüm türkiyeye!!
    Saygılar..
    Şu farın resmlerini koyabilir misin?
    Alıntı muratboyar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam. arbetus yanlış görmediysem yan kapaklara vida atmışın.geçme olunca cabuk gevşiyor ses yapıyor.çıkarmak gerekince cok zor oluyor.kırmamak için çaba gerek.nası yaptın bi tarif edermisin . tesekkürler
    iç tarafındaki geçme deliklerine scooterların grenajlarını vidalarken kullandıkları parça ile birleştirdim. Benim sıkıntım gevşeyip çıkması değildi. Düşmesiydi

barış, istersen kromaj çektirelim gidona, ne dersin? benim bi tanıdık var bu işi yapan
    Açıkcası kormajdan pek hazzetmemekteyim. Hele bir kışa girelim Chromeless Maciti sürcem piyasaya

ben bazen moralim felan bozuk oldumu deli kullanırım motoru elimde değil naapim.
    Dostum MCTye 1000-2000 masraf yapmaya değmez. Satarken üzülürsün. Ama keyfim değil mi dersen o başka.

Moralim bozuk iken bence motora bile binme. Dikkatin dağınık olur. Kimseyi üzme.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 16 kullanıcı var. (0 üye ve 16 misafir)

Bu Konudaki Etiketler