Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 250 Mct Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Şimdiki güncel liste;

* Arbetus
    * Uğurapay
    * Player77

Katılmak İsteyen dostlar adlarını ve mevkilerini bildirirlerse rotayı hazırlayacağız.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CBR 600f,2006 Fazer 6,Burgman 400
    İstanbul Kartaldayım.
    ben eskı motosiklet netciyim aslında.sitenin ilk yıllarından.nice gezilere gittik arkadaslarla.güüzel günler geçirdim.
    uzak kaldım uzun bır zaman forumdan nıhayet aranızdayım.motorumu 1,5 ay oldu alalı.cokta memnunum sadece su zıncır sesi harıc herseyıyle fıyatını hakeden bır motor.

ugurapay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250
    hoşgeldin kadirsoyy haftasonu bekliyoruz

Motosikleti
    Alıntı kadirsoyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbul Kartaldayım.
    ben eskı motosiklet netciyim aslında.sitenin ilk yıllarından.nice gezilere gittik arkadaslarla.güüzel günler geçirdim.
    uzak kaldım uzun bır zaman forumdan nıhayet aranızdayım.motorumu 1,5 ay oldu alalı.cokta memnunum sadece su zıncır sesi harıc herseyıyle fıyatını hakeden bır motor.
    Biz gebzede toplanıyoruz. Eğer gelebilirsen seni de aramızda görmek isteriz. Uğur abide de aynı sıkıntı var zinciri oringli ile değiştireceğiz. Biraz erken çıkabilirsen gelmeni isterim.
    SAğlıcakla.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Motosikleti
    CBR 600f,2006 Fazer 6,Burgman 400
    tuzlada degıl mı tam olarak kacta ne nerede olacaksınız yazarsanız gelme ıhtımalım olabılır.ve kaca kadar orada olursunuz.gelmeye calısırım

Motosikleti
    Önce Uğur abinin MCT sine bakım yaptıktan sonra tuzlaya geçicez. Player in işleri dolayısıyla saat 3 e kadar falan takılıcaz. Gebze'de o işleri yaptıktan sonra Tuzla CafeMarina'ya geçicez. Ordan da evlere dağılıcaz

Motosikleti
    HYOSUNG GV250
    Alıntı kadirsoyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tuzlada degıl mı tam olarak kacta ne nerede olacaksınız yazarsanız gelme ıhtımalım olabılır.ve kaca kadar orada olursunuz.gelmeye calısırım
    İlk olarak gebze ye gideceğiz arbetus un servisinde Mct zincir olayayını halletmeye calışacağız daha sonrada tuzlaya geçilecek.

arkadaşlar temennileriniz için teşekkürler.
    kararımı verdim koruma demirini taktırıcam. buarada ben ankaradayım ankara içindeki en iyi mondial servisi neresidir bilen varsa yazarsa sevinirim. birde bu ardçı olma terimi neyi ifade ediyor onu açıklayabilir misiniz

Motosikleti
    HYOSUNG GV250
    Yanlış ANLAMAYIN inanın yanlızca merakımdan MCT kullanan Bayan Varmı

bladebj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1 '08 ve 954RR '03
    Alıntı ugurapay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanlış ANLAMAYIN inanın yanlızca merakımdan MCT kullanan Bayan Varmı
    forumdan olmasada benim tanıdığım bir kaç bayan var

birde çok sinir bozucu bir olay bilmiyorum normalmidir ama ben 100kg artı 55 kg artçımla düz yolda 70 i geçemiyorum 80 e çıkınca çok ağlıyo titriyo birde arka dişlim küçük normalmidir değilse başlıca problem ne olabilir çok kafama takılıyo bi de yağı felan yeni değişti
    Its not the same, takes two to know Two to know, two to know Why cant you see? Arnold layne...
    Syd Barrett

Motosikleti
    Alıntı hafifmarjina adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kararımı verdim koruma demirini taktırıcam. buarada ben ankaradayım ankara içindeki en iyi mondial servisi neresidir bilen varsa yazarsa sevinirim. birde bu ardçı olma terimi neyi ifade ediyor onu açıklayabilir misiniz

Ankaradaki iyi servisi bilse bilse Armağan ya da yarkın bilir. Yarış usta falan diyorlardı ama tam emin değilim. Artçı terimi arkaya otuarna deniyor
    Alıntı bladebj adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    forumdan olmasada benim tanıdığım bir kaç bayan var

birde çok sinir bozucu bir olay bilmiyorum normalmidir ama ben 100kg artı 55 kg artçımla düz yolda 70 i geçemiyorum 80 e çıkınca çok ağlıyo titriyo birde arka dişlim küçük normalmidir değilse başlıca problem ne olabilir çok kafama takılıyo bi de yağı felan yeni değişti
    Garip bir durum armağan. kalkışlarda titreme falan yapıyor mu motor bağırıyor ve gitmiyorsa balata kaçırıyor olabilir.

Motosikleti
    Mondial 250 MCT
    Arkadaşlar, l5.07.2008 de 250 MCT mi teslim aldım Herkese kazasız belasız sürüşler diliyorum .
    Şairim ,Zifiri karanlıkta gelse şiirin hası /Ayak seslerinden tanırım / Ne zaman bir köy türküsü duysam /Şairliğimden utanırım ...

player77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki 2006 DL650 K6 (Satıldı) ,Honda 2011 CBF150
    Hayırlı olsun.. Hoşgeldin ...
    İşlerin yolunda gidiyorsa ,sakın endişenme hemen geçer :!:Morphy :-)
    http://www.motosiklet.net/forum/etkinlik-gezi-fotograflari/106287-2012-dogu-karadeniz-gezimiz-3850-km.html

Motosikleti
    HYOSUNG GV250
    hayırlı olsun allah kaza bela vermesin yolun acık olsun

Motosikleti
    hayırlı olsun toptas. kardeş kazasız belasız...

muratboyar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rs200
    selam arkadaslar kayseriden ben murat. yaklasık 15 gun oldu 2. el bir mct aldım.ilk motorum hic acemilik cekmedim.1900 km de garajda kaldığı icin temiz ama aku zayıflamıs. rodajı iy tamamlamıs motoru aldıktan sonra bugune kadar bu forumun tamamını okudum bana cok faydası oldu hepinize tesekkurler.cok faydalı bir forum.oncelikle yagı ve bujileri ve aku değistirdim önceki sahibi oring zincirle değistirmis cok iyi olmus.sırada koruma demiri,aynalar ve cc bar var (cunku artcım cok rahatsız oluyormus)ama sırasıyla once guvenlik! titreşimlerin tamamına yakınını hallettim(depo kilidi takoz conta silikon vs)basta cok rahatsızlık vericiydi. toptaş kardes hayırlı olsun kazasız sürüşler
    kayseri ye gelen var mı? beklerim yaz bitmeden kapadokya ve erciyes turu yapmayı düşünüyorum beklerim

Motosikleti
    Mondial 250 MCT
    Alıntı ARBETUS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun toptas. kardeş kazasız belasız...

ARBETUS Kardeş, senin gibi deneyimli arkadaşların engin bilgilerine ihtiyacım olacak biliyorum, seni özelden rahatsız etme imkanımız var mı ? Telefon veya Msn gibi
    Şairim ,Zifiri karanlıkta gelse şiirin hası /Ayak seslerinden tanırım / Ne zaman bir köy türküsü duysam /Şairliğimden utanırım ...

Motosikleti
    mct 250
    Alıntı hafifmarjina adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım bencede koruma demirini taktır.
    güvenlik ön planda olmalı!!!!
    hem motor daha bi yakışıklı duruyor.
    ben bi kaç hafta önce taktırdım. resimler bi kaç sayfa geride bakabilirsin(157 sayfa).
    ben koruma demirini sancar motordan aldım 25 ytl. kargo ücreti bana ait olmak üzere kargoyla gönderdiler.
    tel 0212 610 38 37

Alıntı toptas. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, l5.07.2008 de 250 MCT mi teslim aldım Herkese kazasız belasız sürüşler diliyorum .
    toptaş kardeş hoşgeldin.
    hayırlr uğurlu olsun en güzel günlerde kazasız belasız kullanman dileğiyle
    TECRÜBE, İNSANIN YEDİĞİ KAZIKLARIN TOPLAMIDIR!!!

Motosikleti
    HYOSUNG GV250
    hayırlı olsun Toptaş hoşgeldin

Her Kask ta kulanabileceğimiz cep telefonuylan iletişimkurmak için bulutut gibi bir sistem varmı gerci bende var ama bulutut kulaklık var ama acılıp kapanması için dokunmak gerekiyor tabi kask icinde zor

Motosikleti
    Alıntı ugurapay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun Toptaş hoşgeldin

Her Kask ta kulanabileceğimiz cep telefonuylan iletişimkurmak için bulutut gibi bir sistem varmı gerci bende var ama bulutut kulaklık var ama acılıp kapanması için dokunmak gerekiyor tabi kask icinde zor
    ben handsfree kablolu sistemi kullanıyorum. Daha fazla para vermeye gerek yok. jabranın kaska giren modelini denedim randıman alamadım. zaten diğerleri kaskın içine girmedi bile. telefonumun kendi kulaklığını kullanıyorum. auto answer özelliğini de açıyorum. Bu özellik telefon çaldığında 3 kere çaldıktan sonra otomatik olarak açıyor telefonu. çok da konforlu bir şekilde çalışıyor. Burdaki tek sıkıntım kulaklığın bazen kulağımdan çıkması. şimdiki çalışmam ise kaskın içine universal bir ses sistemi yerleştirmek. Cumartesi günkü buluşmada detaylı anlatırım.

Sağlıcakla.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler