Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 250 Mct Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    levent666 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    uzun zaman oldu bayagdır girmiyordum herkez degişiklikler yapmış fena olmamıs ehliyet sınavını kazanmısım ınsallah hafta sonu ehliyetimi alıp söyle gögsumu kabartarak bi gezerim heralde zaten 21-27 agustos arası askere gidecem gitmeden iyice binerim askere giden herkez nedense motorunu satar bende kenara cekip bırakıcam satsan bi turlu fuzulü zarar ediyosun bende eniyisi satmayayım dedim zaten bayagı bi aksesuar yaptım herkeze keyifli surusler [img=http://img503.imageshack.us/img503/6007/imag0305ze8.th.jpg]yazın tadını cıkartmak lazım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GÖKTAX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 MCT
    levent666 - dostum hayırlı olsun ehliyetin. Şimdiden hayırlı teskereler diliyorum. Motorun son gördüğümden beri baya değişmiş ve çok hoş olmuş, motosikletini satmadığına sevindim.
    mytelee - dr.i - BDuzguner arkadaşlar sizlerde hoşgeldiniz.

Motosikleti
    250 MCT
    Askerde günler daha zor geçer şimdi. Kusura bakma moralini bozmak istemezdim.
    Ben şimdiden kışın canavardan nasıl ayrılacam onu düşünüyorum.

chooper777 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondıal 250
    Yeni arkadaşlarım hoşgeldiniz.
    levent666 sanada hayırlı teskereler.Ayrıca motosikletin çok güzel olmuş. Bence de satma sonra pişman olma.

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı levent666 adlı üyeden alıntı
    giden herkez nedense motorunu satar bende kenara cekip bırakıcam satsan bi turlu fuzulü zarar ediyosun bende eniyisi satmayayım dedim zaten bayagı bi aksesuar yaptım herkeze keyifli surusler
    sat sen onu sat askerdeyken boynu bükük beklemesin bu ayın sonlarına doğru motor alacağımnormalde mct düşünmüyordum ama aksesuarlı çok hoş olmuş

eğer satmayı düşünürsen aklındaki fiyatı mailime gönder satışı üstüme alacağım

turkeiboy_@hotmail.com

levent666 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sagolun arkadaslar yanlız bunlardan birisi theturk ün motoru biriside benim bbaday kardesim motorumu satmam cunku memnunum ha bazı ufak defek seyler cıkıyo allaha sukur elimiz tornavıda anahtar tutuyo herseyını kendımız hallediyoz bu arada arkadaslar ben motora sehpa yaptım cok iyi oldu herkeze tavsiye ederim cunkı arka teker temizligi ve zincir yaglaması bayagı bi ınsanın canını sıkıyo[img=http://img409.imageshack.us/img409/5015/23031024qm3.th.jpg]bu motordan sonraki alacagım motor insallah bu olacak

benkaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 mct
    orta sehpa gerçekten çok iyi ama ihmalkarlık işte bi türlü taktıramadım. en kısa zamanda bende taktıracağım.
    yaşamam için, motor sürmem lazım. motor sürmem içinse yaşamam!!!

kozmiktohum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ESKİDEN-250MCT
    selamlar
    arkadaşlar egzozu yarım ay şeklinde neyle ve nasıl kesiyosunuz bu bilgileri yazabilirmisiniz
    büyük okyonuslarda küçük balık olacağına küçük göllerde büyük balık ol

Motosikleti
    250 mct
    mersinde bi arkadaş spiral'le ( yalnış yazmış olabilirim ) kestirmiş. egsozu söktürmeden sakın kestirme farklı farklı olur yoksa. bide kesilen yeri kaplat paslanma yapar zamanla!!!

exile - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    arkadaşlar bu motorla uzun yol tecrubesi olan varmı? ne şartlarda uzun yol alırsak motora zarar vermeyiz?

Motosikleti
    250 mct
    en uzun yolum gidiş geliş 250 kilometre oldu benim. yıllık iznimde de sanırım 600 km beni bekliyor. sitede uzunyol yapan arkadaşlar mutlaka vardır. kontrollerini tam yaparsan uzunyolda seni üzmez...
    tabi kullanımınada bağlı 1 - 1,5 saatte bir mola vermeni öneririm yolda. tabii o molada da kontrollerini yapmalısın.
    şimdiden hayırlısı olsun...

erdosel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLE500
    Arkadaşlar hepinize merhaba.Ben Balıkesir'den Yüksel ERDOĞAN.
    Mondilal'imle 8000 km yol yaptım.Bunun hepsini uzun yolda yaptım ve kayda değer pek bir problem yaşamadım.Balıkesir'den,İstanbul'a 2 kez,Çaknakkale veAltınoluk taraflarına 7-8 kez,Marmaris,İzmir vb. gibi hep uzun yol...
    En son Çanakkale Yenicede'ki Enduroclup festivaline katıldım.Bilmiyorum bu hafta sonu nereye giderim.Ancak 18 mart'ta Çanakkale gezisinde yaşadığım talihsizlik(Durduğum anda ayağım kaydı ve motor koluma düştü.Ne motorda ne giysilerimde çizik yok) sonucu küçük bir kırık ama en önemlisi sinir ezilmesi nedeniyle kolumda hareksizlik oluştu.
    Bu nedenle uzun süre kullanamadım motorsikletimi.Şimdiyse yavaş yavaş eski gezilerime başlıyorum.Sizlerle de gezilerde buluşmayı umuyorum.
    Her araçta olduğu gibi bazen problem çıksada genelde oldukça memnunum.Topiğe yazılan mesajları okudum hemen hemen aynı problerden bahsedilmiş.Ancak benim yaşadığım yeni bir problem var önlem almanız yada başınıza geldiğinde halletmeniz için yazıyorum.
    Motor ile keyifli bir sürüş yapıyorsunuz ve birdenbire teklemeye başlıyor.Önceleri karbürötöre gelen bir pislik yada elektrik kesintisi olduğunu
    düşündüğüm şeyin böyle olmadığı benzin deposu kapağında bulunan deliklerin tıkandığı bu yüzden yerçekimine karşı koyan benzinin karbürötöre yeterince gitmediğini tespit ettik.Şimdi garantiden yeni kapak gelecek.
    Oldukça uzun yazdım.Görüşmek dileğiyle.Altta benim DÜLDÜL

Motosikleti
    Honda CBF 150
    benkaan ve erdosel arkadaşlarım çok teşşekkur ederim
    erdosel içimi rahatlattın daha öncede belirttim 125cc kanuni kullnıyordum şimdi mct geçicem kısmetse, inşallah beni doyurur bende siyah rengini düşünüyorum bitane 2006 model 2000 km de tecrubeli kullanıcıdan satılık var 2400 istiyor çizik veya yatma yokmuş, yarın bi bakmaya gider inşallah dediği gibi / benim istediğim gibi çıkar,

uyarı için teşşekkurler

chopper250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 100 cc ve mondial mct 250
    bende buradayım sizi izliyorum,ara sıra konuya katılırım. sevgiler

Motosikleti
    250 mct
    exile 2. el motor alacaksan aman diyim iyi kontrol et. deneme sürüşü yap ve senden daha tecrübeli birinede denettir mutlaka. sağına soluna vidalarına ve sallanan parçalara dikkat et. alırsan resiminide ekle modifiye için fikir verebiliriz.

Motosikleti
    250 MCT
    erdosel abi hoşgeldin. geçmiş olsun.

Motosikleti
    Honda CBF 150
    önerin için sagolasin benkaan bende dediğin yapıcaktım zaten babam yaşımda bi abim var sayısız motor kullanmıştır ve gençliğinden eri kullanıyor (tecrubeleri en buyuk kaynağım) onunla beraber gidicez kendisindede kanuni seyhan 250c ve honda cbr1000F var.

Motosikleti
    250 mct
    bak bu çok iyi onada sürdür ve ondaki kulak nerde bi arıza sesi varsa duyar şaka yapmıyorum inanki bu çok iyi bizide haberdar et. fiyatıda iyiymiş ama pazarlık olmadan olmaz

tkalfaoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750S DCT

pardon...

pardon.. yanlıs forum. yaf silmenin yolu yokmu?
    ---
    Honda NC750S..... Honda VFR 2008... Hyosung GT250R

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler