Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 250 Mct Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    _pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    su anda henuz far ayarı yapılmadı bunu oylesıne koydum far ayarı yapılsın yenı fotoları atıcam . ( eskısıyle beraber )

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

vitesli motor kullanmak sıkıntı olur mu gibi bişey sormuş arkadaşımız.
    ben hayatımda taş çatlasa 50 km yol yapmışımdır vitessiz motorla o da köye gittiğimiz yaz aylarında olmuştur.
    direk mct 250 ile başladım. ilk hafta biraz sıkıntı yaşadım alışana kadar şimdi bi sıkıntımız yok ehliyet dışında tabi.

bu musluk problemi bende de var. daha 250 kmde motorum yaklaşık bir haftadır benzin musluğundan benzin damlatıyor.
    Musluk sipariş ettik inşallah sıkındı düzelir yeni muslukla.
    Depoyu fullemeye korkuyoruz yahu. şıp şıp liralar akıyo motordan :S

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    forumdan motorunu satmayı düşünen varmı acaba
    Benim motoru satıcam ama otobüslere geri dönmek istemiyorum motoru sattığım gibi yeni motoru bulmam lazım yani öyle denk gelse süper olurdu takas düşünen olursada mesaj atın görüşelim.
    Boyum çok uzun sıkıntı oluyo bu motorda o yüzden değişmek istiyorum açıkcası hem vitesli tecrübesi edinirim
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    forumdan motorunu satmayı düşünen varmı acaba
    Benim motoru satıcam ama otobüslere geri dönmek istemiyorum motoru sattığım gibi yeni motoru bulmam lazım yani öyle denk gelse süper olurdu takas düşünen olursada mesaj atın görüşelim.
    Boyum çok uzun sıkıntı oluyo bu motorda o yüzden değişmek istiyorum açıkcası hem vitesli tecrübesi edinirim
    maddi durumun ne bilmiyorum ama, mct yerine gv alman daha makul kanka.. tabii bulabılırsen o ayrı 3 tane baktım buralarda 3 üde tırt çıktı..
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

Alıntı StyLeOscaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    maddi durumun ne bilmiyorum ama, mct yerine gv alman daha makul kanka.. tabii bulabılırsen o ayrı 3 tane baktım buralarda 3 üde tırt çıktı..
    gv şimdilik kalsın hocam 1500-1700 benim maddi durum

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gv şimdilik kalsın hocam 1500-1700 benim maddi durum
    anladım ali..hayırlısı olsun bakalım..dikkatimi çeken mct ilanı olursa paylaşırım seninle

anladım ali..hayırlısı olsun bakalım..dikkatimi çeken mct ilanı olursa paylaşırım seninle
    Saolasın bekliyorum o zaman

erdemed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cx125 95 model' x9 500 piaggio
    250 mct ye celik jant aldım on arka neyse
    arka lastıgı 150-90-15 takmayı dusunuyorum daha once takanlar varmı?
    bıryerlere degermı

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı erdemed adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    250 mct ye celik jant aldım on arka neyse
    arka lastıgı 150-90-15 takmayı dusunuyorum daha once takanlar varmı?
    bıryerlere degermı
    mrb kaça mal oldu ön-arka çelik jant ? aldığın yeri fiyatı belirtirsen sevinirim..

fatih383838 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hero puch :D
    Alıntı musi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vitesli motor kullanmak sıkıntı olur mu gibi bişey sormuş arkadaşımız.
    ben hayatımda taş çatlasa 50 km yol yapmışımdır vitessiz motorla o da köye gittiğimiz yaz aylarında olmuştur.
    direk mct 250 ile başladım. ilk hafta biraz sıkıntı yaşadım alışana kadar şimdi bi sıkıntımız yok ehliyet dışında tabi.

bu musluk problemi bende de var. daha 250 kmde motorum yaklaşık bir haftadır benzin musluğundan benzin damlatıyor.
    Musluk sipariş ettik inşallah sıkındı düzelir yeni muslukla.
    Depoyu fullemeye korkuyoruz yahu. şıp şıp liralar akıyo motordan :S
    muslugu yerinden sök kelebegide çıkar alt tarafta bi vida var onu da sök içinde lastik var git tüpçüden yenisini al onlarda oluyor yenisini tak olay tamam bi musluga 20 lira vermek bana göre ölmekle aynı şey

fatih383838 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hero puch :D
    StyLeOscaR

hocam bu açık hava filitresini takmak için illede kututu sökmek mi lazım... eger oyleyse nasıl olacak geçen söküyüm dedim. salıncagı indirdim deponun altında da bi vida varmış vazgeçtim. bilmeden iş yapmamak için ilk önce sizden ögrenmek istiyorum bilen söken varsa tarif edebilir mi. şimdiden teşekkürler iii geceler

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı fatih383838 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    StyLeOscaR

hocam bu açık hava filitresini takmak için illede kututu sökmek mi lazım... eger oyleyse nasıl olacak geçen söküyüm dedim. salıncagı indirdim deponun altında da bi vida varmış vazgeçtim. bilmeden iş yapmamak için ilk önce sizden ögrenmek istiyorum bilen söken varsa tarif edebilir mi. şimdiden teşekkürler iii geceler
    evet kutuyu sökmen gerek..ama tam olarak nasıl yapıldığını maalesef bilmiyorum.. çok eski sayfalarda bu konu tartışılmıştı..o sayfayı bulabılırsen açıklayıcı bilgiler mevcut idi

Alıntı fatih383838 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    muslugu yerinden sök kelebegide çıkar alt tarafta bi vida var onu da sök içinde lastik var git tüpçüden yenisini al onlarda oluyor yenisini tak olay tamam bi musluga 20 lira vermek bana göre ölmekle aynı şey
    valla garantide olmasa uğraşırdım da garantiden değiştiricekler fatih hocam.
    Bi yerlere not ettim söylediklerini başıma gelirse yaparım.
    teşekkür ederim.

Motosikleti
    arka jant 200, on 175 gıbı geldı ben usaktayım buradakı mondıal bayıısınden getırttırdım nerden aldıklarını bılmıyorum sanırım bırazda kar almıslardır neyse
    neyse 150-90-15 lastıgıde getırtecegımm fakat motora degıp degmeyecegını bılemıyorlar bende bır bılen vardır dıye sorayım dedım eger lastık olmassa ıade almayacaklar

Motosikleti
    Alıntı erdemed adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arka jant 200, on 175 gıbı geldı ben usaktayım buradakı mondıal bayıısınden getırttırdım nerden aldıklarını bılmıyorum sanırım bırazda kar almıslardır neyse
    neyse 150-90-15 lastıgıde getırtecegımm fakat motora degıp degmeyecegını bılemıyorlar bende bır bılen vardır dıye sorayım dedım eger lastık olmassa ıade almayacaklar
    ben 2aydır arıyorum bulamaedım mondıalın fabrıkayıda aradık ama malesef yıne termın edemedım. janbtları guzel fıyata almıssın kardes hayırlı olsun.

~~NEO~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ
    Jant arayan arkadaşlar, şu siteye bi bakın, bi telefon açıp bilgi alın, belki işinize yarar...

http://www.ugurstore.com/urun/urun_detay.php?uid=43

Motosikleti
    Alıntı ~~NEO~~ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Jant arayan arkadaşlar, şu siteye bi bakın, bi telefon açıp bilgi alın, belki işinize yarar...

http://www.ugurstore.com/urun/urun_detay.php?uid=43
    allah bunların belasını versın dıyecem olmayacak burayı 50defa aradım jant hem ellerınde yok hemde fıyatlar eskı fıyat 2006dan kalma. o zaman ılanı kaldırın dıyorum 50defa tamam abı kaldırıcaz dedıloer halen kaldırmadılar gitti.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:22 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:20 ----------

arkadaslar yenı aldıgım farında yanhsıtıcısı hosuma gıtmedı bırde xenon h4-3 takınca mecburen etrafını kesmek zorunda kaldık etrafını kesıncede yansıtıcısı ıyıce berbat oldu zaten bızım motorlarında yansıtıcısı tam bir ölü. gv 650 tarzında yansıtıcısı guzel h4 xenonu ıcıne rahatca takabılecegımız ( her hangı bır yerını kesmeden ) bır far takımı arıyorum sızın onerebılecegınız far varmıdır acaba ?[COLOR="Silver"]

---------- Mesaj ekleme zamanı: 04:20 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:22 ----------

yansıtıcıyı hıc begenmedım gercı bızım orjınal farın yansıtısıncan ıyıdır ( en azından on kapagı cam seklınde plastık degıl ) .

~~NEO~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ
    Alıntı _pLay_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    allah bunların belasını versın dıyecem olmayacak burayı 50defa aradım jant hem ellerınde yok hemde fıyatlar eskı fıyat 2006dan kalma. o zaman ılanı kaldırın dıyorum 50defa tamam abı kaldırıcaz dedıloer halen kaldırmadılar gitti.
    Nette dolaşırken gördüm, paylaşayım dedim, demek ki ilgisiz bi esnaf... Kendi kaybeder, yapacak bişey yok...

Bende, dün arkadaştan 250 MCT aldım. Küçük çaplı toparlamalar yapmayı düşünüyorum... Bakalım neler olacak...

Motosikleti
    Alıntı ~~NEO~~ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nette dolaşırken gördüm, paylaşayım dedim, demek ki ilgisiz bi esnaf... Kendi kaybeder, yapacak bişey yok...

Bende, dün arkadaştan 250 MCT aldım. Küçük çaplı toparlamalar yapmayı düşünüyorum... Bakalım neler olacak...
    yaptıklarını resımlendırır ve bızımle paylasırsan daha guzel olacagını dusunuyorum. bu arada ankaranın neresındesın ?

Motosikleti
    bugun bana jant getırten arkadasla gorustum ıstersen bulurum dedı sanırım on arka 400tl ımıs gercekten almak ısteyen varsa bı sorayım
    150-90-15 lastık kullanan yok herhalde soruma bı cevap alamadım?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler