Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 250 Mct Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

mct 250 mondial ların kralı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GÖKTAX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 MCT
    kusura bakma ama niye sattığını anlayamadım. açıklama yaparsan sevinirim. fiyatı da çok uygun yazmışsın.?

mct 250 mi neden sattığımı söylüyeyim yiyenim var ve o vitesli motor kullanamıyo büyüklüğü biraz korkuttuğu için ve bu motor da onunda payı olduğu için 150 zat veya asya t1 ile takas etmeyi veya 2350 ytl karşılığı satmak istiyoruz. ilgilenen arkadaşlar motoru görebilir ve isdetikleri tamirciye de gösterebilirler zaten gören bu motoru bu fiyata üstüne atlar benden söylemesi

Motosikleti
    250 MCT
    haklısın fıyat çok cazip. ankara da olsan biraz da imkanım olsa (abim için) ilgilenebilirdim. ben bu motora hasta oldum. gerçekten çok memnunum. izmirli arkadaşlar kaçırmayın motoru.
    idris kardeş ALLAH satı pazarı versin.

kasvet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA 535, SUZUKI GSR 600
    ArkadaŞlar DÜk Gece Rr 1300 Kullandim Ve Dİbİm DÜŞtÜ
    Tavsİye Ederİm Sakin Bİnmeyİn Benİm Mct Yalan Oldu İstİyene Satabİlİrİm 2 300 Veren Alir Ben Motoru BÜyÜtÜyorum ))))
    Telefon 0537 320 90 24
    Motorumda Yancantalar Yenİ DeĞİŞtİ HİÇ Bİr Sikintisi Yok
    3700 Km De

Özgür1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar selamlar 3gün önce benimde 2tane jant telim koptu servise götürdm telleri kalınlaştırmak için servis bana aynı tellerden verdi şu kalın tel muhabbeti varya traş arkadaşlar telin 3\1ni kalınlaştırmışlar ya bu adamlar beni deli edecek arkadaşlar gittim piyasadan kalınlarını buldum arka dişlinin küçüğünü buldum üstelik hepsine topu topu 21,5ytl ödedim jant kale gibi oldu ayrıca dişliyi ufalttığım için vites araları uzadı artık daha düşük devirlerde hız kazandığım için vibrasyon problemide kalmadı zincir sesine gelince arkadaşlar zincir spreyi ile güzelce yağlayın bu işlemden sonra 2-3gün motora binmeyin sonrasında ses falan kalmıyor....

Motosikleti
    dostum dişkiyi nerden buldun bu ara çekiş düşmüştür diye tahmin ediyorum ama son hızın artmıştır herhalde
    bu ara istanbuldaysan motoru görmek şsterşm

pirizcinuri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende mct alıyorum bi kaç güne kadar
    tipini en çok beğendiğim motor bu oldu ve bende sizin gibi mct ci oldum bakalım tek korkum çalınması sürüş keyfini yaşamaya başlayacağız mct ile heyecandan uyuyamıyorum geceleri
    ve 1917 ile başladı umut...

Motosikleti
    dostum hayırlı olsun umarın heyecanın hep böyle devam eder
    kazasız belasız inşallah

malcomx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 250 Mct
    Arkadaşlar bende motoru satıyorum bilginiz olsun daha kullanmak nasip olmadı aldığım gibi duruyor

Marka: Mondial
    Model: Mct-250
    KM: 40
    Renk: siyah
    Fiyat: 2800 YTL
    Açıklama: 06-04-200 Trafik çıkışlıdır,Servis Bakımlı
    İl/İlçe: İstanbul / Göztepe
    İletişim: 05388187144

...
    Bakın Bakın Ne Anlatacam Bakın Bakın

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    neden sattığını öğrenebilir miyiz. Tabiri caizse kız gibi motor
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

tekno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mct 250 Kurtuldum, Cfb 150,Nc 700x
    Alıntı Özgür1980 adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar selamlar 3gün önce benimde 2tane jant telim koptu servise götürdm telleri kalınlaştırmak için servis bana aynı tellerden verdi şu kalın tel muhabbeti varya traş arkadaşlar telin 3\1ni kalınlaştırmışlar ya bu adamlar beni deli edecek arkadaşlar gittim piyasadan kalınlarını buldum arka dişlinin küçüğünü buldum üstelik hepsine topu topu 21,5ytl ödedim jant kale gibi oldu ayrıca dişliyi ufalttığım için vites araları uzadı artık daha düşük devirlerde hız kazandığım için vibrasyon problemide kalmadı zincir sesine gelince arkadaşlar zincir spreyi ile güzelce yağlayın bu işlemden sonra 2-3gün motora binmeyin sonrasında ses falan kalmıyor....
    Selam Özgür

Hafta sonu benimde önce 2,sonra 1 telim kırıldı.Nereden aldın kalın telleri ?

Hoşçakal

malcomx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 250 Mct
    Alıntı malcomx adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar bende motoru satıyorum bilginiz olsun daha kullanmak nasip olmadı aldığım gibi duruyor

Marka: Mondial
    Model: Mct-250
    KM: 40
    Renk: siyah
    Fiyat: 2800 YTL
    Açıklama: 06-04-200 Trafik çıkışlıdır,Servis Bakımlı
    İl/İlçe: İstanbul / Göztepe
    İletişim: 05388187144

...
    Tabiki..

scoter tarzı bişi almayı düşünyorum..vitesli bana göre değil bunu anladım,birde araba projem var
    Bakın Bakın Ne Anlatacam Bakın Bakın

Özgür1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar dişliyi ve telleri cankayada motorcu HAYRİ var yedek parcacı oradan bulabilirsiniz

voldemort - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şu an yok
    idris kardeşim ben alıcıyım benım zatım yok ama cok temıs bakılmıs 2500 km de 2006 model mavi bir 151rs m var. kumanda (alrm+calıstırma) özel yapım paspas, ufak tefek ekıpmanlarım var ortalama her 600-700 km de yag degısımı yapıldı ve bujim hata vermemesıne ragmen yenı degıstı.ıkı kısı 120 km hıza ulastım rodajına cok dıkkat ettım ve tamemen kontrollu kullandım. ilgilenirsen bakalım ve ustune ne kadar verecegımı konusalım. benenesdedim@hotmail.com 05357776225
    Dört duvar arası kapanmazki sendeki özgür ruh. Ölünce parçalanmazki bendeki özgür ruh. Sevişe sevişe azalmazki tendeki özgür ruh. Kopyalayarak çoğalmazki gendeki özgür ruh... BABAZULA

Alıntı voldemort adlı üyeden alıntı
    idris kardeşim ben alıcıyım benım zatım yok ama cok temıs bakılmıs 2500 km de 2006 model mavi bir 151rs m var. kumanda (alrm+calıstırma) özel yapım paspas, ufak tefek ekıpmanlarım var ortalama her 600-700 km de yag degısımı yapıldı ve bujim hata vermemesıne ragmen yenı degıstı.ıkı kısı 120 km hıza ulastım rodajına cok dıkkat ettım ve tamemen kontrollu kullandım. ilgilenirsen bakalım ve ustune ne kadar verecegımı konusalım. benenesdedim@hotmail.com 05357776225

valla kardesim isdediğim zat veya asya t1 ama bir görüşelim nasipse olur ne diyim

levent666 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Özgür1980 adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar dişliyi ve telleri cankayada motorcu HAYRİ var yedek parcacı oradan bulabilirsiniz
    kardeş güzel fikir valla ama motorun çekişi düsmüstür diye tahmin ediyorum bana çekişle ilgili bir bilgi verirsen sevinirim keyifli şürüşler

Motosikleti
    Arkadaşlar Pazartesi Motoru Servise Birakiyorum Benim Zincir Sesi şüpelendiğim Gibi şanzimanin çikişindaki Dişlinin Rulmanlariymiş Değişecekmiş Umarim Fazla Uzamaz
    Iyi Gezintiler Hepinize
    Servisten çiksin Motor Bende Uzak Bi Yerlere Giicem Inşallah

Motosikleti
    250 MCT
    İnşallah servisten çabuk çıkar motorun:Yazın en güzel zamanlarında motorun serviste olması herhalde büyük şanssızlıktır

magpie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 250 mct Siyah
    Arkadaşlar Merhaba;
    250 mct'em 750km de motor arıza yaptı servise götürüp bıraktım. Arızasının ne olduğu bell değil ama çıkan çatırtıdan büyük bir arıza olduğunu tahmin ediyorum. gelişmelerden sizleride haberdar edeceğim.
    Bu arada benzin olarak 250 mct sahipleri ne kullanıyor. öğrenmek istiyorum. aldığımdan bu yana 95 oktan kurşunsuz kullandım ama sper benzin kullansak ne olur diye düşünüyorum.
    Kazasız keyifli sürüşler dilerim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler