Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 250 Mct Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda İntegra
    Alıntı ARBETUS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim bende yok diye cevap vermedim. eminimki diğer arkadaşlarda da durum aynıdır. Ben 2 sene önce bir arkadaşıma verdim.
    anlıyorum kardesım de.ya bunun yenısıde yokmus orası benı cok uzdu anca boyle sızın gıbı arkdaslarımdan bulmam gerekıyor.yan cantalarım var derı tarzında olanlarından onu duzgunce montajını yapmak ıstıyorum fakat demır olmadıgı ıcın yapamıyorumda offff

yinede konu ile ilgin icin tesekkur ederım ARBETUS

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Alıntı bakoyoko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anlıyorum kardesım de.ya bunun yenısıde yokmus orası benı cok uzdu anca boyle sızın gıbı arkdaslarımdan bulmam gerekıyor.yan cantalarım var derı tarzında olanlarından onu duzgunce montajını yapmak ıstıyorum fakat demır olmadıgı ıcın yapamıyorumda offff

yinede konu ile ilgin icin tesekkur ederım ARBETUS

nasıl yenisi yokmuş? kim diyor? demirszde olur aslında.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Motosikleti
    Honda İntegra
    nasıl yenisi yokmuş? kim diyor? demirszde olur aslında.
    ben yok dıye bılıyorum oyle seyın yenısı olmaz dedı tanıdıgım bır motorcu.onun sozune guvenerek bende arastırmadım senın bılgın var sanırım arbetus. bıde o demır olmadan cantalrı nasıl monte edebılırım?

demirsizde kullanabilirsin.bende bir ara deri canta kullanıyordum.
    arka seleyı sokup heybeyi yerlestir ustunede seleyi koy ve vidala herhangi birsey yapman gerekmiyor.motorlardan soktugum parcaları bır yerlere koyuyorum sonrada ara,dur bulamıyorum bır turlu eger cok gereklılıgını hıssedıyorsan bakarım bulabılırsem verırım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:56 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:54 ----------

led sinyal için flaşör nerede bulabilirim?orjinal flaşörler çalıştırmıyor led'leri
    barış sende varmı led için elektronik flasor?bilseydim almazdım sitede buna benzer sorun yasayanların sayıısı bir hayli fazla

Motosikleti
    Honda İntegra
    Alıntı greyhorse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    demirsizde kullanabilirsin.bende bir ara deri canta kullanıyordum.
    arka seleyı sokup heybeyi yerlestir ustunede seleyi koy ve vidala herhangi birsey yapman gerekmiyor.motorlardan soktugum parcaları bır yerlere koyuyorum sonrada ara,dur bulamıyorum bır turlu eger cok gereklılıgını hıssedıyorsan bakarım bulabılırsem verırım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:56 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:54 ----------

led sinyal için flaşör nerede bulabilirim?orjinal flaşörler çalıştırmıyor led'leri
    barış sende varmı led için elektronik flasor?bilseydim almazdım sitede buna benzer sorun yasayanların sayıısı bir hayli fazla

benım cantalarım bıraz buyuk sanırsam egzoz un uzerıne oturuyor ve egzoz ısındıgı zaman kotu sonuclarla karsılasabılrıım .
    yanı kısacası demırsız olacak gıbı degıl .demırı bulabılırsen gercekten cok ıyı olur sımdıden tesekkurler
    Bir yumruktan daha serttir bir kadının sözleri ;
    Biri dişlerini döker digeri düşlerini .....

Motosikleti
    osbourne ben hala beklemedeyim. Motora daldın unuttun galiba. Bana ulaş.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    osbourne ben hala beklemedeyim. Motora daldın unuttun galiba. Bana ulaş.
    Aga bu ara acayip işler geldi başıma..Çok mahcubum sana zaten..

Usta telefonunu bulamıyorum..Bana özel mesaj atarmısın telini..
    Telleri taktık, diskide taktık ama henüz sis farları montajı bitmediği için bu hafta sonu serviste kaldı motor..Deneyemedim daha diski

Bu arada şambriyel uymadı..büyük geldi..Sana onu geri yollayacağım..Garantiden 15 lik olanıyla değiştireceğim onu..
    Ne kadar yollamam gerek sana hem onu hem de telini atarsın özel mesaja..Birde daha güçlü bir far için bana lamba tavsiye edermisin? Hatta elinde varsa yollarmısın..Onun parasını da 2 hafta sonra yollarım artık
    Şaka bir yana varsa bizimkilere uygun güçlü bir lamba (şuanda çift akü var motorda, yani ona göre düşünürsün) öneri ve gönderiye açığım, parasını birlikte gönderirim..

Motosikleti
    Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aga bu ara acayip işler geldi başıma..Çok mahcubum sana zaten..

Usta telefonunu bulamıyorum..Bana özel mesaj atarmısın telini..
    Telleri taktık, diskide taktık ama henüz sis farları montajı bitmediği için bu hafta sonu serviste kaldı motor..Deneyemedim daha diski

Bu arada şambriyel uymadı..büyük geldi..Sana onu geri yollayacağım..Garantiden 15 lik olanıyla değiştireceğim onu..
    Ne kadar yollamam gerek sana hem onu hem de telini atarsın özel mesaja..Birde daha güçlü bir far için bana lamba tavsiye edermisin? Hatta elinde varsa yollarmısın..Onun parasını da 2 hafta sonra yollarım artık
    Şaka bir yana varsa bizimkilere uygun güçlü bir lamba (şuanda çift akü var motorda, yani ona göre düşünürsün) öneri ve gönderiye açığım, parasını birlikte gönderirim..

55 60 w lık ampul alsan işini görür. diski nereye taktın onu anlamadım. Bua rada 3. kez benim numaramı kaybettiğin için tebrik ediyorum seni. 05468954141 ahanda buraya yazıyorum artık sen kaybetsen bile google dan çıkar.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:32 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:09 ----------

Kurukafayı stop mu park lambası mı yapsam acaba? karar veremedim.

Motosikleti
    Honda İntegra
    55 60 w lık ampul alsan işini görür. diski nereye taktın onu anlamadım. Bua rada 3. kez benim numaramı kaybettiğin için tebrik ediyorum seni. 05468954141 ahanda buraya yazıyorum artık sen kaybetsen bile google dan çıkar.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:32 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:09 ----------

Kurukafayı stop mu park lambası mı yapsam acaba? karar veremedim.

arbetus motorun cok farklı bır tasarım olmus calısmandan dolayı ve hayal gucunden dolayı tebrık ederım :D.fakat plakayı nerede ve nasıl yaptırdıgını sorabılırmıyım?

Motosikleti
    plakayı gittigidiyorda app plaka basan bir firmadan bastırttım. mühülür değil ama mühürlenebiliyormuş. trafikte birisini bulmam lazım mühürletmek için.

Motosikleti
    Honda İntegra
    plakayı gittigidiyorda app plaka basan bir firmadan bastırttım. mühülür değil ama mühürlenebiliyormuş. trafikte birisini bulmam lazım mühürletmek için.

hımmm pekı kaca yaptırdın?arbetus sende koruma demırı varmı bızım MCT ler icin?

Motosikleti
    Alıntı bakoyoko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hımmm pekı kaca yaptırdın?arbetus sende koruma demırı varmı bızım MCT ler icin?
    MCT için koruma demir var dükkanda. 30 tl ye yaptırdım ben plakayı.

Motosikleti
    Honda İntegra
    MCT için koruma demir var dükkanda. 30 tl ye yaptırdım ben plakayı.

koruma demirinin bize fiyatı ne olur acaba?istersen ozelden yaz

Motosikleti
    Bmw F650
    Bobber harika gorunuyor Baris abi

Motosikleti
    Alıntı canicellat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bobber harika gorunuyor Baris abi
    teşekkürler Kardeşim

Motosikleti
    Hyosung gt250 R
    yahu makina deli olmuş . çok beğendim . özellikle koltuk çok yakışmış . aman diyim karaböcüğü yağmurda dışarda bırakma , boya üstünde koruyucu yok sanırım çok hızlı paslanır .

arka dişli değiştikten sonra böyle görünüyor demekki , daha az mı titreşim ? ben cumartesi soğuk filan dinlemedim 5-6 km çevre yolunda 80 km ye kadar çıktım . rodaj nedeniyle baya masaj yaptı bana

bujiler nasıl oldu bu arada ?

bakoyoko isimli arkadaş : koruma demiri tüm bayilerde var . 35 liraya veriyorlar . sanırım çanta demirini de bayiden bulabilirsin ...
    ::pala::

Motosikleti
    daha bujileri deneyemedim. Boyanın üstünde mat vernik var. yağmurun altında çok kaldı sorun yok. :D

Motosikleti
    Var
    Barış, motor gel beni dene diyor, benden söylemesi
    Bizim mesele için de yarın sabah arıyorum seni ayrıntıları konuşuruz..

Bende bugün akşam üstü gene servise uğradım motora bakmaya..
    Sis farları takılmış ve çok güzel krom bir çıt çıt açma kapama düğmesi bulmuştum onunla birlikte montajı yapılmış..
    Bir düğme de 4'lü flaşör için takılacak onu da aldım ve ustaya ilettim..
    Arka çantada dediğim gibi akü hazır..

Hatırlayan varsa motorun arka jant telleri kırıldıydı ilk aldığım zaman, Babaeski yolunda yolda kalmıştım..
    Bu vesileyle söküldüğünde de fabrikasyon kusuru olarak iç lastikte patlak, dış lastikte de deformasyon tespit etmiştim..

SEVPA'dakiler saolsun garantiden değişim işini organize etmişler yani o işte halloldu, epey mutlu oldum..

Bu arada disk diye yanlış yazmışım, 32 lik arka dişli takıldı işte
    Şuan için kafamdaki tek eksiği ön far ampulünü büyütmek..Onu da bir dahaki sefere uğradığımda yaparız artık..

Herşeyi bitince fotolar ve paylaşırım buradan..

Bu arada tüm uğraşıları için SEVPA çalışanları ve İsmet ustaya teşekkürler..Az nazımı çekmiyorlar

vw.bora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 mct
    cumartesi günü almış olduğum prosev marka kışlık mont pantolon ve yazlık eldiveni 3 taksitle 320 tl ye aldım pazar günü ankarada akşam üzerine doğru bayağı bir fırtına ve yağmur vardı o halde kıbrısköyü ve bayındır barajında bayağı bir turladım o fırtına ve yağmura rağmen hakikaten mont ve pantolonun inanılmaz faydasını gördüm ne bir rüzgardan nede bir yağmurdan etkilendim macitciğim sağolsun o da bizi hiç utandırmadı

Motosikleti
    Var

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler